• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
ahoj maminky, jůůůů tak na tyhle stránky jsem narazila náhodou, jsem taky s Karviné, tedy čerstvě asi 6 měs. a zvykám si . mám chlapečka 16 m Davídka. Mohu se zeptat nevíte některá o centru sluníčko. Teď tedy přes leto chodíme na písek do školky, který máme před barákem a je pro veřejnost otevřené, ale nikoho tu neznám a chci chodit někde více mezi děti, kvůly malému a samozřejmě mě. :slight_smile:
10. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahojky..centum Slunicko..uz se tady probiralo snad 100x :grinning: kukni na jejich stranky..ted v lete je tam oteviraci doba od 9-14 hod. Behem roku(skolniho) jsou tam i odpoledne..a maji tam ruzna cviceni...pro deti, tehotne a i krouzky pro maminky. http://centrum-slunicko.cz/www/index.php

Zrovna vcera jsme byli ve skolce..u skoly Cihelni, je to tam mooc pekne pro deti, jen to mame trosku dale..
Z jake casti Karvine jsi??
11. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Deny, nebyli jste spíš u Dělnické??? :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Kovi :wink:
12. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
luci: jo byli.. :grinning: Uz mi to Evca objasnila..no co..jeste se v te Karvine tolik nevyznam :grinning: :angry:
Uz jste byli na to ocko?? My jdeme za chvilku..ja mam z toho nervy..no des, nemam to rada.
13. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj jsme s karviné 7 snad . Z Mizerova, naproti kinu. A ta dělnícká je kde?
Očkování jo to mi povídejte, jdeme příští týden, ale musím sebou vzít i manžela, jelikož bývá špatně spíš mě. Při posledním píchanci malej ani necek, což mě překvapilo. No jo spíš se soustředil na paní doktorku, má jí v oblibě. V Praze paní doktorku neměl vůbec rád a jen co jí viděl křičel jak o život. :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte? Po dlouhé době jsem mrkla na koníčka a zjistila, že diskuse je zase trošku aktivní :grinning: :grinning:
Luci: čaukíííí :grinning: :grinning: jak se máte a co děláte. My jsme byli teď na čtyři dny u Láďové mamky na jižní Moravě, ale už jsme zpět. Bylo fajn, ale jak se říká, všude dobře, doma nejlíp. Zítra mě čeká poradna a poslední genetický ultrazvuk a za 8 týdnů mě už snad navštívíte s Dendou v porodnici :wink: :wink: :grinning: :grinning: A co vy a dovča?

Kovik: Ahoj Kovik, vítám tě mezi Karviňačkami. Pokud bydlíte naproti kinu Centrum - tak to je opravdu Ká 7. Já taky bydlím na Ká 7, hned u pískovny.
Hřiště naproti ZŠ Dělnická je v areálu školky a je bombastické. TeĎ přes léto je tam otevřeno denně až do 19 hod., přes školní rok až po uzavření školky, takže od 16 hod. do 18 hod. Je to v Ká 6 - Nové Město, kousek od prioru nebo ZŠ komenského. V blízkosti je restaurace Praha.
18. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj Evííííí, jak se máte holky jedny ušatý? :grinning:
Ty voe, nekecej, že už za osm týdnů???? :astonished: :astonished: :astonished: To je mazec. No už se moc těšíme na našeho jmenovce :wink:
20. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky, tak vas zdravime z Rakovnika..mame za sebou prvni akci.."sezeni pod Lipou" hasicska akce a Eliska sla spat a ve 23hod a to jeste remcala...ale bylo fajne..super zabava i s hudbou. Ja jsem trosku Fernetovala a taky to podle toho vypada.. :sweat_smile:
Co vy???? Ja zase nakouknu.. :wink:
23. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj Denýýýýýýý.
Jak se máte holky naše??? Už se koukejte vrátit. Přiznávám, že vás teď trošku zanedbáváme, ale když jsme pořád v tahu a dostanu se domů, tak jsem ráda, že si aspoň uklidím. No a když ne, tak jste zaae nachlazené :unamused: Tak se koukejte zdravé vrátit :wink:
Pa pa a užijte si to :wink:
24. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Čaute holky - Luci a Deny :grinning: , doufám, že se brzy zase všechny sejdeme, ať si ti naší ďáblíci pohrají (nebo spíš pošarpají :wink: :wink: ). My ty vedra jen přežíváme, to je něco pro mě a mé kila navíc. Šimonek v bříšku sebou pěkně mele a já se jen modlím, aby ještě chviličku v tom bříšku vydržel. Eli ty vedra taky nesnáší dvakrát nejlíp, ale určitě lépe než já. Já se už modlím, aby začal ten pravý krásný podzim.
Tak užívejte zbytek prázdnin (i když pro nás na mateřské je to stejné jako během roku :grinning: ) a až budeme kompletní musíme spachtit nějaké to setkání. MOOOOOC SE TĚŠÍME.
25. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak Deny, co jéééé? Žádné hlášení na značkách či co?????? :angry: :grinning:
Jak jste se měly babule? A moooooooc děkujeme za pohled. Nedostala jsem pohled znad 20 let :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se přidat? Jsem taky z Karviné a termín porodu jsem měla už 1.9., takže přenáším, chci se zeptat na vaše názory na porodnici a na doktory a doktorky? Určitě jste to už probíraly, ale můžete mi říct Vaše názory, co říkáte např. na Rejtovou, Konečného, Jursu a tak? Chtěla bych vědět, co si myslí i ostatní... tak díky, doufám, že sem stihnu ještě juknout než porodím, ale už bych to chtěla mít za sebou, jinak mi můj doktor Konečný řekl, že mi v pondělí odpoledne porod vyvolá a odrodí mě, napište mi když tak k tomu Váš názor, díky mockrát.
4. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj veruska, tady si můžeš počíst o Karvinské porodnici

