• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
dendasek:tak co nového u Vás? :grinning:
22. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
U nas...ale ani nic. Ale co ty?? Jak pokracujes?? Vsechno dobry??
22. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
dendasek:ahojka, ale jo mimi se pořád drží, už jsem ve 33tt, už jsem byla i na kurzu v nemocnici a mám za sebou i prohlídku porodnice, Já vystrašená z toho a manžel nadšený :grinning:
22. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky, přijďte si zacvičit :slight_smile: ZUMBU, Kdo tedy může, v Karviné 6 na ISŠ techniky a služeb (Máj) vedle pracáku vždy v pondělí od 17 -18 hodin.
http://www.superzumba.cz/

Je to odvaz, makačka, ale super zábava..
24. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Sice tu často nejste, holky kde jste rodily a byly jste spokojené.
Já jsem teprve na začátku, ale v Karviné chtějí registraci, ale ja bych asi šla spíše do Havířova. Nějak na chování sester kašlu, všude je nějaká, ale jde mi hlavně o soukromý, tudíž bych chtěla nadstandart , ale v Ha je jen jeden, ale i kdyby nebyl volný tak jsou pořád pokoje po dvou, což se mi líbí a hlavně sociálky na pokoji. Zažila jsem zádochody na chodbě a to byl děs. Prej jsou takhle v KA. A co se mi na KA ještě nelíbí, jsou porodni boxy, je ta jen jeden samostatný, Porodní boxy sem taky zažila, odděleny zdí, ale zakryté jen zástěrou, nebylo to tak hrozný, ale přece jenom bych chtěla klid a neslyšet jak vedle mě nějaká maminka rozdýchává kontrakce. :grinning:
, viděla jsem i pár názoru , že by do Havířova, nikdy nešly a vlastně ani nevím proč ? Jedna mi napsala že jsou děsně neochotní , ale při tom tam nerodila,

Mužete mi napsat vaše názory -
27. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
takže bych ve směs chtěla soukromý, ja při porodu tak na oddělení. a že prý nedávají epidurál V Havířově
27. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
kovik:tak to jsem nevěděla, že v Karviné musí být registrace, mě tedy nikdo nic neříkal a to tam budu rodit v květnu, né tedy že bych moc chtěla ale u mě jiná možnost není, když tady manžel většinou není, a máš pravdu, v Karviné jsou jen dva pokoje nadstandart, jinak pokoje i pro 4, a wc a koupelna společná pro celé patro na chodbě. Ale hodně holek si chválí Třinec nebo Vítkovice
27. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Kovi: ja jsem sice z Karvine, ale rodila jsem jinde..ale uz jsem rikala Evci, ona ti sem napise..rodila uz 2x v Karvine, tak vi co a jak:slight_smile:
27. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja rodila a nemůžu si stěžovat. Za posledního půl roku tam rodily i moje 3 kamarádky, a o registraci nic neví :unamused: Jedna známá rodila v třinci, a má s toho nervy ještě do teď a to je malému 9 měsíců. Ale tak to je individuální. Každopádně sice nejsem zrovna nadšená, že jsou sociálky společné na chotbě, ale plánujem druhé, a až to bude půjdu 100% do KA.
27. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahojky, tak na prosbu Dendaska přidám svůj názor :grinning:
Rodila jsem 2x v Karviné a byla jsem maximálně spokojená. Super přístup doktorů, sester (ale jak píše kovik - vždy vám může někdo nevyhovovat). Pokaždé jsem měla to štěstí na super porodní asistentku, což je při porodu důležité a pokaždé nám vyšel samostatní porodní sál, takže jsme s manželem měli max soukromí. Také jsem chtěla nadstandart, ale bohužel byly vždy plné, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem na pokoji s maminkami, nebyla taková nuda (když mimi spinká) a mohli jsme si povídat, hodně se i nasmáli, vyměňovali si zkušenosti. Toalety jsou sice na chodbě, ale to mi moc nevadilo. Opravdu jsem byla spokojená a můžu karvinskou porodnici doporučit.
Slyšela jsem, že na Havířov si hodně maminek stěžuje, ale také nevím proč.
Tak snad jsem alespoň trošku pomohla v rozhodnutí.
Jo, a o registraci vůbec nic nevím, a to jsem rodila v říjnu 2009.
28. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojka, mám dotaz kde jste v Karviné chodili nakupovat těhotenské oblečení?Nějak už do ničeho nevlezu :grinning:
28. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
ahojky zkus CaA :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Kozinka:dík zajdu tam mrknout
28. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Kozinka:a co jinak u tebe nového?
28. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
medan: CaA, ale jedine v Ov na namesti..jak je Bata..tady v Karvine ani nahodou..
Pekne vetsi kousky maji i v Takko a nebo Kiku. :wink:
28. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
dendasek:dík, ve středu by mě měl vést manžel do Ov, tak mu řeknu že tam zajdeme mrknout, jsem si myslela že do porodu už nic kupovat nebudu ale smůla, prostě je mi vše malé
28. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
mean: neni zac :wink:
Ja jsem si nakoupila vsechny hadriky v te Ov...a tricka se daji nosit i ted.. :slight_smile:
Tak preju dobry kup :wink:
28. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
dendasek:no já rifle mám ještě volnější, ale potřebuji nějaké kratasky a nějaké i na doma, a pak hlavně ty trička, že :grinning:
28. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
medan: tak si zajdi do Takka a do toho Kiku..na doma si koupis veci i tam..CaA je na doma drahe.. :grinning:
28. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahojte, my jsme ve 33tt a jsemrozhodnutá rodit v Havířově....rodily tammoje kamarádky a kolegyně, naposledy švagrovka. Personál může mít vždy své dny, to je otázka erupcí na Slunci. Ale prostředí si vybrat můžu, tak volím Havířov. Epidurál se sice musí hlásit předem při příjmu, protože mají anesteziologa z operačního. Takže se může stát, že to nestihne. Na druhou stranu statistika udává, že s epi rodí tak 6% žen (ze statistik oddělení) a mají ho tam zadarmo. Stojíme o to, být při porodu s manželem. V Karviné je jedna hekárna a manžel je přivolán až k 2.fázi, mezitím se heká navzájem. V Havířově jsou úplně oddělené porodní boxy se socíálním příslušenstvím. Vše nové a manžel tam může být celou dobu. No a poporodní je taky nové. Vždy jen dvě maminy na pokoji a sociálky pro dva pokoje spojené. V Karviné mají jen pro polovinu postýlek monitory ddechu, v Havířověmají v každé i půjčují maminkám domů. No a pro mě byť jsem z Karviné ještě hraje roli, že v nemocnici pracuje tchýně....Taky se tam o nás starali ve 12tt, pomohli nám..
31. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
ahoj holky ja jsem taky z karvine a taky jsem zde 2x rodila......................dr.byli dobri az na nejake porodni asistentky zrovna na prijmu byla jedna neprijemna ale nevim jeji jmeno.jinak si nemuzu stezovat na odd.sestinedeli jedna vyborna sestra myslim mihulova se jmenuje ale ta byla andel :dizzy_face: jinak taky me stvalo ze nadstandarty byly plne obsazeny a bylo minimalni samce se tam dostat...................jinak taky nevim ze se tam musi registrovat to slysim prvne
31. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
dupik - ja jsem taky rozhodnuta do Havířova a to je super že pujčuji monitory.
Neviš nahodou jak to tam je u kontrol od toho 36tt , mami nějaky system, objednavaji nebo prostě jak příjdeš ? Budu muset vzít občas maleho sebou.

