• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahojte Karvinacky! Hlasim se trosku do klubu, nebo spis se chci sem vetrit, bo jsem z Tesina (no, milacek je z CT, ja jsem "pristehovalec"...). Kazdopadne jsem se vas chtela zeptat, jestli jste neslysely neco o porodnici v Trinci? Zalozila jsem nove vlakno, ale radsi se zeptam aji vas :grinning: Ocenim tez dalsi info o porodnicich v regionu... Do Ovy se mi to zda byt daleko, ale clovek nikdy nevi :wink:
zatim tehotna nejsem, ale uz mi to trochu leze na mozek a biologicke hodiny tykaji mocne (dokonce se mi vcera zdalo, ze jsem porodila syna :grinning: no jo, mne zase ceka MS tak se hormony bouri...), a tak tu na Koniku zkoumam teritorium...
mejte se kazdopadne moc hezky, a hodne zdravi a radosti preji :grinning:
18. led 2007 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak se dívám , že jsou další přírustky,ja se teda přiznám, že víc jsem na emiminu u březňátek.
To je super , že nebudu rodit 10.3. sama :slight_smile:, i když pochybuju, že to bude takhle přesne. Simonka vážila v 30týdnu 1,53kg no asi to žádný tlouštík nebude, že by byla holka po tatínkovi? Aspon by nemusela pořád řešit nějaké diety jako já :grinning:
20. led 2007 v 07:39  • Odpověz
čau holky, jsem z Orlové, ale jestli se toho dočkám, rodit budu nejspíš v Karviné. Právě včera jsem slyšela, že je to v Karviné zastaralé a škaredé, ta maminka tam jednou rodila a druhé dítě se rozhodla porodit v Ostravě. Už má po porodu a z Ostravy je nadšená. Tak nevím, co může být na karvinské porodnici tak strašného?!
Nemám kolem sebe nikoho, kdo by mi dal reference - všechny maminy ještě rodily v Bohumíně.
20. led 2007 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Deniso!!! Moc gratuluji k tehotenstvi! To je parada, tak se hezky opatruj, ju? A preji hodne zdravi a radosti - at mas co nejmene potizi a at se ma mimi k svetu. Kdo by byl rekl, ze se tu sejdeme na Konikovi (zel, u me to jeste neni jaksi aktualni, i kdyz telo by chtelo a mysl uz tez) :grinning: .
Taky jsem slysela chvalu na Ostravu (ale tam se to ruzni, podle toho, co kdo ceka za servis - mily personal nebo radsi moderni vybaveni? vsak je to tam v nejake diskusi...), ja se zase zajimam o Trinec, tady se nejak o Trinec mlci. Ackoli ma nalepku "Baby Friendly Hospital", tak ticho po pesine, nikdo o tom nic nevi ci nechce rict... A jelikoz v blizsim budoucnu to vypada, ze budu bydlet v Tesine ci prave pobliz Trinca, tak patram, patram... Budouci tchyne rodila jeste v Tesine, no to je skoro pravek :grinning: a nejmladsi clen rodiny meho milacka - bratranec Honzik - se narodil v Motole, bo ma nemocne srdicko :frowning2: ale je to divoch (uz jsou mu 5), takze vzdy spolu pekne radime :grinning: Nu a tak reference z blizkeho okruhu o trinecke nemocnice nemam. Ale nevzdavam se :wink: asi budu stavet maminky s kocarky na ulici a ptat se :sunglasses:
no nic. Kdybyste nekdo neco vedely ci slysely, sem s tim :grinning: ja se jdu ucit, jsem totiz jeste v tomto "pokrocilem" veku studentkou :grinning: pa
20. led 2007 v 11:55  • Odpověz
Ahoj Tami!
Moc děkuju, i když je zatím ještě dost brzo :wink:. Kolem mě právě taky všechny rodily ještě za Stalina, takže počkám, co mi teď poví kamarádka - je z Havířova, jehož porodnice nemá vůbec dobrou pověst. Tak třeba překvapí. Ono, vždycky se najde matka, která je s porodnicí spokojená a hned nato druhá řekne, že to byla hrůza. Já to nechám na tu Karvinou, nejspíš. Každopádně bych chtěla jednolůžkový nadstandard, lidí mám z práce plnou .... :grinning:.
21. led 2007 ve 13:22  • Odpověz
jj, nadstandard to jisti :grinning: hlavne, aby mimi a milacek byli pobliz, takovou mam predstavu ja (v Trinci je rooming-in, ale vlastne ani nevim, jestli nadstandard tam je... asi musi byt, ne? no, jeste je brzo to zkoumat).
