• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahoj pet.name, do porodnice se objednávat nemusíš a na předporodní kurzy jsem chodila do porodnice tak od 30.týdne,ale stačí začít kolem 33.týdne,některé holky přijdou i dva týdny před termínem a je to v poho.
21. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
ahoj jo je to parada když je v baraku maminka ze stejnima starima dětma starší si spolu baví a mladši zatím taky :grinning: ,sousedka mi dneska odjiždí na tyden ale už jsme domluvene na přiští tyden,holky od středy má mrznout i možná sněžit dneska jsem to opět vyděla v počasí tak doufám já mám moc rada zimu o vykendu se jedem klouzat na hory jako každy rok vezmen boby a lopatly a frčíme a na noví rok taky jezdime no ještě že máme to auto bo jinak bych tu zblbla tím teplem :confounded: tak jdu si dat kafe manžel ještě dneska pracuje ale od zitrá má volno už máme i rozepsane naštěvy super to mám rada tak pa a mlsejte zdravě já už ted vím že zas naberu 2 kila :grinning:
22. pro 2008 v 08:38  • Odpověz
Ja 27 odjizdim s celou rodinkou vcetne sestry s svagrem a maminkyna Malou Fatru,tak se tesim na snih a Katrincinou reakci..mame se tam sejit cela ma rodina,to je 76 lidicek :wink:
22. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
Tak uz 27 slavime Novy rok,ma nejmladsi teta ma 50,ma objednany cely kulturak,to bude sranda,je to na vesnicce na konci sveta,vsude kolem jen hory
22. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
katynka ty se máš já mám rada takove oslavy ale mi se moc nestikáme škoda,my zbožnujem hory manžel vede turisticky oddíl na juventusu tak jsou pořad na horách a jak mužem tak my taky Malá fatra je krásná my tam projížděli jak jsme byli v letě v Tatrach na dovoleny to bylo super malá kačenka bude hotová uvidíš a sněhu tam bude habakuk děti miluji klouzaní my jsme ted koulovali a ondra měl zachvat smichu :grinning:
22. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holky,přeji Vám i Vaším rodinám krásné prožití vánočních svátků dětičkám mocinky dárečků a v Novém roce jen to nej. :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
22. pro 2008 v 15:52  • Odpověz
Ahojky holky,
s2007: koukala, jsem ti do albicka..ale zda, se mi ze jsem te tady jeste nepotkala. :confused:

To mate holky fakt super, ze mate primo v baraku s kym si pokecat. V tom nasem bydli sami duchodce...a ti si jen stezuji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase na druhou stanu tady mame cistoucko a klidek..

Jinak my zustavame poprve na stedry den, sami doma jako rodinka..na prvni svatek k nam prijede manzelova mamka s brachou a zustanou u nas na par dni, takze nas cekaji navstevy, prochazky a podobne...uz se tesim Eli je rada mezi lidma. Tatinek jde do prace az 5. ledna, takze si budeme uzivat hlavne vsichni tri sami sebe.
22. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
ahojky holky,

