• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Tak my jsme dneska byli na tech narozkach a bylo super, o Eli bylo postarane, porad se ji nekdo venoval a ja jsem si v klidku dala vinco. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Jinak na Silvestra, jsme byli s Milou doma a bylo to fajn. Eli spinkala jako dudek celou noc a ani ty rany ji neprobudily...ja jsem se bala, ze z toho bude vydivocena a ona si v klidku spala.
Ja ani moc nejsem rada, ze uzje zase po vsem..tatku jsme mely vice jak 14 dni doma a ted si zase budeme odvykat. :unamused: No, ale co uz..zase pristi rok. :slight_smile:
Zitra se asi pojedeme podivat na golface, jsem Milu prekecala na lehke golfky chicco lateway, moc se mi libi jen je chci videt na vlastni oci a pak je asi objednam z netu.
3. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj,mala u mamky byla na pul noc vzhuru,bydli u Teska,tak tam bylo rusno a vzbudilo ji to
4. led 2009 v 17:35  • Odpověz
Ty golface jsoz krasne,ma je kamoska,v cernem provedeni,m :wink: aji vetsi kolecka,mne ted jeste dalsi kocar neprojde,mame tretiiii,az v lete
4. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak uz mame golfky doma, byli jsme pro ne v Ostrave, nakonec jsme vybraly zeleno-cerne, protoze modre byly moc klucici a ruzove zase moc ruzove :grinning: , tak nakonec manzel to rozsekl...jsou vyfocene v albu. Jsou fakt lehoucke, mam z nich radost a taky je to nas uz treti kocarek a doufam, ze uz posledni. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katrin: nechces jit zitra s katynkou ven? vzala bych sanky..je mi jedno jestli odpo nebo dopoledne.
4. led 2009 v 19:39  • Odpověz
Denda ta barva je moje krevni skupina...je fajnacky :slight_smile:
4. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
Katrin hlavne jsem chtela lehoucky, vazi necelych sedm kilo...Eli v tom kocarku stejne moc neposedi a tahat s tezkym x-landrem a jeste s Eliskou me fakt uz nebavilo a jeste ke vsemu byl fakt docela levny. Ja jsem prve ten zeleny nechtela, ale byla s nama i kamoska a rikala taky jako Mila, ze tenhle vypada nejlepe...tak jsem byla prehlasovana :grinning:
4. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
Caoooo,tak uz jsme nechlazene,Katy ma svuj prvni kasel a ry
mecku
7. led 2009 v 08:52  • Odpověz
tak doufam,ze to ustoupiii
7. led 2009 v 08:53  • Odpověz
Katrin: Eli uz skoro nema ani rymecku, dopoledne jsme musely byt doma,vymena tech trubicek u topeni, za chvilku prijde kamoska, Eli dostane polivku a pujde chrapat odpoledne urcite pujdeme ven. Ma Katy i teplotku??? A jak je tobe?
7. led 2009 v 10:17  • Odpověz
Mne je lepe,vylezela jsem to.Jen Katrinka kasel,kycha ,ryma,zatim vodnata...zatim je cila,davam ji kapky Sinecod a nurofen s;irup na spaniii
7. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
spis prochladnutiiii,par dnu doma bude fajnn,Co ty jsi davala na kasel??
7. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,to je blbí když děti se nachladí ale to přejde my byli jen jednou a to v loni a doktorka nám poradila halixol na kašel a ten mám vyzkoušeny i na straším a super a rymu odsavat co se dá a my davali jen vincentku a to použiváme i my je to lepší než kapky nějake, ale každemu vyhovuje něco jiního.tak přeji všem nachlazenym brzke uzdravení pa
7. led 2009 v 15:05  • Odpověz
Katrin: ja jsem davala Stodal a ACC-je to sirup a pomohl snad za dva-tri dny. Me prijde, ze ma Eli porad jeste slabou rymu...mame jit na ockovani, ale uz jsem to 2x kvuli te ryme odlozila.
Jo a na rymu pouzivame jen morskou vodu a jak psala s2007 odsavat a odsavat, my mame odsavacku na vysavac a opravdu je to rychlovka, Eliska si na to uz zvykla a pri odsavani si tu hadicku drzi uz sama..bobek muj malicky. :sweat_smile:
Dneska prijde kamoska a narovna mi vlasy, tak jsem zvedva jak budu vypadat. :sunglasses:

