• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Tak asi tam u koruny, k tomu Kačoku to je dobré, berete boby nebo saně, co je lepší?
11. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
My mame jen sanky...takze bereme sanky :grinning:
11. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak já jdu chrupat, malej dneska usnul překvapivě ve čtvrt na osm, takže tak nějak bude i vzhlůru. Ještě ráno běžíme k mudře, tak ať jsem čilá :wink:
Když tak mi sem ještě písni nebo do IP, ju? Pa pa a těšíme se :wink:
11. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tak to se nekdo ma..my mame budicek kolem pul sedme a to jen, kdyz se zadari :grinning: . Stejne budu blbe spat...trauma z toho zubare...jsem docele po*era...nekdy si rikam, jak ja jsem vubec mohla rodit. Jeste, ze s nama jde i kamoska, moralni opora.. :sunglasses: ted jsem si vsimla, ze mas v albicku nove fotky, Simi uz je velky klucina.. :wink: a narodil se ve stejny den jako ja :wink:
11. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hezky den, pri sankovani hodne srandy :slight_smile:
12. led 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko, Katynko, tak se přidej, ne? :wink:
Dendy, fakt stejný den? NO super, tak se i to bude dobře pamatovat :grinning: Takže Ty jsi si oslavovala a já tam někde trpěla jak zvíře, jooooo???? :angry: :angry: :angry: :angry: No počkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Před chvilkou jsme přišli od mudry a jali jsme na saních, a občas to byla docela prekérka, protože sníh už není všude, tak jsem zvědavá jak se tam doplazíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky,rady bychom,ale Katrinka je jeste nemocnaaaaa,poprve za tech 17 mesicu...poprve doma,jinak dennne venku...achjoooo,tak priste velmi rady,papa
12. led 2009 v 10:11  • Odpověz
Bobek, tak ať je brzy v pořádku :dizzy_face:
12. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky holky,
tak uz jsem doma a Eliska konecne chrape, byla uz protivna jako ves. Eli ma zuby v poradku a me dr. jeden zub leci....tak mam z toho fakt radost, nastesti me to neboli, ten zub uz je mrtvy. :unamused:

Katrin, tak to je fakt skoda...tak snad to vsechno neroztaje a ven se sankama se jeste dostaneme.

Lucko: jj, presne 19.9....no rocnik radsi psat nebudu :grinning: Tak kolem treti u te Koruny? Pisnu ti cislo do IP, at se muzeme kdyz tak domluvit.
12. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ok, já Ti teda písnu jak budeme vycházet. Máme to dál než vy takže jak vyrazíme, tak se můžete oblíkat :wink: :grinning:
12. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky, Dendy, tak ten čtvrtek je ohrožen. :frowning2: Šimon se rozkašlal jak blázen a mám silné pochybnosti, že to do čtvrtka přejde :frowning2: A tolik jsme se těšili. No tak snad ten příští týden. Ale kdyby přece jen byla nějaká změna tak ve středu večer dám vědět :wink:
Jinak Katrinkám přejeme brzké uzdravení :dizzy_face:
13. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky Lucija.Tak to mi je lito se Simonkem,deticky by nemeli byt nemocneee,my uz se z toho dostavame..hurrraaaa,nejsem zvykla byt doma zavrenaaaa,hruzaaa.Katrinka ma rada deti,porad jsme byli venku.. :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
Katy, tak to je super. Já myslela, že už jsme se z toho dostali a prd, je to zpátky :frowning2: Tak snad už konečně to přejde a my se konečně dostaneme ven na častěji než jeden den.
13. led 2009 v 16:06  • Odpověz
Luci,mooccc preji brzke uzdraveniii,vime s katrinkou co t :frowning2: o je,uz to vimeeee....My uz dneska meli rande s Dendou e Eliii,huraaaaa.Mala uz je ok.Jen tam predvadeli hezke kousky,horolezecke primoooo.. :slight_smile:
13. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojky holky...
Luci, tak se hlavne uzdravte at priste muzete jit s nama. :wink: Elinka se nam zamilovala.. :grinning:

Katrin, ja jsem KO, povysavala jsem, vytrela jsem...a je mi nejak blbe :unamused: Zub porad boli...no des.
13. led 2009 v 19:10  • Odpověz
Denis, tak proč to děláš? :grinning: :grinning: :grinning:
No rýma je pomalinku na ústupu, teď ještě ten kašel. Byla jsem tu ve dvou lékárnách ráno a ani v jedné neměli STODAL :angry: A do Tesca jsem ho v té kose tahat nechtěla :frowning2: Asi mi ho bude muset přivíst K z Prahy :unamused:
Jak Tě může bolet mrtvý zoubek, cooo? Ty heeeerečko :wink: Už se těšíme až s váma vyrazíme cvičit :dizzy_face:
13. led 2009 v 19:57  • Odpověz
Jo a pak, ze prace slechtiiii.....me tede ne, jsem z toho tak akorat KO :grinning: :grinning: :grinning:
Luci: no fakt me to boli...jsem i skoro brecela :grinning: Ja nevim, jestli mam citlive koreny nebo co..
Tak udelej cibuli s cukrem a davej mu z toho tu stavicku, se zeptej Katrin, taky jim to pomohlo. :wink:

Tatka ma odpoledni tak jsme ho s Eli prepadly a on byl jeste v pyzamu :grinning: a to rikal, ze se nutil vylezt z postele, no to to :grinning: , odpoledne prijde segra, tak pujdeme za mamkou. Jo a s kocarkem se fajne jezdi, Eli v nem sedela a ani nedutala, jsem se musela divat jestli tam vubec je :grinning: , bouda se da fajne stahnout, takze na ni ani nesnezilo.
14. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jo a Prazando..ted jsi Karvinacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Dendy, rozkaz, hned večer to změním, teď valíme do Tesca na nákup. :wink:
14. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky lidi!!
jéé tady to nějak žije.. :sweat_smile: jsem tu pár neděl (tak dobře, více neděl :sweat_smile:) nebyla.. :sweat_smile: :grinning:
jak se vede??????? :dizzy_face:
20. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky,dari se nam fajn,jen zoubky trapi,tak hur po nocich hajame..mimochodem ahoj Verciii :slight_smile:
21. led 2009 v 07:48  • Odpověz
Mas krasnou dcerku. :slight_smile:
21. led 2009 v 07:49  • Odpověz
Nazdárek už jsem se lekla, že to tu pomřelo :unamused: :grinning:
Ahoj Kozi :wink:
Holky, my máme pro změnu zase chřipku :frowning2: Od neděle má přes 39 a pořád se to nelepší :frowning2:
21. led 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky holky,

lucija: nema Simonek nejakou oslabenou imunitu? Davas nejake vitaminy?..at jste brzo fit :wink: . Koukala jsem na fotecky, ze jste byly ve Slunicku, jak se vam tam libilo?? :slight_smile:

Kozinka: no ze se tady taky ukazes :grinning: ...Kristynka, uz je velika a krasna slecinka :wink: :slight_smile:

My se taky nemame nic moc extra, Elina je behem dne protivna jako ves, je uknucena a ubrecena...az hruza, asi ji rostou zuby, mela i trosku teplotku. Ja se fakt musim drzet, abych ji nedela po prdce. :unamused: Ven nechodime, kdyz je takhle hnusne..uz aby bylo jaro.
Pridala jsem par novych fotecek do alba. :wink:
21. led 2009 v 18:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
27. led 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj :grinning:
27. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Nazdarek.. :wink:
27. led 2009 v 17:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale debata, co holky? :grinning: :grinning: :grinning:
Tak zítra ráno v devět sraz tady ať si aspoň pokecáme, co? :wink:
27. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
Debata na urovni..to jo.. :grinning: :grinning: :grinning:
Ok, budu tady. Stejne nikam jinam nemuzu....myslim tim ven..
27. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak co je co je? :confused:
Kdepak jste?
Dobré ránko všem :dizzy_face:
28. led 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.