• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahoj Gabi.

Máme se fajn.Peču buchtu, Vendy ještě chrupe, prádlo v pračce.

Mám co dělat.

Jinak fotečky jsou pěkný.Na tom rajčeti.
24. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
Co u vás Gabi.

Teda na mě jste dost ranní ptáčata.My normálně vstáváme kolem půl deváté.V pondělí dokonce až v 9,15.

Takže to cvíčo nestíháme.Kdyby to bylo dýl, tak možná jo. :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
taky peru ale nevařím..mám jídlo od včerejška tak jen ohřeju a na večeri chce manža dukátové buchtičky se šodo...:slight_smile:

Emm taky spí,ale už to na moc dlouho nevidím...
24. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Mňam šodo.

Já mám taky od včera.Tak jenom tu buchtu a nic.

Vendy spí od 10.Takže taky čekám že se probudí každou chvilku.

To je počasí co.

My jdem s Vendy zítra na očkování.Doufám že ho dostane.3 hexu.Teprve.

Začala nás očkovat později a pak často rýmujem.Jestli to pude, tak dáme zítra i prevenar.
24. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
Peto, oni ti naočkuji obě najednou??? to jde????
24. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Ano, normálně doktorky očkujou obě dávky najednou.
24. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojky kočky!

Téééda, tady se kecá a venku tak hnusně! Dneska nikam nejdeme! Fůůůůj! Zaúkolujeme taťku s nákupem :slight_smile:

Vikí se mi teď vychrněla, takže jdeme přebalit, obědvat, hrát si a po druhé zase chrupkat! Je to vopice vopičatá mrzutá :angry:
24. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
Miso nevymejslej busy a koukejte dorazit! :wink: Na netu to nevyzjistis jestli jede bezbarierovej? JInak myslim ze kdyz tam nikdo neni ze ma povinnost ti pomoct ridic.
Ja si reknu treba i nekomu kdo v buse sedi. No ale je jasne ze to musis vsechno poresit. Tak snad vam to klapne.

Holky koupila jsem dneska jine kapky do nosu, Dr mi doporucil Vincentku, magistra se akorat divila ze jestli je fakt chci ze nemaji kapatko ale jsou strikaci, tak jsem rikala jo ze to je chci tim spis. no a ted mame kapky nastrikany v oku, na stole, v pocitaci jen ne v nose, zlaty kapatko... :grinning:

Jo a k nakupum dneska jsem narazila pri dopo vychazce na auto www.nakupydodomu.cz :grinning: :sunglasses: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
jo Miso a s bydlenim se to ma tak, ze tchyne nam "milostive" prenecha kus pozemku ktery patril Martinovo tatkovi a ze tam muzem stavet protoze preci nic jineho nez abychom meli pekne bydleni a byli spokojeni nechce...no ale je to bez siti a je to cele takove komplikovane, nevime jiste ¨ze tam stavet pujde, mm to ted nejak resil i na meste. Bude to jeste na dlouho.

KOcky tak mi jdem zase ven ale jen tak na chvilku, abzch si poklidila a mela volny odpolko pro Zuzanku
24. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zuzi, jsem si říkala kde si.. :wink:

Míšo, mrkni na busy sem, at nemusíš chodit ven, je tam napsáno i zda je nizkopodlazní či nikoliv...
http://www.dpmcb.cz/vyhledat.html

tak po očkování jsme v pohodě, žádná teplota nic..Tuky ťuk !!! :slight_smile:
24. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Zuzí, aha! A ten pozemek je vedle tchýně??? To by byla sebevražda, upozorňuju :confounded:

Gábi, díky, já koukala na IDOS, tam to vůbec není!!!!!!!!! :wink:
24. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky muzu taky poprosit o recept na ty kulicky?

Misko ne neni, tohle je ve ctyraku jenze vlastne urpostred louky, bez siti atd. A MM se ted stavil doma a rikal ze to mesto zamitlo :unamused: je tam ted novy kruhac malej, mezi novou zastavbou RD, ted ma jen 3 silnice a ta 4 zatim neni vybudovana a vede prave do ty louky a zpristupnila by ten "nas" pozemek. No takze namestkyne MM volala ze to mesto yamitlo ye ted resi akutnejsi veci, no ale chvili po ni volal MM zase ten architekt co tam ma stavet bytovky (kus vedle maji byt dve nove bytovky, vyroste to tam na zelene louce) a rikal ze to je na dobre ceste, ze nekdo to dostal na jednani rady mesta, tak to mu MM rikal ze to byl on sam, a ten archotekt mu jako ze gratuloval ze to byl dobry tah a ze to chce zatlacil jeste z vice mist a ze to vyjde, ze to je n adobre ceste. No tak jsme z toho oba takovy popleteny, no ale MM rek ze za tim pujde tak uvidime.
24. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
Zuzí, tak to chce po tom jít hlava nehlava a prostě si jít za svým cílem! Takže ať se manža snaží a ty zatím můžeš vybírat vysněnej domeček, nééé? Jakou bys měla představu?

