• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Holky, co jéééé??? :confused: :confused: :confused: Zas takový vedra nejsou, aby jste byly furt venku, ne??? :wink: My už si to dneska frčely s motorkou, paráda. Dorazili jsme domů a jen co jsem ho položila do postýlky, tak byl tuhej do minuty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na to opravdový jaro :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Už toho mám tak akorát doooost!!! Co takhle nnějaké povinné hlášení??? Že jako žijete, jste v pořčádku atd? :wink:
10. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj,mame se fajn,mame jaroooo,tak porad venku..
14. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky, tak uz jsme doma ze Slovenska, bylo fajne, ale jak se rika: vsude dobre, doma nejlepe.. :slight_smile:
Pocasi tam bylo nic moc..jak je to pod tema Tatrama, tak dopoledne krasne a odpoledne prselo..
Luci pisnu ti do ip...moje cislo a muzeme vyrazit ven, uz mame taky tu trikolku s tyci.
Ale tenhle tyden uz nemuzeme. Pristi jsme zatim cely volny. :wink: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky holky,kde jste se ztratily? :slight_smile: :rolling_eyes: Jak se všechny máte a co děti rostou? :zipper_mouth: :rolling_eyes: :confused: Kam se chystáte na dovolené? :astonished: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahoj vsemmmm.Jsem opet zpetttt,vymena pocitace,Katy roste a je nam fajnnnn
1. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tady prvně u Vás ... mohly by jste mi poradit, kam jít nechat píchnout ouška malé? Naše dr. to nedělá ...
12. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem se zaregistrovala a hned jsem našla diskuzi holek z Karviné. Ráda se připojím. Jsem také z Karviné, mám holčičku Elišku, která má 18 měsíců a v říjnu čekáme druhé mimi.

Pro Veru 77: Ahoj Veru, my byli píchat ouška na poliklinice v Karviné 7, dělali to nastřelením, byla to rychlovka a málá skoro neplakala. Vše proběhlo bez komplikací.
13. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky holky..vitam nove prichozi.. :wink:

veru: s ouskama neporadim..nam je pichli jeste, kdyz jsme nebydleli v Karvine..

elzi: krasne jmeno holcicky..taky mame Elisku :grinning: , jinak jsi odvazna, ze uz jdete do druheho mimiska..a co cekate? vite?

Holky z jake casti Karvine jste??
14. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
poliklinika Ka 7 ,byli jsme spokojeni,rychla akce,chteli,at jsme,po 2.ockovani..maji tam hezky vyber nausnicekkk. :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,
dendasek: Ahojky, jméno je to opravdu krásné, ale v poslední době mi přijde, že každá druhá holčička je Eliška :wink: Když jsme s Eli v MC tak se zavolá Eli a přiběhne hned několik holčiček. Jinak druhé miminko jsme chtěli do tří let, hlavně kvůli práci, abych se nevracela třeba jen na rok. Jelikož nám Elinka trvala 2 roky, začli jsme brzo a jak to v životě bývá vyšlo nám to hned na poprvé. Ale už se moc těšíme, sic víme, že to ze začátku určitě bude "záhul", ale naštěstí mám maminku, která mi pomůže. Prý to bude chlapeček :slight_smile: , tak uvidíme.
Jsme z Ka 7
16. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
elzi: jenze s tim holcicim jmenem je to problem..vsude je to sama Nela, Adelka..a nebo naopak nektere silene jmena..takze to je fakt tezke. Ale ja jsem s vyberem spokojena, kdybych tak dlouho neprenasela tak by to nebyla Eliska, ale Nikolka.. :grinning:
My se asi zacneme snazit po lete..no uvidime.
Urcite to zvladnes.. :wink: My bydlime v ul. Na Kopci..to uz je asi taky sedmicka, ne??
16. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
dendasek - s tím jménem je to pravdu. Já chtěla Elišku hned od začátku, vlastně ještě v době, kdy jsme se o miminko snažili, takže bych také neměnila. Je to krásné české jméno. To je náhoda, my jsme také z ulice Na kopci, takže je možné, že se od vidění známe :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
elzi: no to je, ale nahoda, co?? :grinning: Bydlime tady jen rok..ale mozne to je. :wink:
Jake mate cislo baraku??
Presne tak krasne ceske jmeno.. :wink:
Jake mate vybrane jmeno pro chlapecka?
Dve moje kamaradky..co puvodne cekaly holcicky, tak maji obe dve kluky..ultrazvuk..neultrazvuk.. :grinning:
Koukni do meho albicka..treba ti budu povedoma...a nebo ne.. :wink:
16. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
dendasek: tak jsem koukla do albíčka a nejspíš se neznáme. Pokud tak jen opravdu zběžně. My bydlíme Na kopci 2108.

