• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahoj Denco Eli
4. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
Zdravim vsechny maminky.Diky Denise jsem se o Vas dozvedela a
jsem tady :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky Kaci a Katrinko, tak uz jste taky konecne tady. :wink:
5. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky
5. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Nejak se trapim s albem,me fotky jsou moc velke a vis jaky jsem technik Denca
5. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
Vase alba maminky jsou krasne,musim se naucit a taky se predvedem
5. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
Kaci: tak mi je posly na mejl a ja ti je zmensim. :wink:
5. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ok,jsi zlaticko
5. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
9. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
Kaci, je to tady zabrzdene,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme teď strávili 3 dny v nemocnici, ale už jsme v pohodě, tak chci vyrazit do toho MCéčka. Dejte mi vědět kdy se tam kdo chystáte, jak na cvičení, tak do herny. Sama tam jít nechci. Díííky.
10. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
maminka kde jste????Denda??
10. pro 2008 v 17:07  • Odpověz
lucija: Copak bylo Simonkovi??? Doufam, ze nic vazneho. Na cvico a ani do herny ted nemuzeme, jsme obe dve nachlazene :frowning2: , doma uz je to na Opavu :rolling_eyes: , vsechno ji bavi tak tri minuty. :unamused: Zitra aspon na chvilku vypadneme, mamka ma narozky tak ji aspon zajdeme poprat.
katynka79: tady jsem :slight_smile: :wink:
10. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
Dendy, tak to je škoda, že marodíte :frowning2: My strávili pondělí na jipce a dnes nás propustili s diagnózou afektivní respirační záchvaty, no takže fakt paráda. :unamused:
10. pro 2008 v 18:29  • Odpověz
lucija: ale pristi tyden pujdeme urcite :wink: A co to je za nemoc? nejake astma, ci co??
10. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
Tak se domluvíme na ten příští týden, ju?
No nemoc....to je prostě když pláče, nebo se vzteká, tak pláče tak až přetane dýchat. V tom vzteku (afektu) se začne dusit. No tak uvidíme, jak se to vyvine. Tak mi pak písni do IP číslo a ozveme se navzájem, ja? :wink:
10. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
Ok, pisnu ti cislo. Urcite s nama pujde i Katynka79, je to moje sousedka. :wink:
Fakt ze vztekani, ty brdo :fearful: . To se nam jeste nestalo a to se Eliska umi radne vztekat.
10. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
Ahoj Denda A Eli
11. pro 2008 v 07:24  • Odpověz
Deny, díky za číslo, jasně, že je lepší, když nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic :grinning: Teda aspoň já. Když tak mi nech v IP vzkaz kdy a v kolik, ju? A pak už se Tě budu dovolávat :wink:
11. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
lucija: neni zac :wink: My jsme ted chodily docela pravidelne, my se nebojime :grinning: :grinning: :grinning:
Cvico zacina v 9:50, nevim jestli pojedeme busem a nebo s kocarkama. A kde ty vubec bydlis???
Kaci jak pujdeme pristi tyden na cvico??? kocarkem nebo busem??
11. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
jeste se domluvime,muzeme i autem
11. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
mam vsechny okna teda umyte,s Katrinkou docela zahul...myla by nejradeji taky
11. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
Já bydlím u Brna :wink:
11. pro 2008 ve 23:41  • Odpověz
V Karvine tolik maminek a tady nikdo
16. pro 2008 v 07:23  • Odpověz
Ahojky holky, tak to vypada, ze na to cvico, ve ctvrtek asi zase nepujdeme. Ryma uz je skoro pryc, ale ted Eli trapi teplotka. :frowning2: Tak doufam, ze se ji brzy zbavime, je to otrava sedet doma.

lucija: my bydlime Na Kopci u skoly Borovskeho

katynka79: to jo, vsude same kocarky, ale tady se nikdo neukaze a neverim, ze se porad jen staraji o prcky... :zipper_mouth:
16. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
Holky, já nakukuju pořád, ale když si tu není s kým povídat tak co? :frowning2:
Jinak kdy my půjdeme, to mi není jasné, protože už týden má průjem, nejí, je bez nálady a ukňouraný. A maminka už taky :unamused: Doufám, že to brzo přejde, takže jak budeme v pohodě, tak jsem písnu že jsme připraveni :wink:
16. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
luci: to nebylo nic proti tobe jen je to skoda, ze tady nikdo krome par vyjimek nic nenapise...to se pak nemuze nikdo divit, ze to tady vazne. :unamused:
Eliska nemoc zvlada dobre, ja mit takovou teplotu, tak se ani nezvednu z postele, ale je moc hodna...sama si hraje, obcas zapoji i Kima :grinning: .
Jak jste na tom s tim prujmikem? Dobry??
17. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
ahojky holky,

chtěla jsem se zeptat kdy se asi tak chodí na předporodní kurzy a musím se objednat do porodnice k porodu?slyšela jsem že někde to vyžadují tak vůbec nevím.
Jinak u mě zatím nic nového pořád nevíme co to bude,snad už 7.1 se nám ukáže a budem si už vychutnávat ty "nákupní horečky" :grinning:
19. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
ahoj karvinky chci vám popřad Hezké Vánoce :sweat_smile: ikdyž asi starnu bo to nějak necitím no možná to bude tím že je takove teplo kdyby aspon mrzlo no v karvine je plno maminek, ale asi nemaj čas nebo internet já spíš nemám čas bud tu muj chlap pracuje nebo já mám frmol přes tyden se naštěvuji ze sousedkou z baraku vždycky si dáme scuka v 8h jak nám odejdou straší děti do školy a my jdem si dat kafe máme stejně stare děti tak si vyhrajou a my pokecame no potom děti zalehnou a nám maminkam nic nezbyva než jít uklidit a uvařit jo zlate časy kdy byl jen jeden camprlik to bylo času hafo no potom přijde ze školy třeba udělat úkoly atd.potom do obchodu a pak přijde manžel z prace a to potom líp uteče a je tu pak večer takže já moc času na nudu nemám ale jsem rada.--Pet.name já jak rodila v karvine tak jsem se objednavat nemusela jak to přišlo tak jsem jela rodit a na porodní kurzy jsem nechodila ani u jednoho kluka tak nevím zaleži na tobě,dendasku tebe znám zvidění máš holčičku a psa jezevčika chodite kolem našeho baraku a katynku 79 znám taky zvidění bydlím na proti ní a vydím krasnou oranžovou kuchyn takže zdravím karvinu a sousedky:wink:
21. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
jeeee,take zdravim pani sousedko,taky vam preji krasne vanoce,zdravicko a rodinnou pohodu. :slight_smile: .Take se schazime se sousedkou skoro denne,je fajn mit o patro vis maminku s ditetem....relax,jak si deti hraji a maminky si povykladaji u kafickaaa.
21. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.