• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky holky,
tak jsem si dovolila založit nové téma, když jsme byly vyhnány :grinning:

Tak jak se máte, co je nového? :slight_smile: Já teď nemám na PC moc času, vrátily se prdíky :sweat_smile: :frowning2: takže zápasíme :confounded:

Co budete dělat zítra? :slight_smile: My jedeme na celý den na Lipno :dizzy_face:
30. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahojky, tak zrovna jsem narazila na nové téma...:slight_smile:

prosím o radu !!!

dneska jsme měli mít naušničky a prd, jsem pěkně naštvaná..:frowning2: šli jme ráno na polikliniku na chirurgii, kde mi řekli, že se ta přestavba protáhla a bude trvat dalších 14 dní, takže naušniřky až za 14 dní..:frowning2: takže čekáme už 14 dní zbytečně...

to mě naštvalo, tak jsem volala na Polikliniku jih, tak nepíchají, pak do porodnice, tak nás objednali až na 16.5.
Nevíte kde píchají naušničky hned?? naše doktorka je nepíchá a cizí mě těžko vezme...:frowning2:
Milan mi řekl aˇž zkusím zavolat do Krumlova,ale to se mi nechce..:-/

Ty jo na Lipno Terka, ju??to je parááda... :grinning: :grinning:
30. dub 2008 v 10:21  • Odpověz
Holky ahoj....no co to vidím..... :astonished: Oni nás vyhnaly z tématu jo?Nechápu proč teda......Ale to je jedno, je fajn že je založeno nové téma a doufám, že se můžu i sem do tohoto tématu přidat :slight_smile:

Gábi tak to s těma náušničkama neporadím :frowning2: Já vím, že u nás je píchá normálně dětská doktorka, ale v Budějkách nevím kde by vám je hned píchli.......

Kristý teda.... ty prdíky.....to je práce co? :unamused: A co ty kapičky?Nepomáhají?
Jéééé vy se máte, taky bych jela někam na výlet :grinning: Tak se tam mějte hezky a at vám vyjde počásko :wink:
30. dub 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
Mě stáááášně řve dítě, hned jak jí uklidním tak jsem tady :wink: a odpovím na vše :slight_smile:
30. dub 2008 v 10:43  • Odpověz
--> chirurg > MUDr. Linha Zdeňek

MUDr. Linha Zdeňek
Dr. Bureše 9A (ZZ Máj)

Terka znáš toho doktora??? Je to nějaké zdravot. zařízení na máji...:slight_smile: ze bych cinkla a zeptala se na naušničky tam..:slight_smile:
30. dub 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Gábi to je na druhý straně Máje, takže neznám :confounded: Ale já bych to zkusila u mojí Dr. co ty na to? :slight_smile:
30. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
nebo jsem našla ještě nějakou poliliniku na Vltavě.... :unamused: vůbec nevím...:-/
30. dub 2008 v 10:47  • Odpověz
autor
já budu psát krátký urývky protože jí mám na klíně a nesmim bouchat do kláves :sweat_smile:
30. dub 2008 v 10:47  • Odpověz
30. dub 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
jitul fajn ze jsi zasla :slight_smile: kapičky na prdy nepomahaji :frowning2: a jak se vede? :slight_smile:
30. dub 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
halo :sweat_smile:
30. dub 2008 v 10:51  • Odpověz
Kristý jsem tu :grinning: Takže kapičky jsou fakt na nic jo? :angry: To je blbý.A co očička, už je to dobrý?Já jsem moc nedočítala tak jestli jsi o tom už psala tak se omlouvám že se ptám znovu :sweat_smile:
A jo, vede se celkem fajn, před chvílí jsem byla u Dr. a prý vše ok, tak jsem ráda. :slight_smile:
30. dub 2008 v 10:56  • Odpověz
Jééé, holky, to je dobře, že máme novou diskuzi, doufám, že tady už nás nebude nikdo prudit :grinning:

Gábi, to je mi líto s těma náušničkama! :unamused: Ale vůbec nevím, kde je nechat píchnout, poptám se ještě v práci :confounded:

Kristý, takže prdíky jsou zpět? To je fakt hrůza! Obdivuju tě, jak bravurně to zvládáš, já bych už měla asi nervy v kýblu :frowning2: A co očička, ouška a prdelka? Nějaké zlepšení? Psala jsi, že mačkání těch kanálků nepomáhá...

