• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo se přihlásí do soutěže?

(Zamčená)
22. července 2008 
22. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
Beru v potaz to,že každá mamina(když už si urve kus času na MK :confounded: )nemá čas projíždět všechny diskuse. :wink:
22. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ještě, že nemá kůň další "odnož", by tu byla i třetí diskuze, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
ako argument dobré, ale mne ako matke 1,5 ročnej dcéry kliknutie na tému "kam s deťmi" a "batoľatá" trvá 2 sekundy ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nič v zlom, mňa to len pobavilo ... :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz
No já nevím ale řekal bych, že ta akce už byla ne :sweat_smile: a to 19. a 20.7. pokud čtu správně :sweat_smile: a dneska je 22.7. nebo není?
22. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
:grinning: Ještě k tomu, taková mystifikace :grinning:
22. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz
vidíte, tak takúto dôležitú vec, ako je dátum som si ani nevšimla ... :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
Maji35, já taky ne, protože bych do toho nešla - jak můžou srovnávat roční batole a např. rok a půl staré :grinning: :grinning: :grinning: Ale už vidím ty natěšené maminky volající tatínkům, že pojedou na soutěž :grinning:
22. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
já si přečetla jen první tři řádky a datum mě tedy bil do očí :slight_smile: ale přídávám se k Pir, že bych do toho taky nešla, viděla jsem něco podobného a přijde mi to popravdě ujeté :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz
pirlenka ... možno som hlúpa, ale ja si ani neviem predstaviť, ako by to malo prebiehať ... ako by som svojej dcére, ktorá ma vôbec nepočúva, že musí súťažiť ... :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz
chýba tam slovo "prikázala" ... :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
Asi bys stála na cílové rovince s křupkou v ruce a lákala jí :grinning: Jako první cena dobrá, ne že ne :wink:
22. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
Hm,...................koukám,že je to teda trapas století. :pensive: :sweat_smile: :grinning:
Mě ten leták přišel včera se zásilkou od Prosamu a dneska mě napadlo,že bych sem mohla dát upozornění.Na datum jsem nekoukala,protože mě to zrovna nenapadlo. :sweat_smile: Takže se všem omlouvám.
Mějte se :slight_smile:
22. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.