simi.w děkuji za info.
Jinak tak přeji všem krásné prožití vánočních svátků. :wink:
22. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
ahoj to zas byl den na posledni nakupy furt jsme neveděli co koupit staršímu klukovi no už to mám a moje mamka ma letos 60 let tak jsem ji chtěla koupit fritak už jsem ho měla vybrany ale lidi jsou rychlejší jinak štědry den rada slavím doma nedokažu si představit že bych byla jinde já mám rada domací pohodu až pak začnou t naštěvy,Dendasku já tě tu často vydím mě se strašně libí tvoje vlasy ještě po porodu jsem měla dlouhy a chtěla jsem trvalou ale nikdo mi to neschvalil a ty máš fakt super vlasy jak tě uvidím tak na tebe huknu jo :grinning: tak zatím pa
22. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
s2007: jasne hukni...kdyz jsem slepa jak patrona :grinning: Vlasy mam svoje vlnite, ale taky to neni nic s medem...zehlit me to nebavi, tak to po umyti jen nageluju vyfenuju a hotovo... :slight_smile:
Kdyz jsme jeste byli jen my dva, tak jsme vetsinou byli na stedry vecer u mojich rodicu...tak letos mame premieru...jen nase rodinka.
My chceme jeste zitra zajet pro nejake potraviny a taky jedeme vyzvednout posledni darecek...Jinak ja to davove silenstvi fakt nemam rada...lidi jsou tak bezohledni... :confounded:
22. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jo a nase pranicko jsem dala do albicka. :wink:
22. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz
tak proto ty vlasy máš super trvala by ti odrustala nenadavej na vlasy každy by chtěl něco jiního :sunglasses: to nakupovani mě taky nebere fakt vubec letos jsem z toho všeho utahana a nic nestihám ,ale to proto že kluci se furt hašteří no jo mám moc velky rozdil jeden už spi druhy mi tu něco lepí a já relaxuju z červenym vinečkem ale padaj mi oči dneska jsem měla toho moc :wink: jinak máš hezky přaničko už jsem koukala já rada koukám na fotky ikdyž ty lidi neznám tak pa
22. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
tak konecne sedim
22. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz
jsem ulitana paradne,pro Katrinku uz mame vse co jsem chteli,jen ponik bude zluty,tak jsem chtela cerveneho do pokojicku
22. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
Denda aspon jsi ho holky nebudou plest,az k nam prijdete,Elicka veme cerveneho a my mame zlutehoooo
22. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz
Krááááááásnééééééééééé vánocééééééééé všeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
Tady tio teda opět umírá :frowning2:
No ale i tak přeji všem příjemný vstup do nového roku, plného zdraví štěstí, lásky a dalších miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
Zdravím v novem roce to zas bylo mám pocit že jsme furt jedli já fakt nevím proč se člověk tak přežira na vanoce vždyt muže i během roku :wink: no jak jsem řikala před tím že zas přiberu no a je to tady opět 2kg nahoře jako každe vanoce no snad to pujde dolu jako vždy.Krasně nasněžilo že?my se pujdem z ondrou klouzat ten zbytek rodiny mi odjeli rano na hory z oddílem a my jedem zitra jako rodina už se těším tak se mějte holky a pište bo to tu opět zamrzá :grinning:
3. led 2009 v 09:51  • Odpověz
jo dendasku uz jsme se pozdravili :grinning: já v okně a ty si venčila pejska tak zas někdy jindy...
3. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky,
sice trosku opozdene, ale i tak vse nej v tom novem roce.. :wink:
s2007: tak uz se skoro zname osobne. Ale ti reknu, ze venku byla pekna zima, jsem myslela, ze mi upadnou usi. :confounded:
Kdyz tady mame ten novy rok, tak to tady aspon trosku rozjedeme, ne??? :grinning:
My jsme vcera byli cela rodinka venku i s nasim...Eli se vezla na sankach, ale ze by ji to nejak extra bavilo to zase ne..radsi ty sane tlacila a koukala na lidi, je strasne zvedava, nez my se nekam presuneme pesourem tak je pul dne v prd.... Pak jsme dali doma svaracek..mnam.
Dneska jdeme strejdovi na padesatku, dela to jen doma..ale i tak to bude snad fajn.
Jinak o vaze pomlcim..ale dala jsem se na cviceni, tak jsem zvedava jak dlouho mi to vydrzi, ja jsem hubena nikdy nebyla, ale kynout uz taky nemusim :unamused: .
Dala jsem nejake nove fotecky, tak muzete juknout do alba.

Katrin...kde se flakas?????? :slight_smile:
3. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky holky
3. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
Vse nej do Noveho roku,hlavne zdravicko a oohodu v rodine,pak se zije urcite lip
3. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
Denda cauky,jsem kantare,litala jsem po oslavach a navstevach,jsem rada,ze uz je po...Katrinka mladsi se nam hezky zakulatila,porad jen papala,typicka slovenka,slovenske jidla ji chutnali moooocccc,jen vsude mnammmm mnammmm
3. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
fotky Denda mooocccc pekne :slight_smile:
3. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
My na Silvestra udelali vymenu,ja mela Hug :slight_smile: a od sestry,joksirka a Katrinka byla u me mamci
3. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
3. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj tak to dnešní klouzaní dopadlo nic moc 3krát jsme se zklouzly u koruny a pak chvilku tahl boby a nakonec jsme obešli všechni baraky dneska prostě neměl naladu se klouzat a dost tam fouká přišli jsme omrzlí :unamused: no asi groček :grinning: ,...katynka79 kdo je hugo že si ho vyměnila za katrinku? :grinning: no u nás na silvestra nic noveho ondra už loni snama slavil bo ty rany ho zbudily a letos si přivstal v 23,30h dal bumbal šampus z kryštofem a na konec snama šel ven bouchat letos silvestr byl super mě neva že jsme doma byli.
3. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Hugo je od sestry joksirek,moje chlupata laska :slight_smile:
3. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Taky byl domaci,v posteli..Katrinka je malinka,jeste na hory..uz se tesim az si stoupne na lyze :slight_smile:
3. led 2009 v 17:12  • Odpověz
tak mi jsme na ty hory hodně ulitlí my byli klouzat i loni jak bylo ondrovi 7 měsicu a super smál se a nebyl nemocny a letos jsme už taky byli v komorní lhotce už tam máme vyhlídnute místo pokloužem a frčíme domu ondra byl naposled nemocny v březnu 2008 a byl jen nachlazeny ....jokširek je krasny pejsek já ho kdysi chtěla ale vyhral to kocur hlavně že jsem řikala bud kocur nebo miminko no a první byl kocur a na rok na to jsme začali planovat miminko :grinning: tak já končím bo ti dva mi horovaci jdou hrát hru tak někdy pa holky
3. led 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.