• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Ahoj holčiny,malý je zlatičko,spinká v noci pěkně,budí se až mezi druhou a třetí a potom kolem půl šesté.Takže dvakrát za noc. :sweat_smile:
Dneska jsme byli v nemocnici na očkování,ale nemohli ho naočkovat,protože má zase vysoký hodnoty na žloutenku.Zítra jdeme znovu na odběry a když to neklesne,tak nastupujeme do nemocnice. :frowning2: No,jsem toho na nervy.Ach jo.
Tak se mějte všechny hezky a držte nám palce. :slight_smile:
2. dub 2007 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak Jani té tvojí malé se nějak nechce :wink: , chudáčku ať to máš brzy za sebou. Danysko to je mi líto, zkus teď dávat malého na sluníčko to hodně stahuje bilirubin, hlavně ať vám to dobře dopadne.
2. dub 2007 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme to včera tím sluníčkem trošku stáhli,ale dneska nesvítí,tak nás ta nemocnice asi zítra nemine. :frowning2: Uvidíme zítra podle výsledků.Chodíme tam ted každý den.
Jani,tak co,pořád nic? Už je to hrůza,jak se to táhne,že.Vůbec ti nezávidím.Já jsem ráda,že už to mám za sebou.Už byste si holky mohly pospíšit.Čeká se s procházkama jenom na vás.
Tak zatím čauky :sunglasses:
3. dub 2007 v 15:40  • Odpověz
Ahojky holky,Jani,tak se drž doufám za tebe,že,už to bude brzy... :sweat_smile: Tak co danys,jste doma,nebo v nemocnici?Hlavně,aby bylo vše u vás všech v pořádku a můžem vyrazit ven...TAK se mějte všechny faj a brzy venku... :grinning:
4. dub 2007 ve 20:00  • Odpověz
Ja se holky moooooc omlouvam, ze zdrzuji nase prochazky...uz je to trapne.... :confounded: , v patek dam vedet co a jak...myslete na me a zapalte svicku...at uz pristi tyden...... :wink:
4. dub 2007 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky holky,chodíme sice každý den do nemocnice na krev,ale hlavně,že jsme doma.V neděli jdeme zase,doufám,že už naposledy. :slight_smile:
Januš a co ty? Porodíš ty vůbec někdy,chuderko? Té tvé malé holčičce se vůbec na ten svět nechce.Dává si na čas. :sweat_smile:
A co ty,Jani,je ten tvůj malej Michálek hodnej? Nepláče v noci? A kolikrát se za noc budí,at vím,co mě za měsíc čeká.Malej se budí dvakrát,někdy třikrát,tak to jde.Je to naše hodný sluníčko. :sweat_smile:
6. dub 2007 v 17:29  • Odpověz
No, tak je sobota a jsme jeste 2v1... :frowning2: kazdy den do spitalu na monitor...danysko, se mozna potkame , bo jdu i v nedeli :slight_smile: ...a v utery mi KONECNE mozna neco blizsiho reknou...mala ma 3700g!!! Takze se docela tesim :sweat_smile:

Uz se mi tu ani nechce chosit a psat...kazdy den to samy...holky v dubnu zacinaji rodit, par jich taky prenasi. Co to je za modu, prenaset?! Bleee, to radsi bile ponozky do lodicek... :grinning:
7. dub 2007 v 06:47  • Odpověz
danysko...kraaaaasny fotecky, ale jeste kraaaaasejsi miminecko a nich :slight_smile:
7. dub 2007 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,Jani drž se... :slight_smile: danys malý je fakt krasný,tak,už se na vás všechny těším na té procházce...zatím papa. :wink: :grinning:
9. dub 2007 ve 20:04  • Odpověz
Holky tak ja jdu dneska, pry po zatezovce uz nepousteji, tak by se to mohlo uskutecnit...tento tyden...jupiiiiiiiiii :confused:
10. dub 2007 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky,taky už se s malým těšíme,až s váma vyrazíme na procházku. :slight_smile:
Taky mi slibovali nějakou zátěžovku,jako Januš,ale u mě ji nestihli,tak ani nevím,co to vůbec je.Doufám,že už to bude mít,chuderka,co nejdřív za sebou,vůbec ji nezávidím.Měly jsme termín skoro stejně a já už mám skoro třítýdeního chlapečka a Januš pořád nic. :angry: Už to musí být hrůza.Snad ji tam nebudou trápit dlouho. :unamused:
11. dub 2007 v 08:51  • Odpověz
Danysko...netrapi, bo jsem to ukecala...nechci zatezovku, nechci umele vyvolavanou...chci to natural...vse je ok, srdicko, prutoky i placenta...musim chodit na kontroly denne, ale aspon nemusim byt ve spitalu...no asi je do patku...a pak... :sweat_smile:
11. dub 2007 v 10:05  • Odpověz
Ahojky všem... není tady nějaká snažilka nebo těhulka z Orlové? Kamarádka mi poradila tyhle stránky, tak snad se tady najde někdo na pokec... :slight_smile: papa
13. dub 2007 v 19:59  • Odpověz
ahojky misakri,tady jsme snad všechny z Karviné,ale to neva klidně se přidej. :slight_smile: my,už máme skro všechny těh.za sebou,ale pokecat můžeš s námi vždycky.Jani,tak co snad,už to máš za sebou? :sunglasses:
14. dub 2007 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky,včera psala Januška,že už se trápí 34hod.v bolestech,tak doufám,že už to má,chuderka,za sebou. :frowning2: Ten její drobek si teda dává na čas.Ne a ne vylézt ven. :slight_smile:
14. dub 2007 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, nešel nám net tak jsem nemohla psát :frowning2: , ale konečně jsme zase připojeni :grinning: .Chudák Januška já se trápila 18 hodin a byla jsem ráda když bylo po, už aby byla malá velku dává ji pěkně zabrat.