No jo, prvni trimestr neni jeste nic jiste, ale pokud budes v pohode a opatrovat se, v coz verim, tak co nevidet uz bude trimestr treti a...uz je mimi na svete :grinning: tak drzim pestiky! pa
21. led 2007 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem rodila v KA v červenci a nemůžu si stěžovat. Zařízení sice nic moc (ale kde je to dnes lepší) a personál úplně super. Na nadstandard jsem se nedostala, protože bylo v té době hodně plno a objednat dopředu nejde, ale byla jsem na 2 lůžkovém pokoji s kámoškou a potom 2 dny sama, takže to bylo super. Přeji všem pohodový a hlavně rychlý porod.
21. led 2007 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, taky se chystam na porod v Karvine, mam dobre reference...at uz od Soninky, nebo od jinych holcin, co tu rodily...ten personal je dobry, sama jsem se dnes na vlastni kuzi presvedcila...byla tam sestricka Balasova...no uplny andel...taky bych brala nadstandart...no ale uvidime...co asi Janec...uz ma po? :wink:
22. led 2007 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,taky budu rodit v Karviné.Rodila jsem tady před čtyřma rokama a byla jsem s personálem moooooc spokojená.Chtěla jsem nadstandard,ale nakonec jsem byla ráda,že bylo plno,protože jsem tam byla 11.dní.Malý měl žloutenku,tak to bych se nedoplatila.Ale měla jsem štěstí na dvoulůžák,tak to bylo prima.Chtěla bych mít na něj štěstí i ted.Mějte se všechny pěkně.
22. led 2007 v 16:04  • Odpověz
Ahojky holky,ještě to za sebou nemám zatím trčím doma. :grinning: Taky jdu do Karviné,myslí,že to tu nebude,tak drsné,jak se vykládá. :zipper_mouth: A co vy jak se všechny máte? :grinning: Tak se mějte pěkně a opatrujte se..... :sweat_smile:
24. led 2007 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky...co vsechno se v karvinske nemocnici vyplnuje pri prijmu do porodnice? Pry se sestry na to ptaji i kdyz mate kontrakce...tak holciny co tu rodily...pomoc :slight_smile: ...
26. led 2007 v 11:15  • Odpověz
Aoj Jani v klidku, chtějí jména dětí, jakého máš vybraného dětského lékaře, jestli chceš partnera u porodu, alergie atd. dá se to zvládnout, akorát tam podepisuješ 3 papíry (když chceš partnera u porodu a ještě něco), ale neboj dá se zvládnou to je na tom to nejlehčí :slight_smile:
29. led 2007 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Jani tak Janec včera porodila chlapečka 52cm a 3600g :slight_smile:
30. led 2007 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je paraaaaada....moc ji gratuluju... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2007 v 16:59  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak,už víte mám to za sebou. :sunglasses: Malý je super dneska má 9 dní,tak to celkem utíká.Díky za gratulace a držím vám všem palečky,aby to bylo,tak v pohodě,jak u mě šlo to celkem rychle ani ty bolesti nebyly,tak strašné. :pensive: Jani můžež být v klidu s tím vyptaváním je to,jak psala skraut,až na ty papíry já měla chlapa u porodu,tak jsem pořád něco podepisovala,ale kdy by ti nebylo nejlíp,tak to můžeš podepsat i po porodu. Neboj :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face: Tak se zatím všechny mějte a držte se... :slight_smile:
8. únor 2007 v 10:13  • Odpověz
CAu holciny, dneska jsem byla na kurzu a sestricce jsem vypravela o mem tvrdnuti briska a ta me vzala na natoceni srdicka...natocili, chteli si me tam nechat, ze muze hrozit predcasny porod...kdybych bydlela nekde v Bohumine, tak si me tam nechali na pozorovani, ale bydlim u nemocnice co by kamenem......tak me pustili...ale pri sebemensim problemku, ihned sanitka a na prijem...doktor rikal, ze at vydrzim alespon 2 tydny...a uz bych rodila v Karvine, jinak by me prevazeli do Ostravy...

