• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
taaaak a mam po koni, no ale cely tyden je PC jen muj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Tak pa
2. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
hele, holky, jen v pohodě, vařte :grinning: já to beru :wink: vím, že vás to baví a hlavně to umíte, ale já to nesnáším :sweat_smile: vaření je povinnost :grinning:
2. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
já bych moc chtěla, abysme se tu sešly na pokec :wink: ale nějak se tu míjíme :pensive:
2. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Cau Oli no ja mela vecer nejake manzelske povinnosti .... :grinning: tak jsem jaksi nemohla, ale minuly jsme se. A musim rict ze Zuza byla super spala az do pulnoci... :sunglasses: :grinning:
3. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
ehm ehm, tak manželské povinnosti,ju?? :grinning: :grinning:

uspávám tu dítě a jedním prstem datluji...:slight_smile: spala málo a ted je protivná, tak se chce myslím dospat, uvidíme...:.-)
3. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky, ještě tu jste? :grinning:
3. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
jjo..:slight_smile:
3. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
halooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
stále se pokouším upávat ale zatím nezdárně...
no hurááá!! :slight_smile:
:slight_smile:
jak je, co Jáchymek, hraje si sám???
3. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Emm dostala tolik hraček, ale nejraději stojí u TV a olizuje ji... :confused: :sweat_smile:
3. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
u nás se chrní, mladej pán je dneska vzhůru od 6h, tak to před chvilkou zalomil :wink: ale mám doma Hynďu, já už nevím, co s ním :unamused: zase ráno, že ho bolí ucho, že chce obklad, tak mu dám obklad, za chvíli, že ho potřebuje vyměnit... tak mu ho vyměňuju a najednou ho bolí druhý ucho :unamused: a teď už je hrozně čilej a chce jít k babče :rolling_eyes:
3. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
a byla si s ním u MUdr.?? jako aby neměl zánět a tak...
3. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
Jáchymek, ten teď furt někde stojí a řve :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: rostou nám horní jedničky a je to teda děs, tohle jsem s ním ještě nezažila, jak je protivnej, a zase chrochtá, on normálně chrochtá jenom v době, kdy mu ty zuby lezou
3. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Gabi, dala jsem mu nurofen, ale ono se mu spíš nechce do školky, ale něco trochu mít bude, má to z rýmy, protože kašle na smrkání, to přejde, s tímhle máme zkušenosti a vím, že je to jen nějakej náběh, to mu snad ten nurofen zastaví
3. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
tak my máme pořád jen dolní dva a ani to nevypadá, že porostou další...

včera jsem koupila nočník, vysmátě na něm seděla a ráno jsem ji na to posadila a řev, takže jsem ji musela sundat... :rolling_eyes:
3. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
a Emminka? je to velká slečna :wink: mně se zdá hrozně šikovná a rozumná na to, že mezi ní a Jáchymkem jsou jen dva měsíce :sweat_smile:
3. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
a Hyndovi se ve skolce nelíbí??? nebo chce být jen s Váma doma???
tak hlavně aby byl ok. !!! :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Emm je hodná, naštěstí brečí fakt minimálně...:slight_smile: a v čem se ti zdá moc šikovná??? :wink: Jáchymek mě přijde taky šikovný.. :wink:
3. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
momentíček, jenom vypravím Hynečka k našim, jsem tu za 5minut :wink:
3. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
má období kdy mě napodobuje..udělám "tytyty", jako nech toho a ona začně kroitit ručičkama říkat něco ve smyslu nech toho... :grinning: :grinning: no má ze mě prdel... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
tak emmidlo procitlo,mám ji tu u sebe v židličce a pouším ji śnapíka na youtube...:slight_smile:
3. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
my každej den trénujem paci, paci a prdí na mě :grinning: taky má ze mě srandu :sweat_smile: teď se naučil koukat z fancouzskýho okna , ale tam máme žaluzie, tak furt tahá za ty sartuny a když na něj udělam tytyty, tak z toho má prču :angry:
3. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Hyneček už je u našich
3. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
tak tohle umíme, jako paci paci, prosím prosím, varila mysicka kašičku, jak je Emm veliká, znakuje táta a tak...ale zase jsme pomalejší v pohybu....
3. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
začínáme mít doma pravýho berana :sweat_smile:
3. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
Gabi, co je, že znakuje?
3. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
no, tak oni ty kluci jsou v tomhle obecně asi pomalejší :wink: je fakt, že Hyneček na mě taky kašlal a když ho vidím dneska, tak mi z něj jde hlava kolem :grinning: mluvit začal až ve dvou letech, do tý doby prakticky vůbec nemluvil
3. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
jak je to dětské znakování, že je pro každé slovo nějaký znak...takové to baby sings..neslyšela si o tom??

nevím jak to vysvětlit...

:wink:
3. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.