• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Oli, ok..:slight_smile: časík je vcelku jedno, myslela jsem tak nějak po oděbě,ale přizpůsobím to režimu dětiček...:slight_smile:
10. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
Gabi, já uvidím, jestli bude mít Hyneček Lentilky, ale předpokládám, že když jsou jarní prázdniny, tak ne, a kdyžtak bysme teda na chvíli přišli :wink:
10. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
teda Hýňu bych nechala u manži v práci :wink:
10. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Lentilky?? to je nějaký koužek?? :wink:
10. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
to je ten pěveckej sbor, do kterýho chodí zpívat :wink:
10. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
Čauky princezny!!!

Hlásím, že dneska v noci se Vikí vzbudila jenom jednou a pak až ráno....parááááda :dizzy_face: A minulou noc to bylo podobný....že by si vzala k srdci moje výhrůžky???

Tak, holky, ať vás neodfoukne vichřice a já jdu k telce... :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky, ja sem posledni dny nejaka hotova :rolling_eyes: manza chodi ted pozdeji domu tak mozna je to tim.

Oli stalo me to tusim 1700 nebo tak nejak a je to asi na dva a pul mesice. ja uz si to nejak nepamatuju a on to tam platil manza i vyplnoval prihlasku atd a paragon jsem pak odevzdala na pojistovne.
Ale chystam se asi placnout pres kapsu a zacit s plavanim v te Matici kde stoji jedno plavco 260 Kc !!! Je to ve slany vode.
11. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
Zuzi, my taky platíme tady 1700 a je to za 10 hodin :wink: tady je taky možnost chodit do slaný vody ve větřní, ale já jsem ráda, že to mám relativně blízko a nemusím se nikam trmácet...
11. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj kočky, to máme zase dneska počasí, cooo?

Už třetí den nejdu s Viki ven, aby nenastydla a představte si, včera mi taťka říká, jestli dneska sbalím, že má v pátek dovo a vyrazíme na Šumavu hned ráno....a dneska ráno na mě chroptěl, že je mu šoufl, kašlal a prý mu pálí na průduškách, takže dneska jde k MUDr., zítra tu dovču má, ale na Šumavu nejedeme a budu se modlit, aby nás nenakazil.... :unamused:

Jinak Gábi, jestli budeme stoprocentně OK, tak v tu středu dorazíme, jenom jsme posunuli spinkání od 14:00 do 15:00, takže nevím kdy dorazíme! Možná spíš před spinkáním, snad to nějak zvládneme! Poupravím jí denní režim :grinning:
12. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
Míšo, my jsme teda nebyli jen předevčírem, jak tak lilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera na chvíli, když jsme šli pro Hynečka a dneska už jsme trajdali venku přes dvě hoďky, bylo to krásný, jak sněžilo, vyrazily jsme s kámoškou pod kleť a tam to bylo nádherný :dizzy_face: dám foto do alba... sice jsme domů dorazili jak sněhuláci, ale Jáchymek spal hoďku a třičtvrtě a pak se mu hrozně líbil ten sníh, tak jsem ho zvedla, aby viděl a on si povídal a smál se :slight_smile:

Gabi, nám by se to taky hodilo spíš dřív, tak jako píše Míša :wink:
12. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojík,

tak jo tak dáme sraz klidně už třeba v 11?? mě je to jedno... :grinning: :grinning: mám na vás celý den, můžete pobýt tak dlouho,jak se vám tu bude líbit... :wink: :wink: už se moc těšíme !!!

Dneska tu byla u nás Zuzi se Zuzíkem, tak jsme se o oslavě bavily - jak se těšíme...:slight_smile:

tak hlavně at jste zdravý a nikde nic nechytnete!!!
12. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
ok, ta jedenáctá by nám vyhovovala :wink: jestli budem zdravý, tak s Jáchymkem dorazíme... teda jestlii můžem :sweat_smile: akorát já jsem teď trochu nakřáplá, tak doufám, že to do středy bude úplně ok
12. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj kočky.

Jdu na vás kouknout.Teda řeknu vám, mám zase takovou rýmu.To je děs.
Ani jsem nešla v pondělí s Vendy na ten prevenar.Sem tam si prskne, tak snad se to nerozjede.

Určitě nám to přivezla babi z Prahy.Přijela hlídat Vendulku abysme mohli na svatbu.Co říkala tak ségra s přítelem i táta doma taky marodí.Ach jo.Tahle zima je děsná.

V ten pátek na tu svatbu to dopadlo dobře.Vendulka byla moc hodná a jenom dvakrát jsem jela kojit.Tak paráda.

Gábi, zeptám se kde stavíte.

My budem zjara asi něco rekonstruovat.Pořád chcem tu chatu, ale ta bude muset asi ještě rok počkat. :grinning:
12. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo, a máme další zoubky. :slight_smile:
12. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jo oslava bude urcite primova :sunglasses: :slight_smile: se tesim!!!

Jinak se Zu chdom ven uplne porad v kazdem pocasi, kdyz je hodne hnusne tak jen vystrcim ven kocar abych tam nemusela ja :grinning: No ale fakt je ze si myslim ze nejlepsi je cerstvy vzduch! Zvlast pokud jde o nejakyho bacila, ktery vam koluje doma.
12. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojík,

Peti, stavíme v Hodějovicích..:slight_smile:
A kolik už máte zoubků???

tak teda oslava v těch 11, vyhovuje??? :grinning: Piště piště tipy, náměty, rady....já se už tak těšíííím...:slight_smile:
13. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky, máme dva dole a dva nahoře. :slight_smile:

Tak to máte na pěkným klidným místě.Do města hned.

