• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:56 • radus.b.
Zuzi, máme vysavač i odsávačku, tak si ji nosit s sebou nemusíš...:slight_smile:

jsem ráda, že je ti líp !!! :wink:
16. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz
holky, dejte mi vědět prosím zítra večer jak to vidíte, budu kuchtit ten dortík...pořád věřím, že dorazíte v plné sestavě...:slight_smile: :grinning:
16. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz
Halo,halo.Kde jste kdo? :grinning:
17. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
peti, je tu mrtvo, kdyz zrháte do Budějiv... :sweat_smile: Emm spí, tak mám časík a nikde nikdo...:frowning2:
17. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
Gabi asi jsem blbá ale cos to psala?

Vendy taky spí skoro 2 hodiny.

To koukám teda.
17. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
no trocha překlepů a nejde to rozluštit...:slight_smile: :grinning:
myslela jsem, že sem chodí holky zřídka, že chodíte pokecat do diskuze Budejovice ( ty, kulli, oli....)
17. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
buď ráda, že ti spinká a máš klid, ne?? :wink: Emmi spinká celkem málo, tak jsem ráda za každou minutku...:slight_smile:
17. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
Jo, aha už chápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

No, jednou za čas sem nakouknu a tady nikdo.

Vendy se tam už kroutí, už jí slyšim.Za chvilku půjdem baštit.A taky musíme dneska nakoupit.Nechce se mě ven.

Vendy naštěstí přestala prskat, ale stejně ještě taháme pěkný hleny.Tak aby se nám to nevrátilo.

V sobotu šla spinkat až v půl 12.Jsem myslela že mě klepne.To víš, tohle ponocování já neznám :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
taky musím odpolko ven na nákup a nechce se mi..ted přestalo sněžit, tak to jde,ale vsadím se až budu chít vyrazit do terenu, tak se zase rozsněží...:frowning2:

Emm má taky někdy dny, kdy jde spát tak v 11 a já jsem z ní totál hotová... :unamused: je to taková malá "tryskomyš jak ji ríkám...:slight_smile:
17. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
kam chodíš nakupovat?tam u vás je to jaksi z ruky co.

taky budu mít štěstí a zase začne.tady je černo.takže ještě něco přilítne.

normálně Vendula spí 2 hodiny. :slight_smile: chodím jí kontrolovat jestli dejchá.
17. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
nee, u nás je všechno blízko...:slight_smile: půjdu buď do Billy u Prioru nebo do Hypernovy a omrknu CaA jestli tam nemají něco na Emm...:slight_smile:

co vaříš?? já nevím co...
17. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
od včera mám zelí a špenát.upekla jsem vepřové jako vrabčáky.a knedle mám taky hotové.akorát budu muset něco ukuchtit na zítra.abych pak taky nemusela fofrovat.protože už nezbyde.

asi bude guláš a houskovej knedlík.nevim.až co najdu v krámě.

no jo, ono to tam je vlastně ponovu.koukni do CA.zítra řekneš co tam měli.já se půjdu do města kouknout až příští týden.
17. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
hmmm, gulášek bych s dala...:slight_smile: nemám tu ale na něj masíko....jak jsem hladová (coz je teď můj stav) tak bych snědla všechno !!!!!!!! :slight_smile: :wink:
17. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
já naštěstí jdu nakoupit do mrazáku a tam mám :grinning: jenže už se tenčí zásoby tak pomalu budeme zase zařizovat čuníka.

gáby já jim jenom sladký.sušenky a tak.taky už jsem zase přibrala 6 kilo.jak jsem si libovala že po porodu mám jenom 2,5 kola nahoře.ty šly ještě dolů pěkně, ale teď?
17. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
Peti, já jim taky tuny sladkýho..nedonutím se kolikrát pro mě samotnou vařit, tak se cpu sušenkama apod....no naštěstí mám + - pořád stejně... :wink:

ted zrovna přemýšlím, že si udělám krupicovu kaši s grankem, abych zahnala hlad... :grinning: :grinning:

o víkendu tu byli kamarádky, tak jsme koupili dort, zbyl a já si včera ukrojila po večeři tak veliký kus, že se MM začal tak řehtat a nevycházel z údivu... :grinning:
17. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak to já si občas koupim v ternu celej ořechovej dort mňam a mám ho na 2-3 dny.Ffakt toho co teď jim, to jsem nikdy nemusela.