Jitulko, achoooooj, jak se máš? Co u tebe nového? Kdy jdeš na kontrolu, nepojedete náhodou taky na 3D UTZ jako Kamča? Už začínáš nakupovat? Já jsem začala asi ve 29TT, ale to jsme do toho šli fakt po hlavě, protože pak začínáš být fakt nervózní!

Holky, dneska si jdu na poštu vyzvednout bordurku a medvídky, co mám v albíčku. V pátek jdu do práce, ale manža má dovolenou a chce mě překvapit tím, že vystěhuje nábytek z ložnice a vymaluje, tak se moc těším! Docela se do toho obul, včera do noci rozkresloval desky, který objedná na výrobu přebalovací komody, nočních stolečků a nábytku do koupelny! Takže víkend bude určitě super, docela se těším, ale budu odpočívat, poslední dobou mi tak bolí ty záda, že jsem fakt nepoužitelná. Přijdu z práce domů, musím uvařit večeři a oběd pro manžu na druhý den, něco podělat a večer lezu po čtyřech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
Jo holky v našem případě fakt kapky jsou na nic :confounded: Očička jsou lepší, malinko :slight_smile: Možná to mačkání kanálků zabírá :slight_smile:
Děkuji vám za optání :slight_smile:

Jéé Jitul vy máte pro holčičku jméno Kamila? Já myslela že bude Sabinka :slight_smile:

Kuli děkuju ale moc to nezvládám :sweat_smile: Jsem pěkně vzteklá když brečí :sweat_smile: Prdelka už je zahojená, ale dneska jsem koukala do pusiny a má tam zase moučnivku :frowning2: Připadám si jako bych se o ní nestarala :frowning2:
To je super, že budete dělat pokojíček, už se těšim na fotečky :slight_smile: :dizzy_face: Já bych taky tak zařizovala pokojíček :dizzy_face:
A mimi bude spát s vámi nebo v pokojíčku samo?
30. dub 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
halo :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2008 v 11:08  • Odpověz
Kuli ahojky :slight_smile: Ty záda....to tě úplně chápu.Mně občas bolí taky pekelně a nejhorší je ráno vylézat z postele.Na 3D UTZ asi nepojedeme, já jsem hrozně líná cestovat, i když mě to ale strašně láká, mně se líbí ty fotečky z toho :grinning: Tééééda manžel se do toho pěkně obul koukám :slight_smile: A už máte všechno pro malou?My se chystáme furt do toho bejbycentra ale nějak nevychází čas, protože furt rekonstruujeme barák takže čas není, ale už musíme vyrazit, aspon si vyhlídnout už konečně nějaký ten kočárek. :slight_smile: A jak se těšíte na Viktorku Kuli?za chvíli jí už máte doma co? :slight_smile:

Kristý jj, nakonec jsme vybrali Kamilku pro holčičku no :slight_smile: Ted koukám k tobě do profilu že Kristýnka už má měsíc a 3 týdny :astonished: To už je velká holka teda :slight_smile: To to letí.A co znamená ta moučnivka? :astonished:
30. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Jo za 9 dní jí budou dva měsíce :slight_smile: Letí to jako blázen, no já sama nevim co to je, je to prý neškodná nemoc, ale proč se objevuj to netušim :confused:

A jak jde stavba baráčku? :slight_smile:
30. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Teda přestavba :grinning:
30. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Kuli koukala jsem že jste se bavily o porodu na videu, když jsme byli s Gábi na přednášce od toho červenýho kříže tak nám pouštěly film z 80tých let a tam skoro nic nebylo :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2008 v 11:17  • Odpověz
jsem tu, kojila jsem...:slight_smile:

Terka to je ta tvoje doktorka, jak si sem dala ten kontakt??? a myslíš že by píchla oučka i těm, kteří k ní nechodí???

