• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde uz snezi???

(Zamčená)
15. prosince 2010 
autor
dadous....hmmmm se mas! padla na tebe vanocni nalada????
21. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
dadous-posli nam sem taky par cisilek... :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
ja uz dala za okno vanocni svicen... :grinning:
21. lis 2008 v 17:31  • Odpověz
martek zdravim... :grinning: :grinning: ...to my nevedeme takove veci ale vcera jsme pekla pernicky tak to tady pekne voni... :wink:
21. lis 2008 v 17:34  • Odpověz
Holky ani nevite jak rada, žiju tady od malička ale na zimu a na ty haldy sněhu jsem si ještě nezvykla :grinning: Ale na vanoce to je krasny :wink:
21. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
janule, my to taky nevedli, ale mam novej z Ikea, uz tyden a bylo me blby ho vystavit, kdyz bylo venku krasne...ted uz to je lepsi...ale stejne jeste nesviti...to az 1.12.
21. lis 2008 v 17:37  • Odpověz
taky ujiždím na vanoční vyzdobě :grinning:
21. lis 2008 v 17:38  • Odpověz
u nás na Lipně už byl poprašek a sněžilo se sněhem párkrát během dne :wink:
21. lis 2008 v 17:47  • Odpověz
u nas prave ted nejde videt na krok...... bila tma,......super :sunglasses: :grinning:
21. lis 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
martek odkud jsi?
21. lis 2008 v 18:00  • Odpověz
martek to jako ze snezi..?sem byla s kosem a mame namrzly auto ale nepripada mi ze by byla takova kosa-...
21. lis 2008 v 18:00  • Odpověz
janus, ze zdaru n.s., holt drsna vysocina

janule, jooooooooooooooo, sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

akorat silnicari si toho nevsimli, resp. k nam do ctvrti nejezdi :rolling_eyes:
21. lis 2008 v 18:01  • Odpověz
to je blby ze k vam nejezdi...kdyz jsem bydlela jeste doma tak nam zhrnuly vetsinou jen silnici a zbytek nahrnuly ke kraju takze jsem se brodila po kolena ve shrnutym snehu takze taky nic moc... :grinning:
21. lis 2008 v 18:04  • Odpověz
jezisi ja sem vemeno tam mel byt jinej smajlik tenhle- :frowning2:
21. lis 2008 v 18:04  • Odpověz
12.8.
Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Jeseníku. Bože, jak je zde krásně. Vrchy kolem vypadají tak majestátně. Už se nemohu dočkat, až je pokryje nádherný bílý sníh.
14.10.
Jeseník je tím nejkrásnějším místem na Zemi! Všechno listí změnilo barvy - odstíny oranžové a rudé. Vyjel jsem si do okolí viděl nějaké jeleny. Jak byli graciézní! Jsem si jist, že jsou to ta nejúžasnější zvířata na Zemi. Je to tu jako v ráji. Ach, bože, jak se mi tu líbí!
11.11.
Brzy začne lovecká sezóna. Nedovedu pochopit, jak někdo může chtít zabít něco tak úžasného, jako je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.
2.12.
Minulou noc konečně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod nádhernou bílou přikrývkou. Vypadalo to jako na vánoční pohlednici. Vyrazili jsme ven, odklidili sníh ze schodů a proházeli příjezdovou cestu. Udělali jsme si nádhernou koulovačku. potom projel kolem sněhový pluh a my jsme museli příjezdovou cestu proházet znovu. Miluji Jeseníky!
12.12.
Minulou noc připadl další sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Prostě jsem do toho tady zamilován.
19.12.
Další sníh připadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Pitomej sněžnej pluh!
22.12.
Minulou noc napadlo ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžný pluh čeká hned za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu.
Svině jedna!
25.12.
Veselé vánoce. Víc posranýho sněhu. Jestli někdy dostanu do rukou toho hajzla co řídí sněžný pluh, přísahám bohu, že ho zabiju! Nechápu, proč prostě nepoužijou na tu silnici víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.
27.12.
Další bílý sračky připadly minulou noc. Po tři dny jsem nevystrčil nos, s vyjímkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nemůžu se nikam dostat. Auto je pohřbený pod horou bílejch sraček. Meteorolog hlásil dalších dvacet pět centimetrů na tuto noc. Dovedete si představit, kolik plnejch lopat sněhu to znamená??
28.12.
Meteorolog se mýlil. Tentokrát napadlo dalších osmdesát pět centimetrů těch bílejch sraček. Takhle to neodtaje ani do léta. Sněžný pluh uvázl v závěji a ten parchant, co ho řídí. si přišel vypůjčit moji lopatu. Než jsem mu tu poslední rozbil o záda, řekl jsem mu, že jsem jich už pět polámal, když jsem odhazoval ty sračky, co mi nahrnul na příjezdovou cestu.
4.1.
Konečně jsem se dostal z baráku. Jel jsem do krámu koupit nějaký jídlo a na zpáteční cestě mi vběhnul zatracenej jelen před auto a já do něj vrazil. Na voze mám za tři tisíce škody. Ty posraný bestie by se měly postřílet. Že je ti lovci v sezóně nevymlátili všechny!
4.5.
Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Nevěřili byste, jak je to rezavý vod tý zasraný soli, co jí sypou silnice.
18.5.
Odstěhoval jsem se do Olomouce. Nedovedu si představit, jak někdo, kdo má zdravý rozum, může žít v takovém, bohem zapomenutém kraji, jako jsou Jeseníky.
21. lis 2008 v 18:11  • Odpověz
Ježiši martek závidim vám ten sních jak já se teším až napadne tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2008 v 18:18  • Odpověz
sníh je fajn, ale na silnicích by být nemusel. Ať se všechen sníh ze silnic přemístí na sjezdovky :grinning:
21. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
tak tak všechno na sjezdovky :grinning:
21. lis 2008 v 18:24  • Odpověz
martek :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 18:32  • Odpověz
tak ted zase prsi...ach jo...ja se asi neodkam...:(
21. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
Tady už dopoledne sněžilo.Taky na tom ujíždím.Sáně už máme připraený. :grinning:
21. lis 2008 v 19:19  • Odpověz
heeeeej poslete nam taky trochu snehu.... :grinning: nesoukromnicte... :grinning:
21. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
Vysočina (3 km od Nového Města na Moravě) sněhu habaděj :slight_smile: :slight_smile:
Už jsme musely jít i házet..... :wink:
21. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
no to si jako delate vseci srandu... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
21. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
v Poprade :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
oli-co to je v poprade...?
21. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
vojkino, prosim te, na jakou stranu 3km????? my jedem rano na jimramov a mam obavy :sweat_smile:
21. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
pro holky co si preji snih a nesnezi jim... :grinning: :grinning:

*****************************************************************************************
*****************************************************************************************

par vlocek pro kazdou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
tak hlásim, že Lipno je totálně pod sněhem ani nevim kde mám auto :grinning:
21. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
achalteke-muzes visotit a dat odkaz na tve album at muzu tise zavidet.... :wink:
21. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.