• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Panter neboj nebude to poslední srazík :slight_smile:

Kuli to se ptáš té pravé já se taky v Sucháči nevyznám :grinning: :sweat_smile: Poptám se ještě pořádně holek z Budějovic :slight_smile:

Gábi a už víte kde to je? Pojedete dozadu na Máj podél sociálky (na pravé straně) až uvidíte obchod zatočíte doprava, tam už můžete někde parknout podél silnice, je tam takový zelenorůžový barák napojený ještě na neopravený (tušim) teď je mlha tak tam nevidim :confounded: a v něm je podchod a u toho podchodu je ta ordinace :slight_smile:
Jo to rande v 6 by klidně šlo někdy o víkendu když už mám MM doma, ale až se pořádně vyléčí, stačí že to od něj pořád chytám já :confounded: Už asi 3 týdny ho pořád bolí v krku a to se mi pochlubil až včera a ještě dostal pokutu a body, stane se to znova a vezmou mu papíry a práci :frowning2:

Včera jsem tu Kristýnku chválila tak nám to vynahradila příšerným řevem, navíc šla spát jako obvykle a za hoďku se vzbudila, to jsem fakt nechápala, ještě se mi to nestalo a nechtěla vůbec spát tak jsem si jí musela dát do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 v 06:40  • Odpověz
autor
Holky poprosila bych vás písnout do tématu České Budějovice, kdo půjdete na sraz aby se vědělo kolik míst zamluvit :slight_smile:

SRAZÍK 16. 5. 2008 OD 13.00 HODIN (tak okolo 13 půl hodinky sem nebo tam se toleruje, víc ne :slight_smile:)
PIZZERIE SUCHÉ VRBNÉ SEPTIM :wink:
7. kvě 2008 v 07:05  • Odpověz
jeeeeee to ja bych sla to mam za rohem :sunglasses:

Zdravim dneska predevsim Misu, ktera je posledni den v praci!!!!!!! Gratuluju :dizzy_face:

Mam zase odtaz na zkusene rodicky :slight_smile: kolik jste spotrebovali jednorazovych bombardaku? Mely jste je?
7. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
teda dotaz :grinning:
7. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
je tak to me zmatlo, pizzerka tu je ale jmenuje se jinak a pokud vim Septim neni pizzerka? ALe to je burt :grinning: (ja jsem si rikala jak se do ty pizzerie vejdem ta je dost mala) v Spetimu ale maji i venkovni terasu, tak kdyz bude hezky tak to bude bajo :dizzy_face:
No a kde to je to je takove slozite na vysvetlovani, kdo to tu nezna, ale neni to daleko od konecny 9. Kdyztak muzu na konecny pockat na vas a muzem tam jit spolecne. Kazdopadne je to u zakladky, pokud to nekomu pomuze :slight_smile:
Jo a bliz nez 9 stavi bus 10. Jestli to ma nekdo lepsi tak.
7. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahojky holky, ještě nejsem odpojená od PC, takže zdravííííím :slight_smile:

Zuzí, děkuju moc, doufám, že cvíčo včera bylo OK a pořádně jste se zapotily!

Holky, tak jsem měla na dnešek objednaných 30 chlebíčků tady z bufetu a co se nestalo??? Paní je ráno vysypala a pak se mě zeptala, jestli by mě nevadilo, když nebudou tolik načančaný....upozorňuju, že tam byly i chlebíčky humrové a jarní :astonished: Tak jsem jí řekla, že ať si je teda nechá, že jsem to měla na oslavu :rolling_eyes: Takže za chvíli pádím do města koupit jiný :confounded: :grinning: No, prostě sranda!