Medan jak je ?
14. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
kovik:ale jo jde to, už se mi to krátí, to já budu rodit v Karfiné, nějak to musím přežít :grinning:
25. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Já rodila v Karviné a nemůžu si stěžovat... :slight_smile:
25. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
No já si taky nebudu stěžovat když bude vše ok a budu mít nadstandart :grinning:
25. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
ahojky, taky jsem se rozhodovala jestli Havířov nebo Karviná, nakonec se to vyřešilo tím, že jsem měla nějaké komplikace, tak mě gynekolog poslal do nemocnice, ptala jsem se kam teda mi poradí on mi řekl, že se porodní dá srovnat, ale gynekologie je prý lepší v Karviné, jelikož jsem tam šla v 38.tt tak jsem šla teda do Karviné a nemůžu si stěžovat. Nakonec si mě teda nechali na porodním 10 dnů, personál byl bezvadný a to bylo pro mě v tu chvíli rozhodující. Na oddělení šestinedělí byli taky velmi ochotní až na ten pokoj s dalšíma dvěma ubrečenýma miminama. Skončilo jedno a začlo druhé, můj měl žloutenku takže byl věčně pod lampou a já jsem se nemohla ani vyspat. Proto chci už podruhé každopádně nadstandart a asi zase v Karviné.
9. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Zase vás idem otravovať..
Hľadám Evu Gorgolovú, ročník 1982, skončila poľské gymnázium v karvinej, potom študovala na lekarskej fakulte v Olomouci...
Bývala na Slovenskej ulici..
Poprosila by som IP ak ju niekto poznáte...
Ďakujem Monika
12. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojka, tak koukám že tady pořád žádná debata
27. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky.. jdete některá na akci Týdýt se sluníčkem 18.6. ? a jinak se Vám musíme pochlubit konečně jsme bez plínek..
9. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Kachii - Rosťulík je šikulka :wink: A na tadýt by jsme se taky přidali :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.