Uz tady dlouho nebyla Lucija...se nekde flakaji :grinning:
8. led 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj dendasku tak jak ti narovná vlasy nezapomen se vyfotit a dát do albumu :wink:
8. led 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak je v novém roce? My pořád ještě bojujeme s rýmou, ale už bych ráda někam zašla nebo mě trefí. Šimon potřebuje vrstevníky jako sůl takže děláme co můžeme. Já vystříkávám nocík mořskou vodou od Nivey a Baby comfort, střídám to, ale na noc mu dávám Olynth. Odsáváme co to dá, takže snad už brzy budeme i bez té rýmy.
Dendy a aby si Šimon tu hadičku držel sám???? To bohdá nebude :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak maminy, ať jsou ty naše mrňata co nejdříve fit :wink: :dizzy_face:
8. led 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj,,,tak porad doma,Katy ma sileny kaselll,mam od kamosky sirup domaci z bezuuu,tak ji to take davam,doufam,ze jste par dnu a budeme zase prochazkovat,dnes jedu k mamce na 2 dny,budeme relaxovat,varit gulasek a kukat dvd,prijede i segra na chvilku,tak babska jizdaaaa,to milujiiiii
9. led 2009 v 08:44  • Odpověz
Denda minule Katrinka za oknem a vy venku bylo srandovniii,ja co ta mala tam je takova akcniii.Ale pak plakala,chtela jit vennn take,doufam,ze brzooo tak budeeee,uz nam chybite kamoskyyyy,pristi tyden ficime autem do slunicka
9. led 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky holky,
Katrin, jsem to dokonce vyfotila..Katrinka byla za tim oknem fakt dobra, bobek :slight_smile: . Poslu ti to na mejla.
My jsme byly dneska dopoledne venku a Eli byla urvana, chtela Kima na voditko, ale ja jsem ho chtela nechat probehnout, tak se rozcilovala, ale pak ji to nastesti preslo a byla hodna. Ve ctvrtek nam to snad taky vyjde a pujdeme do Slunicka, v pondeli jdu k zubari, v utery konecne k holicce.. :dizzy_face:

s2007: vlasy jsem nevyfotila..tak priste, ale mela jsem je narovnane az skoro do pasu...silena delka, v utery jdu k hollicce na melir tak si to necham i sestrihat, fakt se mi to takove dlouhe blbe fenuje...

lucija: ja myslim, ze nam ryma polevi az bude zase teplo, z tech prechodu z tepla do zimy, se ji pokazde udela nudle :unamused: Ale jinak snih super, chodime kazdy den ven, dopoledne i odpoledne..minimalne na hodku.
9. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky holky

tak jsem po delší době mezi Vás zavítala.no jinak jsemve 21tt už a čekáme kluka :grinning: jinak zatím nic nového.
chtěla jsem se zeptat jestli náhodou nemáte některá zkušenosti s kočárkem leviroo 3v1?moc se nám líbí ten černý
jinak tady je odkaz
http://www.aukro.cz/item522267417_leviroo_3in1_kombinovany_kocarek.html

mějte se fajn pa :wink:
10. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky,
pet.name: nejak mi uniklo, ze jsi sem taky chodila...tak ted uz mas za sebou pulku tehu..uz to utece :slight_smile:
Jinak s timhle kocarkem zkusenost nemam, meli jsme polske Takko-tezky jako hrom, no des a hruza, pak
x-lander, ten byl fakt super a ted mame chicco- ten bude snad taky dobry...jeste jsem s nim nevyjela, ted pouzivame hlavne sanky. :grinning:
10. led 2009 v 15:21  • Odpověz
Nazdárek, holky, to chodíte do sluníčka i s rýmou? Aby nás tam nějaká mamina neatakovala, že nakazíme ostatní děti :sweat_smile:
No my už na saních taky byli, ale zatíém ven moc nechodíme. A do toho dneska zase začal pokašlávat a aby toho nebylo málo, tak ráno měl nějaké pupínky na podbřišku a večer už je měl i na hrudníčku a na zádech. Takže zítra pohotovost to jistí :confounded:
10. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
lucija: to ne s rymou mezi deti ani nahodou :sunglasses: ..ale Eli uz je bez rymecky...takze snad do ctvrtka zase neco nechytne..venku ji obcas neco z nosa ukapne, ale to je tou zimou. Jinak my chodime ven porad, pokud nema teplotku tak i s rymou..venku se ji lepe dycha a pokud opravdu je to jen ta ryma, tak myslim, ze s tou se opravdu ven muze :wink: . Lucija, Eli ma hodne citlivou pokozko...takze my neustale mazeme a promazavame vsim moznym...je hodne vysusena a to ji koupeme jenom v Balneu a ted uz vetsinou jen sprchujeme. A sestou nemoc uz Simonek mel???
11. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Dendy, jj, tu už jsme prodělali v osmi měsících. Dneska se mu pupínky poztrácely :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Má tam asi jen dva, takže možná reakce na něco :unamused:
Dejte vědět, jestli třeba nepůjdete odpoledne bobovat, že by jsme se přidali :wink:
11. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Luci: zitra urcite ven odpoledne pujdeme, dopoledne jdeme obe dve k zubari...uz ted mam z toho depku, Eli je to zatim docela jedno :grinning: Dneska je Eli s mojima rodicema u prababicky...tak jdu dodelavat foto knihu a je tady bozi klid. :sweat_smile:
11. led 2009 v 15:14  • Odpověz
Ten boží klid Ti závidím. Tak zítra písni v kolik a kde, ju? :wink:
11. led 2009 v 15:46  • Odpověz
ja si hi nalezite uzivam... :dizzy_face: A kde vubec bydlite?? Mozna jsi to uz psala, ale me to vypadlo..my na Kopci u Koruny.
11. led 2009 v 16:24  • Odpověz
My u Brna :wink:
11. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Uz jsi to psala...ja jsem stara skleroza, kdyz si to nekam nenapisu, tak nevim :pensive: ...no des a hruza. Jak to mate se spinaknim behem dne? Eli chodi spat tak kolem te 12 hod a tak ve tri vetsinou vyrazime ven.
11. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak to máme úplně stejně, chodí ve dvanáct a do dvou je vzhůru, pak oběd a když vyrážíme tak kolem třetí :dizzy_face:
11. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak to je super, kde se sejdeme??? My vetsinou delame prochazku, kolem Kacoku.
11. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.