• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
cauky,hlidam sousedce chlapecka,tak nemuzu moc vypisovat..at je uhlidam
28. led 2009 v 09:11  • Odpověz
preji pohodovy den
28. led 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko Katy, tak koukám že se po ránu nenudíš. No já mám co dělat s tím mým marodem, natož ještě něco navíc :slight_smile:
28. led 2009 v 09:15  • Odpověz
za chvili mam padla,jsou docela v klidu,Adik je klidas
28. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak to jo, zase se líp zabavěj dva než jedna, ne?
28. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky,
ja se pridavam az ted. Mila mel pul dne dovolenou, tak jsem do desiti vyspavala. Eliska je docela protivna,ted uz spinka, byla nejaka znavena...odpoledne si ji bere tatka s mamkou, tak aspon muzu odpocivat.

Kaci, zakladas skolku,jo?? :grinning:
28. led 2009 v 11:32  • Odpověz
To se někdo má, my už taky spinkáme, ale odpočinu si možná až v sobotu. V pátek odpoledne nám přijede tatínek :dizzy_face:
28. led 2009 v 11:58  • Odpověz
Ja jsem nemocna, tak se mi to docela hodi...ze si ji na chvilku vezmou...tatka by si ji tam nechal klidne az do patku, ale to by mi bez ni bylo smutno. :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak marodi, jak je? Snad to nezakřiknu, když nahlásí, že u nás už lépe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ať jsou všichni zdraví a můžeme udělat nějakou společnou procházku zase. Sice je tam zas bílo, pro mě ovšem hnus fialovej. Dva dny sněhu by mi bohatě stačily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky,
me uz je lepe...ryma, kasel, ale uz bez teploty. Eli ma rymu jako hrom, tazke odsavame a odsavame, jeste ze ji to vubec nevadi.
Tak treba pristi tyden uz bude lepe a pocasi se umoudri. :wink:
29. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Nikdo, nikde????????????
2. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
Já jsem tadý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahooojky, jak se mate???
3. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahooooooooj, jde to :wink: Pořád pokašláváme, ale už spíš jen v noci, dneska jsme byli u mudry a prý po viroze je to normoš, tak zatím neřeším. A co vy? Holky jedny ušatý? Kdy se uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Tak to je super,ze je Simimu lepe...ty nemoci jsou pekny hnus, sedet doma a vymyslet porad neco, aby se nenudila je fakt na hlavu. My uz jen rymu a obcas teplotka, ale ta bude ze zubu...ukazovala mi i rucickou, ze ji to tam boli. Kdy se uvidime..asi az bude uplne fit, at vas nenakazime...ne? Pokud by byla v pohode, ta ve ctvrtek do Slunicka...no uvidime co a jak. :wink:
3. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Čtvrtek beru, tak koukejte být fit. My už si chceme zacvičit :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 23:22  • Odpověz
luci: tak Slunicko se nekona..porad ryma..uz jsem myslela, ze to bude lepsi, ale prd.. :unamused:
4. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
Jé tak zrovna koukám v kolik mám jít spát, no a vidím, že klidně můžu sedět :frowning2:
Tak ať je Elince brzy líp. My víme o čem mluvíme :confounded: Posíláme hubičky, koukejte se dát přes víkend dokupy ať můžeme vyrazit :wink:
A kdyby jste se nudily, tak písněte a my se stavíme na kafe :wink:
4. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky Luci,
pokud uz Eli nebude mit tak silenou rymu..zda se mi, ze ted je na tom lepe..tak by jsme zitra skocily do Slunicka.
A na kafco muzete kdykoliv :wink: .
5. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
A v kolik by jste šly do toho sluníčka? Ráno? Já pak jdu k tátovi na oběd a on hned tam bydlí. Tak mi písni smsku, ju?
Katrin, pěkný fotečky :wink:
5. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Jj, dopoledne. Rano ti napisu sms-ku jestli pujdeme a nebo ne?? jo? jsme domluvene. :wink: :slight_smile:
5. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
prepáčte, že vám sem leziem... :sweat_smile: :sweat_smile:
Mám prosbu: nepoznáte niektorá Evu Gorgolovú? Chodila na poľské gymnázium a po ňom na lekársku fakultu do Olomouce. Ak niečo, prosím IP, ďakujem...
5. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz
Monkula, Gorgolovi bydlelimyslím kdysi u nás ve vchodě, ale jména si moc nepamatuju, vydrž do zítra večer, dopoledne jdu k otci a zeptám se, ale myslím, že t obyli Katka a Jirka :wink: Možná se můžu poptat, když je potkám :wink:
6. únor 2009 ve 02:37  • Odpověz
Hmmm, tak koukám, že jsem v noci byla chytrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Spletla jsem se, nebyli to Kastka a Jirka, to jsou jiní, ale jak se jmenovala Gorgolová, si nemůžu vzpomenout a otec taky neví. Aletřeba si ještě vzpomenu :grinning:
6. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
lucija, Ďakujem :wink:
No, ona je Ewa, ročník 1982, má sestru Zuzku, tá má 24 a brata Mareka, tej je ročník 1988-89, neviem presne :sweat_smile:

napíš mi prosí mdo IP tú ulicu, ja viem, kde bývala :wink: teda názov ulice :sweat_smile:
6. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
Cus buchty!

Tak koukam, ze jste se tady pekne zase rozjely...nema cenu docitat, zas tak moc se v karvine nedeje, ne???

Luci...jak je teda? Uz jsi schopna? Byly jste v tom slunicku? My sly naposledy pred mesicem ve c´tvrtek na cviceni a od te doby byla nemocna a nemocna a nemoc¨na! Ted tady umirame, chceme mezi deti, ale jak je ta chripajzna vsude kolem....predevcirem jsme uz byly tak zoufale, ze jsme skoncily v Hypernove na klouzacce....jesteze jel vlacek!
10. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
Nazdárek Jani, jasně že jsem schopná, my byli v úterý ve sluníčku jen si obtisknout nožičky a ručičky a valili jsme domů. Máme sopel pořád, ale už to neřeším, když nemáme čtyřicítky a záchvaty kašle. Takže krom té rýmy jsme ready :wink:
11. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:12 • radus.b.
Aha, tak to jsi ty?!? :grinning: :grinning: :grinning: ...ta nezodpovedna mamina... :grinning: :grinning: :grinning: a pak ze se siri epidemie..haha! Cekam na jaro v Karvine...ted vali jako prase! Uz at to roztaje!
17. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak jak holky?Dlouho jsem nepsala,pro zmenu jsem byla nemocna jaaa..Katrinka super,drzi se..Co vase deticky?
17. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.