• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
abych byla uplne presna ta restaurace je na tom rohu jak se sbiha ulice Pohurecka a V. Nezvala.
8. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahojky holky!!!

To je dneska kráááásně a teplíčko, mě se ráno vůbec nechtělo vstávat, jsem nějaká nachcípaná a jak jsme měli v ložnici horko, tak jsem byla k neprobuzení :sweat_smile:

Zuzíííí, ahoooooj, takže vy jste hlavičkou dolů a máte 2 kg? To je krááááása, já jdu k Tůmovi teď v úterý, tak se taky těším, že budeme měřit a vážit! Hurááááá :grinning: Jinak s tím plaváním zatím neuvažuju, právě proto, že jsem nachcípaná!

Hele, ten srazík, počítejte se mnou, Zuzí, když tak bych dorazila z Vltavy tou devítkou a počkala bys na mě???? :sunglasses:

Hoooooooooooooolky, já už se těším na zítřek, jedeme k našim na Šumavu, to bude super, jen jedna věc mě štve, na to jak bude krásně, tak nemám vůbec nic krátkýho na sebe! Jenom džíny... :unamused: Asi budu lítat po zahradě s holou.... :grinning:
8. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
Kuli už se spekuje zase o jiným místě :confounded: tak holky koukejte pro jistotu do témat Č.B abyste věděli :slight_smile:
8. kvě 2008 v 16:29  • Odpověz
Ahojky Kristý, jak se máte?

Jdu kouknout, co, kde, kdy a jak... :angry:
8. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
Promiň Kuli, mám malou na klíně tak jsem nemohla napsat víc :sweat_smile:
Ale jde to :confounded: Akorát poslední dobou večer má strašný histeráky a už se blíží ta hodina, nevím jestli je to zase ten spurt, na prdíky to nevypadá, tak uvidíme a co ty jak je? Kam jedete na šumavu? :slight_smile:
8. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
Kristy ale Kristynka je naaaaadherna, ted jsme ti koukala do alba.
No kdyz to bude tady tak samo vyzvednu na konecny :slight_smile:

My meli dneska takovy liny den, nejdriv jsme planovali ze pojedem na chatu ale zjistili jsme ze se nam ani jednomu nechce, tak jsme si dali pekne na zahrade poradnou snidani (tchynka tu neni tak muzou mit zotvirany vsechny dvere a trochu toho slunicka se dostane i k nam dovnitr) no pak jsme zkouseli nejak umelecky fotit pupek, nevim ale co z toho bude, MM rek ze at na fotak nesaham, a ze vyvolany to bude za tyden :unamused: No udelala jsme nejaky rychly obed, pak jsme nejak zalezli do postele a oba vytuhli, parada :dizzy_face: no a nejak pred hodkou jsme zacali znova fungovat. Ja ted pecu bublaninu, recept ktery jsme jeste nedelala, je fakt ze se jmenuje lita bublanina, ale testo mi prislo lite az moc, tak jsme zvedava, No delala jsem vsechno podle navodu, tak snad v nem neni preklep. To uz se mi taky stalo :grinning:
8. kvě 2008 v 18:08  • Odpověz
ahojky, zdravím jen krátce od našich..:slight_smile:
cesta v pohodě, Emminka zae celou cestu spinkala, zlatíčko naše...

Naušničky se moc líbili, zatím nejsou s naušničkama žádné problémy, teplota nic, tak snad to bude v pohodě..:slight_smile:
Jsem ji vyšnořila, měla šatečky a celá se u našich pokadila, durch...takže máme žluté punčošky, bodýčko, no všechno...:slight_smile:

tak mějte pěkný víkend,papa

Teri, Kristýnka je kočena !!!! :slight_smile:
8. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz
Gabi :grinning: no to tak asi uz byva, deticky si proste umi vybrat. ALe myslim ze je to kocka i tak, ne?