Janinko, jsem na tebe pysna, ze jste to tak dobre zvladli... :slight_smile: moc a moc vam preju krasne dny a vsechno nejlepsi.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2007 v 19:16  • Odpověz
Ahoj Janus,tak to ti teda nezávidím.Tobě to bříško tvrdne nějak často,nebo jaký máš s tím problém? A na jakém kursu jsi byla?
Držím ti palečky,at to dobře dopadne,at to mimi ještě chvíli v tom bříšku vydrží.Drž se a měj se hezky. :slight_smile:

Jani tobě gratuluji k narození miminka a přeji vám,at jste oba zdraví a v pořádku. :slight_smile: Závidím vám,že už to máte za sebou. :sweat_smile:
9. únor 2007 v 10:56  • Odpověz
danysko...byla jsem na predporodnim kurzu...je to kazdy ctvrtek ve 13:00 dole na prizemi...jsou toho ctyri lekce...necvici se tam, jenom nam sestricka...mimochodem mooooc hodna povida o porodu a potom trenujeme dychani...

Malou se snazim premlouvat, aby tam jeste chvilku vydrzela :slight_smile: , doufejme... :slight_smile: , diky, ze na nas myslis... :slight_smile:
Jak je tobe?
11. únor 2007 v 09:44  • Odpověz
Ahoj janus,mě taky ted nějak často tvrdne bříško,u těch dvou kluků jsem to nějak nepocitovala a hlavně mě mimi hrozně tlačí na močák,je to docela nepříjemný a nejvíc večer.Nevím,ale myslím si,že to bude dřív,jak v termínu.Jsem zvědavá,která z nás dřív porodí,máme termíny skoro stejně.Tobě se ten termín nějak posunul,ne.Když jsem byla ve 30tt.na ultrazvuku,tak už mimi vážilo 1.900.Úplně jsem se zhrozila,to zas bude asi cvalík.
No,uvidíme,už se nám to krátí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2007 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky Jani,jak tak tak čtu máš nějáké problemy,tak ti držím palečky,aby ti to dobře dopadlo a malá ještě chvilku vydržela. :wink: Tak se opatruj a budu na vás holky myslet.Zatím papa.
12. únor 2007 v 19:27  • Odpověz
Janec...diky za myslenky...ony mozna pomohly, protoze mi to tvrdnuti ustalo, nezmizelo, ale uz neni tak caste...

