• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karvina

(Zamčená)
5. února 2011 
Dropsko gratuluji k Ondráškovi, veru77 vím jen o dr.Kalinové ale do 24.8. má dovolenou, nechodím k ní, ale hodně lidí v okolí si ji chválí. A co jinak jak se všichni máte?
16. srp 2007 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Nazdárek maminy a těhule, já jsem taky v očekávání a přiznám se, že už to chci mít za sebou. Jsem z Karviné, ale už 8let jsem v Praze, tak aspoň nějaké spojení s domovem. Ještě jsem měla v plánu přijet, ale dr. mi to zakázal respektive nedoporučil. Tak si užívejte dětiček a my těhule si holt ještě musíme počkat. Takpa a zase se ozvu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2007 v 16:46  • Odpověz
Ahojky holky,dropsko,taky se připojuji ke gratulaci,k malému Ondraškovi :slight_smile: Vítám tě luci mezi námi a co budeš mít?Vevru já chodím k dr.Kalinové a je super.. :grinning: :slight_smile: Tak zatím se mějte a doufám,že zajdem na tu procházku. :pensive:
19. srp 2007 v 15:33  • Odpověz
Holky tak co je s vámi??????? Chodíte tady ještě vůbec?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2007 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak na kdy máte naplánovanou další procházku? Rádi půjdeme s váma. :wink: :grinning: :dizzy_face:
17. zář 2007 ve 20:10  • Odpověz
Taky bych byla pro procházku, ale už tady asi nikdo nechodí :cry: :cry: :cry:
20. zář 2007 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holki zajímalo by mě jaká je porodnice v Karviné? Díky Lucka
21. zář 2007 v 15:28  • Odpověz
lugo:mrkni do diskuse porodnice karviná ráj, je to myslím v sekci porod :grinning: , pa
21. zář 2007 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky,koukám,že už jsem nikdo nechodí,maminy už mají asi jiné starosti,než vysedávat u pc. :slight_smile: :wink: Kdyby jste se na nějaké té procházce domluvily,tak pisněte. :sunglasses: :sunglasses: Lucko,rodila jsem v Karvinské porodnici a byla jsem spokojená. :grinning: :grinning:
22. zář 2007 ve 12:47  • Odpověz
Holky potřebovali jste do Karvinské porodnice nějaké věci např: pleny, oblečky pro mimi atd. Odpovězte děkuji. :sweat_smile:
29. zář 2007 v 16:21  • Odpověz
Co je s váma, že neodpovídáte? :confounded:
30. zář 2007 v 16:24  • Odpověz
Ahoj lugo,do porodnice v Karviné nic nepotřebuješ,všechno pro miminko ti tam dají,akorát si vem pro jistotu nějaký pemprsy navíc,dávají čtyři na den.Já jsem si ještě vzala vlhčený ubrousky,ale mít je nemusíš.Jinak mastičku na zadeček a vše,co potřebuješ na koupání tam je.
1. říj 2007 v 09:58  • Odpověz
Ahoj p. Danyska děkuji za odpověď to jsem si oddychla že tam nemusím nic tahat. A ty jsi tam kdy rodila a do porodnice jsi jela sanitkou nebo jinak.
4. říj 2007 ve 13:55  • Odpověz
Čaute karviňačky, píšu si s váma i s havířovačkama ale lepší je to tady u vás. I když jsem z Těšína a teď bydlím v Albrechticích tak Karvinou mám přirostlou víc k srdci. Mám tu bráchu ( 37 let svobodný s bytem) to já jen tak kdyby se chtěl někdo seznámit a ještě tu mám babču takže tady jezdím dost často, a navíc tu chci rodit. Před chvílí jsem volala do porodnice v Ka - Ráji a mluvila jsem s příjemnou sestrou z porodnice o prohlídce porodnice a o kurzech tak se možná na kurzech potkáme. Tak zatím pa Lucka a napište ať to tu nevázne. :grinning:
5. říj 2007 v 15:58  • Odpověz
Tak vidím že to tu nějak vázne. Holki chodíte některá na předporodní kurzy do Raje - nemocnice. já tam jdu poprvé až příští čtvrtek. Napište
8. říj 2007 v 15:55  • Odpověz
Zdravím všechny snažilky a maminky z Karviné a okolí. Už jsem se tu párkrát objevila,ale to jsem měla ještě před svatbou a miminko jsme chtěli až po svatbě,takže teď patřím už druhý měsíc k snažilkám a věřím,že se brzy zadaří :wink: :slight_smile:
9. říj 2007 ve 14:58  • Odpověz
je ahoj marusko, taxe tady zase potkavame :wink:
pripojuji se k podzimnim snazilkam, chtela bych vedet, jestli je lepsi po vysazeni HA par mesicu pockat nebo nevadi, kdyz otehotnime hned?