Kristý, ten srazík ještě upřesním, ale zatím s tím počítám :slight_smile:
Jenom mi musí Zůza povědět, kde to je a kde je nejbližší zastávka MHD :wink:
7. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz
Kullli ja vcera nejak sotva lezla ( sla jsem na posledni chvili ze SUchace pesky) takze ze me na cvicu lilo :slight_smile:
Hele premyslela jsme jestli kdyz ted budes taky doma, bys nechtela chodit od tech 5, vcera tam bylo dost narvano.
7. kvě 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Dludli prosímtě já znám v Sucháči jenom Albert tak jak je to daleko od toho a kam :sweat_smile:
Jednorázový kalhotky jsem měla jedno balení, myslela jsem že mam patery, ale měla jsem jen troje a pak obyč kalhotky :slight_smile:

Kuli to si z tebe pani dělala legraci ne? :sweat_smile: :confounded: Ta je dobrá teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jééé já bych si dala jarní chlebíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: Jak se máte?Přeji vám pěkný den, vypadá to, že bude dneska pěkně :slight_smile:
Kristý jak jsi mi včera psala, že ti MK nejde a mně šel, tak pak mi to taky nešlo jakou dobu.Dlouho se to načítalo a pak mi to napsalo že stránku nelze zobrazit....no já měla vztek, tak jsem to pak vypla.

Kulli, teda s těma chlebíčkama, to je síla..... :astonished: A udělala jsi mi pěkný chutě, mnam, bych si dala chlebíček :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahojky Jitul, jj dneska je krásně :slight_smile: Nechceš přijet na srazík? Ty máš to dopravování těžší co :confounded:
7. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz
Ahojky,

tak máme naušničky....:slight_smile: :slight_smile: Já z toho byla totálně vyklepaná, šla jsem čekat ven na ulici...:slight_smile:
Prdelka moje to zvládla dobře, brečela,ale hnedka usnula v autě v autosedačce...doma ještě občas kvíkne tak jako zoufale,ale jinak dobrý...už se na mě směje, tak snad to bude všechno o.k. .... :slight_smile:

Terka, doktorka super, díky moc za tip !!!! :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
Kristý ahooooj :slight_smile: Děkuji za pozvání, jsi hodná :wink: ale s tou dopravou je to blbý no :confounded: Já ted autem moc nejezdím a autobusem se mi nechce, jsem stráááášně líná poslední dobou :grinning: Ale užijte si to :wink: A dej si kristý něco dobrého i za mně :grinning:
7. kvě 2008 v 11:09  • Odpověz
Ahoj Gábi, tak jste to zvládli :wink: To je dobře.
7. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Gábi tak jsem ráda že jste to zvládli a kdyžtak vyfoť :dizzy_face: Já jsem dneska taky obnovila album, dala jsem tam detail naušničky, ale máme blbej foťák takže to neni moc vidět :confounded: A máte framykoin? :slight_smile:

Jitul škoda no :frowning2: A jak se máš co prcek? :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
jojo, vyfotím,ale ted je má ještě chudák zakrvavený a já se ji to bojím jít teďka čistit, musím jí dát trochu oraz... :slight_smile: :slight_smile: ¨

jojo framykoin my nakonec napsala..:slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
My už to máme zahojený, tak jsem ráda, že nebyl žádnej problém :dizzy_face: Aspoň něco vyšlo :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
A neříkala Dr. nic na to, že u nich nejste registrovaný že? :wink:
7. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
Kristý koukala jsem do albíčka, moc pěkný náušničky :dizzy_face: A pak se mi líbí ta fotečka jak tam Kristýnka jakoby mává :slight_smile: A škoda že jsi smazala ten výtlem jak tam bylo napsáno, to byla hrozně pěkná fotečka :dizzy_face:
Já se mám jinak fajn, prcek má ted nějaké období klidu, skoro furt spí..... :slight_smile:
Jdu na nákup, tak se zatím loučím, mějte se moc pěkně :slight_smile: Ahooooj
7. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
Jitul asi je klid před bouří, pak ti tam bude vyvádět v bříšku :slight_smile: Děkuji za pochvalu fotek, hezky nakup a zase přijď pááá :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
nee, já jsem se ji na to ptala už v telefonu jestli to nebadí že k ní nechodíme...a uplně v pohodě...navíc tam bylo prázdno, před náma jen jedna mamina, tak jsme byli rychle hotový...:slight_smile:

aaaaaa, Emmi se mi právě pokadila, jdu přebalovat....:slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
Jéé ty poznáš kdy se ti pokadí? :sweat_smile: Já ne, kolikrát vydává stejný zvuky jen u prdíkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přebaluju pravidelně po kojení, to je tak za dvě hoďky, někdy dřív :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
A ještě vám sedí ty malý pampersky? :grinning:
7. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpátky z města! Koupila jsem U Karla 30 ks nových chlebíčků....vypadají fakt dobře! :dizzy_face:
Ještě že se vracím k té paní, co mi ráno ty chlebíčky vysypala, tak to místo nějak špatně utřela a už se tam natáhl jeden člověk, a to se tady mají odpoledne konat velký přesuny a stěhování, tak jsem zvědavá, kdo bude další!!!

Zuzí, tak to byl asi záhul, cvíčo, cooo? Hele, s tou pátou to promyslím, víš, mě docela vyhovuje na tu čtvrtou proto, že pak jdu pro Vildu na anglinu a jedeme spolu domů, tak je to takové přijednom :sunglasses:

Jéééé, Gábi, takže nakonec máte naušničky? To je dobře, máte to za sebou, teď už to bude jenom lepší, začnete dezinfikovat a mazat Framykoinem a uvidíš, že za týden už to bude paráda! Emmince to musí mooooc slušet! A zítra bude dělat parádu u bábi a dědy :wink:
7. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
Teri, tak u nás je ten zvuk u kadění fakt nezaměnitelný...:slight_smile: a ten puch taky... :grinning: :grinning:

jojo, pampersky stále sedí a vyhovují...:slight_smile:

Kulli: se těším co na to babi s dědou budou říkat, fakt v nich vypadá tak nějak jinak - je hezčí...:slight_smile: :grinning:

jdu se věnovat Emmi, po dnešku si zaslouží 100% pozornost...:slight_smile::slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dneska byli navštívit dr. Fialkoviče a musím říct, že to bylo moc příjemný :wink:
7. kvě 2008 v 17:24  • Odpověz
jo a byli jsme na vážení, tak máme 2,5kg :wink:
7. kvě 2008 v 17:26  • Odpověz
Jééé, ahooooj Panter, vy jste ale šikovní, že tak krááásně přibíráte! To je moc fajn, Jáchymek je šikulka!
Hele, ty chodíš k Fialkovičovi? :wink:
7. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz
ahoj kulli :wink: no, samotný nás to překvapilo, to pupek za 5 dní přibral čtvrt kila :slight_smile:

no, dneska jsme byli u Fialkoviče na přátelský návštěvě, ukázat malýho jemu a sestřičce :wink: no a za tři týdny, až budu mít po šestinedělí, tak jsme domluvený, že k němu půjdu na prohlídku a přeregistruju se k němu, sestřička už má připravenou kartu :wink:
7. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz
Cau holky, tak vcera jsme byli na kontrole, jsme hlavickou dolu a pry mame 2 kila :dizzy_face:

Miso no jen me to napadlo. Hele a nezacnes jeste s plavanim? Nebo se ti uz nechce?
8. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
kocky tady je odkaz na tu restauraci, kdo muze jet busem 10 ma to nejlepsi, prijede skoro k tomu (zastavka Želivského, smerem na Kaliště) jinak od konecny 9 u Alberta to neni nijak zvlast daleko, jen je to takove propletani ulickama. No podle mapy uvidite. Na konecny 9 se klidne muzem domluvit a vyzvednu vas tam. JInak jeste na te mape to z nevim jakyho duvodu ukazuje o kousek vedle, ta restaurace ja vlastne na protilehlem rohu, ale to tam uz uvidite, je tam jedina, tak myslim ze zabloudit se neda :slight_smile:
http://www.mapy.cz/#x=133246062@y=131966289@z=15@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Poh%C5%AFreck%C3%A1%202626@sss=1@ssp=133232704_131961264_133253504_131979264
8. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.