• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
to zakysaný je ještě lepší, ne? a já myslím,že kopr není problém a kdyžtak jí můžeš udělat bez kopru :wink: nebo jenom trošku

to už máš hlavu umytou? :confused: to jsi teda fakt rychlík :wink:
3. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
a co dávás Jachymkovi k obýdku ty???
3. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
zatím mu vařím polívky, jen už nechávám kousky a dávám třeba těstoviny a tak :wink:
3. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
tak nějak ještě furt miminkovský :grinning:
3. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
a nemá jen po polívce hlad??? nebo dáváš i druhé???

já dávala polívku jen 3 a nevím právě zda ji to stačí... :wink:
3. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
ono je třeba i rozdíl, že Hyneček měl v tomhle věku už 8 zubů, tak jsme si mohli víc dovolit
3. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
no právě, my máme jen 2 klofáky...:slight_smile:

chystáš se teď někdy do Budějc??
3. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
on má docela velkou porci a ona ta polívka je spíš hustá, jako bych mu dala třeba brambor, s masem a mrkví, jen mu to rozmačkám vidličkou a zamíchám :wink: hodně to sleju
3. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
no, v budějcích plánujou v pátek srazík, tak jsem myslela, že bych mohla vyrazit, protože navíc sháníme novou ledničku, takže bysme rovnou jukli, ale manža mě vyvedl z omylu, že jede v pátek služebně do šumperka, tak nevím... já jsem takovej řidič neřidič, že se na to moc necítím, když nejedu známou trasu :unamused: navíc do toho ten Hynďa, tak nevím, jak to vůbec bude
3. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
no a co takhle dát srazík z kecalkama z Krumlova??????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Gabi, a kdy bysme se sešly ve větším počtu? :slight_smile: měli jsme ject dneska ke kolářový, ale už tam nepojedem... v pondělí máme plavání, v úterý má Hynďa školu nanečisto, ve středu má lentilky, takže buď čvrtek nebo pátek
3. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
jak ve větším počtu??? jako s Budějicema??? :wink:
3. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
já myslela tak nějak v plným počtu krumlovaček :wink: ale můžem i s budějcema :wink:
3. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
no já myslela v plným počtu krumlovaček .... :grinning: :grinning: ale je nás tu jen 5... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
já byla posledním a tam jsme byly tři :grinning: prostě abysme byly všechny, vy jste se viděly na těch narozkáchh, ale já jsem Peťu a Míšu už hooodně dlouho neviděla :wink:
3. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
já bych taky ráda srazík v plném počtu...:slight_smile: Míšu a Pétu s dětma jsme na narozkách viděla po druhé !!!!!!!!!!!! :confounded:
3. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
vidíš, já je viděla s dětičkama jen jednou, poprvý to byly zatím těhulky :grinning:
3. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
ono je právě hodně blbý období na ty nemoci :unamused: teď za Míša bude příští týden pryč, tak nějak nevím, jak se sejít, proto jsem si říkala, že bych vyrazila na ten budějckej sraz, už bych potřebovala vypadnout... tohle je sice dost narychlo, ale zase by se možná sešlo víc lidí :wink: Gabi, Ty už jsi na jednom budějckým srazíku byla, ne?
3. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Oli, jsme na tom skoro stejně, nebýt těch narozek.... :wink:
3. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
no, vy se vídáte se Zuzkou, ne? :wink:

já jsem se na hokeji poznala s kousinkou s budějc :grinning: a s malým Alíkem :grinning:
3. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
to jo, se Zuzou se vidíme každý týden... :grinning: :grinning: a jsem za to moc ráda, nikoho tu jinak nemám... :frowning2: :cry:
3. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
já jsem neměla nikoho s Hynečkem, teď je fakt, že tu mám asi 3 kámošky se stejně starýma dětma :wink:
3. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
tak to je fajn...i proto chodím s Emm na cvica, aby se dostla mezi lidi...co budu dělat pak v domečku nevím... :fearful:
3. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
tak budeš jezdit do budějc, ne? to není tak daleko nebo jo? a jezdí tam městská nebo budeš potřebovat autí?
3. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
jjo, kousek od domu je MHD...:slight_smile:to je v pohodě..budu sem jezdit, to je jasné....ale takhle treba kdyz nevím co, tak se jdu kochat do obchodáku, vyrazím do mesta na čumandu a tak... :wink: no ale jezdit do města kazdy den to asi nebudu....
3. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
http://nejbaby.cz/706/d.K024.Nocnik_Kacenka.html

jo a máme tento obyč.nočník, tak snad ho Emm vezme na milost....Kulli, máte stejný tvar???

a jak jste na tom s nočníkem Oli, vy???
3. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
to je zase fakt, ale tak zas budete chodit do přírody a taky budeš mít víc práce kolem baráčku :wink:
3. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
my tak nějak průběžně trénujeme, s čůráním to jde, hlavně po spaní a tak, ale to kakání je nanic, on kaká 3x denně a to ještě většinou nepravidelně :unamused: když to srovnám s Hynečkem, ten si ve 14měsících začal na nočník říkat sám, pak nosil přes zimu plíny ven a na noc a od roka a 8 měsíců chodil bez plen i venku a měl je jen na nocc :unamused: na to teda rozhodnně nemáme, Jáchymek je proti němu lenoch :sweat_smile:
3. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
na tyhle nočníky čůráme na plavku :wink:
3. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
my máme takovej od bebejou http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2258931&vReferer=%2Fphotos%2Fpanterka ještě po Hynnečkovi, to je ale podobný :wink:
3. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.