• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
tak kombinace mozna divna ale jen to v ni zahucelo :sunglasses:
20. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
čau holky, kdyžtak mi taky hoďte odkaz na rajče do ip :wink: ráda juknu na fotky, ty, co sem dala Gabi jsou super :slight_smile:

jinak, my jsme dneska byli na 10ti měsíční prohlídce... tak Jáchymek má 10,3kg a 78cm, trochu nám vyrostl lumpík :grinning: Hyneček měl v roce 10kg a 77cm :sweat_smile: jinak dr. ho moc chválila, ukázal jí, že na kolínkách to umí, ale neleze po nich, to zas ona říkala, že prej až 30% dětí po kolínkách neleze :wink: jen když ho postavila, tak úplně nedošlápne na celý chodidla :sweat_smile: ale když jsme se s ní bavily o Kolářový, tak prej, ať tam 3.3. jedem naposled, prej už to není potřeba, tam jezdit, tak huráááááááááá :slight_smile:

Petruš, já bych se tou Kolářovou netrápila, ona je fakt děsná, nás taky strašila, že bude Jáchymek špatně chodit, když neleze po kolínkách a už dva další neurologové a naše dr. říkali, že to nevadí, že je tob běžný :wink: ona prostě jen hnusně straší a když vám ortoped řekl, že je to dobrý, tak bych na ní kašlala :unamused: čůza jedna :angry:

Míšo, jinak holky mají s tou samostatností pravdu :wink: jen nech Viki chvíli se zlobit, uvidíš, že to bude jen ku prospěchu :slight_smile: náš Jáchymek je hrozně samostatný dítě, který si hrozně vyhraje samo, stačí mu k tomu kelímky a míčky a je fakt hrozně hodnej :dizzy_face: naopak, když se mu do toho začnem motat, tak se začne zlobit :sweat_smile:
20. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky čau,

já si z toho nic nedělám.Vim a tvrdim od začátku že je dr kráva, ale rozhodilo mě, jakým způsobem straší maminy a co k tomu potřebuje za tvrdá slova. Todle mě nadzvedlo.jinak já k ní šla sama, nikdo mě tam neposílal,
jenom v porodce dali tip....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska bych jí obešla a šla rovnou na ortopedii.....

Oli, to jste pěkný.My jdem ve stř na očkování tak čekám jestli budem taky vážit.Ale asi ne.to je jenom 9 měsíců...

Tak to dítě už je vzhůru a bečí, ach jo...
20. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zde! Taťka něco vypálil a milostivě mamku pustil na koníka!!!

To je dneska tak hnusné počasí, že jsme nebyly venku, došla jsem jenom nakoupit :confounded:

Zítra jedeme na oslavu k Vildovo taťkovi, bude to veliká sešlost, tak se těšíme, hlavně aby tam nebyla zima, je to na taťkovo penzionu ve velké hospodě a vždycky tam bývá chladněji. Spát tam nebudeme, na kaši jedeme domů!

Oli, to ti moc závidím, že je Jáchymek tak samostatný, to máš tedy doma poklad! Já když Vikí nechám, tak se začne hrozně vztekat, řvát jako o život (holky ví, že začne hned řvát a hned samozřejmně hystericky)! Takže asi ji budu muset nechat vždycky chvilku řvát! Někdy mám pocit, že jí fakt pořád stojím za prdkou :rolling_eyes: Chjo, nevím, jak je to možné, možná je mi jí líto, když ji vidím plakat, jenže v tomhle věku už je to pláč úmyslnej a ona asi dobře ví, jak to se mnou mává!!! Jinak ještě musím říct, že jste nám s Jáchymkem chyběli!!!!!!!

Zuzí, díky za popis cvíča, jestli nebude nějak extrémně hnusně, tak půjdeme :angry: Protáhneme Vikí šunky (taťka jí začala říkat šunkováleč).