jejka Tera, moučnivka??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je ten bílý povlak v pusince, ne??? a co na to dáváš???
30. dub 2008 v 11:18  • Odpověz
No jde to, ale celkem pomalu, jak si všechno děláme samy (teda manža sám s jeho tatkou a bráchou)a jen o víkendech tak to moc nepřibývá, ale vypadá to že ted už by se mohlo nahazovat a někdy v tom červenci bychom se stěhovali.Už se těším :slight_smile:

Ty jo, to fakt letí....za chvíli už ti bude utíkat :grinning: Já se bojím nejvíc těch dětských nemocí.Že někde něco chytí a já to ani nepoznám a něco se zanedbá :confounded: Z toho mám největší hrůzu.... :confounded: A co vyrážka Kristý?Pomohla nějaká mastička?
30. dub 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
Gábi jj já myslim určitě že by jí je píchla :slight_smile: A stojí to 200,- :slight_smile: Akorát se ti podívám, jestli je tam dneska, ona má ty tři "pobočky" takže tak cestuje :slight_smile:

Jj to je ono ta moučnivka, ale nemá to hodně, akorát nechápu z čeho se to tvoří, mažu to genciánovou violetí a vždycky to zmizí a když přestanu mazat tak se to objedví :astonished:

Gábi omýváš si Bepathnen než začneš kojit? Já to jenom otírám, třeba je to tim :unamused:
30. dub 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
Jitul jakou vyrážku myslíš? Tu opruzeninu? Pomohlo přestat používat Pampersky - měla to z toho a já jak jsem nevěděla z čeho tak jsem to zhoršovala, nejdřív jsem vysadila vlh. ubrousky a začla používat jen Tesco plíny a když se to zahojila tak jsem začla dávat i ty Pampersky a tak jsem zjistila že je to z nic ha ne z těch vlh. ubrousků :slight_smile:
Jaký plínky budeš používat ty? :slight_smile:
30. dub 2008 v 11:21  • Odpověz
Terka, bepanthen vůbec nesmývám...:slight_smile: nemusí se omývat...ale ted ho ani moc nepouzívám, bradavky jsou o.k. ...:slight_smile:

nám teda pampersky vyhovují, prdelka krásně hladká...:slight_smile:
30. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
No já jsem ho nepoužívala pár dní a popraskaly mi obě bradavky a hojilo se to dva týdny a bolest jako blázen :confounded:
Jdu se juknout na ty kontakty, musim sudnat malou tak to bud na dýl :wink:
30. dub 2008 v 11:25  • Odpověz
Jojojo, myslela jsem tu opruzeninu.Takže Pampersky jsou na nic jo? :astonished: No já myslela že budu používat Pampersky :grinning: Tak teda nebudu no :grinning: Dobře že to vím.Budu pak furt chodit na rady jo? :grinning:
30. dub 2008 v 11:25  • Odpověz
Holky a ještě jsem se chtěla zeptat: co zánět v prsu?Neměly jste některá? :astonished: Kámoška právě ted porodila a furt bere antibiotika kvůli zánětům :confounded: prý má furt ztvrdlé mléko
30. dub 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Tak dneska má poradnu, tak to asi ne, ale zítra je tady u nás ve V. Volfa od 14:30-17:00 ale cinkni tam dneska na tel.: 385 510 416 a zeptej se jestli by vás vzala a třeba vás vezme i dnes :wink: Určitě tam teď bude, protože nás objednává vždy na 11:30 :wink:
30. dub 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
:sweat_smile: JItul no zánět jsem přímo neměla, ale dobrý je vývar z řepíku :slight_smile:
30. dub 2008 v 11:29  • Odpověz
záněty naštěstí nemám a snad je mít nebudu...:slight_smile:

majunka, myslím, že je potřeba vyzkoušet více značek, každému vyhovuje něco jiného, já mám od začátku jenom pampersky a jsem max.spokojená !!!
30. dub 2008 v 11:31  • Odpověz
Terka a není to blbý volat cizí doktorce?? v tomhle jsem taková "bojácná"...:frowning2: :frowning2:
30. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.