Gabi mě taky ta 11 vyhovuje.Těšíme se.
13. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky,

tak nám ta 11 hodina taky vyhovuje, plus mínus... :wink: Snad budeme zdrávy, taťka má horečky a kašle jako blázen... :unamused:

Gábi, písni mi prosím ještě jednou do IP, kde bydlíš!!! Abysme věděli, kam jet :sunglasses:

Jinak dneska je krááásně, těším se odpo ven :slight_smile:
13. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
jj, taky se přimlouvám za ip s popisem, kde Gabi bydlíte :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
kocky ja sem grogy, zuza v noci nespala ale blila a pres den kajdila no byly jsme u dr rekl ze o nic nejde tak sem rada snad bude dneska noc lepsi.
Ona celou noc spala, jen se vzdycky vzbudila poblila a vysilenim znova usnula, byla jak hadrova panenka chudatko moje :frowning2: Taky nechtela celou noc jist tak ja mela prsa tak desne nality az to bolelo, uplne jako kamen, nemohla jsem se ani otocit v posteli no sila. Ale rano a dopo pak Zuza vsechno vypila (a vyblila) takze prsa ok, bala jsem se zase nejakyho zanetu.
13. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
Zuzí, to je síla, teda! My jsme s tím bojovali, je to tak měsíc, střevní chřipka, kajdila týden a blila 24 hodin, ale jak, to byly takový šavle!!! Nestrávila vůbec nic! Moc a moc pomohl černý čaj vychlazený a dávat po lžičkách (na to zvracení), to fakt zabralo, dáš třeba dvě lžičky a za cca deset minut, čtvrt hodiny další dvě, prostě pomaličku, aby se žaludek zklidnil!

Jinak u MUDr. jsme dostali Kulíška, je to zavodňovací roztok, smíchá se s vodou a taky po lžičkách nebo z flašky, byl naprosto výbornej! A pak kapsle Enterol, je to na úpravu střevní mikroflóry, úplně super věcička!!!

Tak přeju, ať se z toho brzo dostanete a dorazíte na oslavu!!! :slight_smile:
13. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
Zuzi, chudák Zuzanka :frowning2: jen to mlíko není asi to nejlepší, když blinká, ne? :pensive:
13. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jo, mlíko není nejlepší, ale když se kojí, tak se právě kojit musí! Chudák Zuzanka! Hele, koukejte se do středy vymarodit!!! :frowning2: :wink:
14. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak Zuza je uz relativne ok, vic uz nezvracela do ted jeste trochu prujmuje, jinak ma za desnou rymu chuderka :unamused:
No ale stafetu po ni jsem prevzala ja, vcera vecer jsem zvracela a v noci a dneska jsme mela peknou horecku, no tak nevim jak ta streda, no snad budem za ty dva dny v cajku!!!
Jeste ze to bylo takle na vikend, ja nemohla vubec nic, vsechno zastal manza.
15. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahojík,

jejda, co to tu čtu, Zuzíkové stůňou??? :frowning2: :frowning2: Snad to byla jen ta rychla dvoudenní viroza a budete fit !!! Držím palečky!!!! Dej vědět jak na tom jste !!!

My tu měli o víkendu návštevu, přijely moje 3 kamarádky, slavili jsme moje a Emmi narozeniny, tak bylo veselo..:slight_smile:
16. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky kočky,

koukám, že Zuzící stůňou...u nás zastím relativní pohoda, manža měl vysoké horečky. Dneska jde k MUDr. a prý zůstane ještě PO+ÚT doma. No, jenže já cítím, jakoby na mě něco lezlo, začíná mě škrábat v krku a pálit oči...no, takže v tu středu uvidíme! Nejde o to, že bysme nezvládly přijet, ale o to, abysme nenakazili ostatní a miminka... :unamused:

Takže uvidíme!

Co jinak, holky? Jaký byl víkend?
16. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
Kulli, koukejte se vykurýrovat at ve středu dorazíte !!! :slight_smile: už se fakt moc těšíííííííííme !! :grinning: :grinning: Pořád řeším toho dortíka pro mimi, mám více tipů...:slight_smile:

A co ostatní, Peťa a Oli??? vy jste fit a dorazíte?????????? :wink:
16. únor 2009 v 16:54  • Odpověz
Gabi, vypadá to, že už jsem celkem dobrá, tak uvidíme ve středu :wink: uvidíme, co Jáchymek, já ještě trochu rýmuju, ale to já celej rok...
16. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj kočky, my se zatím docela držíme, taťulda byl dneska na kontrole, chtěla jít ve ST do práce, ale doktorka mu řekla, že žádný takový, že pěkně do konce týdne doma, tak jsme docela rádi, že jsme spolu...je to príma (myslela jsem si, že si polezeme na nervy, no ale zatím je pondělí, kdoví, co bude ve středu :grinning: ).

Takže zatím tak, ještě dáme vědět zítra a ve středu když tak SMS :wink:
16. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
cauves, ja jsem dneska uz ok az na rymu, no na to ze vcera jsem lezela a 38 horecka to se divim, ale jinak dobry.
ve stredu to vidim slibne, zuza ma tedy taky rymu, no ale nejak si rikam ze kvuli ryme nemuzem byt zavreny doma. Leda ze by nekomu z vas vadilo ze jsme treba nejaky bacilonosici nebo tak, tak samo nikam nepujdem :confused:

Gabi mozna blba otazka ale mate vysavac? My asi den bez odsavacky neprezijem. Tedy pokúd nas behem zitrka ryma neopusti.
16. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.