Jo, holky, my máme cca 9,5kg.....doufám, že to není nějak moc, až půjdeme na očkování, musím se zeptat doktorky, jestli nemá Vikís nadváhu :unamused:
20. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
Holky nedočítám nemám sílu, nic..jdu jen podat hlášená že jsme fakt padly..:frowning2: Emm celou noc prozvracela, vstávala kazdých 20 minut, plakala, tak jsem spala asi 2 hodinky celkem...Od rána je Emm ok, jen skoro nepapá,ale nezvrací...za to já..

já nevím zda klepu z posledního či co to je...zvracím, mám šílené křeče v břiše, bolí mě hlava, nemám sílu,no je to mazec...:frowning2:

Myslete na nas at je líp..!! celý den jsem v posteli a spím,ted jsme na chvilinku vylezla... MM je naštestí doma, tak se stará o Emmi...

snad je u vás všude všechno ok !!!
20. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Jezis Gabco :confused: :confused: :confused: snad za to nemuzem my, no ale asi jo kdo jinej :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc me to mrzi

U nas se to toci v cele rodine, ale musi to byt z vice stran, pac "padaji za vlast" i lidi u kterych jsme ani nebyli. Me prijde ze to potkalo snad kazdyho koho znam :confused:

np ted premyslim ze to je akorat dva dny po te oslave, no tak snad se to nerozjede i u Viki s Vendou :confused:
20. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
Miso tak je to kus zensky ale zadny extrem, neboj.

JInak ja dneska byla vendku jak to jen slo, jsem nadsena ze je konecne poradny snih (ale na Vanoce by se mi takle libilo vic, to jo :wink: )

Tak jdu kojit uspavat atd.

Jo Miso a koukejte prijit za kazdeho pocasi, dyk sednes na bus a dojedes az tam. A sunkovalec je dobry :grinning: Ale myslim ze po par hodinach na cvicu se bude tatka divit :slight_smile:
20. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky holky, tak to teda koukám!!!

Gábi, držíme palečky, ať je líp, je fakt, že tyhle střevní chřipky jsou asi přenosný, doufám, že to nedostaneme, už jsme si tím před nedávnem prošly...tak snad ne podruhé!

Zuzí, doufám, že to není extrém, musím se zeptat té MUDr.... :slight_smile: Jasně, že přijdeme, budu se těšit, potom taťkovi vytřeme zrak! Takže já jdu zaplout s taťkou k telce, zítra asi Koníka nestihnu!!! Budeme po těch návštěvách!

Tak se holky mějte bájo a moc se na vás zase těšíme!
20. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
My jdem oba s MM se rochnit se psem do snehu, tchyne je doma tak k ni dame chuvicku, no snad se zrovna jak na potvoru mala nevzbudi :unamused:

jo a asi nam rostou dva horni zuby
20. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
jejda, Gabi, to je mi líto, že je vám nanic :frowning2:

jinaak se musím pochlubit, dneska jsem u dr. říkala, že Jáchymek prostě po kolínkách nepoleze a on s tím odpoledne začal :wink: tak naposled ke Kolářový a pak jí uděláme pápá :grinning:
20. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Gabi, parádní fotečky :wink: :dizzy_face:
21. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Oli tak si taky od ni oddechnete se tesis co?

Kocky manza mel dneska tak blbou naladu :unamused: asi z toho bydleni, nejdriv ze Zuzanka roste a on u toho ani neni, no tak na to konto spal do 10 a odpoledne od 3 do pul 5 :rolling_eyes: ale je fakt ze mu neni dobre potreboval to, no a pak ze nema na sebe cas pritom u PC podle me sedi vic nez dost, ale asi jak ma PC v obyvaku kde jsme vsichni tak ma pocit ze to neni cas jen pro nej no je to slozite a opravdu potrebujeme svoje a hlavne vetsi, zacina tu byt fakt tesno :unamused:
21. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahojík,

tak jsem už ok, Emm taky, jen malinko papá a moc nechce bumbat, ale pro změnu to ráno propuklo u manžela..takže začarovaný kruh... :frowning2: :unamused: :frowning2:
22. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
Zuzi, věřím, že to s tím bydlením nakonec nějak dobře dopadne - musííí !!! :wink:

a o náladech mm bych mohla vyprávět :wink: , takže drž se !!!

Míšo, tak to se ve čt budeme na cvíču těšit, myslím, že se tam Viky bude moc líbit !!! :slight_smile:

Oli, gratulace k lezení !!! :wink:
22. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
tak sem rada ze jste uz lepsi.
My byly dneska u mamky tak si tatka odfrknul a snad bude zase na par dni klid :slight_smile:

No a dalsi vikend v tahu... to vzdycky utece. Zitra jdem plavat min jsme nebyly tak budu zas od rana ve stresu jak to stihnem a tak. A pak mame domluveny kafe se znamou :dizzy_face:
22. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojky princezny!