Pro chlapečka jsme chtěli jméno Kubíček, ale předběhla nás švagrová, a jelikož je už i přeHonzíčkováno, tak jsme nakonec vybrali jméno Šimon. Líbí se nám, protože je české a ne tak hojně používáno. Takže v bříšku máme mimi Šimi :slight_smile:
17. čer 2009 v 06:01  • Odpověz
Elzi: my bydlime ve 2060..to je uplne nahore..pak uz je jen cesta a Koruna. Simon je moc hezke jmeno..my mame vybrane..tedy pokud by to byl kluk prave Kubicka a nebo Mateje...no, ale jak se znam..tak se to zmeni jeste v den porodu.. :grinning:
Vloz do albicka nejake fotky..jsem zvedava :wink:
17. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
dendasek: chtěla jsem dát pár foteček do albíčka, ale nejde to. Nejspíš máme foťak nastavený na jinou kvalitu fotek a tím pádem to nejde vložit. Takže zatím bohužel bez foteček.
Nechodíš s Eliškou někdy do MC Sluníčko v Ka 6? My tam chodíme s Elinkou každý čtvrtek na cvičení s batolaty. :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
elzi: tak si je stahni z fotaku a pak zmensi.. :wink:
Jo chodily jsme..ale Elcu to prestalo bavit..takove to organizovane cviceni...ja to taky moc nemusim, jeste kdyz byla malinka tak to bylo fajn, ale ted, kdyz ji to nebavilo tak jde proste pryc si delat to co ji bavi.. V zime jsme chodily do herny, ale ted jsme porad venku.
Dopoledne jsme byly na pisku u Kacoku..prisli tam skolkari a bylo veselo..Elinka si hrala s nema.
17. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
dendasku já jsem asi totální antitalentík, protože vůbec nevím, jak to na PC zmenšit. Zkoušela jsem to a nejde mi to. Jo, prostě já a PC nejsem moc velcí kamarádi.
My s Eli taky chodíme hlavně ven, do centra jen v ty čtvrtky na cvíčo a to hlavně proto, že Elinka miluje děti, tak ať má kontakt s vrstevníky, protože já nemám moc kamarádek, které mají malé děti.
Jinak na Kačok na písek chodíme taky často, vlastně to máme skoro pod okny :wink:
Teď jsme objevili dětské hřiště v MŠ naproti ZŠ Dělnická, je ale otevřeno až od čtyř odpoledne, takže tam taky často chodíme, protože je tam spousta aktivit pro prťaka. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
elzi: dopo je to u Kacoku super..chodi tam skolka..decka se nesmeji houpta, takze se nemusim bat, ze ji nekdo sejme..
Pokud by jsi chtela tak ti ty fotecky zmensim..staci mi je poslat na mejl, pokud budes chtit pisni me IP.
Kde je Delnicka?? Jeste se tolik nevyznam..po Karvine.
17. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
No nazdárek, taktéž vítám nové maminy :wink:
Elziku, jen s tím ne tak hojnně využívaným jménem Šimon, bych si dovolovala Ti oponovat. :frowning2: Říkala jsem si to samé, neznala jsem ani jednoho Šimona!!!!! Jen co se mladej narodil, tak je to všude samej Šimon a pořád další přibívají :wink: Ale mi to nevadí, snad jen ve škole to budou mít hoši těžší, samej Šíma.
No co, hlavně, že jsou zdraví a mají krásné jméno, no ne? :wink:
17. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
dendasek: tak to moc děkuji, ráda pár foteček zkusím zaslat, ale nejspíš mi budeš muset nejprve poradit, jak to písnout na IP. Prosím, nesměj se :slight_smile: já jsem se zaregistrovala teprve před několika dny a ještě na těchto stránkách trošku tápu. Jinak dělnická ZŠ je v Ka 6, kousek od restaurace Praha nebo vedla bývalého B-baru. Dnes jsme na hřišti zase byli a malá se vyřádila.

Lucija: tak to mi nevadí, já sice žádného Šimonka zatím neznám, ale jména je to krásné a já už se moooc těším až toho našeho Šimíska uvidím :slight_smile: Navíc to je asi se všemi jmény a jak píšeš, nejdůležitější je, že jsou zdraví :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
elzi: jasne to se naucis :wink: Vedle ikonky albicka je takova druha ikonka, obalka se sipkou nebo co to je, tak na to klikni a to je interni posta..nebo-li IP. A uplne nahore, kde mas nastaveni, tvuj nick...atd se ta IP ukazuje, pak ti to bude svitit cervene. :wink:
Napisu ti do IP muj e-mail a poslu ti ty fotky.

Luci, kukni pak do alba vlozim fotky ze vcerejska. :wink:
18. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Hefké fotečký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně ty vychované děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
luci: ze jo.. :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
dendasek: poslala jsem ti interní poštu a na mail fotečky :wink: snad obojí dojde
18. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
elzi: IP prisla a mejlik s fotkama taky..vecer ti je zmensim a poslu nazpatek. Elinka byla krasne mimnko..panenka malinka.
Jinak ja to zmensuju v programu co jsem si ztahla ze Slunecnice.
18. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Dendasku, prosím tě, jak se ten program jmenuje, zkusím si ho taký stáhnout. Mocka díky :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak a zase ticho po pesine.. :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.