diky
10. říj 2007 v 18:35  • Odpověz
Holky kde jste??????? Vítám nově příchozí a misa84 nemusíš po vysazení HA čekat můžeš klidně hned otěhotnět tak ať se brzy zadaří :slight_smile:
13. říj 2007 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
AHOJ HOLKY JDETE NĚKTERÁ VE ČTVRTEK NA PŘEDPORODNÍ KURZ DO KARVINÉ - RÁJE. JESTLI JO TAK NAPIŠTE. JÁ TAM BUDU URČITĚ, MOHLI BY JSME POKECAT. :slight_smile:
14. říj 2007 ve 14:33  • Odpověz
Holky byl někdo z vás ve čtvrtek 18.10 na předporodním kurzu v Karvinské nemocnici?
20. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz
halooo, holky karvinacky! kde jste? ja vidim po karvine chodit tolik tehulek a maminek s kocarkama a tady nic... :astonished:
23. říj 2007 ve 14:41  • Odpověz
ahoj letos se mimča nějak rozmnožily asi je něco ve vzduchu :grinning: já neveděla o teto drbarně možná se i něco dozvím zajimavého pa jdu dovařit oběd
25. říj 2007 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj, jsem také z Karviné a termín porodu mám 16.4.2007. Mám zajímavý odkaz na 3D ultrazvuk v Havířově, kdyby měl někdo zájem...třeba i "čekatelky" nebo jen "nakukující" :slight_smile: http://www.gynprenatal.cz/gynprenatal/index.php?url=3d.htm
28. říj 2007 ve 12:59  • Odpověz
cau jani, ze ja vim, ktera ty jsi? :wink: :grinning:
29. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz
Cau Misanko, myslela jsem si to :grinning: . Uz jsem si dala do albíčka fotku, tak jukni na moje pupendo :sunglasses:
29. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz
:D pekne roste, nelinka jedna :D
ja jsem dneska byla u sturce, tak pry vsechno vypada idealne :sunglasses: akorat mi rikal, ze po vysazeni prasku bychom se tak 3 mesice nemeli snazit, tak ja nevim, vsichni rikali, ze to neva....no ale bohuzel, 3 mesice cekat nechci :sweat_smile:
30. říj 2007 ve 14:39  • Odpověz
jojo:slight_smile: ale na váze pořád 55kg. Doktor dnes nic,ale neříkal, že by to byl problém...a to se pořád něčím cpu!! Dnes mě brala sestra krev na vrozené vady, tak snad budou ok,vysledky budu vedet až za 3týdny :unamused: Ja jsem taky u Kuby po vysazení antikoncepce otěhotněla prakticky hned... Nech to na přírodě :dizzy_face: pokud budeš mít v sobě ještě hormony, tak otěhotníš třeba za ty tři týdny ale jinak už kliďo piďo můžeš být těhulka teď :grinning: Co zítra, zajdeme do Aqua baru nebo Trilobitu, řekla bych i Petře...Kolem 19h. hm?
31. říj 2007 v 15:18  • Odpověz
Ahoj Karviňačky......chodí tu někdo, kdo rodil v červenci 2007? :astonished: :astonished:
31. říj 2007 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky, přemýšlela jsem kde rodit rozhoduju se mezi Ka a Porubou, asi je ještě brzy, ale máte nějaké zkušenosti z porodnicí v KA?
31. říj 2007 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj Míšo, ty jo jsem z toho jelen, my máme na sebe dneska fakt štěstí..(doufám, že jsi to ty :slight_smile: .pěkná náhoda...taky chodím na koníka...:slight_smile:))psala jsem Ti maila, četla jsi???Jana :wink:
31. říj 2007 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.