• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy vyndat fusak?

(Zamčená)
23. října 2010 
Maminky jezdíte někdo už ve fusaku? my ne, ale dnes jdeme do města, takže bude Kubík v kočárku a u nás je nějaká zima.
postačí teplá deka nebo mám vytáhnout fusak?
18. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz
Já už jsem fusak vytáhla před 14-ti dny...nemáme ho uplně zapnutej po stranách až nahoru ale aspon je v teple a nikde na něj netáhne a nemsí mít na sobě zbytečně botky když jdemem na dýl ven...:slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz
ahoj, na rychlo jsem objednávala podzimní fusak od Emitexu. Mám od nich i zimní, ale ty se mi zdají ještě moc teplé. Ty podzimní jsou parádní, takový teplejší deky a nemusím tolik navlíkat děti.
18. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
Já dneska poprvé fusak vytahuju, je tam pěkná zimica a ve fusaku bude malé líp, než pod dekou :wink:
18. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
My jsme fusak vytáhli asi před týdnem. Dokud to počasí dovolí, chodíme ven na celé odpoledne až do večera a jen pod dekou už by jí byla asi zima, takže má jen body s dlouhým rukávem, punčošky, na tom kombinézu a fusak, je krásně teplá a vydržíme venku celý den, až začnou mrazy, přidám ještě tepláky a svetr pod kombinézu a deku do fusaku .... :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz
my vytáhli fusak do sporťáku před týdnem, bylo kolem nuly. A jezdíme tak, že v kočáru nechávám spodek fusaku a podle zimy tam připínám i ten vrchní díl, takže většinou ráno, když je kosa připnu vršek a když je pak kolem poledne teplo tak dám buď tenkou deku nebo nic, ale ten spodek mi tam zůstává, tak má malej alespoň teplo na zadek a záda. Jinak v sobotu jsme vytáhli už i zimní bundu
18. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz
Já jsem nasadila fusak do kočárku včera a staršímu dítku už jsem dala i zimní bundu,je tam pěkná kosa,brrr.
18. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj, já dala fusak už asi před 2-3 týdny, byla sem klidnější že neleží na studeným a má záda v teple (nezapínala sem ho), teď už ho občas zapnu, ale spíš jen když usne.. fusak je v tomto počasí určitě lepší jak deka :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tak fusak zatim nemáme, má deku a když je větší zim tak i nánožník. Co ybch dávala pak v mrazech kdyby už ted jezdil v zimnim fusaku :wink: , máme od Emitexu a dam ho někdy v listopadu až v prosinci, tedy bude záležet na počasí ale až bude na nule i odpoledne :wink:
18. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz
ja jsem ani fusak nemela, takze jsem ho nikdy nevytahla, mela jsem jen takovou zavinku od Emitexu flausovou a na to deku
18. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
my ve fusaku už jezdíme, je to takový ten fleesový a na zimu vyndám s beránkem, malý se mi do něj vejde, jen doufám, že nějak půjde upevnit do sporťáku...Fusak dávat musim, protože deku hned ze sebe strhne a hodí na zem, no a alespoň může být jen v ponožkách a nemusim kupovat žádné zimní botky - zatím :wink:
18. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz
Fusak už jsme taky použili, i teď mi v něm malý venku spí :wink: Má na sobě body s krátkým rukávem, přes o tričko s dlouhým, punčocháčky a kombinézku (ale ne úplně zimní). Fusak máme od Emitexu a mám ho i zapnutý. Je fakt nevlídno a on venku spinká i několik hodin, tak abych měla klid, že je mu tam dobře :slight_smile:
Až teplota klesne pod nulu, přidám na punčošky ještě kalhoty, na tělíčko mikču nebo svetr a nejtěžším kalibrem bude na to vše i opravdová zimní kombinéza :grinning: A pak fusak, samozřejmě :wink:
18. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
My už kočár moc nepoužíváme, jen na delší cesty pěšky, co by ještě neušli. Fusak zatím nedávám, budu dávat až do mrazů (tedy pokud budu ještě používat kočár - doufám, že ne...) Radši kluky oblíknu (štramplíky a oteplené kalhoty, svetr a a tenčí zimní bunda). Aspoň je můžu bez problémů z kočáru vytahovat a zase posazovat. Zatím jsem nedávala ani nánožník, ještě mě to nějak nenapadlo :grinning: Ale je fakt, že u menších mimin bych asi už po něčem teplejším sáhla...
18. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz
Asi záleží na tom, jakou máš deku a jak moc Ti malej už běhá. Je fakt, že bych asi dala ještě deku, ale naše Bětka by mi v tomhle věku už v kočáru nevydržela.... :slight_smile:
18. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
Syn už mi teda v kočárku nějakou dobu nepobývá, ale kdyby jo, tak bych ještě fusak nedávala. Zdá se mi na něj ještě malá zima. Kdyby byl ještě mimino, tak jo, ale pro 1,5 staré dítě se mi zdá ještě zbytečný. Spíš bych dala nánožník a možná ještě deku.
18. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz
já o něm taky uvažovala, ale zatím jezdím s dekou a námožníkem, když je větší zima.
18. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz
Naše malá má 20 měsíců a v kočárku jezdíme už jen minimálně. Myslíte, že mám v zimě ještě fusak používat (do kočárku, na sáňky) nebo že postačí kvalitní kombinéza?
18. říj 2010 ve 23:03  • Odpověz
pajafra... ja jsme pouzivala loni uz hlavne kombinezu - v kocare byl jen nekdy, dost uz chodil pesky... ale treba k Dr nebo do MC jsme ho oblikla normalne a strcila do fusaku - nez ho tam pak cpat do kombinezy, bylo to pro me snazsi....na sankach / bobu jsme jezdili v kombineze...
19. říj 2010 v 08:36  • Odpověz
tak u nás je to jednoduché - jakmile jedem ven a je teplota nižší než pět stupnů, tak vytáhneme fleesový fusak a sedí na něm a má s ním přikryté nohy. Pokud je teplota na nule, tak přidáme deku a pokud je mínus pět a víc, tak vytahujeme fusak z berana, případně opět přidáváme deky...
19. říj 2010 v 08:41  • Odpověz
Já mám ještě malé mimčo a jezdíme v korbičce, ale fusak už jsme vytáhli tak před 3 týdny. Zažím bez teplé vložky, ale myslím, že je mu tam líp než pod dekou :wink:
19. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
fusak jsem vyndala včera, potřebovala jsem vyprat ten flaušový podzimní, tak jsem vytáhla zimní. Malého jsem oblíkla jen do slabých kalhot a body s dlouhým rukávem, navrch zim. bundičku a stačilo to... :wink: vyhovuje mi, že nemusím zbytečně dávat punčochy pod kalhoty, mikču pod bundu... To až budou fakt mrazy :wink:
19. říj 2010 v 08:44  • Odpověz
já ho vytáhla včera, už je fakt zima, deku mi zkopává a nánožník není až ke krku :unamused:
prostě mi vyhovuje fusak, navíc v zimě v něm bude mít deku a bude v kombinéze a taky můžu dát ještě nánožník, nevím jak dítka oblíkáte ale já mám zmrzlíka.. :wink: máme punčochy a teplé gatě svetr a bundu
19. říj 2010 v 08:47  • Odpověz
já mám takový přechodný fusak a ten už používám a na něho deku a až bude fakt zima tak vytáhnu až zimní fusak
19. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz
My už moc s kočárem nejezdíme, minimálně s golfkama a tam jsem použila minulý týden nánožník, jinak je prcek oblečen jako já. Fusak asi letos nepoužijem, v zimě už ho do kočáru nedostanu vůbec.
20. říj 2010 v 09:05  • Odpověz
tak mi letos fusaky dávat NEBUDEM :slight_smile: máme hodně teplé zimní kombinézy
A taky na zimní fusak je brzy přesně jak píše @marketa137 co pak dát dítěti v zimě?
20. říj 2010 v 09:10  • Odpověz
tak my mely dnes 2 stupne a k tomu silny studeny vitr, takze jsme fusak vytahly a rozhodne v nem spocena nebyla. Podle mne zima uz je. A kdyz bude mraz, dam vic obleceni a deku :wink:
21. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
Já jsem začala dávat fusak asi před týdnem. Dám malé jen kalhotky bez punčocháčků a je jí tam krásně teplíčko. Úplně jí to závidím. :slight_smile:
21. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
Zatím ho nemám, i když dneska byl u nás jenom jeden stupeň - napřed se musí dát do čistírny :grinning: - máme starej asi 35 let - po tatínkovi a je super. Ale počítám, že ho budu používat stejně jako u prvního dítěte jenom tu první zimu.
Do sporťáku se nevlezl a tak jsem malého přikrývala dekou - nebyl nemocný, nebyl zmrzlý, prostě tak akorát.

V kočárku teď vozím tlustou huňatou deku, malá je ještě ve vyndávací vložce, takže zima je není - jen jsem dneska dala huňatější kabátek :slight_smile:
22. říj 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak my už fusak vytáhli, teplý zimní s fleecem uvnitř, jezdíme s kočárkem málo, ale když jedeme a vím že budeme dlouho venku a malá bude jen sedět nebo ležet, tak ať neprochladne :wink:
23. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.