• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
No je to škoda, příští týden v sobotu ale nemůžu jdeme na narozky, jedině si pisnout přes týden. Holky máte icq?
5. kvě 2007 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
já taky příští týden o víkendu nemůžu,taky slavíme narozky,přijedou mi rodiče.A co v úterý,jak je ten svátek?
Moje číslo na icq je 382-254-181
5. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
holky je to škoda,já nemůžu zase v útery moje mamka slaví narozky. :sweat_smile: ALE jinak Můžu kdykoli přes týden.Moje icq je:362-872-636. :cry:
5. kvě 2007 ve 13:28  • Odpověz
mě je to taky jedno,tak se domluvíme na kterýkoliv den přes týden :slight_smile:
5. kvě 2007 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky jak to tak čtu, jsem ráda, že to bude až koncem října. Ale někdy zase, že už by bylo lepší to mít za sebou. :wink: Ovšem, to bych si neužila to jak mi roste bříško a vše kolem :grinning: :grinning: :grinning: . Tak vy už jste tady všichni před nebo po :sweat_smile: ??? Nebo je tady někdo kdo je taky kolem 15tt :grinning: ???
6. kvě 2007 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky,nechodíte některá do té posilovny pro ženský,co je ve městě,nebo někam cvičit? Mám po šestinedělí a potřebuji ze sebou něco dělat. :confounded: :confounded:
7. kvě 2007 v 18:33  • Odpověz
Danysko já tam chodím na spinning, ale teď už jsem tam 5 týdnů nebyla protože mi neměl kdo hlídat malého. Taky potřebuju shodit ještě pár kil, ale při malém toho času na cvičení moc nemám :unamused:
7. kvě 2007 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,jak se všechny máte?Bebru teměř máme všechny po,ale to neva jukni na předchozí stranky byla mezi námi jedna stejně jak ty....Taky bych chtěla začít cvičit... :slight_smile: :dizzy_face: ale nemůžu se něják sama k tomu dokopat...Tak kdyby jste někam šly si zacvičit,tak pískněte....
20. kvě 2007 ve 14:27  • Odpověz
ahojky holky,tak co s tou procházkou,už jste někde byly? Je někde nějakej aerobic,nebo cvičení?Já jsem kdysi chodila dvakrát týdně na Dělnickou a jak jsem se tam dokopala,tak mě to začalo bavit,ale ted se mi nukam samotné nechce.A ty jsi Jani z které Karviné? Já ze šestky.Holky,zítra začínám s mléčnou dietou,co je ted tak populární,tak jsem zvědavá,kolik shodím.Ale ještě by to právě chtělo to cvičení.Tak by sme se mohly domluvit.
zatím se mějte a dejte když tak vědět. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2007 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky danys,včera jsme byly ze skraut venku,tak jsme pořád vzpomínaly na tebe,a kdyby bylo příští týden pěkně,tak by jsme se mohly konečně sejít všechny.Já jsem ze 7,kdysi jsem chodila cvičit na školu u lesa,ale taky se mi moc nechce samotné... :slight_smile: :sweat_smile: A co obnáší ta mléčná dieta? :grinning:
21. kvě 2007 v 11:38  • Odpověz
Ahoj Jani,mrkni na MIMIBAZAR a tam to najdeě v receptech pod dietama.Dnešek už mám skoro za sebou,první den se pije jenom mléko po třech hodinách,tak mám docela hlad,ale zítra už to bude lepší.
Holky,tak jak půjdete ven,tak písněte.Zatím se mějte. :slight_smile: :grinning:
21. kvě 2007 v 18:45  • Odpověz
Ahojky holky,jak se všechny máte?Danys co ta dieta zabrala? :grinning: Kdy zajdem na tu procházku? :grinning:
27. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj Jani,tak dietu jsem po týdnu vzdala,nemám silnou vůli,měla jsem hroznej hlad a hlavně žádnou energii.Něměla jsem na nic náladu a byla jsem hrozně protuvná. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak jsem se najedla a je mi fajn. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Na tu procházku můžeme jít kdykoliv,stejně chodím s malým ven každý den.Stačí se domluvit. :slight_smile: :sunglasses: :sweat_smile:
27. kvě 2007 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky holky tak mám za sebou úspěšně 19tt :wink: a byli jsme na 3D ultrazvuku a už víme co to bude :sweat_smile: :sweat_smile: Janec hádala jsi špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude to malý raubíř :grinning: :grinning: A kašlete ne diety, vždyť jsme přece krásné i bez nich :grinning:
31. kvě 2007 v 18:34  • Odpověz
Ahoj Bebru, můžu se k tobě přidat? Jak se dívám, tak jsme tu asi samy dvě těhulky :frowning2: Včera jsem byla u doktora a mám to potvrzené, tak jsem moooooc šťastná :slight_smile: Ty jsi trošku "popředu", ale snad to neva, aspoň mě můžeš poučovat.
