• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
ahojky holky,dorpska,neboj skraut má pravdu,jsou tam dobřý lekaři i sestry,takže se nemáš čeho bát. :grinning: A když budeš mít partnera u porodu,tak mu dají přestřihnout pupeční šnůru. :slight_smile: tak hlavně klid a dávej na sebe pozor... :slight_smile:
20. dub 2007 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsme doma!!!

Pak napisu jake to bylo.....

Dropska...prave jdu odtamtud...hihi...z KArvine...personal absloutne perfektni...vubec se neboj, ja mela malou 4300g a 53 cm pri narozeni, a dalo se to vydrzet...oni te nenechaji trapit...rodil me pan doktor Lipka....mimochodem kraaaasnej chlap... :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2007 v 16:17  • Odpověz
JANUSKAABABOO : ty jo ja ti tak zavidim.. my se vlastne zname.. no zname.. chodila si na prednasky do NsP v Ka a ja taky.. jednou sme si spolu povidali.. :slight_smile:
20. dub 2007 v 19:31  • Odpověz
ze by tady od vcera nikdo nebyl? :astonished:
21. dub 2007 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Dropska...bylo to v chodbe jak jsme cekaly???
22. dub 2007 v 18:13  • Odpověz
Ahojky Jani co malá?A co ty jste v pořdku? :wink:
23. dub 2007 v 09:32  • Odpověz
Januska : jo jo bylo to v chodbe.. tak co jak se mate ..?¨je u vas vsechno v poradku ..?
:slight_smile:
23. dub 2007 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky tak jak je? Měli by jsme pomalu plánovat tu procházku :grinning: Tak dejte o sobě vědět.
25. dub 2007 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,Jani jukla jsem na foto a malá je vážně užasná.Tak co ta procházka,kdy jí uskutečníme? :sunglasses: Tak to planujte,už se na vás všechny těším. :grinning: A co jinak,jakse všechny máte?
27. dub 2007 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj Jani už jsem myslela že tady nikdo nechodí :frowning2: . Já bych byla pro procházku jen se domluvit na kdy, tak dávejte návrhy ať se sejdem :sunglasses:
27. dub 2007 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak na kdy se domluvíme? Ted je tak krásně,že by byla procházka s mimčama super. :slight_smile: :slight_smile: Vy už jste se některé viděly,nebo se setkáme všechny poprvé?
Januš,malá je fakt krásná. :grinning:
27. dub 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Danysko já jsem se viděla jednou z Janec a myslím že Janec se zná s Januškou, jinak všichni poprvé tak navrhujte termíny :slight_smile:
27. dub 2007 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak mě je to vcelku jedno,já se podřídím,stačí se domluvit :grinning:
28. dub 2007 ve 13:50  • Odpověz
Stejně chodím s malým na procházku každý den a vy určitě taky :sunglasses:
28. dub 2007 ve 14:15  • Odpověz
CAu holky...ja vim, ze cekate na nas, ale ja v tom jeste dost litam, pomalinku si zvykam, ale po tom cisaru je to bida...jsem jeste hoooodne unavena, ale jak se dostaneme z nejhorsiho-vyrazime...ale pokud chcete drive, bo slunicko je fakt fajne, tak bezte zatim bez nas... :wink:

Dik holky, mala je fakt k sezrani, hlavne jak spinka... :slight_smile: piju pravidelne fenyklovy cajik, plne kojim, ale odbrkavani nas trapi...nekdy to nejde, pak bublina v zaludku a plakame!!!!!!!!
28. dub 2007 v 17:35  • Odpověz
Jani s tím odbrkáváním to bylo u nás stejné,ale upravilo se to samo.Jinak,ta procházka,já se taky podřídím,ale třeba příští víkend,kdyby bylo krásně,tak bychom mohly co vy na to? :grinning:
29. dub 2007 ve 13:22  • Odpověz
To bysme mohly,tak snad nám bude počasí přát :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2007 ve 22:00  • Odpověz
To by šlo, víc by mi seděla sobota, tak napište kde a v kolik a můžem vyrazit :slight_smile:
1. kvě 2007 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak já navrhuji v sobotu ve dvě na náměstí,co vy na to? :slight_smile: :grinning:
1. kvě 2007 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky holky,tak pokud výjde počásí a nic se nezmění,tak souhlasím ze sobotou. :sweat_smile: :slight_smile:
1. kvě 2007 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky pokud počasí dovolí tak ve 14 v sobotu na náměstí u kašny, já mám oranžovomodrý kočár (poznávací znamení) :sunglasses:
1. kvě 2007 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Na to jsem se právě chtěla zeptat,jak se poznáme,abych se nehrnula k nějaké jiné mamině s kočárkem a ta potom nebyla ze mě v šoku,co po ní chci. :sweat_smile: :sweat_smile:
Já mám zelený kočárek,tak snad se najdem. :astonished:
1. kvě 2007 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky,já mám kočárek šedo oranžový. :grinning: určitě se poznáme. :grinning:
2. kvě 2007 v 11:09  • Odpověz
Ahoj maminy, tak janec mi doporučila tyto stránky, že tu je dobrý pokec a infomace. Tak jsem neváhala a jsem tady. Jsem v 15tt a chtěla bych se k vám přidat.Doufám, že mně vezmete mezi sebe :wink:
4. kvě 2007 v 15:51  • Odpověz
ahojky holky,tak co ten dnešek,doufám,že platí. :grinning: Ve 14h. u kašny.zatím papa.... :sunglasses:
5. kvě 2007 v 08:27  • Odpověz
ahojky holky,dnešek platí,doufám,že nám nezačne pršet. :slight_smile: :slight_smile:
Ahoj bebru,tak vítej a na procházku pojd klidně s náma,i když zatím bez kočárku. :grinning: :grinning:
5. kvě 2007 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky, jasně že dnešek platí, dokud nezačne pršet tak jdeme :slight_smile: . Ahoj bebru to víš že tě přiberem čím víc nás bude tím líp :wink:
5. kvě 2007 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Tak toa si holky padá co? Škoda tak dlouho jsme to plánovaly a nic, kdyby přestalo pršet tak se tam sejdem.
5. kvě 2007 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
tak nám to počasí moc nepřeje a je tam docela i zima.Je to škoda. :angry: :rolling_eyes:
5. kvě 2007 ve 12:04  • Odpověz
ahojky,tak to vypadá asi,až na příští týden co?A to ještě ráno vypadlo,že to klapne. :frowning2:
5. kvě 2007 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.