• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Kulli, my používáme takovéhle bryndáky, jinak bychom byli taky zralý na další koupel... :grinning: :grinning:

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10121520
5. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
Týýýýjo, Gábi, to je dobrý!!! Ale zas než bych ji do toho s velkým řevem oblíkla.... :confounded:
5. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
to u nás je to čím dál větší pohoda s jídlem :wink: dřív byl obalenej plínkou a teď nám úplně stačí normální bryndáček a stejně je hodně často po jídle čistej :sunglasses:
5. únor 2009 v 18:57  • Odpověz
Emmi v oblíkán těch bryndáků spolupracuje, má je ráda...:slight_smile:

Oli, my taky někdy papkáme že není ani kapka na bryndáku a pusinka čistá,ale někdy je špinavá fakt všude, když u toho blbne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
Gabi, u nás je ta chuť do jídla vždycky tak velká, že otvírá klapajznu pořád :grinning:
6. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
tady je zase mrtvo... :sweat_smile:

nikde nic nového?? :wink:
8. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Čauky princezny,

tak jaký byl víkend? U nás docela pohodička, taťka byl v pátek na srazu se střední, přišel o půlnoci docela OK, ale druhý den celý ležel, bylo mu pěkně šoufl...zato v neděli jsme si to vynahradili, Vikí vstávala v šest, takže taťka vyskočil z postele, oblékl ji a že prý mám ležet a vzal si ji na pohádky, já dorazila cca po půl hodině, snídaně byla na stole, no prostě nedělní idylka... :dizzy_face: Škoda, že už je zase pondělí!!!

Jinak Vikí se pomalu staví na kolínka, mám z ní véééééélikou radost!!!

Tak, doufám, že dneska stáhnu nějaké fotky do PC, taťka ho začal čistit, tak pak hodím do albíčka :grinning:
9. únor 2009 v 07:23  • Odpověz
AHojky ta nase kocicka se zacina pekne vztekat. To sem este nevidela. Neco se ji nelibi a zasne delat jak prdla :unamused:

DNeska jdem zas na plavani, do toho Vrata se mi vubec nechce :unamused:
9. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojik holky,

Kulli, gratulace ke kolínkovní..:slight_smile: a co spinkání, je to lepší?????
Zuzi, počkej, to pravé vztekání teprve přijde, naše Emmi je tea pěkný vzteklounek, kdsž není po jejím.. :angry:

Jinak já mám velikou radost, koupili jsme ve slevě ten aktivní stolek, ne ten klasický od FP,ale od pro mě neznámé značky..má dvě hrací plochy, jako dá se otočit, na jedné je stavebnice a nad ruhé takové ty hraví blbosdti..:slight_smile:
co je ale gól, bylo to Emm k 1. narozkám,ale já to nevydržela a včera ji to dala...kdybyste viděly, jak z toho je vyplesklá, pořád se culí, ťape kolem, no veliká radost...bude sice na narozky o dáreček míň,ale nevadí...:slight_smile:
9. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
9. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holky...

Gábi, to je ten aktivní stolek? Já myslela, že je to hopsadlo Medvídek Pú :dizzy_face: A kde jste na stolek natrefili???

Hele, už máme trochu vyčištěnej počítač, takže nafotím něco z kalendáře a pošlu na mail...

Jo, přidala jsem pár aktuálních foteček!!!

Jinak Emm je krááásná princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
no není možný, Viky má aktualizované album... :grinning: :grinning: :grinning: je nádhernááá !! fakt se vám povedla, ty kukadla.. a koukám, jakou má babičku štramandu, to je tvoje maminka?? :wink:

Už se na vás fakt moc těším !!!

Stolek jsme koupili v Pompu...:slight_smile: Byl ve slevě..ení to sice ten, co jsemchtěla původně,ale účel splníl navíc tam je ta stavebnice z druhé strany, to se mi líbí...

na fotečky z kalendáře se teda budu těšit !! :wink:

a co to spinkání teda???
9. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Gábi, nejen, že má Viki aktualizované album, ale má dokonce i nové, dala jsem tam fotky z dneška, hrály jsme si :wink:

Stoleček je super...hele, chtěla jsem se zeptat a domluvit, co koupit Emm k narozeninám...koupíme každá něco za sebe nebo se složíme na něco většího....???? Co vy na to, holky a co na to mamka???

Fotečky z kalenádře poslány, je to houby kvalita, fotila jsem to na rychlovku....

Spinkání je trochu lepší, nakojím okolo jedné, půl druhé a pak když se po třech hodinách vzbudí, tak ji jenom hladím a snažím se ji přemluvit, aby vydržela až do rána...někdy to jde, jindy ne...ale myslím, že to brzo pochopí!

Zato ovoce nám nechutná...takovej super sladkej krásnej banánek, drahej jako blázen a křenila se a nechtěla...dneska slaďoučký jablíčko, doma dělaný, podušený, taky fůůůůj, hruštička jakbysmet, no asi budeme muset kupovat ty nezdravé a ošklivé Hamánky.... :rolling_eyes: :grinning:
9. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
Miso tak s ovocem jeste pockej, a zkus za cas znova
9. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
Zuzí, budu zkoušet pomalu....ještě zkusím to Hamé... :wink:

Jo, odkazy na nové fotečky...

