• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Oli, tak to mě moc mrzí...:frowning2: :frowning2:

Kulli, máme výtah, a s ním pofrčíte až do 4, posledního patra...:slight_smile: :wink:
17. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak nám to jede v 10,30.Doufám že nám to neujede.Občas se to stává když oblíkáme s řevem. :grinning:

Vystoupim pod viaduktem a asi bude blíž to dojít od nádražní ulice.Než zajíždět až k nádraží a nebo k metráči.A pak se vracet.Tak se projdem trošku.

Mám už zbaleno.Akorát nevim jestli brát svoje hračky.Ale asi jo, aspoň nějakou malou. :slight_smile:

No nic.Zítra se těšíme papa
17. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky holky, takže já jdu balit! A ještě uvařit rajskou, aby manža neumřel hlady :angry:

To je škoda, že Oli nedorazí!!!

Jinak taky beru pár hraček :slight_smile:

Jen to počasí, to je hrůůůůza! :frowning2:
18. únor 2009 v 07:12  • Odpověz
Takže holky, hlásím, že Emminky narozeniny byly excelentní!!! Už se moc těším na fotečky!!! :grinning:
18. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
Holky, čekám na fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!§
18. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
ahoj holky, tak koukám, že jste si to užily :slight_smile: čekáme na fotky! :slight_smile:

mrzí nás, že jsme nemohli přijít :frowning2:
18. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
cauves no tak to byl paradni den!!!!!!!

Musime to co nejdriv zopaknout, Oli snad to priste zmaknete.
Nam se nejvic libil dort :grinning: :grinning: :grinning: jeste ted ma Zuza piskoty nalepeny v rasach :grinning: zkuism co nejdriv nejak zpracovat zabery z kamery a distribuovat :sunglasses:

taky cekam fotesky :slight_smile:
18. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojík...:slight_smile:

tak to jsem moc ráda, že se oslavička líbila...:slight_smile: myslím, že jsme si to užily všichni...:slight_smile:
Nevím jak se o mohlo stát,ale mám nacvakáno 150 foteček :grinning: :grinning: :grinning: , tak nevím jakou na net dát..:slight_smile:
napadlo mě, ze učastníkům všechny fotečky vypálím na památku na cd a nějaké dám i na koně, to je jasnačka..:slight_smile:

Jsem nějaká hotovson...:slight_smile:
18. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj princezny!!!

Oslava byla fakt supráááácká, vůbec jsem nečekala, že to bude tak moc pěkný! Gábi zvládla všechno na jedničku, chudinka i včera vydrbala koberec a dneska jsme jí tam s miminkama udělaly takovej čurbes....Gábi, příště ti pomůžeme uklidit!!! :wink:

Gábi, každopádně nějaký fotečky hoď sem!!! A to CD, byla bych pro všema deseti!!!!! Moc a moc chci fotečky, holky byly úžasnééé!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak jsem skoukla video, je to necela pulhodka, no sem tedy kameraman na prd, trese se to, jak jsem se snazila natacet deti tak vsechny mamky tam vetsinou konci vystrihem :grinning: :grinning: :grinning: no Vendulku tam mam nejak malo, ale jinak myslim ze dobry sem se nasmala. Nejlepsi jsou ale rozhodne nase rozhovory v pozadi. Dite si poklidne a roztomile hraje a vzadu bezi debata jako "jsem dneska nejaka rozcurana, chodim porad curat" nebo "Viki si vcera poblila celou hlavu" "no to Milan tudle, jo pockej to nebudu rikat kdyz se nahrava...." :grinning: :grinning: :grinning: a dalsi :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky Zuzí, no, tak to jsem teda zvědavá!!! Ale dobře, že aspoň půlhodinka! Lepší než nic!!! :sunglasses:

Oslava byla fakt super, včera jsem ještě Vikískovi nechala vypapat dortík z misky! Pustila se do toho střemhlav, opět ukořistila jahodu a pořádně si na ní pochutnala a mamka dojela pak ten zbytek, Gábi, dort byl vynikající, skoro lepší než větrník!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak jsem dostala nějaké foto od Petry na mail, miminka jsou úžasná! Ještě že je máme, holčičky naše, cooo?