14. dub 2007 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Misakri zkus stránky http://www.rodina.cz/diskuse1011.htm tam jsou všechny maminy z Orlové a jsou tam myslím i nějaké těhulky. Tady jsme všichni z KA.
16. dub 2007 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky psala mi Januš že po dlouhém porodu ji nakonec brali císařem, malá má 4300g a 53cm v pátek by už možná mohla jít domů a už se těší na procházku. Jani véééélka gratulace a ať Vám malá dělá jenom radost :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2007 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky....jeeeeeee tak to je dobra zprava :grinning:
taky se pridavam ke gratulaci a preji hodne stesticka :grinning:
17. dub 2007 v 08:56  • Odpověz
Janičko,velká gratulace jsi statečná....a,už se na vás těším holky moje. :grinning: :sweat_smile:
18. dub 2007 v 18:58  • Odpověz
Ahoj taky jsem z Ka presneji z KA 7 .. mam 2 tydny pred terminem.. a mam docela strach z porodu.. sem prvorodicka.. rada bych si s nekym o tom popovidala.. a dozvedela se vic... :sweat_smile:
18. dub 2007 v 19:10  • Odpověz
janec, skraut - holky děkuju za info... přeju všemm krásný večer... :slight_smile:
18. dub 2007 ve 20:34  • Odpověz
Jani,moooooc gratuluji k miminku,konečně už to máte obě za sebou a přeji vám ,at jste obě v pořádku a at je miminko zdravé. :slight_smile: :grinning:
Ahoj Dropska,vítej mezi námi a ptej se,co by jsi chtěla vědět.Rády ti odpovíme a poradíme. :slight_smile: :grinning:
18. dub 2007 ve 20:48  • Odpověz
ahoj cekam to za 2 tydny a mimco uz ma neco kolem 3,8kg mam strach ze budou problemi.. je moc velky na me ... :confounded:
19. dub 2007 ve 12:05  • Odpověz
ahoj,já myslím,že je normální,že má každá mamina strach z porodu,hlavně,když už se to blíží.A je úplně jedno,jestli rodíš poprvé,nebo po třetí.Každý porod je jiný a nikdy nevíš,co tě čeká,jak to bude probíhat.Já jsem měla taky ke konci strach,rodila jsem ve 38tt. a malý měl 4050kg,tak nevím,kolik by měl,kdyby se narodil v termínu.
Tak držím palečky tobě i miminku,at to máte rychle za sebou a hlavně,at jste oba v pořádku. :slight_smile:
Nevím,kde budeš rodit,ale tady v Karviné jsem si nemohla na nic stěžovat.Ze vším sestřičky pomáhají a poradí.A na porodním byli taky všichni super.
:grinning:
Tak neboj,vydržely jsme to všechny a přijít to musí.Tak se drž a hlavně dej potom vědět. :slight_smile: :grinning:
19. dub 2007 ve 12:25  • Odpověz
muze se stat ze by me vzali cisarem.. kdybych se uz trapila a neslo to .. ? :fearful:
19. dub 2007 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky dropska,vítame tě mezi námi,neboj vše bude v pohodě. :grinning: já jsem,taky u prvního myslela,že se strachy zblazním a bylo to super a to měla malá 3.98 kg. :dizzy_face: a někdy si říkám,že ten druhý porod byl o něco bolavější a to měl maly jen 3.60. Ale neboj VŠE SE DÁ ZVLADNOUT....... :astonished: trapit tě nenechají,když by to nešlo,tak tě vezmou tím císařem :grinning:
19. dub 2007 ve 14:41  • Odpověz
Je tady nektera co uz ma zkusenosti s porodnici v Karvine ..? Jake je to tady v KA? a co personal ..? Dali vam mimco hned po narozeni na brisko.. ? a za jak dlouho vam ji dali na pokoj a ke kojeni.. ja vim sem strasna s tema otazkama, ale strasne me to zajima.. dik :slight_smile:
20. dub 2007 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Dropsko já jsem rodila v KA a byla jsem moc spokojená, všechny holky co t jsou rodily v KA určitě potvrdí že je tam opravdu milý personál i na porodním odd. Malého mi na bříško hned nedali, protože mě šili v narkóze, ale hned jak mě převezli na pokoj šestinedělí tak mi ho donesli a hned jsme zkoušely kojení. Opravdu se nemáš čeho bát, já jsem taky byla vystrašená a po porodu jsem říkala hrůza, ale teď bych rodila znovu, ten malý uzlíček stojí za to :slight_smile:
20. dub 2007 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
skraut : diky.. no uvidime jak to vsechno dopadne, kazdopadne uz to mam za par.. a poslicci se hlasi.. tak pak napisu jak sem dopadla az se po porodu dostanu na komp.. strasne se tesim, ale zaroven mam strach .. mela jsi manzela ci pritele u porodu ..?
20. dub 2007 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.