Tak na oslavě v sobotu bylo fajn, docela jsme to zvládli i přes ten hluk a spoustu lidí :angry:

Gábi, to je dobře, že už je líp, snad to manžu nebude trápit dlouho! Jinak fotečky jsou super!!!

Zuzí, to je mi líto, že Martin má depku, to víš, někdy to na člověka všechno padá! Hele a jak jste na tom s bydlením? Už jste si teda ujasnili, že chcete stavět? Takže pátráte po pozemku???

Oli, gratulace k lezení, Jáchymek je šikulka!!! Škoda, žes s námi v tu středu nebyla!!!!

Holky, ještě k tomu čtvrtku, k tomu cvíču - neslibuju na 100%, nevím, jestli se tam dostaneme MHD, jezdí to nějak divně, ještě musím na zastávku, kouknout se, jaké MHD jsou bezbariérové, protože tady od nás nejezdí moc lidí, někdy taky nikdo, takže do normálního busu by mi asi nikdo s kočárem nepomohl!Takže to musím všechno vyzjistit!! :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
Kulli, tak snad nějaký dobrý bud pojede a dorazíš !! :slight_smile: a co Peťa?? ta se neche přidat na cvičení???

POtřebuji poradit holky, především kuchařka MIška..:slight_smile:
na středu máme už hodně dlouho pozvané kolegy(+ně) z MM práce- kamarády - na večer a na mě je samozřejmě pohoštění..nějak jsem to vypusila z hlavy a ted narychlo nevím co přichystat...ne jako chleíbčky ale nějaké teplé jídlo...zase ne jako klasika s přílohou... :grinning:
když jsme byli u nich, tak jednou byli bramboráky, jindy zase vypečky s chlebem, bramborový guláš s chlebem...tak něco v v podobném stylu, ale abych to zvládla udělat...poradíte, prosíííííím ??????????? :wink: :wink:
23. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahojky Gábi,

já bych asi udělala něco ve stylu studené mísy - malé řízečky, šunka, sýry + švédské kuličky (ty dělám fakt ráda) s omáčkou a brusinkami + chléb, nakrájená celozrnná bageta + bílé pečivo + dresinky - myslím, že nikdo neodmítne!!!!

Ještě popřemýšlím! :slight_smile:
23. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
švédské kuličky ?? :wink: to jsem nikdy nedělala... :grinning: :grinning: jak na to ???

ale tip na tu studenou mísu s řízečky je skvělý... :wink: :wink: no jako kuchařka si opět nezklamala... :grinning: :grinning:
moc díky!!! :wink:
23. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
Gábi, až dohledám recept, tak ti ho písnu! K tomu francouzskou omáčku od Vitany ze sáčku a brusinky, je to eňo ňuňo, IKEA hadr :angry:

Ještě jsem pak přemýšlela o pečeném nebo grilovaném vepřovém kolenu, vepřovém kolenu nebo hlavě v zelí...samý takový ňaminky :grinning: Jo, jinak já dělám pro takovýhle sešlosti buřty na pivě s chlebem, po tom se vždycky pořádně zapráší :sunglasses: No a poslední možností může být i tatarák, ale ten nedělám, neumím a nevěřím...ale je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnej s topinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, já bych žrala!!! Dneska jsem si dala 50min. na rotopedu a teď si jdu namazat svůj polystyrénovej chleba, takže dobrou chuť!!! :unamused: :sweat_smile:
23. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Míšo a ty si vyučená kuchařka???? Já myslela, že si dělala u soudu... :grinning: :grinning: :grinning: ne vážně, kdo tě uřil vařit??? já totiž kromě řízků z toho všeho nic jiného nikdy nedělala... :confused: :fearful:

MM se ty svědské kuličky líbí, myslíš že to zvládnu udělat hned na poprvé chutně??? :grinning:

nechceš si založit cateringovou společnost??? Myslím, že bys prosperovala!!! :wink:

Musím jít na roční kontrolu s Emmi, když jsem v pátek nebyla...a asi dostaneme i včeličku...kdyby tam aspon nesněžilo... :confounded:
24. únor 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky!

