• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Plně s tebou souhlasím :wink: Koukám každý den, zda nepřibyla nějaká maminka do klubu Karviňáků a nic. Ale to nevadí, že? :wink:
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Evi: my jsme spokojene s vama.. :wink:
Me prijde, ze maminy v Karvine..pocitac snad ani nepouzivaji..nebo se mi to jen zda??
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Nemáme ČAS!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahojte..jsem mamina dvou deti..a jsem z českeho těšina ale pochazim z karvine.. :wink:
2. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj skvarko, vítáme tě v klubu Karviňátek. Já bydlela v Těšíně v dětství, přesněji řečeno ve Svibici :slight_smile:

Deni: my jsme taktéž spokojené, je fajn najít tak super mamču a kamarádku :slight_smile:

Luci: to platí i pro tebe, ráda jsem tě poznala a doufám, že zase někdy něco podnikneme.

Tak a teď jsi jdu konečně vychutnat, že ten můj malý ďáblík usnul a snad i nějakou tu dobu spinkat bude :wink:
2. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak Šimona jsem jen svlíkla, hodila plenu a OKAMŽITĚ vytuhnul, mělo to něco do sebe :wink:
Už se těším odpo na ten koupák.
Eví, my jsme vás taky rádi poznali a myslím, že léto bude naše, no ni? Deny? :wink:
Taky přemýšlím nad kávou, ale koupila jsem aůdky, tak s nima asi budu muset něco udělat. Aby mi to za ty prachy shnilo, no to teda ne :angry: :grinning:
Ahoj skvarko, máš sympatický nick, škvarky milujuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Cus holky..jsem tady taky..mate radost co?? :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Vitam novou maminku.. :wink:

luci: to vis, ze jo..je lepsi byt s nekym nez sama.. :dizzy_face: :dizzy_face:

evi: ja jsem taky moc rada, ze jsem te poznala.. :wink: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Deny, no to jsme štěstím bez sebe... :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojte maminy..rada vas poznavam
Elzik:ja zrovinka bydlim ve svibici..a na jake ulici jsi bydlela?
Lucia:moc diky me prijmeni je Škvariakova tak to byva taka nase prezdivka. :grinning:
Dendasek: diky..
dnes jsem na to jen tak najela a zjistila jsem ze tu jsou i nejake diskuse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy jste vsechny z karvine??
2. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
skvarka: jo my tri jsme..moc maminek sem nechodi..jen nektere stalice.. :wink:

luci: ze jo.. :grinning: :grinning: :grinning: je mi to jasne.. :grinning:

Evca sla k te kadernici, tak bude krasna.. :grinning:

Ja jsem povesila pradlo..zmoklo mi, tak druhou pracku radsi doma na susak..
2. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
dendasek: odkud z karvine jsi?kolik mas deti?
2. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
skvarka: ja Bydlim v Karvine jen rok..u skoly Borovskeho..a dite mam jedno Elisku.
2. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak Eli dřepí na wc a vymýšlí, jak se jí nechce :wink: , jen aby oddálila spaní, ale na mě si nepříjde. Jakmile dopíšu, jde se do hajan. Za celý den toho mám plné kecky. Navíc to počasí mě vytáčí a deptá zároveň.

Deni: tak u kadeřnice super, byla jsem v péči nějaké Barči, byla fajn, a hned mi na rovinu řekla, že melír na tak tmavé vlasy mi nechytne do bíla ani náhodou, nakonec jsme to zesvětlily, takže mám jen světlé pramínky, ale spíše než blond nebo bílé je to takové měděné, ale pěkné, každopádně teď působí vlasy světleji a domluvili jsme se za dva měsíce, až se mi šampon trošku vymyje, že to zesvětlíme znova. Jen mi ty pramínky mohla udělat silnější, příjdou mi docela teňoučké, ale nejspíš měla strach, jak to chytne a abych pak "nenadávala" :wink:
V celku jsem spokojená. Však uvidíš.

Skvarka: my bydleli na ulici Okružní, tuším že 3, ale po rozvodu našich jsem se přestěhovali s mamčou do Káčka a to mi bylo 11.

Luci: jahody bych si taky koupila, známá mi je nedávno udělala na návštěvě s cukrem a zakysanou smetanou a musím přiznat, že ač jsem to nikdy nejedla a měla jsem obavy, abych se nepo....a, bylo to vynikající.

