• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
okkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!! tak jutro???????
11. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Aaaa, Deni, konečně jsi někoho ulovila :grinning: Já budu týden pravděpodobně bez dítěte, takže já se když tak přidám později :wink:
11. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
No jo..kdyz me tam nebavi chodit samotnou.. :grinning: Ty jsi lenivec.. :grinning: :sunglasses:
12. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
No jo, no, já vím :pensive: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Já mám Eli zrovna u mamky a Šimi spinká, tak mám chvilku. Do Sluníčka taky chceme začít chodit, jen mám ještě strach tahat Šimonka do kolektivu tolika dětí, ale snad to brzy vyzkoušíme. Možná tento týden. Máme doma i taťku, tak snad by šel s námi, aby v případě potřeby pomohl. Jinak už se těšíme.
Smardik: já na ten test byla a musela jsem být celé dvě hodiny v areálu nemocnice. Naštěstí manžel hlídal dcerku, protože pro tu by to nebylo. To by se moooc nudila :grinning:
Luci: tak co máš broučka doma nebo si užíváš po dlouhé době "svobody" :wink: :wink: Škoda, že jsi nedorazila na ty Elčine narozeninky, čekali jsme tě.
Deni: neboj, už brzy budeme zase jezdit do Sluníčka s vámi, tedy pokud ještě můžeme :grinning: :wink: :wink:
17. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Elzi, ják narozeniny??? Jaké narozeniny??????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Kam jsem měla dorazit?????????????
18. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky prosím o radu, máte některá zkušenost MUDr. Ludmila Kohanová - Gynekologická ambulance?
6. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kovik - já mám, ale ne moc dobrou. Chodila jsem k ní od patnácti a dokud nebyl problém, tak v pohodě. Jakmile jsme se začali snažit o mimi, začaly i problémy. Nakonec jsem přestoupila na Hornickou nemocnici - Mudr. Capka a jsem maximálně spokojena. Ale je to věc názoru. Já bych nedoporučovala.
10. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Aha- já z ní právě nemám dobrý pocit. Snažíme se otěhotnět už 8 měsíc, sice jsem tam za ní byla za tu dobu asi 4x ale porstě to nějak neřeší, pokaždé se koukla píchla vyvolávačku a odešla jsem, je pravda na co jsem se zeptala odpověděla, ale čekala bych toršku osobnější přístup. a sestřička taky nic moc. Napsala jsi mi to co jsem potřebovala slišet. děkuu :cry: Jenže ta hornícká je dost z ruky a pak vím o jedé gyngě , chodím tam k zubaři a je to naproti pracáku.
11. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Kovik - taktéž doporučuji dr.Capku a hornická je od prácáku jen kousílínek. Už k němu přešla i známá a je taky moc spokojená. Vybavení i přístup je úplně na jiné úrovni.... :wink:
15. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
kozinka - koukala jsem do albíčka :slight_smile: moc pěkná prdelka. Dokonce nám stejně dlouho vyvolávali porod :slight_smile: :slight_smile: mi přijeli s po na ut ve 3 ráno a rodily ve čtvrtek :unamused:
22. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Já zas můžu doporučit MUDr. Šturce a Konderlu, fakt super
24. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj je tady někdo z Karviné? je tady nějak mrtvo... :wink:
19. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky..vetsina..tedy to malo co sem obcas chodi je vesmes vsechno z Karvine:slight_smile:
19. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Jojo hledá se někdo z Krviné na pokec a nebo některé kterou čeká porod? :slight_smile:
21. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Nazdar Káťo, já jsem tady pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kde ty ses tu vzala, že by se i z tebe stala tetka koníkovka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
a jeje zase nikdo na pokec :unamused: .. tak jindy..
29. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
waw, už máš i fotečku- no dobrý!!! :sunglasses: A co takhle albíčko, co??? :grinning:
30. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Co malý, už je mu líp?? Dostal i nějaké ATB??
30. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky, tady to ale nějak vázne.. pojďme to nějak rozjet...kdo se připojí?
Ty Mery.luu kdy nás pozveš na tu kávu?
16. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Kachii - Ty bys furt jen kávovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Někdy se musíme domluvit do toho Sluníčka , to ale musím nejdříve přemluvit synátora, aby si posunul spaní :sunglasses:
18. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
kachii • Dnes v 09:57
Ahoj Karviňačky a okolní maminy... pojďme to tady rozjet
Já Katy, syn 22 měsíců a dcera 9 let.. kdo se přidá?
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Krista: Ahoj Já vím, že je tady Karviná.. ale je tady mrtvo.. tak jsme mylsela, že založením nového tématu...
8. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
no taky jsem pro větší komunikaci :grinning:
11. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
kachii - šla jsi nakonec do toho Sluníčka, jak bylo???
11. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Medan29.. no to jo.. ale vázne to tu i tak..
Mery.luu.. nešli jelikož se nám samotný, nechtělo.. :confounded:
15. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
ahojky kachii: klidne se muzes nekdy pridat k nam, chodime celkem pravidelne...ted v patek porada Slunicko karneval...jdete nektera??
Vim, ze jde Lucka a Evca:slight_smile:
17. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Takze klasika.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.