• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy na písek?

(Zamčená)
3. března 2010 
Ahoj holky, téma jsem nenašla a řešim, kdy jít s dětma ven na písek. Nemyslímvěkově, písek je bral už v létě, ale jak s počasím..několk dnů tady krásně svítí sluníčko, odrážedla je nebaví, chození moc taky ne, cesty jsou suchý, sněhu málo...písek asi bude mokrej hodně, ale ve sněhu přece blbnuli taky bez problémů. Tak kdy, aby jsme nebyli za exoty? :wink:
3. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
Já už byla :wink: Teda bez lopatiček,jen po něm chodila a šťourala se tam klackem a dělala si hromádky,sedět jsem ji nenechala a dobrý.
3. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
jé aspoň někdo, stejně oni sedí na bobku a dala bych kombinézy :wink:
3. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Tady je písek uprostřed hřiště,ani bych ji od něj neudržela :wink:
3. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Kal letos jsme ještě nebyly,ale loni jsme tuším v březnu na písku byly a to bylo tenkrát sněhové překvápko.
3. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
nety jako že tambyl sníh? tady už sníh není ani na písku, ale podle toho jak písek vypadal na něm ještě nikdo nebyl
3. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
ahoj, my se zrovna z písku vrátili :slight_smile: Chodíme tak týden, co se udělalo hezky. Ze začátku to bylo i se sněhem... Je pravda, že se vždycky vrátíme jak řízci, ale malej je nadšenej a udivený pohledy a poznámky mě netankujou. Ale dneska už bylo na hřišti celkem narváno
3. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
may a to xchodítě už normoš s kyblíkem a lopatkou? :sweat_smile: pútám se jak trubka, na hřiště se nedostaneme, je dost daleko, ale kus od baráku je udělaný alespoň opocený pískoviště. no jestli bude zítra takhle a nebudou prčata spát, tak teda asi taky vyrazíme. Jo a co měl malej na sobě? kombinézu? nebo nějaký oteplováky atd?
3. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
ja jeste chvilku pockam, pisek ji stejne nebere, ale hriste si myslim,ze je jeste studeny :unamused: napr. klouzacky. Vidim to tak za 2-3 tydny
3. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
Taky si myslím, že je na to ještě zima... To bude hrabat v písku s rukavičkami? Já to u nás vidím až tak na duben-květen, podle počasí. Zatím jsme na písku nikdy nebyli, loni ještě kluci nechodili a po čtyřech je v písku lézt nenechám, letos si počkám až na opravdu pěkné počasí. Vždyť procházky se zvedáním klacíků jsou taky prima zábava :wink:
3. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
jo mayerko vy už chodíte?mi máme pískoviště za barákem,respektive na dvoře a ještě jsem tam s dětma nebyla,připadá mi to ještě moc studené...a co dáváš malému za oblečení?i kombinézu?díky
3. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
shaula, u nás procháízky možhný nejsou, zvedání klacíku dana nebere a jen utíká do silnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase když se váleli ve sněhu a nevadilo jim to a na sníh jsme taky brali kyblíček a lopatku s bábovkama...
3. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
je oblečenej do kombinézy, čepice, ale bez rukavic. Kontroluju jak je studenej, vydrží tak třičtvrtě hodiny :slight_smile: Byli jsme bez kyblíku, rejpe klacíkama a mám v kapse nasbíraný hezký kamínky a žaludy a tak...
Zatím je zdravej, rýmu měl za "život" 2x, je ale pravda, že ho celkem otužuju. Jinak na písku byl tak 20 minut, zbytek času rejdí kolem v trávě :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Tak my už jsme chodili na písek i loni. Poprvé na hřišti jsme byli myslím někdy na konci března. A letos jsme byli už třikrát:slight_smile: Minulý týden bylo celkem teplo, takže se to dalo. Dokonce jsme dělali už i bábovičky:slight_smile: A v pondělí bylo u nás na hřišti dokonce 6 dětí, takže v pohodě. Ale teď už se zase ochlazuje, takže to omezíme a vyrazíme zase až bude více než 10 stupňů:slight_smile:
3. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.