• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahojka, tak naše malá je dáblík jen ječí a ječí a jediná doba kdy spí je v noci a začala nesnášet kočár, tak už nevím jak na ní
27. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
ahojky holky, jsem se tu dlouho neukázala, jsem ostuda já vím :grinning:
jdu jen oznámit, že pokud znáte nějakou těhulku, nebo jste těhulka a sháníte fotografa :slight_smile: tak klidně písněte :slight_smile: fotím těhulky, miminka, svatbičky.... :slight_smile: takže není problém se domluvit :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
@kozinka tak se pak domluvíme až bude malá trochu větší, příští týden má teprve dva měsíce
30. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holky měla bych na vás dotaz. Nemáte někdo zkušenosti s nějakou polskou firmu na výrobu nábytku ?? Chceme si nechat udělat vestavěné skříně a od poláků to výjde mnohem levněji , jen mám strach z kvality... :-/
Nebo pokud máte zkušenosti s nějakou karvinskou firmou, tak vaše názory na ně taky uvítám :wink:
díky moc...
5. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
ahoj,pokud by jste některá chtěla pohlídat vaše děťatko tak jsem k dispozici jsem z Karviné a děti mám moc rada tak nevahejte a pište do interní pošty :slight_smile: :wink:
7. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky, není tady maminka co by rádá chodila na procházky ? :wink: Já mám skoro 6 měsíční dcerku a jsem z Karviné.
25. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
@ivetka85 ahojky :slight_smile: není problém se domluvit :slight_smile:))) Mám 2,5 letou holčičku :slight_smile:
11. lis 2010 v 15:28  • Odpověz
@mery.luu tak jak to dopadlo?? co vestavěnky?? nakonec opravdu PL? taky řešíme stejný problém!! prosím písni do zprávičky na kolik cca vyšly, díky moc V.
11. lis 2010 v 15:28  • Odpověz
@kozinka nakonec jsme poláky nebrali, ale po nabídkách několika firem, jsme nakonec vzali truhláře Milana Linharta a maximální spokojenost http://www.nabytek-linhart.cz/ V pokoji máme velké kříně 3,6 m a v předsíni asi 2,5m . Opravdu si s tím pěkně vyhrál, u nás v baráku jsou hodně křivé zdi i podlahy, ale on si se vším poradil. Opravdu můžu doporučit. A hlavně, dělá to on sám, ještě s jedním pánem. Kdežto, jak jsme si nechali před 7 lety udělat kuch. linku od poláků, tak šéf to přijel jen vyměřit (k tomu všemu ještě blbě) a namontovat to přijel zase úplně někdo jiný, pořád jim to nevycházelo, různě to dodělávali...no hrůza....Od poláků už bych si nenechala dělat nic.Cena v IP :wink:
11. lis 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky, uz jsem zoufala-potrebuji prodat tuto sedajdu.... Prodám tuhle rozkládací sedačku 215 x 155 cm pro časté spaní. Výborně se hodí do malého bytu. Přes den gauč, přes noc postel. Nutno vidět, pův.cena 9900,- cena nyní 3000,-*při rychlém jednání velka sleva.
http://www.eurosedacky.cz/cz/nabytek/sedaci-soupravy/naomi/
na cislo 773573158....
16. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz
Tak jo, je prodana.

Holky, znate nektera MUdr. Tomáš Šoustek? Furt uvazuji ze zmenim gynekologa.... :wink:
kdysi pry pusobil v Albrechticich a ted je na Ka-4, hned vedle Turka....
26. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz
@j.a.n.u.s. Já neznám, já chodila ke Konderlovi a Šturcovi, tak neporadím
27. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz
@medan29 i tak diky :slight_smile:
27. lis 2010 v 16:52  • Odpověz

@j.a.n.u.s. dr. Šoustek kdysi dělával ultrazvuky u Piegzové, ale teď už nevím, naštěstí jsem od ní odešla....
27. lis 2010 ve 23:45  • Odpověz
@j.a.n.u.s. jo a gyndu mohu doporučit v v Gynetu http://www.gynet.cz/ :wink:
27. lis 2010 ve 23:48  • Odpověz
@mery.luu dekuji....