Manžel si ze mně utahuje prej jestli nejsem těhotná. :grinning:

No, stejně bych to asi nepoznala protože ani u Vendy jsem neměla žádné příznaky....
17. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
Jinak tu kaši bych si dala taky :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
tak Emm je vzhuru , stojí a kouká na mě z postýlky.... :wink:
tak papa a zítra se těšíme !!! :wink:
17. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojky tak u nas stale ryma jako tram! Chuderka ma uplne odrenej nosik a chrapti, teplotu nema, vypada to ze je nejspis "jen" poradne nachcipana.
U me nastesti teploty uz nedorazily takze taky jen ryma.
Pokud to nikomu z vas neva ze jsme takovy chcipacci tak hodlame dorazit :slight_smile:

do CA mam taky zalusk, myslela jsem ze ve ctvrtek po cvicu to omrknu, ale patrne na nej nepujdem. No zuze by to mozna ani nevadilo, ale ja bych to nedala. Preci jen to hopsani a noseni atd.

Ted me pekne boli hlava, tak myslim ze Zuzika uspim jen pred domem , no pes to bude muset holt vydrzet bez prochazky a jen se vyvencit na zahrade,
jinak zase dva vecery za sebou prijde MArtin az vecer :rolling_eyes: No snad to zmaknu. tedy budu muset ze jo :grinning: :rolling_eyes:
17. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak ja jsem upln ehotova, zuzanka spi pred domem, snad nejakou chvili vydrzi, ja si delam nejaky hnusny instantni nudle pac mam hlad, ale nemam na nic silu a jdu zaleyt do deky.

JInak Peto ja taky doslova zeru jak protrzena a radsi se nevazim :wink:
17. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zuzko, já myslela že umřu v úterý před týdnem.Mě bylo tak zle.Všechno mě bolelo.Hned od rána se mě tak motala hlava že jsem opravdu celej den spala s Vendulkou.Naštěstí byla moc hodná.Rýma do toho takže fakt super.No a za 3 dny jsem byla OK.

Jenže zase Vendula rýmuje.Teda už neprskáme ale ještě musíme vysávat nosík.Tak doufám že nás to už opustí.

Já se vážila naposled před týdnem asi. :grinning: Od tý doby váhu jenom míjim.

Normálně to naše zvíře zase spí.Už půl hoďky a dopoledne spala cca 2,20 hod.
17. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Zuzanka ted odpolko taky spala dve hodky, tak jsem se natahla. Aspon ze tak. No ale jsem docela KO, vcera tu byla mamka a bylo to znat, ze malou na chvili pochovala, nebo neco podala nebo tak. Jak ji je spatne tak se chce mazlikovat porad coz je fajn, ale ze bych byla ve stavu abych nosila cely den 8 kg poklad to tedy nejsem manza dorazi tak po 8, no az bude Zuza spat :rolling_eyes: ale i tak pocitam hodiny kdy uz to buyde. Dneska je ten den dlouhej.
17. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahojky holky, tak se hlásím, na zítřek už mám koupené lupeny na MHD, ještě musím zjistit, co mi tam jede :sunglasses: Takže přesně nevím, kdy dorazíme, Vikí spinká od 10:00 do cca 11:30, takže pak se napapáme a nějak vyrazíme, ještě uvidím, možná by bylo fajn vyrazit už v těch 10:00, ona by pospinkala po cestě a u Gábi bysme byli OK! Vezmeme si s sebou ale obídek a napapáme se tam, neva?

Jinak mě chřipajzna zatím míjí, i když manža byl tři dny v horečkách, bylo mu fakt zle! Vikí je taky zatím zdráva, nemá ani rýmu, tak doufám, že něco nechytneme...za 14 dní jdeme na další dávku Prevenaru, tak musíme být zdravý!

Zuzí, mě manža chodí z práce každý den cca v pět, přijde a je hotovej, trochu pochová Vikí a pak jdu stejnak krmit a koupat, takže to musím zvládnout sama! A to ještě 2x týdně chodí v sedm, jednou má anglinu a podruhý schůzi v baráku.... :unamused: Člověk si zvykne. Vikí má cca 9,5kg, taky by chtěla pořád nosit, ale nejsem otrok, když nosím, tak po obědě už lezu po čtyřech... :frowning2:

No a jinak taťka je ještě tenhle týden doma, takže si to užíváme a Vikí pěkně mrzutí, ale dásničky zatím nateklé nemá, takže na zuby to nevypadá, ale je to síla, pořád kňučí, fňuká, je mrzutá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojík,

Zuzko, ty si to teda vybíráš, snad to brzo přejde, a budeš zase fit !! :wink: Jestli můžu poradit, tak mě zabral na takvou chřipajznu coldrex..