Ta buchta je asi slita :unamused: navic mame blbou trouby a blby plechy, ten plech se mi vzdycky zkrouti, takze testo natese k jedny strane, no takze tam je nedodelany a na druhym konci pripaleny :rolling_eyes: jee az budu mit jednou svoji vlastni poradnou kuchyn :pensive:
8. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Jdu zpětně odpovídat :slight_smile:

Panter to je krásná váha, to už jste na porodní že? :dizzy_face: A Fialkovič dobrý? :grinning:

Dludli vy máte taky už krásnou váhu a to je dobře že jste hlavičkou dolů, už je malá pravděpodobnost přetočení :slight_smile:

A sem jsem to ještě nepsala, tak píšu že jsem si tu cestu do tý Pizzerky projela a je to jednoduchý :slight_smile: To jsem ráda :sweat_smile: Ale cestou zpátky jsem zabloudila :sweat_smile: To se snad nějak vymotám :grinning:

Dludli, Gábi děkuji za pochvalu Kristý :slight_smile:

Dludli pak se pochlub s fotečkama pupíčku :dizzy_face: My jsme včera dělali taky "umělecký" fotky, každej měsíc se fotíme společně s Kristýnkou, dřív jsem si fotila každý týden taky pupek a včera měla Kristý přesně dva měsíce, tak jsme se museli blejsknout i s manžou a právě na to jsme ji vyšňořili do těch šatiček :slight_smile:

Gábi to je dobře že nejsou žádný problémy :dizzy_face: Emmísek je zlatíčko :dizzy_face: To je jako naschvál že se pokadila :grinning:
A ty šatičky co má Kristý máme od vás, pamatuješ? :grinning:
9. kvě 2008 v 06:53  • Odpověz
achooooj fešandy :wink:
9. kvě 2008 v 07:02  • Odpověz
dobré ránko :wink:
Terko, u Fialkoviče docela super, škoda, že měl ambulanci, ale i tak jsme docela pokecali :wink:
9. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz
ahoj, tak dneska mrtvo, no bodet pri tom pocasi, taky vas jdu jen pozdravit a pokracuju v uklizeni, kdyz je takle pekne tak me to bavi, pesu pradlo tak se tesim az povesim na slunicko, to je parada. Moje mamka mi kdysi rikala ze se s babi na chalupe dohadujou kdo povesi pradlo, no ja si tukala na celo, ale ted uz rozumim :dizzy_face:
9. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
Terko, doufám, že se tu někdy chytnem a dr. F. zdrbnem :grinning:
9. kvě 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
Ahojky jen nakukuju už mám doma MM a malá chrápe :astonished: chtěli jsme jí koupat ale trochu nám zkazila plány :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že bude spát v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Panter no neni co drbat, spíš slintat můžeme :grinning:
9. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
Terko, jsi tu ještě?
9. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
holky, dneska jenom nakukuju :wink: za chvíli razíme na chalupu :slight_smile: já se moooooc těším :dizzy_face: krásnou sobotu.. papapa
10. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
koukam kdo muze travi krasny den venku. No bodet :slight_smile: ja jsme taky jenom na skok. MM mi udelal venku houpaci sit, tedy mame hamaku, jako ze to neni sit, ale souvisla latka, no a to je bajo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak je hezky tak jsme se rozhodla vyprat mimi veci a pekne na slunicku ususit. No a nez prack avypere tak se budu zase valet v hamace :dizzy_face: jo tomu rikam plan.