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=21145&vGroupOffset=0&vOffset=0
9. zář 2009 ve 23:57  • Odpověz
Asi máš už mimčo na světě, takže odkaz přišel trochu pozdě, pak napiš svoje zkušenosti :slight_smile:
10. zář 2009 v 00:03  • Odpověz
A jeje..tady je zase mrtvo... :confounded:
22. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojka holčiny, můžu se k Vám přidat? :grinning:
29. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojky..urcite :wink: :slight_smile:
Jsi primo z Karvine??
29. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
dendasek:jojo ale ty mě už znáš přes icq, cvičení klapka :grinning:
29. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
To jsi ty??? Tak vitej...ja jsem vsude co??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojik jestli můžu doporučit tak super doktor je Mudr. Šturc je na 6 u Mototechny ve zdravotním středisku je opravdu super nebo taky Mudr KOnderla maji praxi spolu na oba si nemůžu stěžovat a v těhotenství mi strašně pomohli... Jen doporučuji ale zaleží každému vyhovuje něco jiného
4. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
jeee ted jsem si všimla že jsem hoooodně pozadu tak se omlouvám:grinning:
4. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojka!
dendasek:jojo koukám že jsi všude, ale super, no né?
Bebe7:přidávám se k tobě, doktor Šturc je opravdu super
5. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
to tady nikdo není z Karviné? :frowning2:
20. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
jo já :grinning:
21. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky,jak se daří?????????? :slight_smile: :sunglasses: :confounded: A co děti rostou?
2. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj karviňačky :slight_smile: tak se konečně zase po dlouhé době hlásím :grinning: mám v plánu s Týnkou začít chodit do Sluníčka :slight_smile: už mi nespinká dopoledne, tak to konečně půjde :grinning: kdo se přidá a kdy začneme? :grinning:
6. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Cus Verco..my chodime tak 2x tydne..zalezi jak nam to vychazi...takze se klidne muzeme domluvit. :wink:
Nechodime na zadne cviceni..ale jen tak do herny.
8. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Dendi: to by bylo super :slight_smile: já bych taky strašně ráda s ní začla chodit :slight_smile: mě teda taky zatím stačí ta herna, ale pak se uvidí, líbí se mi ta angličtina pro prcky s pú to by bylo super :slight_smile: :dizzy_face: tak kdy jdete holky?? a jak to tam je od kolika do kolika a kolik se platí vstup pro děti a mamči??
9. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
ahoj jen jsem se chtěla zeptat nebyla jste některá na test na cukrovku v těhotenství v Karvinské nemocnici? jak to tam probíhá? zda tam člověk musí celé 2hodiny sedět nebo může někde jít? já tam potřebuju jet a nemám hlídání pro syna takže ho musím vzít sebou :frowning2:
9. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
kozi: my chodime vetsinou tak na 9 hod. Vstup stoji 40,- Jsme tam vetsinou do te pul jedenacte..jezdime k nam na Kopec busem.
Co by jsi rekla na ctvrtek?? Ja bych sla rada. :wink:
10. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.