Takže počasí nehlásí žádnou změnu...chjo, žádná sláva, teda! Ale hlásí, že v březnu přijde jaro, tak se těším :dizzy_face:

Gábi, Zuzí, v ten čtvrtek to neslibuju na 100%, uvidíme, jak to budeme stíhat, na devátou je to docela dost brzo a ještě musím na tu zastávku zjistit, jaká MHD je bezbariérová! A jinak nevím, jestli na nás něco neleze, Vikí je tak šíleně protivná, pořád kňučí a brečí, no, je to síla, každý den koukám do pusinky, jestli se tam něco neobjeví a NIC! Prostě je PROTIVNÁ až hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza, už mi z ní někdy tečou nervy!

Včera přišel taťka domů z práce, vzal si MRZOUTA a já jsem si šla na 50 minut zašlapat na rotopedu, pustila jsem si nářez do uší a pak sprška, to byla paráda, dneska jdu zase!!! Je to pěknej relax!

Tak co, pořád necítím, že by od Bezdíčků šla nějaká libá vůně.... :angry:
24. únor 2009 v 08:11  • Odpověz
a kam jezdíš Miško šlapat, jako máte rotoped doma??? nebo někam do fitka??? :wink:

a ten recepis na kuličky bys někde teda prosím našla???
24. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
musím nás jít vypravit na tu kontrolu, pak se nahlásím...:slight_smile:

Miško, psala jsem příspěvek těsně před tebou, tak nevím zda si ho zaregistrovala...
24. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj Gábi, receptík dohledám a hodím ho sem!

Jasně, že jsem dělala u soudu a doufám, že v tom budu po mateřské zdárně pokračovat!

Vařit jsem se naučila tak nějak sama, ve 20 jsem se odstěhovala od našich a šla bydlet s manžou do ČB, takže manžovo hladový oči mě tak nějak donutili a když ti to pak pořádně pochválí, tak se snažíš pořád vymýšlet něco nového a dobrého! Manža miluje hranolky, takže hodně vařím minutky a přece nebudu kupovat kilo našich oblíbených švédských kuliček v IKEE za 250,-- Kč, to bych byla blázen, takže je dělám doma ručně stručně!

Jinak rotoped mám doma, kupovala jsem si ho těsně předtím, než jsem otěhotněla! A teď se fakt hodí, doufám, že do léta budu mít o nějaké to kilčo míň :slight_smile:

Tak ať vám dobře dopadne kontrola!!!
24. únor 2009 v 08:40  • Odpověz
tak jsme zpět..to počasí je fakt ale děs...:frowning2:

dostaly jsme další hexu, křiku, že by zbořila ordinaci, ale jinak dobrý...:slight_smile: Moc se ji nezdálo, že máme jen 8 160 g, ze přibývá na dolní hranici, tak za měsíc na převážení..ale zase řákala, že má Emm drobnu kostru a tloustá nebude nikdy, tak at se ji nesnažím přecpávat aby nabrala a tak...

Mišo, já chodím jednou týdne cvičit do Metropolu (ted jsem teda už 2 týdny nebyla), jinak se doma k ničemu nedokopu, tak držím palečky at máš nadále pevnou vůli..:wink:
24. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
Gábi, IP!!!

Chudinka Emm, další včeličku!!! Na ten Prevenar ses neptala? Neuvažuješ o něm? S tou váhou si nedělej hlavu! Emm vypadá dobře a zdravě, je to štíhlá kočka!

Gábi, já doufám, že se do toho cvíča zakousnu, docela mě to baví, na chvilku vysadit a pořádně se vyřádit!Včera jsem byla jako znovuzrozená!!! :sweat_smile:
24. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
na Prevenar jsem se ptala, říkala, že ho radí dávat dětem co stonají a že Emm vlastně vážněji nestonla,tak by počkala a dala ho pokud chci až ve 2 letech nebo pokud chci dřív tak za půl roku po očkování spalničkách...

na IP jdu mrknut..:slight_smile:
24. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky,

teda tady dneska kecáte....

Gabi Emm bude drobounká, tak váhu neřeš.Je to pěěkná holka.
24. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj Peto..:slight_smile:
jak je??? :wink:
24. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.