Jinak receptík přeposílám do IP :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
miso diky moc zitra to hned vyzkousime, prijde muj tatka na navstevu.

No domek vybiram, mam zalozeny v katalogu asi 4O domu :grinning:
24. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
ale k tomuhle se vracim casteji nez k jinym http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=bungalow75&query=isbungalow>0 urco by byl s upravama
no ale jak jsem rikala sim vic n ato koukam tom vic domu se mi libi :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jééé, Zuzí, moc hezkej domeček!

Zalovím v G-Servisu a pošlu ti odkaz na nějaký, který je podobný tomu našemu (naplánovanému), i když už jsme přemýšleli, že kdybysme stavěli, tak si necháme překreslit projekt a uděláme "poschoďovej" bungalow v čistě přírodním stylu :slight_smile:
25. únor 2009 v 06:49  • Odpověz
Miso tak brzy konikujes? :slight_smile:

No oni jich je tam peknych hooooodne :slight_smile: pokud budem vubec kdy stavet tak si mozna nechame udelat projekt na miru, ted si ujasnim co a jak se mi libi (tedy nam :grinning: s MM) a pak reknem pozadavky architektovi a at dela co umi.
Ten pozemek je v kopci, tedy zadny prudky, ale je tam, kopec je na vychod, tj smerem k mestu (z kopce dolu je to na vychod a koukame na Cernou vez) tak proto ten domek s temi schudky uvnitr. Ma to napad, a libi se mi ze clovek vejde dovnitr a je hned ve stredu domu. Nemam moc rada kdyz je to prilis clenite, moc dveri atd. Pekne vscihni pohromade :slight_smile:

No ale uvidime co bude az bude.
25. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Zuzí, domečky jsou hezký, my máme nakreslenou takovou tu klasiku....ale dneska bych fakt volila jinak! My máme pozemek taky v kopci, ale je to prudkej kopec, takže by tam nešel klasickej bungalow, i když se mi líbí nejvíc! Takže jsme teď přemýšleli, že bysme udělali bungalow do schodů, dole technické místnosti a nahoře obytné...určitě by to bylo super! Ale to je zatím hudba budoucnosti!!!

Jinak ta moje treperenda vstávala ve čtvrt na sedm a je mrzutá jako pytel čertů!!!! Hrůůůůza, už mi z ní tečou nervy!!!Pořád řve...ráno, při oblíkání, když jsem ji měla v houpátku v kuchyni, když jsem ji dala do ohrádky, když si s ní hraju, je chvíli klid a pak na mě začne řvát, bejt větší, tak jí sešupu prdel!!!!!!!Už z ní fakt nemůžu....čím to je??? Dásně zarudlý nemá, že by její chování omlouvaly zoubky, ale je fakt, že se za ní táhne neuvěřitelná šnečí stopa, hrozně slintá...tak že by??? Fakt nevím a jsem z ní unavená! :frowning2:

Když ji nechám v ohrádce řvát, tak jsou tam pak rybníčky slz a mě je jí líto, tak ji vyndám, hraju si s ní a ona mi pak začne řvát při hraní....UFFF!!!!! Ale nic jí není, nemá rýmu, vypadá zdravě, myslím, že ji nic nebolí, protože jinak je OK :confounded: Tak, teď spí, jdu si odpočinout a načerpat energii z hrnce kafe a sušenky!!!
25. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Miso Zuza je dneska taky hooodne mrzuta, no asi proste byla nevyspala, jelikoz spi od 10. Takye jsem si udelala normalni teply obed a pustila bednu, akorat mi mame jen TV kartu v PC a nejde mi napadit nova :angry: tak budu asi cucect na prime na To je vrazda napsala :rolling_eyes: :grinning:
25. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
Zuzí, já zrovna krmím Vikí a jdu koukat na Sama doma :grinning: To je hrůůůůza, kdyby radši dávali něco naučného, abysme z toho pobývání doma nezblbli!!!!

Jinak mi přišly rostlinky do akvárka, pětistovka v čudu a žádná sláva....

Odpo jedeme s tatíkem nakupovat hračky Vikí k svátku, slíbili jsme našim, že jim něco pro Vikí vybereme! Tak se těším! Taky si vyberu něco k narozkám, jestli bude čas :wink:
25. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
ja si delam yalusk na to penove puzzle na zem.

My jsme taky uz po obede bednu jsme vypla a jdem si spolu hrat.

Jo a dneska jsem to dostala, boli me bricho jako prase rikam si jak jsem mohla prezit porod? :fearful:

vecer se chysta manza na ty kulicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: prisel s tim vcera sam ze uvari a ze myslel nejaky masovy kulicky tak jsem to prave pak psala o receptik :sunglasses:

TAK zatim papa
25. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak Zuzí, nechte si chutnat!!! Doufám, že si pošmáknete!!!