1. čer 2007 v 08:57  • Odpověz
AHOJKY HOLKY,TAK TO BYL ŠPATNÝ ODHAD,ALE ZNÁMA,TAKY BYLA NA 3D A ŘEKLI JÍ,ŽE TO BUDE HOLKA A BYL TO MALÝ DOMINIK,TAKŽE SE JEŠTĚ KLIDNĚ MŮŽU STREFIT,ALE HLAVNĚ ŽE JSTE V POŘÁDKU A JE JEDNO CO TO BUDE.JINAK VÍTAM DARUNKU MEZI NÁMI..... :grinning: A CO,KDY SE USKUTEČNÍ TEN SRAZ? :slight_smile: :dizzy_face:
1. čer 2007 v 10:04  • Odpověz
Ahoj vítám nově příchozí :slight_smile: . Taky bych byla pro další srazík, ale tentokrát ve větším počtu že Janec, i když bylo super i ve dvou :wink:
1. čer 2007 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,jak se všechny máte a co nového? :sweat_smile: :slight_smile: Na tu procházku nám pořád nechce přát počasí co?A to se domlouváme,tak dlouho.... :dizzy_face: A jak se daří naším těhotným co?
5. čer 2007 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky, jak se dívám z okna, tak na tu vycházku vám to počasí opravdu nepřeje. Mě to až tak nevadí, protože chodím ještě do práce, i když je to s těmi těhu nevolnostmi docela složité :unamused: Příští týden ve čtvrtek jdu na kontrolu a měla bych už dostat průkazku :slight_smile:
5. čer 2007 v 10:01  • Odpověz
ahojky holky,darunko,neboj nevolnosti přejdou a pak si to těh.budeš,už jen užívat... :slight_smile: a co děláš jestli se můžu ptát? :grinning: jak nám počásí začne přát,tak se sejdem a doufám,že to bude brzy. :sunglasses: a bebru a ty můžete s námi i když zatím bez dětí. :grinning:
7. čer 2007 v 10:27  • Odpověz
Ahojky darunko, no konečně nějaká těhulka :dizzy_face: .Jsem sice popředu, ale to vůbec nevadí.Já měla štěstí, mně nebylo špatně.Ani jsem necítila nějaké změny, až jak mi začlo vykukovat bříško a nedopla jsem kalhoty :sweat_smile: .Holky jak budu mít čas, klidně a ráda s vámi půjdu
11. čer 2007 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky tak ve středu ve 14,10 sraz u univerzity, kdo máte zájem přijďte na procházku, zatím jdu já, Janec a Januska :slight_smile:
18. čer 2007 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
Tak Januška ve středu nemůže, takže ve středu na 100% jdu já a Janec a další procházka se uskuteční v pátek v 10 hod. u univerzity.
18. čer 2007 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsme se s prdouskem těšili na tu dnešní procházku a na poslední chvíli nám do toho něco vlezlo. :unamused: Ale budeme se snažit přijít v pátek.Snad nám to vyjde.Kdyby se něco změnilo,dejte vědět.Zatím pá a příjemnou procházku. :sunglasses: :sunglasses:
20. čer 2007 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky holky,jak se všechny máte? :slight_smile: Tak mě napadlo,že bychom se mohly sejít v sobotu,kdyby vyšlo počasí....co vy na to? :grinning: :sweat_smile:
27. čer 2007 v 17:37  • Odpověz
Ahojky všechny,my se snad s váma na tu procházku nikdy nedostanem. :rolling_eyes: Jedeme v pátek k babičče,ale od 9.7. už budeme tady,tak snad nám to už konečně vyjde se s váma sejít. :slight_smile: :sunglasses:
28. čer 2007 v 00:26  • Odpověz
Ahoj v sobotu by to i šlo, zkusím napsat Janušce a domluvíme se :slight_smile:
28. čer 2007 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky, :wink: jak se všechny máte?????????Tak nám to počasí moc nepřeje,abychom se sešli co? :cry: A co naše těhulky,jak se daří? :sunglasses: Začalo léto a prazdniny,ale za oknem to vypadá,tak na začátek jara......No snad se sejdem................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak se zatím všechny mějte moc pěkně a všem přeji pěkné dovolené.... :wink: :slight_smile: :grinning:
9. črc 2007 v 15:41  • Odpověz
ahoj konecne sem se dostala na net nejel mi komp.. tak sem se prisla pochlubit... ze uz se mi to narodilo sice uz tomu je 3 mesice ale i presto.. narodil se s vahou 4560 a meril 54 cm.. prirozenou cestou .. takze dal zabrat.. :slight_smile:
1. srp 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahojk Karviňačky :slight_smile: mohla by jste mi některá poradit dobrou kožní lékařku či lékaře v Karviné ??? Děkuji moc :slight_smile:
16. srp 2007 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.