danysko...na ten mocak mi tlaci teda perfektne...a kolikrat mam pocit ze si na miste ucurknu...budeme mozna rodit spolu, co vis? Ja mam ty terminy takove rozhadane a doktori nevi ktery, bo ten prvni mi dali v Anglii, pak mi dali jeste jeden a pro ne tady to bylo moc...no neresim...nevim proc mam pocit ale ze to bude 21.3., bez duvodu...no uvidime, dame si pak poznavaci znameni... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2007 v 18:35  • Odpověz
Ahojky Jani,tak co,jak se daří,nebo to už máš za sebou? :dizzy_face: A co ty danys,už něco máš?Tak vám držím pěsti,aby se vám dařilo. :grinning: A pak dejte vědět co a jak.Zatím papa :grinning: :sweat_smile: A držte se. :wink:
28. únor 2007 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky,no řeknu vám,je to hrůza,ten poslední měsíc.Závidím ti Jani,že už to máš za sebou.Co miminko,je hodný,nekřičí moc? :slight_smile: Až budu v porodnici,chtěla bych taky mít štěstí na ten dvoulůžák.Minule jsem tam byla a bylo to fajn.Lepší,než na pokoji v pěti. :sweat_smile: A co ty Janus,jak se cítíš?Asi stejně,jako já,že. :grinning: Už se nám to blíží.Nezapomen potom na to poznávací znamení. :sweat_smile:
Tak se mejte zatí hezky :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2007 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, držím vám palečky,aby to vše dobře dopadlo.aby jste byli všichni v pořádku. :frowning2: :wink: Jinak malý je fajn,roste,jako z vody. :cry: Trapí ho poslední dobou prdíky,tak je takový neklidni,ale jinak je v pohodě. :grinning: Já jsem ležela na 4-lůžáku a bylo to fajn ono záleží s kým tam ležíte,já měla super holky,tak to šlo. :astonished: Tak zatím se mějte a opatrujte se papa. :grinning: :sweat_smile:
5. bře 2007 v 09:03  • Odpověz
Jani,prosím tě,napiš mi,co jsi všechno potřebovala pro sebe do porodnice a co tam všechno dávají.Já už si to moc nepamatuju.Myslím,že mě tam pošle dřív,hrozmě natíkám,hlavně nohy.Zítra jdu na kontrolu,tak doufám,že neskončím v nemocnici už zítra. :frowning2:
A co januš,je ještě celá,už se dlouho neozvala,co s ní je?
:astonished:
6. bře 2007 v 08:58  • Odpověz
Ahojky Danys,tak hlavně doklady op,průkaz pojištěnce,těh.průkaz a odací list pokud jsi vdaná. A osobní věci,jinak tobě dají vše.Mimčovi davají 4 papírové plenky na den,ale pro jistotu si vem i pár svojich,ale to ti může donést i rodina,jak za tebou příjdou na naštěvu.Jinak je to všechno. :grinning: Tak se na zítra pořádně připrav a držím pěsti. :sweat_smile: Janča nevím,ale před víkendem byla ještě celá. :astonished: :pensive:
6. bře 2007 v 18:20  • Odpověz
Ahojky Jani,díky.Tak zatím jsem dopadla dobře,doktorovi se ty otoky moc nelíbily,ale naštěstí mě nechal doma.Ty jsi musela na vyvolání,nebo tě to chytlo doma?Já si myslím,že jestli mě to nechytne do14.dnů,tak mě to vyvolání nemyne.Kéž už by to bylo co nejdřív,hrozně se to táhne.Ty jsi rodila dosti pozdě,že.A co ta Januš,ještě se neozvala,tak co s ní je?Pozdravuj mimi,zatím ahoj :slight_smile:
10. bře 2007 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky tak vám přeju pohodové a rychlé porody? Nevíte něco a Januš dlouho se mi neozvala. Jani ať vám malý dělá radost a doufám že bude co nevidět ta procházka :slight_smile:
10. bře 2007 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holciny...ja jeste furt nerodim...to stehovani mi dava zabrat, nemam takovy pristup k netu, proto tu moc nejsem...ale pristi tyden nam zapoji net do noveho bytu, tak budemevice ve spojeni...

Tak jak pise danyska...me se ztratily kotniky uplne...prsty na rukou jsou otekle, papulu mam jako melounek...no jsem fajna...i slza ukapla jak jsem koukala na sve stare foty...huhiihih

ale myslim, ze mala mi sestoupila, lepe se mi dycha...takze ze by? cervix score mam furt 3, ale v pondeli jdeme na kontrolu, tak uvidime....aspon 5!!!!! na monitoru vse v pohode...
Danysko, drz mi postel na dvojluzaku...hihi

janec...jsem rada, ze je vse v poradku, i kdyz na ty prdiky...ale to taky pomine.

Holky napisu v prubehu pristiho tydne...zatim papa a drzme se...
11. bře 2007 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Januš,no už jsem měla strach,že jsi na mě nepočkala a porodila dřív.Už to máme za pár,může to přijít každým dnem.Včera mě pobolívalo trochu dole bříško,tak jsem si myslela,že už to bude,ale nic.Už se docela těším,až to budu mít za sebou,ale mám i z toho porodu strach.Doufám,že to nebude trvat dlouho,že mě mimčo moc nepotrápí.Ty jsi s těma otokama stejně jako já,no jsme prostě kočky.Ale až porodíme,tak splaskneme.Kolik už máš kilo nahoře?Mě to těma otokama skočilo na 17kg.Doufám,že je to konečná. :unamused:
Tak se drž.Už máš všechno nachystaný?A moc to s tím stěhováním nepřeháněj. :slight_smile:
11. bře 2007 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.