• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
něco jsem slyšela, ale v praxi jsem to nikdy neviděla :wink:
3. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
můžu ti půjčit cd...?.ú
myslím, že to najdeš i na nětu jako ukázku a tak...:slight_smile:
slouží to právě k tomu, když děti nemluví, aby ti ukázali co chtějí....
3. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
a to chodíte někam do kurzu? nebo jí to učíš sama?
3. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
byli jsme na prednášce co trvala asi hodinku a tam ti dali prospekty...no já ji moc neučím....Milan ji naučil táta , a je spokojený, víc ji neučí... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
no, myslím, že to zvládnem bez toho jako u Hynečka :wink: ale díky.. poslední dobou se mi do ničeho vůbec nechce, já chci hrozně moc jaro, potřebuju sluníčko :pensive:

zrovna přemýšlím, že si skočím na solárko, abych si trochu dodala energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
já jsem taky ted hrozně lenivá... :cry:
a v solárku jsem byla v neděli, jééééé, to bylo.... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
je to náročný jí to naučit? já když si vezmu, že do něj furt hustím paci,paci a nic, tak to u něj vzdávám už předem
3. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
jé, to já už nebyla přes půl roku :unamused: nějak mi to furt nevycházelo, ale teď už bych to potřebovala jako sůl
3. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
to nemusís jako ucit, proste dělás veci a u toho to ukazuješ..já to fakt ted taky nedělám,ale neříklad jak jsem ucily to táta...
říkala jsem, za chvilku přijde domů táta, táta,tátas. a u toho ukazovala pořád ten znak...a doma jsem ukazovala na Milana a říkám táta a u toho ten znak...
3. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
zítra jdeme pooprové na plavání a jsem z toho nervozní jak to tam bude a tak...máš pro Jáchymka zupánek?? já ne... :confused:
3. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
aha, jasně a ona si to s tím spojí
3. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
nemáme župánek, normálně jenom osušku
3. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
Gabi, a proč jsi z toho byla taková rozladěná, jak jsi psala?
3. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
pác me dala do blbé skupiny a volala mi to teď v pátek.... :frowning2: :angry: prý to ale nějako dořeší, tak jsem zvědavá...
3. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
do blbý skupiny v čem?
3. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
s 2-letýma dětma... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
jinak na ten sraz s červnovkama jedeme nakonec sem http://www.renospond.cz/index.php :wink: tak pak poreferuju, jaký to tam bylo
aha, tak to je fakt naprd :unamused:
vypadá to super a ty ceny... :grinning: :wink:
3. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
vychází nám ta sleva pro skupiny rodičů s dětma :wink: takže myslím 310Kč na noc se snídaní pro dospělou osobu

a co teď po roce dáváš Emmi jíst? už jí s váma?
3. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
ona není kdovíjaký jedlík,ale snažím se ji dávat trochu jiné jídlo...už měla rajskou, rybicku,..nic nemixuji....
3. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
hele, uvozila jsem tu Emm, tak si prchám umýt vlasy, jsem tu tak do 5-ti minutek,ju??? :wink:
3. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
no, my teď už začli dávat chlebík a tak, nemixuju už delší dobu a prcek to zvládá, jsem na to po tom roce zvědavá, ale pamatuju si, že jsme pak s Hynečkem už začli, jako první měl koprovku :grinning:
3. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
to stihneš ttak rychle? :grinning: to já bych nedala, ale možná tu ještě budu, když bude Jáchymajda ještě spát :wink: písni, až budeš :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
umeju , dám na hlavu ručník a proceduruji se až potom...takže mě tu mám s ručníkem na halvě... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
no já hlavně dost skleničkovala a ted na to prdím,a ani je už nechce...začla jsem taky dělat pro ní polívky,zahustím vločkama a jede ji to... :grinning:

a koprovku se chystám pozítrí dělat, tu už taky může??? no super !!!!!!!!! :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
tak super :grinning:
3. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
vidíš, ty vločky jsou dobrej nápad, dneska je koupím a mám další obměnu, díky za tip :wink:
3. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
my jí teda Hynečkovi dali, nám dr. teď na prohlídce řekla, že po roce už může normální mlíko :sweat_smile: sice na pití mu ho dávat nebudu, ale na vaření jo
3. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
to jo, o mlíku vím...já ji taky udělala syrovou omáčku s mlíkem, ale šlo mě teď o ten kopr...:slight_smile: zakysanou smetanu přaveřenou taky může, ne??? :wink:
3. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.