• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Cauky, Misko tim spis si mela dorazit. To je jasny ze j eto na palici vymyslet porad od rana do vecera jak ditko zabavit. Takle mas na hodku vystarano. Jako jasne ze se tam o ni nepostaraji, ale proste vymysli ten program, no a hlavne pak kaficko a pokec :grinning: :sunglasses: ctvrtek je pro me proste terapie :slight_smile: Tak uvidis treba priste, fakt myslim ze by se vam to obema libilo.

jinak spani do pul 9 je vyjimka a samo yrovna ve ctvrtek kdy potrebujem vstat :unamused: skoda. Zitra bude na nohou urcite brzy.

Hele tak si na Sumave pekne oddechni :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
Zuzíku, díky, snad to bude u našich pohodička, i když manža má stěhovat kamínka do našeho současného pokojíku a má zase takovou prudičskou náladu, takže mi otrávil celý dnešní večer a když pomyslím, jak bude zase nasranej, až to bude dělat, tak je mi z něj šoufl......chjo, ten se vždycky postará o "super" náladu!!!! :angry: :rolling_eyes:

Holky, tak ještě zítra a pak až v pondělí, teď jdu relaxovat k Ordinaci!!!
26. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Misko tak az bude stehovat vyrazte nekam na prochazku, no ale umim si to predstavit :rolling_eyes: Tak se drz kocko!
27. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky Zuzíci!!

Dneska jsme vstávaly až v půl osmý, paráááda! Takže ji dám spinkat cca v půl jedenácté a během té doby sbalím batoh a upeču maličké koblížky!

Zuzí, co jinak?

Kde jsou ostatní?
27. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojík zdravím..:slight_smile:

Kulli, užijte si víkend u vašich..:slight_smile: my tu budeme mít zítra naši, tak se taky moc těším, bude další kolo oslavy narozenin..:slight_smile:

zuzi, tak jsem áda, že byla hafan doma.. :wink: Emm snědla k večeři celý toastový chlebík se sýrem a 100 ml čajíku, jsem byla totál happy !!!!!!! :grinning: :grinning:

dneska je MM doma, ted teda na stavbě,ale jsem ráda, odpolko vyrážíme do města na nákupy a tak, těším se..:slight_smile:
Hmhm, dneska mám konečně ty narozky, tak že bych vytáhlu tu flašu co jste mi daly?? :grinning: :grinning:
a vypadá že i počásko se vyjasní, že???

já mam mendu, bolí mě dost břicho a je mi tak nějak šouflo, ale i tak doufám, že si dnešek nějako užiju...:slight_smile:
27. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky Gábi,

kočko!!! Gratulace k dnešním narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohodičky, ať brzo stojí baráček tvých snů a ať Ti manža a Emm dělají jenom samou radost! A flašu si načni a pořádně to zapij!!!!

Jinak, ať se vydaří oslava!!!A taky ať pořádně nakoupíte! My byli ve středu shánět ty hračky pro Vikí, dneska přijde do hračkárny zboží, takže jde manža ještě pro nějaké piánko a ještě něco :sunglasses: Jo, kdybyste potřebovali, super hračkárna je v Krajinský, směr od náměstí k Sadům po levé straně!!! Fakt paráda!

Já teď uspávám Vikí v košíku u PC, takže koukám, co se děje novýho a až usne, jdu upéct koblížky a sbalit!
27. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Gabi, veliká gratulace.

Hodně štěstí, hlavně zdraví.Pohodu doma, a ať se všechno daří.
27. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Gabi taky preju jeste vsechno nej, at ti Emma pekne papa a bumba :slight_smile:

Na hracky si taky delame zalusk, mozna zitra kouknem do Globusu.

JInak mame takovy pohodovy den, nikam nejdem nic nemusime, tak pecu i na uklid a hrajem si, rikam si ze bych mela cas kdy je vzhuru travit vic se zu a ne jenom ulklizet a tak, nez mi vyroste. No pred chvilkou jsme kojily tak ted jsem do kocarku. Nejak se nemuzu rozmislet jestli ji jen supnu pred dum nebo nekde i se psem obejdem, ale ono se v tomhle marastu tak blbe chodi venku, same blato louze a na chodnik se s kocarem a psem vetsinou nevejdu. No tak uvidim jeste.
27. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky Zuzí, my dneska taky nejdeme ven, čekáme, že v půl čtvrté dorazí taťka, naložíme a jedeme!

To je fajn, že máte pohodový den! U nás je to taky docela OK, asi tím, že jsme nevstávaly ve čtvrt na sedm!

