• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahojky holky,kde jste všechny?Tak co,už máte napečeno?A darečky nakoupené? :grinning: Zatím se opatrujte a mějte se krasně :wink: Přeji všem krásné vánoce. :frowning2: :slight_smile: :wink:
16. pro 2006 v 08:36  • Odpověz
Cau Januli...ty brdo toto leti...ty uz jsi v 35tt, to je mazec...to uz mas za par...jak se ti dari...? Ja uz napeceno mam, darky tak neco kapku jo, ale jeste chcu zajet do polska se kouknout...tobe taky krasne vanoce a stastny novy rok...ozvi se, ju? Myslim na tebe... :wink:
18. pro 2006 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky to jo letí to daří se mi fajn,ale už mám takové stavy,že už to chci mít za sebou prostě se mi to začíná táhnout. :grinning: Jinak taky pěkné vanoce a štastný nový rok :sweat_smile:
25. pro 2006 v 18:30  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak hledám nějaké info o porodnici v Ki a našla jsem Vás :sweat_smile: .
Jsem taky z Ki a termín mám 10.3.07 i kdyz někdy jak nemůžu v noci spát tak bych nejradši rodila hned. Nemáte nějaké informace, jestli je ta naše porodnice v poho?
Michy
1. led 2007 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj Michy...ja z doslechu na pana doktora Fialu slysim jen chvalu...pry je to tu fajne...ja jsem rozhodnuta rodit tady v Karvine :slight_smile:

Chtela jsem se zeptat, chodis nekam cvicit?
Ja se nemuzu dokopat...jsem uplne nemozna...tak zase napis, ju?

Janec...januli, neboj ono to uz ted sleti...ja vim, ze se to tahne, ale zabav se, a nemysli na to...se mi to radi, co?pockej na me, jak budu panikarit...hihi. Ja jeste 84 dnu do prvniho terminu... :wink: ty uz to mas uplne za par...

Tak piste holky...
1. led 2007 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky holky,já jsem rodila v Ka před třemi lety a nemůžu si stěžovat.Byla jsem spokojená.
Taky se nemůžu dokopat a chodit někam cvičit,potřebovala bych to,hlavně ted po vánocích.Kolikpak už jste přibraly?Já radši ani nestoupám na váhu.
Tak vám přeji hodně štěstí v novém roce a hlavně at se nám ty naše dětátka narodí zdraví a v pořádku.
1. led 2007 v 15:13  • Odpověz
danysku, ve kterem ted jsi? nemas to uvedeno v nastaveni, tak se furt musim ptat...jo a moji vahu ani nekomentuju...pred 59kg, ted 72kg...doktor me uz zdrbal...ale ja nevim, je dost mozne, ze ten metabolismus mam kapku pomotany, nebot jsem prestala hned kourit, od prvniho dne "věděni", a jak se znam...minule jsem pribrala 14 kilo behem 6 mesicu a to jen kvuli nekoureni, ale ja myslim, ze v mem pripade je to hodne kvuli vode...rano muzu mit i o 4kg mene nez vecer... :slight_smile:
1. led 2007 v 15:20  • Odpověz
Jsem taky ve 27.tt.Termín mám 27.3. a 1.4.
Už to nastavení tady zkoumám a chci to tam doplnit,ale zatím nevím jak.
Ty kila přes ty svátky jdou strašně rychle nahoru a ještě k tomu,když jsi přestala kouřit,tak je to horší.To člověk přibere a nemusí být ani těhotný.Já jsem zatím přibrala 8.kilo a bojím se,že to zase do těch dvaceti doženu,jako minule.Byla to hrůza. :angry:
1. led 2007 v 15:41  • Odpověz
bozatko, toho se taky bojim,mamca pribrala pri brachovi 25kg...bleee, ale byla to vetsinou voda...no co nadelame... :wink:

jsem ze ctyrky, je dost mozny, ze muzem rodit spolu...hihi
Muj prvni termin je 25.03. a druhy mam 08.04.
1. led 2007 v 16:03  • Odpověz
Tak to je dost možný,že se v té porodnici potkáme,i když ty máš ty termíny nějak daleko od sebe.Taky jsme chtěli holčičku,ale bude to asi třetí kluk.No co člověk nadělá,hlavně at je to zdravý.
Už jsem si to nastavení konečně upravila.
1. led 2007 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky
já už přibrala 13kg a to fakt nemám pocit že bych se přežírala, jen mi asi prostě chybí ten pohyb byla jsem zvyklá hodně jezdit na kole a ted nic, termín mám 10.3.07 už ted ale nespím, nemůžu nějak na těch zádech je to hnus ale co se dá dělat. :sweat_smile:
Jinak cvičit chodím každé úterý do sluníčka na 6, je to celkem fajn i když zapotit se nezapotím, ale aspon se dozvím nějaké zajímavosti.
No nic musím zas pracovat, ještě 14dní a pak už budu vyčkávat v teple domova,.
tak zatím čus
2. led 2007 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky tak já to mám už 5,5 měsíce za sebou. Rodila jsem v Karviné a nemůžu si stěžovat. Cvičit jsem nikam nechodila ani jsem nemohla, byla jsem na nemocenské, ale od 30tt (i dřív) můžete chodit do NsP na přednášky a někdy i cvičení, radí vám tam ohledně porodu a věci kolem těhotenství já tam chodila a bylo to super. Tak ať vám to rychle utíká :slight_smile:
2. led 2007 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,taky jsem uvažovala o tom cvičení v tom Sluníčku,mám to kousek,ale nějak se tam nemůžu dokopat.Je to hrůza,přes tu zimu se mi nějak vůbec nic nechce.
Taky už se těším,až to budu mít za sebou.Když vidím,jak jdou ty kila nahoru a špatně se mi už zvedá z pohovky,tak je to děsný.A to mám před sebou ještě 3.měsíce....!
3. led 2007 v 10:28  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: doporučí někdo dobrou/ého gyneložku/ga v Karviné .... prosím :slight_smile:
4. led 2007 v 11:02  • Odpověz
Ahoj Veru,já už 13.let chodím na osmičku k p.d.Tománkovi a jsem s ním spokojená.
4. led 2007 v 11:43  • Odpověz
Ahoj Veru77, sice nejsem z Karviné, ale gynekologa tam mám :slight_smile: Chodím k p.d. Konečnému (kousek od úřadu práce). Jsem s ním velmi spokojená a byla bych ráda, kdyby v červnu odrodil i moje miminko :slight_smile:
4. led 2007 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já chodím k doktoru Šturcovi a jsem s ním moooc spokojená, chodila jsem ke Konečnému , ale ten byl tehdy hrozně arogantní, nevím jak ted.
Rodíte některá v březnu? at tam nejsem sama :slight_smile:
4. led 2007 v 17:54  • Odpověz
já mám doktorku Piegzovou je za trhem a jsem s ní moc spokojená :slight_smile:
4. led 2007 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj michy,já má termín 27.3.a 1.4.,takže se asi vystřídáme. :wink:
4. led 2007 ve 23:23  • Odpověz
Ahojky holky :wink: Ráda bych se k vám přidala,ale budu si muset ještě nějaký ten měsíc počkat. Nejprve se vdám a hned potom jsem tady jak na koni :slight_smile: Jsem taky z Karviné a svatba bude 1. září 2007. Zatím brouzdám na beremese.cz :slight_smile: Ale ve skutečnosti už bych tady byla velice ráda.
5. led 2007 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, pocházím z Karviné 8, ale přivdala jsem se do Ostravy... Tak co je v té rodné Karviné nového??? :wink:
9. led 2007 v 16:05  • Odpověz
Ahojda Karvinacky....

Janec, uz to je opravdu za par, jak se citis? Takze srazik pak jedine s kocarkama...hihi

Marusko, neboj, brzo te tu urcite privitame... :slight_smile:

Zany...noveho? podle me nic, nevim jak jinde, ale na Ka 4 je vse stejne...jen ta chripajzna ted radi... :frowning2:
16. led 2007 v 08:57  • Odpověz
Ahojky holky,jak se všechny máte?Jani letí to ještě 8 dnů do prvního tarmínu.A co ty jak se cítíš, :slight_smile:
16. led 2007 v 17:41  • Odpověz
Ahoj Karvinacky...zdravim vsechny a taky se radim mezi tehule. jsem ve 33 tydnu.
17. led 2007 ve 13:12  • Odpověz
Ted jsem se docetla ze Michy ma uplne stejny termin jako ja :wink:, taky 10.3.tak to tam spolu v porodnici rozjedem!
17. led 2007 ve 13:14  • Odpověz
Janule, ja ti drzim palecky, at vsechno probehne fajne...my jsme v poho, potvrdili mi holcicku...1,6kg, tak ted nevim jestli je to moc nebo malo, nebo akorat...hihi...ted jak je ta chripajzna fsude kolem, tak se zdrzuji radeji doma a netrajdam..jo, dneska jen v tescu na slevy!!!! :grinning:

Ahoj Daku, vitej, vitej :wink: abychom se tam nakonec nesesly vsechny najednou...rodis v Karvine?
17. led 2007 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím že ás tady pěkně pribývá. Když jsem byla já těhotná tak tady skoro ždáná jiná těhulka nebyla a teď tolik :wink: . Jani držím palečky a pak se ozvi, určitě sáme nějakou kočárkovou procházku :slight_smile:
17. led 2007 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
My jsme ted dlouho bydleli kvuli praci v Ostrave,ale 1.3.se stehujeme zase do Karvine - bliz babickam :slight_smile:Takze rodit bych chtela urcite v Karvine,ale to si uz asi rozhodne nase bejby samo...termin mame 10.3.Jestli to bude driv, tak asi Vitkovice.
18. led 2007 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky,jak tak koukám,tak tady všechny máte štěstí na holčičky,jenom u mě to zase vypadá na kluka.No,uvidím,v úterý jdu na ultrazvuk,tak jsem zvědavá,jestli se něco nezměnilo.
Jsme tady ted čtyři,co máme termín skoro stejně,tak se tam snad potkáme.Mějte se hezky. :slight_smile:
18. led 2007 ve 12:08  • Odpověz
januš,tobě přeji,at ti to dobře dopadne,at je to rychlý a hlavně at je miminko i ty v pořádku. :dizzy_face:
18. led 2007 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.