Jinak holky, je super najít maminky, které jsou na mateřské a mají miloučké dětičky, jelikož člověk /tedy alespoň já/ si pak na té mateřské nepřipadá úplně odříznutý od světa a má s kým pokecat. S kamarádkami, které děti nemají, to moc nejde. Tak trošku jsme každá někde jinde, ale s vámi je to super a doufám, že léto bude ještě lepší a zábavnější, když ty naše ratolesti mají s kým řádit a vyvádět. :wink:
2. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Evi, myslela jsi těmi miloučkými dětmi i Šimonka??? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Luci, samozřejmě jsem tím myslela i Šimču. Je to zlatíčko a myslím si, že mezi Elišky skvěle zapadá. Jsou to malí rošťaci :grinning: :grinning: :grinning: Alespoň víme, že ty děti máme :wink:
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojte holky tak mam konecne cas jsi sednout k pc..dnes jsme skoro cely den travily venku.a jak v karvine?
Elzik:ty jo tak to na dolnim sidlisti ju? a neznas nahodou Pavlu Niemcovou nebo Katku Krejci nebo Michalu Adamovou?
holky a jak stare mate ditka? :sunglasses:
3. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes dopoledne odvezla Elinku k babičce. Bude tam do zítřka, tak si alespoň trošku dáchnu a budu odpočíva a taky možná poklidím, ale všeho s mírou :wink:

skvarka: bohužel jmenované holky neznám. Je fakt, že už je to strašná doba, že si pamatuji jen nejlepší kamarádku ze základní školy Péťu Bendovou, bydlela ve věžáku hned vedle nás. Ale jinak :unamused:
Moje Eliška má 19 měsíců a v říjnu čekáme chlapečka, takže u nás bude ještě veseleji, jelikož Elinka je andílek s velkým ďáblem v těle :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Jezdíváš někdy do Káčka k rodičům, nebo jste přesídlili do Těšína všichni :slight_smile:
4. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
ahojte .tak jsme cely vikend vegetily na chate a konecne jsme doma :sweat_smile:

Elzik:ty jo tak to ja neviom kdo to je :wink: vidis a jak jses jmenovala za svobodna?kolik ti je?ty jo tak vam to vyslo parecek co??a vite jake date jmeno?tak to mas skoro jak ja :sweat_smile: ja mam deti o 2roky od sebe.a hlavne jsou maly divocaci :wink:
v Karvine mam babicku,strejdy,kamosky aj.. jezdivam tam casto.i deti jsme tam porodila :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Čau holky, tak pro změnu dneska v noci začal s horečkama Šíma :unamused: Ráno dobrý, ale teď už měl zase přes 38. Už spinká a pak snad bude líp. Takže dneska budeme sedět doma. Kašle, má rýmu, počkám jak s horečkama a asi půjdem zítra k mudře. Tak jen aby jsste věděly. Eliškám je doufám už dobře :wink:
7. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky Luci, tak co Simonek?? Jak mu je??
Elca mela asi ty horecky ze zubu..nasla jsem ji petku stolicku..vlevo nahore..uz je ho skoro pulka venku..tak asi z toho..
Ted uz ma zase rymu, ale tu uz neresim. :confounded:

To pocasi je silene..bud jsou dusna a nebo prsi..
8. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zde :slight_smile: Jak se máte? :wink:
Deni - fotečky jsou super, ale o té společné se Eli (jak tam vypadám jak z jedličkova ústavu) si ještě promluvíme :grinning: :grinning: , ale jinak jsou fotky nádherné

Luci - co Šimča, moc na Vás myslím. Držte se a přeji brzké uzdravení

Skvarka - za svobodna Břusková, chlapeček bude Šimon. Jaké to je mít dětičky dva roky od sebe. Já se na jednu stranu už strašně mooooc těším a na druhou stranu jsem šíleně vyděšená. Navíc Elinka je takový maminčin mamánek a závisláček :grinning: a vzteklounek, aby toho nebylo málo :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Baby baby, kdepak jste? :confused:
12. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky, zase je tu nějak mrtvo :unamused: :unamused:

Luci: co Šimonek, už jste zdraví nebo ještě bojujete s bacily? My s Elčou opět trénujeme spinkaní ve vlastním pokojíčku, tak je to někdy dost náročné. Včera spala pěkně :slight_smile: , tak jsem zvědavá jak dnes v noci :unamused:
Doufám, že brzy budete fit a něco podniknem i s Dendou a Eliškou - třeba písek, bazén nebo MC :grinning:
12. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Holky kde jste kdo?? :frowning2:
26. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Tady, ale už zase frčím pa. Už se na vás holky mooooc těšíme :dizzy_face:
29. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
no babenky, tady to nejede, spadly jsme kajsik do treti stranky :frowning2:
ale aspon muzem rict, ze nesedime nonstop u compu, ne?

hledam lekare homeopata, nevite nektera???
7. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj Jani :slight_smile: tak já taky něco písnu, ať nejsem úplně za ostudu.. :grinning:
homeopata?? Sestřenka k jednomu chodí, ale vrátí se z dovči po víkendu, tak se jí zeptám a pak ti písnu ju? :slight_smile: :wink:
7. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
jeziiiiiiiiiis, ty bys byla zlata!!!!dekuju!Budu cekat.
7. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
janus, a myslis detskeho ci pro dospeleho?kdyz tak mi pisni do ip-pac jsem tu vlezla uplne omylem :grinning:
8. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.