• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahojky holky,tak co ještě jste celé? :slight_smile: Pokud ne,tak doufám,že vše proběhlo bez komplikací a jste v pořádku. :wink: A pokud ještě ne,tak držím palečky,aby to bylo,už co nejdřív.Hlavně zdraví pro vás a vaše dětičky..... :dizzy_face: A dejte vědět.
22. bře 2007 v 11:20  • Odpověz
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, to je vykrik zoufalstvi!!!!! Ja uz chcu rodit!!!!!!!!!!!!!!!!
Janec, furt nic, je to hruza...predevcirem byly posliky...uz jsem myslela ze UZ a nic, zaspala jsem bolesti s termofonem v podbrisku...
Danysko, ja mam nahore 23kg, a taky doufam, ze je to finale...ja uz nechodim v nicem jinem, nez v teplakach....do niceho nevejdu a potichu doufam, ze v porodnici tu vodu necham, takze uz si nechcu nic noveho kupovat...
Napis, napis...uz se nemuzu dockat...uvidis, ze rodime spolu a daji nam i stejny pokoj...hihih
Janec, co malinky??? Je vse v poho?
22. bře 2007 v 15:41  • Odpověz
Maminky ahoj,mám vam tu napsat,že se dneská narodil Sebastián.Jeho míry jsou 4.50kg---53cm.Narodil se 23.3 2007 v 7.43 minut.
23. bře 2007 v 08:28  • Odpověz
Danysko,moc gratuluji.Jsem ráda,že je vše v pohodě. :grinning: :sweat_smile: Přeji vám hodně zdraví a štěstí.Byl to macek,ale hlavně,že je vše v poho. :slight_smile: A tvé rodině pevné nervy a hlavně zdravíčko...... :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:47  • Odpověz
Danysko gratuluju a ať vám malý pěkně roste :slight_smile: , Jani neboj to příjde holky si dávájí víc na čas :wink: . Hlavně ať ti to dobře dopadne a dej pak vědět.
23. bře 2007 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
ahojte tehulky a maminky :wink:
je tady nekdo na zacatku tehu?jsem v 11 tt..a mimochodem taky z karvine, i kdyz tedka ziju v anglii ,ale rodit jsem se rozhodla doma.... :slight_smile:
23. bře 2007 ve 14:10  • Odpověz
Danysko!!!!Gratuluju k Sebastiankovi!!! Holka jedna zlata...ja doufam, ze snad zitra...podle pohybu...mozna, ze te jeste stihnu, hlavne mi drz postel...jsi sikovna, smekam pred tebou...az prijdes, tak se ozvi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lenys...jsi na tom jako ja, ja taky byla v UK a rodim doma...doufam, ze uz brzy, vitej mezi nas...kdy prijedes? Uprav so profil, at mame prehled...
24. bře 2007 v 17:06  • Odpověz
ahojky mam v planu se vratit +- 3 mesice pred porodem,takze to vychazi nekdy v cervenci,tedka resime co dal...jestli zustat nebo se vratit,ale abych pravdu rekla,vracet se mi s mimim tady nechce....achjo... :frowning2:

preji mocka stesticka pri porodu a gratuluji :wink:
25. bře 2007 v 11:41  • Odpověz
Lenys, bacha na posledni trimestr a nektere aerolinie....jsou dosti neradi kdyz leti s tehotnou...a ve tretim trim by se nemelo litat...ale to uz asi vis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My se rozhodli zustat v Karvine, alespon po dobu materske a rodicaku, pak uvidime...NHS v Anglii je hruzne!!! I proto jsme utekli...