Odsávačku i vsavač teda samo půjčím, s tím můžeš pořítat,..rýma nakažlivá není, tak myslím, že děti nic nechytnou... :wink:

Míšo, klidně teda doražte v těch 11 a může se dospinknout a nanapat tady..židličku půjčím, nemáme sice polohovací,ale Viky už sedět může,ne?? nebo zapůjčím to lehátko..:slight_smile:)

Ještě se neozvala Oli...

jo a story z CA, vybírala jem Emm satečky nebo něco takového, na všechno se tvážila tak nijak všelijak,ale pak jsem vzala do ruky cervenou tuniku s legínama - zítra na ní uviíte..:slight_smile: ) a začala na celý obchod výskat jééééé, hrozně se culit a nadskakovat radostí z kočárku...abavila celý obchod..:-ú no musela jsem to prostě vzít i když jsem takový uborek původně nechtěla...a pak je nechtěla dát z ruky ani na zaplacení... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
Jéé, Gábi, takže Emm bude zítra paráááádnice, moc se na ni těším, je to princezna!!!

Gábi, koukala jsem na MHD, pojedeme 15, ta je bezbariérová a vystoupíme na zastávce Skuherského! To je odtud asi kousek, viď??? Takže asi vyrazíme na to spinkání po té desáté!

Moc se těším, doufám jenom, že nebude mrzutět, fakt je protivná, až hrůůůůza!

Holky, taky bývají vaše miminka tak protivný? Ona je třeba na kolínkách a chtěla by se asi rozlézt a nejde jít to a začne se hrozně vztekat a řvát, opice jedna!!! Dneska při oblíkání, to byl cirkus, že mě úplně vyšťavila.....jsem doteď bez energy... :unamused:
17. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
Kulli, od Skuherského zastávky to je k nám ani ne 5 minutek, fakt kousílinek...:slight_smile: :grinning:

myslím, že se děti spolu zabaví, bude to pro ně něco nového...však by mohla Zuzi povyprávět jak si s Emm notujou...:slight_smile:

Budet chtět někdo někde vyzvednout a doprovodit k nám??? :wink:
17. únor 2009 v 19:05  • Odpověz
Ja jsem zrovna chtela psat ze jak je tam vsechny vypustime na hromadu mezi hracky neubem o nich vedet.
Jinak Misko presne takle to planuju (a dochazim tak na vsechny akce atd) proste kdyz je zrala na spanek tak vyrazim a nez tam dojdu je vyspana a obedvat bude taky az tam i kdyz ted tomu jidlu moc neda

Misko ty i koupes? No to u nas nastesti dela manza, to bych asi uz padla. Mam tak vyhrazenou alespon pulhodku jen pro sebe kdy nemusim nic resit (pokud se MM neschani po plince, po zince, po pyzamku... :grinning: )

No jinak chtela jsme napsat ze takle pozde chodi vujimecne, al ebylo to tak vlastne i min tyden od pondeli do stedy no a ted zase. Zitra jde z prace rovnou na skvos, tak prileti nejak po pul 7, aby s tihnul koupajdu, ale ne pokazde to vydrzime s kopanim tak dlohu, nekdy uz musime zacit driv.

Ale zase musim rict ze kdyz vim ze prijde treba v 5, tak se snazim aby bylo tak nejak poklizeno, pripadne navarino atd, takze behamn kolem Zuzi a tady tech domacich nesmyslu, no al eto jsem dneska vynechala a jen jsme se se Zu valely na gauci a hraly si spolu.
Clovek to s tou peci o domacnost nesmi az tak prehanet, jinak by si ditko ani neuzil! :slight_smile:

Jinak na zitra ze taky tesime :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
holky, tak já se omlouvám, ale nedorazíme... já mám rýmu a kašlu :unamused: zas se mi ten kašel rozjel :frowning2: do budějc sice musím, ale jen po nákupech, protože neteř má narozky, tak musím něco koupit... navíc Hynečka chytla ucho, tak uvidíme, co z toho bude :unamused:

moc mě to mrzí, fakt jsem se těšila :frowning2:
17. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky Zuzí!!!

Jasně, že i koupu, dělám všechno, od A po Z, je fakt, že teď, co je manža doma, tak si s Vikí hraje a je to fajn! No, řeknu ti, dneska koupal, poprvé sám a ještě uklidil hovínko před koupáním, což je pro něj nadlidskej výkon! Já telefonovala s tchýní!!! :grinning: Je to pašák, musela jsem ho moc pochválit!!!

Jinak fakt dělám všechno, někdy melu z posledního.... :frowning2: Navíc, jak je teď Vikí mrzutá a chce veškerou pozornost, tak mě někdy pěkně štve!!! :angry: Loupežnice jedna malá!!!

Talže zítra nám MHD jede v 10:26, než tam dojedeme, to je cca 20 minut a než to najdeme, tak je akorát jedenáct, možná něco málo přes. Taky se moc těším!

Gábi, máte schody nebo výtah? Jak to bude s kočárkama??? :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.