Jinak v Globusu nemají nic moc a pak jsou tam ještě hračky HM, tam jsem byla včera a řeknu vám, holky, to je nejdražší hračkárna v ČB!!! I v Pompu mají levněji!!!!!Takže tam už nejdu!
27. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
jo ja myslela prave to HM a to je drazsi jak Pompo? To jde? Pane jo :fearful:

JO a my byly nakonec venku hodinu a pul, uf
27. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
holky díky moc za gratulation...:slight_smile: :grinning:

nějako toho mám zase moc, ted jdu vařit na zítra na oslavu pro naši, at mám na ně čas a nestojím půl dne u plotny... :wink:

tak já si zase myslím, ze Pompo je mnohem mnohem drazší nez HM...např. chodítko od Chica stálo v Pompu 1600,-+kc a já ho mám z netu za 700,- Kc...
27. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak oslava se zdrařila,emm má zase spostu nových dárečků, kočárek a hrací stolek na kuželíky a stavebnici ...ale co je hlavní, dortík byl úúúúžasný, nádherný, předčil mé očekávání... :grinning: :grinning: a Emm se na něj vrhla a uždibovala...:slight_smile:
28. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
nikde nikdo??? :confused: :fearful:
1. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
AHoj,

Gabi tak oslava dobry? S Vasima ses uzila?
My byli na oslave vcera ale jen tak na odpoledne u tety (mamky segra) ale bylo to takovy divny, napjaty, nejak jsme neodjizdeli s dobrym pocitem. Strejda je takovej divnej brou, clovek se tam pomalu boji pohodlne sednout, no proste nejak nam to nesedlo a shodli jsme se na tom nejak vsichni co jsme tam byli. Mozna se nejak teta se strejdou zrovna pohadali nebo nevim.

Dneska jsme meli takovy valeci den, Zuza je dneska jak vymemena, taky to tak mate, ze proste deti jsou nejake a najednou ze dne na den jsou uplne jine? najednou umi zase neco vic, prijde vam ze uz vic vecem rozumi a tak?

No jinak nas tatka odjede v utery rano na sluzebku vrati se v patek :unamused:

Bavili jsme se dneska o tom pozemku, vypada to ze proste budem muset zbudovat 100 metru cesty :rolling_eyes: no zase min penizku na domek, uz tak je to docela malo co mame, no tak uvidime. Hlavne aby to vubec bylo ze jo. Stve me akorat ze vime ze mesto tam tu cestu stejne delat bude, jen porste ne ted, ze ted maji dulezitejsi veci. Jenze my samozrejme nechcem cekat az si mesto jednou vzpomene. To muze byt taky 10 let. No tak vlastne jsme porad tak nejak na mrtvem bode :unamused:
1. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
kde pa jste pri pondelku?

Mïso jak bylo na Sumave?

Holky my se porad nemuzem zbavit te rymy :angry: uz pres dva tydny chuderka moje malicka :pensive:
2. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojda,

Zuzi, jjo,oslava byla fajn,naši taky,byla dobrá nálada,alejen to zase rychle uteklo...:frowning2: Ted se chystáme k n ám na velikonoce, tak to bude za chvilku..:slight_smile:

To mě mrzí, že s tím pozemkem jsou pořád takové starosti..:frowning2: JEstli by nebylo fakt jednodušší vyprdnout se na to a hledat pozemek nebo baráček někde jinde,nevím no...ale zase se mi líbíjaksenevzdáváte a bojujete !!!

Zuzi a jak často odsáváš??? já vím, že se to Zuzíkovi nelíbí,alepokud ji pořád má, vydávala bych třeba každou hodinku a stříkala kapičky

já jsem naprdnutá na plavání,ve ctvrtek povykládám,volala mi Mirka a naprdla mě.. :angry: ted ve stredu teda jdu,ale jsem na to zvědavá..:-/
2. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky kočky!

Tak hlásím, že na Šumavě bylo moc fajn, jen ten sníh, jak taje, to tekly proudy vody po silnici!!!Ale jinak pohodička, naši si užili Viktorky, dali jí už předčasně dárečky k svátku, já dostala penízky k narozkám, prostě príma víkend! Domluvili jsme se, že tam tenhle víkend jedeme zase a s Vikí tam zůstaneme celý příští týden! Takže se těšíme!

Zuzí, ty problémy s tím pozemkem, taky tě obdivuju, já bych na to neměla nervy!Taky bych asi koukla po netu, kde se co prodává a pátrala, jestli by se vám něco nelíbilo...!

Gábi, to je super, že se vyvedla oslava s vašima!

Holky, já jsem začala minulý čtvrtek Vikí dávat na nočník, pokaždý, když ji tam dám, tak se buď vykaká nebo vyčůrá, takže jsme lehce omezili spotřebu plín a dokonce přes celý víkend se ani jednou nepokakala, vše šlo do nočníčku! Dávám ji ráno po spinkání, pak po sváče před spinkáním, po spinkání, před dalším spinkáním a prostě to nějak jde, mám z ní velkou radost!
2. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Kulli, tak to je super, že se víkend vydařil ...:slight_smile: :wink:

Taky se chystám už začít nočníkovat,jsem moc ráda,že se u vás daří a Vikýsek si zvesela nočníkuje...:slight_smile:
Jaký jste koupili nočník??máš odkaz??? nevím, zda koupit obyč nebo nějaké ten tvarovaný , veselý obrazkový... :wink:

jo a mám v albíku ten dortík jak jsem z něj nadšená...:slight_smile:
2. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
Gábi, dortík překrásný!Super!