My teď půjdeme nakojit po O, přebalit, protože jsme dělaly eeeeee při obědě (jako vždy) a pak si hrát a cca po druhé spát! Dneska doma, ven nejdeme, protože jedeme okolo půl čtvrté s taťkou do města!

Jo, to pěnové puzzle máme v plánu, máme plovoučku, takže se hodí!
25. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Sakriš, odeslalo se mi to dřív, než jsem chtěla....

Tak půjdeme do hračkárny u Hájíčků, pak asi do Mercury do Puntanely! Uvidíme, kde budou mít nějaké hezké puzzle, pak jsme plánovali nějaké kostičky, něco hracího (bubínek, piánko), no, uvidíme, na co natrefíme!

Jinak já jak kojím, tak vůbec nemenstruuju, takže parááááádička, piánko :grinning:
25. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj kecalky.

Tak my máme naočkováno.I prevenar.Tak jsem ráda.

Holky já zapínám poslední dobou telku jen večer.Když Vendy spí, mám ráda ticho.

Ták, jen co začnu psát, to naše zvíře je vzhůru.no nic.Snad ještě večer kouknu.
25. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
Holky, my jsme zpět z nákupů, koupili jsme maňáska Fanynku z Kouzelné školky, maňáska lvíčka, pěnové puzzle, skládací řetěz z písmen a tvarů a plastové kostky! V pátek přijde zboží, takže ještě koupíme nějaké piánko, aby do toho mohla bušit!

Zítra ještě mrknu do Globusu, tam jsou hračky HM, tak tam a ještě normálně do hraček v Globusu!

Uff, jinak manžu překvapily rostlinky do akvárka, takže super :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
Přidala jsem nějaké fotečky.Tak koukněte. :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj,

tak zensky (Miso a Viki) kde jste se nam rano zapomenuly? Asi dostanete na zadek! :grinning: My vas na to cvico teda jako nedostanem jo???

hele to je hracek, ja mam zalusk na to penove puzzle a taky neco na triskani co by hralo, ale nejak mi je blbe to kupovat jen tak, narozky mame az na konci cervna svatek v sprnu to je zase za dlouho, aby ty hracky vubec uzila co?

Gabco jinak pes je doma - nam ted zacala utikat ze zadni zahrady, kde je proste normalni vysoky plot, nejspis ho prelejza :fearful: uz dvakrat jsme ji lovili z cizi zahrady, obchazeli domy a zvonili jsetli tam nemaji psa. Nastesti se snad nemuze dostat na ulici ale i tak :rolling_eyes: Tak jsem mela strach kdyz jsem od rana pryc jestli tu bude a bylo to ok.

Jinak Zuza se dneska rozhodla ze si pospi a chrnela do pul 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jindy bych jasala ale dneska jsme meli od 9 to cvico tak jsem nemohla chrupkat s ni :pensive:
26. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
Zuzko ahoj, koukala jsem na baráček.Je pěknej.

Je to trápení.My taky bydlíme s manž.rodičema. Sice někdy je to ouvej, ale jinak v pohodě.Máme dole svůj byt takže se nepotkáváme.

Ale to víš, svoje je svoje.Občas prohodíme že kdyby byla nějaká levná parcela...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dávat míč za parcelu se nám zdá teda docela dost.
26. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
Míšo, a na co čekáte u vás? S tou stavbou myslim.
26. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj princezny!

Zuzí, jak už jsem včera písala, tak jsem dneska byla otrávená z Vikí a prostě neměla náladu na nic, ani na cvičení, abych se tam dívala na svýho řvouna, jak mrzutí a řve....fakt ne, tenhle týden jsem z ní nějaká vyšťavená.... :rolling_eyes:

Zítra jedeme k našim, tak ji asi hodím aspoň na chvilku bábinkám na krk... :angry:

Jéé, Zuzí je miláček s tím spinkáním, my už třetí den vstáváme ve čtvrt na sedm.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Petruš, my jsme byli tenkrát domluvený na stavbu s Vildovo tatíkem, má stavební firmu a na poslední chvíli, kdy už se mělo začít kopat, nám řekl, že bohužel, že teď nemůže, že staví penzion a nemá čas...a to máme i stavební povolení, prostě všechno a týden předtím byl za Vildou v nemocnici a říkal mu, ať chvátá domů, že musíme stavět!!!!!!Chjo, prostě to tenkrát díky němu nevyšlo....a my potřebovali nutně rychle pryč od tchýně, protože kdybysme tam zůstali i o pár měsíců dýl, tak je to akorát na rozchod...vyloženě nás terorizovala!!!! Takže jsme vzali penízky a místo toho, abysme si vzali hypotéku na dům, jsme si ji museli vzít na byt a jít pryč od tchýně!!! Chjo.... :pensive:
26. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.