My jsme dneska zase nějaké rozmrzelé, ona nevydrží bez toho, aniž by u ní někdo seděl nebo aspoň koukal, jak si hraje! Pomooooooooooooooooooooooc, Zuzí, písni, jakto, že máš tak samostatné šikovné miminko, co si samo hraje a nechá mamku vypít kafe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ :rolling_eyes:
19. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
tak jsem začala přidávat fotečky...:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2413892&vReferer=

mě mejlík s fotečkama od Petí nedošel, bééé, já chci taky !!Prosíím ... :grinning:
19. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
Gábi, fotečky paráááádní!!!! Musím si je nějak překopírovat do albíka!!!

Pošlu ti to, co poslala Peťa, jdu na to!!!
19. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Gabi, pošly mejlík do IP
19. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
A,Míša mě předběhla..... :grinning:
19. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Teda, ty fotky jsou boží.
Úplně mě zvedly náladu.

Jsem doma od Kolářový.Vezl nás tam děda a to co mě řekla....... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :grinning: ???????

Kráva jedna.... :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Miško, fotečky dorazily, děkuji moc, hned jsem si je uložila !!! :slight_smile:

Peti, copak Kolářovka??????? :confused: :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
Peto na kolarovou se vyprdni, dneska na cvicu jsme se zrovna bavily s jednou maminkou kterea k ni taky chodi a rikala ze je to sila, ze poread neco resi a jak nejsi podle tabulky tak je zle. Ze pry sedet v pul roce atd. No to jsme v tom pripade pekne zaotali.

Vendulka je krasna, zdarvoucka a nic ji neni a basta :slight_smile:

fotky jsou fakt paradni :slight_smile:

Miso, no tak urcite je to trochu natura, Zuzka je proste klidas, ale jinak ,snad se nebudes zlobit, ale napadlo me jestli si to trochu nedelas sama :sweat_smile: tim ze ji hned vemes. Prislo mi jak Viki zacala plakat kdyz se ji neco nelibilo, tak zacala uplne hned desne jecet. Zuzanka zacne byt nejdriv mrzuta a tak jako hudruje ze uz ji to neba a kricet zacne az za dyl. Tak me napadlo jestli to na tebe Viki nehraje. Zkousela jsi nekdy pockat co se stane kdyz neprijdes? Treba by za chvili prestala a necim se zabavila. Asi to chce proste zkouset a zkouset ji nechavat hrat si samotnou a driv nebo pozdeji se sama zabavi.
No a jinak Zuza je od nejakyho 3 mesice porad nekde mezi detma, coz asi taky tomu prispiva. jak jsme uz rikaly i s gabcou pojd s nama ve ctvrtek na cvico :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahojky holky, fotky fakt zvednou náladu!

Petruš, to je mi líto s tou Kolářovou, je fakt pitomá, nic si z toho nedělej, vidíš, že všechny dětičky, co byly na oslavě jsou na tom podobně, žádný zázraky jako chození v 10-ti měsících se nekoná, prostě každé mimčo má svůj čas, podívej na Vikí, je to pěkná lenoška, to Vendy je oproti ní pěkněj běhoun!!!!

Zuzí, v tomhle máš pravdu, je fakt, že oba s manžou letíme "na první našlápnutí", hned, jak se začne vztekat a trucovat! Já už jsem si říkala, že teď, jak budu sama doma, prdnu ji do ohrádky a hotovo, budu postupně prodlužovat časy, co ji tam budu nechávat samotnou, ona si časem zvykne - spíš bude muset si zvyknout! Nemám čas jen na ni, to bych nic neudělala, kdybych jí pořád musela asistovat u prdky :wink: Jojo, o tom cvičení fakt uvažuju, asi to fakt dělá svý, být mezi dětma!

Gábi, hoď ještě nějaký fotky, byly fakt super! :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
kocky byla jsem u nas v detskym sekaci a nechala tam 600 :fearful: :astonished: :astonished: ale prisaham ze jsem brala jen to nejnutnejsi! :sweat_smile:
19. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky, od začátku jí fakt neřešim.Od naší dr vím že ráda přehání.