Bych potrebovala "recenzi" primo na nej :slight_smile:

Potrebuji/hledam doktora se srdcem, ke kteremu FAKT muzete s duverou mluvit... :wink:
28. lis 2010 v 11:29  • Odpověz
Jani tady jsou na něho recenze http://www.znamylekar.cz/24976/mudr-soustek-tomas/gynekolog/albrechtice .Já chodím k dr. Piegzové a je opravdu skvělá, vyřešila problém, který předtím jiná dr. nechala jen tak a nechci ani pomyslet jak by to dopadlo
29. lis 2010 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
@j.a.n.u.s. dr. šoustka znám dobře, chodím k němu už x let do albrechtic. Vždycky si našel čas mi poradit, probrat se mnou co jsem potřebovala, nemůžu si stěžovat. Obě moje těhotenství probíhaly bezproblémově, takže nevím, ale byl důsledný radši dvakrát zopakoval ultrazvuk než aby něco zanedbal. Po příchodu z porodnice, jsem okamžitě,na jeho důraznou žádost, hned šla k němu (v porodnici říkali až za 6 týdnů!) a udělala jsem dobře, protože se mi tvořil zánět dělohy, takže mi to zachytil včas. Nakonec jsem musela brát i tak antibiotika, ale nemusela jsem do nemocnice. Četla jsem na něho i recenze a jsou pozitivní. Takže myslím, že se nemáš čeho obávat pokud uvažuješ jít k němu. Akorát teda, co mi vadilo vždycky, že jsem u něho musela většinou dlouho čekat v čekárně. Každou pacientku dost dlouho řeší :unamused: , ale k jinému bych rozhodně nešla. Přeji hodně štěstí ! :slight_smile: Lucka.
19. pro 2010 v 17:51  • Odpověz
ještě bych potřebovala poradit, nevíte někdo kdy jsou na kyčlích v Karviné na poliklinice v Mizerově ??? vím, že tam bývali v úterky, ale ted nevím :frowning2:
19. pro 2010 v 17:56  • Odpověz
na poliklinice byli porad v utery od jedne do pul treti, chodila jsem tam s dcerou v srpnu, tak myslim ze to nezmenili
20. pro 2010 v 06:57  • Odpověz
@lucikacka dekuji :slight_smile: ja jsem se odhodlala a sla k nemu a mas pravdu, je takovy presne jak pises :slight_smile: :dizzy_face:
20. pro 2010 v 08:40  • Odpověz
@mmirush děkuji moc :slight_smile: mám ušetřenou dnešní cestu do Karviné, super :slight_smile:
20. pro 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahojky maminky, omlouvám se že sem lezu hledám rodinu rodinu Šlekovu z Karviné.
Znáte je? moc děkuji
5. led 2011 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj chtěla jsem se zeptat znate nějakeho proktologa v okoli Karviné?děkuji
10. led 2011 ve 14:28  • Odpověz
@jenjanka neznam :(

@janceta88 neznam :(

Ale holky, ktera jste z Karvine, nebo se chystate rodit v Karvine, pry bude porodnice od brezna 2011 zavrena-odchody doktoru...nevim, jestli je to hoax, nebo pravda.....co myslite?
16. led 2011 ve 23:20  • Odpověz
Mimochodem, pan doktor Soustek-uzasny, presla jsem k nemu :slight_smile: a nemuzu si stezovat...
16. led 2011 ve 23:20  • Odpověz
@j.a.n.u.s. Ahoj, zavřená být na stopro nemá, můj gynekolog je tamní primář, mám termín v dubnu, a už mě přemlouvá, abych šla opět rodit tam... Ještě uvidím.. Ale u nás ordinuje i dr. Rejtová, a to jsem zaslechla, že prý odjíždí na Slovensko...
17. led 2011 v 01:55  • Odpověz
@mamusa1611 no to ja zaslechla i o Lipkovi a prave, ze i o Fialovi...takze to je takoy hoax , jak jsem si myslela....diky bohu :slight_smile: diky mamusko :slight_smile: a hodne stesti :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:38  • Odpověz
@j.a.n.u.s. No to néé, juva kam bych pak šla? :grinning: to je supr doktor, a mám ho po ruce..ale určo né, jinak by mi neříkal,že mám jit zas do Ka. :wink:
Děkuji, a tobě taky hodně štěstí! :wink:
17. led 2011 ve 14:46  • Odpověz
@dendasek
ahoj holky, tak nakonec jsem rodila opět v Praze , odstěhovali jsme se kvůli práci . ale kdyby jsme zůstali v KA šla bych do Havířova :slight_smile: :slight_smile:

Jinak dotaz, jedem za mamkou do KA a přemýšlím malé nechat nastřelit ouška, nevíte kde to dělají a za kolik ?
rozhodně to bude levnější než tady¨
A máte stím zkušenoti, co je lepší nastřelit či píchnout.

děkuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.