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=287275

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=162454

:grinning:
9. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojík,

Kulli, dáreček nekupujte žádný, pozvala jsem vás, aby si děti užili, my pokecaly a měly prima den, ne kvůli dárečkům..

kalendář vypadá pěkně, myslím, že sklidil úspěch,ne?? :slight_smile:

Miško, tak kup na začátek třeba hami první lžička ovoce, ty pidi skleničky..nebo frutapuru nebo ovoce sunarek, ta je jen 100% ovoce, žádná chemie..ty já kupovala pořád...mě osobně není Hamé sympatické...:frowning2:

fotečky jsem zkoukla, nádherná kukačka... :wink:

Zuzi, co plavání????
9. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
vcera to bylo docela prima, ta nase cvicitelka mela dovcu tak jsme meli jinou a ta mi sedela mnohem lip, chodila bych rada k ni. Ani ta cesta mi vcera neprisla tak spatna, jsem tam za pul hodiny pesky, tak to docela jde. Uz nam rikali at se zapisem na dalsi kurz kdo bude chtit pokracovat, tak ted nevim. V te Matici je to o dost drazsi, navic sem chdi dve maminky se kteryma jsem chodila na tehu cviceni, tak vzdycky pokecame, no ted nevim co s tim. Mozna zkusim zjistit jestli bych mohla chodit k te co nam vcera suplovala, ta byla fakt fajn.
10. únor 2009 v 08:01  • Odpověz
ahoj Zuzi, ono je to dost důležitý, aby Ti sedla ta instruktorka... později hlavně dítěti, znám hodně případů mamin, který právě kvůli instruktorce přestaly chodit, protože se dětem nelíbila :unamused:
10. únor 2009 v 08:04  • Odpověz
můžu se zeptat, na kolik vás to plavání vyjde?
10. únor 2009 v 08:04  • Odpověz
my jsme byli taky včera plavčit, ale dnešní noc byla děsná, jak je kolem tooho úplňku, tak je to hrůza, i když jsme zatáhli žaluzky... je fakt, že včera se Jáchymek občas chytl za ouško, ale jinak dobrý, v noci jsem mu měšila teplotku a v jednom jí měl zvýšenou, tak jsme nasadili nurofen a pak už spal klidněji... doufám, že jsme ten zánět zachytili včas, uvidíme :frowning2:
10. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
Gabi, tak nakonec nejspíš s červnovkama pojedeme sem http://www.renospond.cz/index.php, tak pak budu referovat, jaký to tam bylo :sunglasses:
10. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
Oli, to vypadá pěkně, kdy tam jedete?? :slight_smile:
jejku, tak at je Jáchymek ok a nerozjede se mu nic...!!!!

Zuzi, tak to je fajn, že jste si cvíčo užili...já už se těším zase na čtvrtek, že pokecáme, neboť mě "Bosch " ustavičně vyšťavuje.. :angry: :angry:
10. únor 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky kočky,

to je zase dneska počasí, cooo? To dneska na ven není...no, neva, odpo za námi přijede kamarádka Kammik z diskuze ČB s malou Anetkou, takže to bude snad fajn, pokecáme o všem možném!!!

Gábi, víš, co je prča? Že 18. 2. je příští týden a naši počítají s tím, že tam zrovna ten týden zůstanu!!!!!!No, musíme to všechno ještě promyslet s manžou!!! Chjo, docela by mě mrzelo, kdyby mi oslava utekla, moc se těším!

Takže radíš Frutapuru nebo Sunárek? Jojo, zkusím to! Dneska zkusím ještě namačkat banánek a když to nebude k tomu, tak koupím tu Frutapuru! Doma mám zásobu Hamánků, ale je to fakt samá chemie, nojo, to nakoupí vždycky bábi, takže to sníme buď s manžou nebo to necháme na později.... :sunglasses:
10. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
Gabi, je to ten prodlouženej víkend 8.-10.5. :wink: máme to sice kus cesty, ale ty ceny vypadají dobře, mělo by nás být víc než 20, tak to bude se slevou pro skupiny rodičů s dětmi :wink:

jéééé, mně oslava nějak unikla :sweat_smile: týká se nás to taky? :confused:
10. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Míšoo, já bych šla do frutapury, ta je fakt výborná :slight_smile: jj, zásoba hamánků to znám :unamused: tchýně nám je furt nabaluje, ona se vždycky na něčem zasekne a pak toho máme plný skříně :rolling_eyes:
10. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
a taky nám furt vozí lipánky a tuhle pribináčka :unamused:
10. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
jinak jsme zas dneska bojkotovali mlíko k snídani :unamused: už několikátej den po sobě... tak jsem mu tam přidala odměrku kaše.. nic, už jsem to chtěla vzdát a tak jsem mu to ještě zkusila přelít do jiný flašky a najednou to šlo :sweat_smile: a ještě se zlobil, že má málo :sweat_smile:
10. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Kulli, tak uvidíte jak vám to vyjde, bdu moc ráda, když dorazíte.. :wink:

Oli, Emmi má ve středu ( příští) 1. narozky, tak bych chtěla udělat takovou oslavu a dětma, aby s to užily a my dospělí pokecaly...nepsala jsem ti to, páč jsem si říkala, že z Krumlova asi nedorazíš..ale pokud bys ráda cestu absolvovala, moc rádi tě uvidíme a zvu Vás!!! :wink: :wink: :grinning:

Emm mě taky jeden čas mlíko bojkotovala, ale byloto jen přechodné a teď taky beká, že ho je málo...:slight_smile:
10. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky holky,

tak dneska Vikí spapala celej banán....asi si musí zvyknout na nové chutě... :slight_smile:

Oli, ten srazík, to bude určitě super!!! Hned bych jela... :sunglasses:

Holky, dneska je tak hnusně, že ani nemám náladu psát... :pensive:
10. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Gabi, díky za pozvání :wink: já to promyslím, prodiskutuju s manžou a dám Ti vědět :wink: a na jakej čas bys to viděla?
10. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.