Kazdopadne ti gratuluji k mimiskovi... :slight_smile:

Ve ktere casti jste?
26. bře 2007 v 15:21  • Odpověz
ahojkyyyy :wink:
jojo o tom litanim vim,prave ze tri mesice pred porodem chci byt doma,litam easyjetem do Krakowa je to bliz nez do Brno nebo Prahy a letiste mame 20 minut od domova,jsem v Keynshamu,je to male mestecko mezi Bristolem a Bath.Jak dlouho jsi byla v UK a kde? Prave jsem cetla,ze nektere spolecnosti vyzaduji potvrzeni od doktora,ze nemam rizikovku,tak to budu muset pozjistovat,doufam,ze bude vse ok..kdy jsi letela domu a v letadle nebyly zadne problemy?ja bych se chtela taky vratit,jenze pritel moc nechce,ale ja budu nejakou dobu doma,on prijede za mnou na mesic, chce byt u porodu a ja zustanou nejakou dobu doma,ale pak se nevi co dal....ale budeme mu urcite chybet a nakonec se rozhodne vratit se..hhahaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
a co ty a mimisek? pochopila jsem,ze ted nekdy budes rodit?drzim paleckyyyy a opatruj se zatim papa a hodne stesticka :slight_smile:
27. bře 2007 v 10:59  • Odpověz
autor
Ahoj Lenys...napisu ti do ip...
28. bře 2007 v 15:08  • Odpověz
Ahoj,. tak jsem zase tady jako januskaababoo...mame net dma, tak jsem zapomela registracni heslo...no uz ho mam...takze furt nic...zitra termin... :rolling_eyes: , dnes jsem spala jako miminko...bych si dneska aji zarodila... :sweat_smile:
29. bře 2007 v 08:56  • Odpověz
Jani neboj,už se dočkáš..... :slight_smile: Tak se zatím drž a opatruj se. :sweat_smile:
29. bře 2007 v 11:29  • Odpověz
janec cau....ja vim, ze jo, ale kdy??? To je otazka... :unamused:

Januli, byla jsi protivna ty posledni dny???
29. bře 2007 v 15:34  • Odpověz
ahoj jakpak se mame? :wink: :slight_smile:
:wink: drzim palecky
29. bře 2007 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holčiny,tak jsme konečně doma,měli jsme žloutenku,tak jsme zůstali dýl.Januš,celou dobu jsem na tebe myslela,jestli už tam nejsi taky a ty pořád nic,chuderko.Já jsem strašně ráda,že už to mám za sebou. :slight_smile: Dneska,když jsem odcházela,tak byla úplně plná porodnice.Už mamky neměly ani kde ležet.Rodí se ,jako o život. :grinning: Malý je zlatíčko,uvidíme,jaká bude první noc doma. :dizzy_face:
Januš držím palečky,at už to máš taky co nejdřív za sebou.Ta odměna za tu bolest stojí za to.Přeji ti hodně štěstí. :sweat_smile:
30. bře 2007 ve 20:48  • Odpověz
Danysko, jak bude po vsem a tepleji, nezapomen, ze jdeme s kocarkama ven... :wink:
Pusinku malymu... :zipper_mouth:
31. bře 2007 v 09:09  • Odpověz
Januš,no s tím počítej,že se sejdeme a vyrazíme. :slight_smile: V porodnici je personál super,nemůžu si na nic stěžovat.Všichni jsou moc hodní a snaží se co nejvíc poradit a pomoct.Potom si aspon pokecáme,jaký to bylo.
Tak už to miminko přemluv,at už to máte obě za sebou.
Jo,PŘIBRALA JSEM 22kg a porodnici nechala 13kg,tak jsem zvědavá,jak na tom budeš ty.Hrůza,co,tolik kil nahoře.Snad se nám to brzo podaří shodit.
Tak holky pospěšte,at můžeme brzo na procházku.Zatím pá :sweat_smile:
31. bře 2007 v 10:19  • Odpověz
Danysko, tak to je dobryyyy...nahore dost, ale dole parada...kdybych mela aspon taky tolik dole....ja zatim! pribrala 26 kg!
Jsem zvedava na sestricky a tak vse kolem...ale jak rikas, ze jsou fajn, tak to je dobre....
Danysko, ja uz to mam preci vymysleny...na osmicku na deju, bo v normalnim bazenu u kaufu tam nemaji vodni aerobic, ale v deje ho delaji...tak tam pak skocim a budu bojovat s kilcama....ja doufam, ze nebudu za tebou moc pozadu...budes chodit s malym na plavani????
31. bře 2007 ve 12:31  • Odpověz
Jo a uprav si prifil holka jeda zapometliva :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2007 ve 12:32  • Odpověz
Taaaak,už je ten profil v pořádku?
To já bych radši normální aerobik.Myslíš,že na to cvičení budeme mít čas?Já si myslím,že i ty procházky s kočárkem nejsou k zahození.Je to taky docela pohyb.Hlavně ted,když bude pěkně.
Na cvičení s malým budu asi chodit,chodila jsem i s tím starším a bylo to fajn.Akorát,že to bylo přes zimu.
S těma kilčama něco vymyslíme,neboj.Přečkáme šestinedělí a jdeme na to.Je to hrůza,do ničeho se nevlezu a blíží se léto.To ty špeky neschováme.
Nemáš náhodou nějaký otoky? Já mám tolik dole,protože jsem měla strašný otoky.Kvůli tomu jsem musela i dřív do nemocnice,ale shodou okolností jsem ten den,co jsem nastoupila,dostala v noci porodní bolesti,takže bych stejně ten den jela z domu.Dobře mi to vyšlo,že jsem tam nemusela zbytečně trčet.
31. bře 2007 v 15:04  • Odpověz
Aha a ja si furt rikala, ze maly sel nejak drive...no ja mam otoky hodne velky...nemuzu ohnout prsty na rukou, na kotnikach se mi delaji po zmacknuti dolicky, o papule ani nemluvim....
Je divny, ze mi doktor na to nic nerekl, i kdyz pribiram az hruza, v pondeli mu ukazu dulky na kotnikach a uvidime co rekne.... :wink:

Prochazky dame...pak ti napisu do ip kde bydlime... :slight_smile:
31. bře 2007 v 16:05  • Odpověz
Holky s těmi procházkami na mě nezapoměňte, ikdyž je už Tomík větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: . S těmi kily já měla nahoře 13kg v porodnici jsem nechala 9kg a s tím zbytkem bojiju pořád, abych pravdu řekla moc to dolů nejde, ikdyž cvičím a teď už i běhám pořád za malým a na procházky chodím denně, někdy i na 4-5 hodin. Tak Jani ať to báš brzy za sebou a hlavně bez problémů a ostatním ať děti rostou a dělají jen radost :slight_smile:
31. bře 2007 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
soninko...diky moc :slight_smile: a neboj, jdes s nama aji s tomikem i kdyz uz je vetsi, bude nasim malym delat stajgra...hihi
1. dub 2007 v 06:23  • Odpověz
Ahojky holky,Jani drž se snad,už to bude. :slight_smile: Na procházku se hlasím,taky,tak ne že na mě zapomenete. :astonished: Tak co Danys,jaká byla první noc malého doma? :grinning:
1. dub 2007 ve 20:21  • Odpověz
janec, ty tam jsi urcite, dyt se domlouvame cely tehu, ni??? :grinning:
a s tim drz se!....ja uz bych to radsi aji pustila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2007 v 07:54  • Odpověz
ahoj janus :wink: porad nic? tak drzim palce az to je co nejdriv :wink: :slight_smile: a taky hodne stesticka :dizzy_face:
2. dub 2007 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj lenysku...jak se citis? Diky... :slight_smile:
2. dub 2007 v 16:31  • Odpověz
ahoj jani..fajne foto :wink:
citim se dobre,uz bych rekla,ze mi kvalitne roste brisko..jestli se to da nazvat brisko :slight_smile: ale jinak mam starosti kvuli praci, tak doufam,ze to bude ok..achjo..a ty porad nic co bobisku?drzim palecky
2. dub 2007 v 17:42  • Odpověz
kdepak, kdepak...nic...nic...nic

ty mas pekou fotecku, kdy si zridis albicko???
2. dub 2007 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.