Misko v utery patrne nedorazim ja, pojedem do Prahy, MM ma pracovni pohovor no a jak asi budu muset chuderka do IKEI :grinning: :grinning: :grinning:
Hele asi bychom si taky mely zapykat dalsi varku cviceni co? Myslim ze jsme to mely do dubna.
10. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Dludli ty se máš :dizzy_face:

Panter včera už jsem to zabalila :grinning: Užij si sobotu, konečně můžeš ven že? To je asi zvláštní pocit :grinning:

My jsme byli na gigaprocháááázce :slight_smile: Chci zrovna hodit fotky do alba :dizzy_face:
10. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
no uz na ne koukam, s tim kocarem ti to proste sekne!!! :dizzy_face:
10. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
Děkuji Dludli, zrovna koukám že tu všichni jsou, jen mě MK zase nešel :angry: :frowning2:
A jak je? Válíš se v síti? :grinning: Já bych se válela hned, strašně mě od porodu bolí záda :confounded:
10. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
jo jo valim :sunglasses:
sem tam tedy, jen vzdycky dojdu dat prat pracku a povesit hadricky, vyslo mi to nakonec na 6 pracek :confused: tedy u s perinkama a tak, a davam do kazde varky radsi min veci, at se to pekne proplachne.

Ted si jdem dat s MM kaficko na zahradu, i kdyz zrovna mozol zalez a fouka docela vitr, ale myslim ze nezmrznem. Pak asi pujdem na jedno, kluci pak chteji koukat na hokej, no kukla bych taky ale sedet v zacouzeny putice se mi tedy nechce. Tak pujdu pak domu. A treba jeste neco poklidim. Uvidime.

Tak zatim papa

jo a me ted boli zada kdyz lezim na zadech, ale v te siti ne, tak to si chrochtam. No je to zvlastni ze te boji po porodu, cekala bych ze prave porodem bolesti zad skonci :confused: no mozna Kristinka je takovy cvalik :grinning: ? Ze te ze zvedani boli zada?
10. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz
holky, tak jsme byli na chalupě a bylo to moooooc fajn :wink: už se těším na léto, až se tam odstěhujem :slight_smile:

Terko, ta společná rodinná fotečka je krásná :dizzy_face:
10. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
ahoj Panter, ted jsem zrovna narazila na tvoje album, Jachymek ma takovy tenoucky rucicky a nozicky :sweat_smile: tedy na to jak se narodil brzy je podle me poradnej, ale ja bych mela strach ze ho polamu :astonished: :sweat_smile:
Ajak ho Hynda oblika to je krasny, i ta fotka jak ho ma na brise :grinning:
10. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
dludli, je pravda, že není oplácanej, ale myslím, že to není tak hrozný :sweat_smile: to víš, Hyneček byl ještě hubenější :grinning:
10. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
Joo? No vsak on to dozene, A mit doma "soudecek" to pak taky neni dobry.
10. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
no, já si, dludli, myslím, že kdyby měl 3kilča, tak by nebyl o moc tlustější :sweat_smile:
10. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
prostě miminka mají spíš ty bříška :wink:
10. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz
jo to mas recht :slight_smile:
10. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
dobré ránko :wink:

maminy, chci se jen poradit, jak ty vaše berušky teďka oblíkáte? :sweat_smile:
11. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
Dludli v těhu mě boleli jen občas, za to po porodu bolí skoro furt :confounded: a máš pravdu hlavně jak malou zvedám, ale nevydržim třeba ani dlouho stát u vaření nebo mytí nádobí, jsem zvědavá jak budu fungovat :sweat_smile: k Dr. se mi nechce, ještě bych dostala nějaký injekce a to já nesnesu :sweat_smile:

Holky závidím vám všem ty zahrady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Panter děkuji za pochvalu teď jsem ti projela album, teda Jáchymek je kouzelnej, takovej drobeček úžasnej :dizzy_face:
Já malou teď nenavlíkám :slight_smile: Dávám jí bodýčko, kalhoty a mikču s kapuckou, takže nedávám ani čapku a pokládám jí do takový teplejší dečky v kočíku a tu někdy odhalim, když na ní sahám tak neni ani přehřátá ani zmrzlá :slight_smile: A my chceme aby byla taky trochu otužilejší, mě naši koupali ve studený vodě :grinning:
11. kvě 2008 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.