Ale že řekne že Vendy může mít lehkou mozkovou obrnu, a že jak se staví na špičky že z toho může zůstat na vozíčku..... :frowning2: tak to už je fakt na mě silný kafe.

Jsem nasraná, že todle vypustí z pusy...

Já vim že je na tom Vendy dobře.Začala se otáčet, brzo. Obráceně taky, prostě tak že si myslim že jsme i napřed, ale todle říct?

Jak na to přišla,,,,,, :frowning2: :frowning2: :frowning2: Taky jsme se domluvily že už tam nejdu.

A docela suveréně mě řekla že klidně budu moct zase přijít pokud jí budu potřebovat.

Kdybych potřebovala pomoc, tak tam nepáchnu ani párem koní.....

Normálně ve mě to vře, takže sory za chyby číst to po sobě nebudu protože bych to ještě smazala.
19. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
Ale k tomu včerejšku.

Bylo to holky fakt hezký.Manžel se nad fotkama smál.

Gabi dortík byl opravdu dobrej.Vendy pak už nechtěla takže jsem ho dojela já.

Jinak budu zase posílat zbytek fotek .Takže kdo je chce napište do IP mejl.Mám jenom Míši.
19. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
Peťo, na Kolářovku se fakt vyprdni..ty její slova mě přijde teda dost silný kafe a myslím, že na to nemá ani povolení to vypustit z pusy!!!!!!!!!!!!!! :fearful: :frowning2: hlavně jsem včera na vlstní oči viděla, že Vendy zaostalá NENÍ !!!, takže klid, dej si něco dobreho a už na tu kr... nemysli !!!!!!!!!

Zuzi, co si nakupovala?????? já chci taky !! :wink:

Miško, taky si myslím,že bys měla Viky chvilkink nechat, ona ví, ž hnedka přijdeš a bude po jejím..Emm dělá přesně to co Zuzi, nejdřív pobekává, kvíká a teprve za dýl zašně pořádně plakat....
Treningem se to spraví !!! a taky myslím, že by to cvíco pomohlo, přijde mezi děti a otrká se a nebude tě tak moc potřebovat !!!!

Dám asi všechny fotečky na rajce.net a vy můžete všechno omrknout...:slight_smile:
19. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
Co to je to rajce.net

Jak tam mám pak najít ty fotky

Taky přes nějakou přesdívku?
19. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
Peti, až je tam dám, tak pošlu odkaz, nebooooj... :grinning: :wink:
19. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
fajn, táta nám přijel, tak holky papa
19. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Peto to je fakt drsnym, nevim jako jestli to je nejaky zpusob jak motivovat rodice k tomu aby s ditetem cvicili nebo co.
Me prijde ze ted se nadela s kazdym prdem, Vojtovka je urcote dobra metoda a ma svoje misto, ale probuh pro deti ktere maji opravdu potize, ne ze zrovan enejedou presne podple tabulek :angry: :angry: :angry:
19. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Gabi dve bundy, vesticku asi 4 trika s dlouhym, mikcu, teplacky, saticky dohromady 9 ks, ony byli docela drahe ty bundicky, jedna teplejsi skoro 200 a druha 120 jinak tak kolem 80 kc za kus :slight_smile: no nech to tam ze jo :grinning:

Maji tam fakt docela vyber a pekny veci, a tech saticek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu dat spat zuzika, tatka sel z prace na pivo ze prej prijde v 6 no ted mi volal kdy at se mu kouknu kdy mu jede bus no a byl opravdu dost veselej :grinning: no snad dorazi v cajku :fearful:
19. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky princezny, včera jsem měla utrum s netem, sedl k tomu taťka, že vypálí na DVD něco z kamery a samo, že u toho seděl celej den, večer a noc, vypnul net, aby mu to šlo rychleji, takže jsem šla nakonec spát....dneska mě čeká to samé, ale budu se těšit, že až sem večer zavítám, tak už tu bude nějaký odkaz na fotky :slight_smile:

Gábi, co to je rajce.net? Taky jsem nikdy neslyšela...
S tou Vikí máte holky fakt pravdu, budu se snažit!!! Jinak potřebuju popsat to cvíčko, od kolika jdete, jestli v ten čtvrtek, jestli tam můžu jít s vámi bez předchozího objednání, jestli si mám vzít něco na převlečení pro sebe i pro Viki, nějakou podložku....Takže bych s vámi příští týden vyrazila... :wink:

Petruš, to je síla, tohle, baba jedna hnusná, vůbec ji nesmíš brát! Hele, myslím, že jsme se onehdá bavily o tom, že tady na Vltavě je nějaká podobná doktorka (moje MUDr. mi tenkrát říkala, že když Vikí nezačne zvedat hlavičku na bříšku, tak že buď Kolářová nebo tahle doktorka), ale je to za peníze, je soukromá. Kdybys chtěla, vyzjistím u doktorky o koho jde, kolik stojí a kontakt... :unamused: Ale myslím, že to fakt nepotřebujete! Bože, kdyby Kolářová viděla Vikí, tak fakt nevím :angry: Jste šikulky a to, že se staví na špičky, hele, nejboj, uvidíš, že dospěje brzo k tomu, aby se stavěla na celá chodidla, až se začne zvedat na nožičky, tak pochopí ten princip chození a uvidíš, jak bude lítat, čiperka jedna!!!

Jinak Vikí dneska celou noc kňučela, nic jí není, nevím, jestli blbé sny....uff, jsem docela grogy!

Taky jsem řekla taťkovi, že 3x týdně ji dostane po práci na hlídání a já si půjdu zajezdit na rotopedu, protože večer už na to nemám sílu!

Tak zatím páček holky!!! :slight_smile:
20. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
Miso tos rekla tatkovi moc dobre :slight_smile:

ja chci zkusit zase akvos, kdyby se nekdo chtel pridat, v Igy, patrne uterek od 18 hodin. U nas je to cas koupani, tedy tatkovo pole :slight_smile: takze nakojim nez vypadnu tj kolem pul 6, coz je obvykly cas kojo a pak az se vrtaim kolem pul 8. To je akorat na vecu a spat. kdyztak tatka nasadi caj a krupky to zabira :grinning:

Miso cviceni je od 9 hod je to na zacatku Lannovky (u nadrazi) takovy cihlovy dum na rohu, dole se tam nechaji kocarky, nebyl s tim zatim zadny problem. Na cvico nepotrebuje nic, kdzy deti lezi tak dostanou polstarek, ale neboj iny moc nelezi :grinning: kdyz se tam prijde tak je tam satna, ohradka prebalovak...proste vsechno co potrebujes, a pak pres chodbu telocvicna s plovouci podlahou, Doporucovali nam neco na nohy, nejaky tapky nebo tak, ale nic nenosime, je to dalsi kram navic jsme proste v ponozkach a vubec to neva. Na prevleceni taky nic nenosime, i kdyz se mhohdy zahrejem :slight_smile:
Jinak nas tam chdi par, ted 4 maminky s detma a 2 ktere jsou "mistni" jedna to vede a druha ji tak jako asistuje, a ty maji taky deti, ale podle me se tam jeste par mamin vejde. Vidis mohly jsme se ve ctvrtek zeptat. No myslim ze kdyz pujdes s nama proste to okouknout ze to vubec neva. Ja sice volala dopredu, ale kontakt je na panbi ktera dela jine cviceni, a tuhle o tom nevedeli ze prijdem a taky to bylo v poho. A ted posledne jsme pochztila ze snad od brezna jim zacinaji jakoby dalsi kurzy, ale vim ze se to da platit i jednotlive. Proste se z toho nejak zvlast nestrili :slight_smile:

Hele tak to se tesime na tebe a tu tvoji treperendu! Myslim ze se ji to bude libit. A tobe taky. Pak zajdem nekam na kafe a tak :slight_smile: proste prima ctvrtek :grinning:

No jinak ja se tu dneska nejak hrabu, nic mi nejde od ruky, tak jsme radis vsechno vzdala, ted varim brambory nam k sekany a zyzance brambor hrasek a zloutek (asi divna kombinace co?) Onu chrupe venku, dneska spala taku darebne tak to dohani.
20. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.