• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Já a nezodpovědná??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nenééé, já tam držela Šímu v náručí, než nás tam zavolali a obtiskli nás, fááááákt. A soplík byl stejně jen malej :wink: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Katy, tak snad už jsi dobrá a bude líp. Holky, vám říkám, že jestli zavčasu nedoleze to jaro, tak já zešílím :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz
Už šílím. Šimonek má OPĚT zánět průdušek, tohle už není normální :unamused:
18. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
luci, to mi je lito :confused:
kurna at se brzy uzdravite!!!! Ted to same mel i klucina od sousedky...19m...co se to deje???
18. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jani, dík. Nejhorší je, že od té doby co jsme v Karviné, je Šíma pořád nemocný. A to fakt pořád!!!! No a ten zánět průdušek má podruhý. Naposled ho měl na vánoce. Ale to měl k tomu ještě vysoký teploty, což zatím nemá. Tuk tuk tuk :unamused:
18. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Holky, tak co...privatizujete, privatizujete?
My byli vcera na te schuzi kvuli prodeji bytu...jsem z toho takova nejaka rozladena!Hele, ja mam 2+1, mamka ma taky 2+1...oboje s balkonem..od sebe cca450m vzdalene, chtely bychom teda bydlet spolu na vetsim...neznate nejakou vetsi rodinu, ktera by se od sebe chtela odtrhnout a ted bydli ve 3+1,nebo 4+1????Poptejte se, pls!
27. únor 2009 v 06:57  • Odpověz
A kdy nahodou prijdete a budete to cist, nemate nekoho kdo pretaci z videa na dvd???
2. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak deticky?zdrave?nebojte uz tu mame jarooooo,ja uz se moc tesim :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky, tak už se hlásím zase doma :wink:
Šíma zdravej, tuk tuk tuk, snad to nezakřiknu. V Praze se uzdravil, tak snad si nemoci dají pokoj.
:slight_smile:
9. bře 2009 v 00:18  • Odpověz
ahoj holky, jdu za vámi pro radu. Jsem z Orlová a chci jet dneska do karviné do sekáče, mělo by to být v Karviné-Nové město někde u úřadu práce, je tam romské centrum tak v něm ale nějak nevím od čeho je to nejblíž, na jaké zastávce mám vystoupit at to mám co nejblíž, můžete poradit?
9. bře 2009 v 06:15  • Odpověz
Ahoj karviňačky :slight_smile:

DENDASEK - nebyla jsi dnes náhodou s malou ve Sluníčku???? Já tam byla s malým na cvičení kojenců a podle fota se mi zdá, žes tam v herně :wink:
11. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
mary.luu ahoj, koukám že chodíte na cvičení kojenců, jaké to tam je? dneska jsem narazila na jejich stránky a zjistila že cvičení kojenců mají a chci s malým nechce začít chodit tak bych ráda zkušenosti
11. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
SMARDIK - je to tam fakt suprovní. Paní instruktorka je velice milá a příjemná, dětičky na sebe bezvadně reagují a určitě jim to po psychomotorické stránce hodně dá. S malým chodím cvičit už od 3 měsíců a vidím, že je o proti jiným dětem stejného věku, které necvičí, opravdu popředu. Se starším synem jsem nikam cvičit nechodila a byl to takový malý pecivál, se vším si dával na čas. No a mladší je pravý opak. Samozřejmě, že to nemusí být cvičením, ale velkou váhu na tom určitě má. Takže já mohu cvičení kojenců jen doporučit :wink: :slight_smile:
11. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
mery.luu : ahojky..byla jsem :slight_smile: Koukala jsem na fotky, ty jsi tam byla s manzou, ze jo?? :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
DENDASEK - jj s manžou, nás tam přivezl, páč se mi v tom dešti nechtělo pěškobusem :sunglasses:
11. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
mery.luu: taky jsme chodily s Eliskou na cvico, kdyz byla mensi-nechodici tak to docela slo, ale ted ji to asi prijde moc organizovane..jako, ze ted pujdeme delat to a pak zase tohle..tak chodime jen do herny, je mezi detma..a je spokojena :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dobre ranooooo Denda a Eli,fotky na houpacce pekne,.holky tam vypadaji,jak by se vydrzeli houpat dlohoooo, :slight_smile: .na to ze tam byli 2 min.
12. bře 2009 v 07:12  • Odpověz
DENDASEK - my zas máme problém v tom, že je to v době, kdy je malý zvyklý spát, takže to tam mnohdy prokňourá únavou..... :rolling_eyes: ...ale jinak jsi to správně nazvala, že je to organizovné. Taky jsem už na Tobíkovi pocítila, že se mu zrovna nechce dělat to či ono, že by třeba v tu chvíli raději lezl. Nebo když se má cvičit na zádech, tak chce být zrovna na bříšku nebo naopak,... apod...... :slight_smile: Ale to je úskalí každé koektivní činnosti (např. plavání).... :slight_smile:
12. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
mery.luu: presne tak a proto ji do niceho nenutim...pohraje si v herne a to se ji libi..Neni to povinne, takze si vybirame jen to co nas bavi. :wink: Obe dve bavi..
12. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky holky
janus: zajdi si o dva patra víš a popros mého taťku, ten přetáčel z videa na dvd :slight_smile: :wink:
16. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
holky ohledně Sluníčka.. no já bych ráda začala s malou chodit do té herny, jen tak, si pohrát, jak to tam je od kdy do kdy... a kdy tak vy chodíte??? :slight_smile: rády bychom se přidaly
16. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
kozi: budeme jen rady :wink: Kukni na http: //centrum-slunicko.cz/ my chodime ruzne..jak to vychazi..
16. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
16. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj kozinkooo,mas krasnou dcerku,my chodime S Dendy do Slunicka ted pomerne casto,kdyz je skarede,at se nam holky nenudi...rady Te uvidime,ahoj Katka byvala sousedka :slight_smile:,Misa Nyk,ma porad nejjjj kamaradka na kterou nedam dopustit
17. bře 2009 v 07:16  • Odpověz
deny: stránky jsem projela, ale nějak jsem nenašla kdy jako můžem chodit do toho centra, kdy je volno.. :sweat_smile: to je volno jen dopoledne??? To mi malá spinká, takže pro mě by bylo super, něco kolem té třetí a tam je furt něco... teda pokud jsem to dobře pochopila
17. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
katy: ahojky :grinning: děkuji moc, tak yjsem koukala na fotečky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Katrinka je nádherná! :slight_smile: No maminka kočka, tak se není čemu divit, co?? :slight_smile: :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
kozi: ja nevim jak odpoledne, ale my tam chodime jen dopoledne.. :wink:
17. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Nazdárek ve spolek. Hlásíme přísun pupínků, takže kdo je chcete, přijďte na návštěvu. Ať žijou neštovice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
DENDASEK - tak to je fajn, hlavně že jste obě spokojené... :slight_smile:

ahoj KOZINKO, jak se vede??? Týnuška ti roste do krásy, už máš vidle na ohazovaní chlapů???? Asi je budeš brzy potřebovat... :sweat_smile:
19. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
luci: fakt??? Ale aspon, ze je zatim hnusne pocasi..nez bude teplo, tak snad bude Simi zdravoucky.. :wink:
19. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Deni, jj, taky jsem si říkala, že to aspoň budeme mít za sebou a nepřekvapí nás to třeba v létě. Průběh máme v pohodě, má jen asi deset pupínků na břiše a ty se pomalu ztrácejí. A jsme bez teplot a nesvědí to. Takže když by jste si to chtěly odbít, tak přijďte na kafe :wink:
19. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.