My máme nočník z Bejbycentra úplně obyč růžový s kačenkou, ani jsme nekupovali hrací, někde jsem četla, že to není dobrý!Takže obyč nočník, ale fakt jí to jde, já jí vždycky vysvětluju, že do nočníčku se dělá eeee a cíííí a ona fakt asi rozumí! Mám radost z každého bobku! Švagrová učila dcerku na nočník taky takhle brzo a úplně bez problémů!!!

Holky, to je dobře, že už je tepleji, cooo? Ale hlásí déšť...tak nevím! :unamused:
2. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
Míšo, děkuju, nějaký obyč. teda koupím...:slight_smile:
Fakt je Viký šikulka, že to tak umí... :grinning: :grinning:

počítáš ve čt se cvíčem?????
2. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
jo a musím se pochlubit, Emm začala papkat... :wink: :wink: :grinning: včera snědla plný talíř polívky zahuštěnou vločkama, předtím rybičku s bramburkem, sýrovou omáčku s těstovinkama...no asi vzala maminku na milost a chutná ji konečně ode mě... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Gábi, gratulace k papání, to je Emm vééééliká šikulka!!! To mám radost!!!

Hele, jak pokračuje baráček?

Gábi, ve čtvrtek uvidím, neslibuju, mamka tu má v nemocnici manžela, takže sem za ním jezdí, vždycky se zastaví, možná ve čtvrtek přespí a pojede v pátek s námi, takže zatím nevím! :sunglasses:
2. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Kulli,na baráčku josu okna, garázové vrata, střešní okna, dneska pokadají tašky... :wink: vevnitr jsou přícky, zateplení, izolace...no docela s tím tedka hnuli...:slight_smile:

Kdepak máme Oli?? sem moc nějako nechodí, ne??? :unamused: :frowning2:

a ten srazík jak se plánoval teda padnul, kdyz byla ta oslava u nás???? :frowning2:
2. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky :wink: koukám, že je po mě sháňka :sweat_smile:

Gabi, já už to vysvětlovala Míše :wink: když ono se tu většinou vaří a já mám pak depku, že jsem hospodyňka naprd :unamused: a navíc je tu málokdy někdo online, tak to moc na pokec není :sweat_smile: tak jsem většinou v červnovkách, kde se jede nebo když není ani tam nikdo a je někdo v budějcích, tak jdu tam :wink: prostě ten pokec online mi tu chybí... :pensive:
2. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj,
Gabi tak to jsem zvedava co s Mirkou

Miso na nocnik cucim :fearful: to jste fakt moc sikovny, ze bych to se zuz taky zkusila? Ale ja nejak nevim kdy dela potrebu tak asi si jeste pockame

Oli ty jo tak mi varit nebudem :fearful: no jinak je fakt ze jak je nas tu par tak se tu malokdy sejdem online. Taky sem kolikrat kmoukam a kdÿz tu neni nic novyho tak ani nepisu.

Hele ten srazik by mohl byt i tak ne?

Jo Miso a se cvicenim jste ztraceny pripadi :grinning: ja uz to jinak nevidim. No ale nevite o co prichazite.
2. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
jen v rychlosti...:slight_smile:

museli jsme ještě pro plínky,bo jsme na ně nějko zapomněli, tak jsme akorát dorazili domů...

Oli, jakýpak hospodynky,co blázníš??? :confused: :fearful: já taky moc nevařím a zrovna v týdnu jsem MM bekala na rameno, že Emm je hubená kvůli mě, že jsem nemožná kuchařka...takže toť vše o vaření,ale dobrá , jídlo tu už řešit nebudeme..:slight_smile:

Zuzi,díky za IP o plavkách,ted jsem zrovna ale koupila jednorázové plínky do vody, přečetla jsem si to až teĎka..tak jsem zvěavá jaké budoucna, jak v nich Emm bude "plavat"... :grinning: :grinning:

jo a dovezli jsme z nákupu i nočník, úplně obyč s káčou za 75,- Kc, tak zítra začnu zkoušet..mě Kulli navnadila... :grinning: :grinning: :grinning:

Takže Oli, zase sem pěkně začni chodit,jasnačka??????????, :wink: :grinning:

Prchám dát Emmidlu mlíčko,pá
2. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
sem tu na online pokec :slight_smile:

holky s tim pozemkem ono je to tak ze to vypadalo ze bychom nemuseli do pozemku´nic vrazet, jako penauze a ze to co budem mit ze stavebka by bylo jen na domecek.
No ovsem ted se zda ze to nebude tak jednoduche a hlavne je jasne ze site nas budou stat penize, takze ted musime zjistit kolik a co a jak, a podle toho uvidime. Je mozne ze dojdem k zaveru ze budem shanet jinde (a zacinat po stomionty znova a od nuly)
2. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
jo a taky se nepovazuju za hospodynku, poslu sem MM aby dosvedcil, jak jsme se hadali do krve kdo umeje nadobi atd :grinning:
2. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jo gabco s tim papanim fakt si myslim ze to doznivala ta chripajzna
2. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
hm tak co? Za chvili me manza vypraskne, ted je jeste ve sprse...
2. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.