• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Emm začala ráno bekat, jen jsem ji na něj posadila... :frowning2: tak nevím, budu zkoušet dál...

no Hynda je fakt šikulka !!!
3. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
u nás se taky nadává, když ho tam posadím :grinning: no, Hynďa byl fakt šikula, taky jsme se tomu víc věnovali, teď už je to horší, a musím přiznat, že vííc na to dbá David než já :sweat_smile:
3. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
jako my si nemůžem s ničím hrát na zemi, u nás se všechno musí vytáhnout na stůl a pak si s tím hraaje ve stoje u stolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě z něj trefí
3. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Emm taky většinu dne prostojí...:slight_smile: a teď začíná machrovat a pouštět se...no ještě že má na zadečku plínku a nárazy tlumí...nebo jak machruje,když si popochází, to jsou výrazy... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Oli, tak tě teď opouším...:slight_smile: musím jít kuchtit oběd, Emm se budí...pááááá
3. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
jako zlatý malý miminko, ležící :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak, já se rozloučím, míříme s Jáchymkem do krámu a pak k našim na obídek :wink: Gabi, mějte se fajn a doufám,ž e se tu sejdem častěji :slight_smile: papa
3. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
Gabi :grinning: :grinning:

páá
3. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
teda zensky ja padam a cucim na drat! Jdu ten roman skouknout :slight_smile:
3. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
jo tak prej ze se nebude varit :grinning:

no jdu vyndat dite z krbu, se z ni picnu :grinning: srazik bych brala, taky nejlepe v plnem poctu, kdyz holkam do toho porad neco vleze a tak.

Gabi ze by jsme se vetrely k Budejckym? To je asi blby co? nebo neni? ja tedy s nimi asi dvakrat byla a bylo to super, tak nevim.
3. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
jo gabi a zupan neni moc prakticky, ja ho isce mama takovej krasnej ruzovej se srdickama, ale kdyz mas pak mokry rucicky nacpat do tech rukavu tak to je o zlomeninu, osusska je mnohem lepsi (ale tedy s zupanem chodim pac delame paradu :grinning: )
3. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
jo a jeste jsem chtela napsat ze u nas taky jede Snapik!!!

A vyborne krb jsem zabarikadovala a ted se Zuzka topi v psi misce na vodu :rolling_eyes: :grinning:
3. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj kočky,

vy jste toho teda nakecaly!!!

Ohledně srazíku, v pátek s Budějovicema bych šla moc ráda, docela bych se vtírla, ale nemůžu, jedeme k našim. Příští týden nebudu a další týden nevím, protože manža si domlouvá práci v terénu na Šumavě, takže je dost možný, že to bude už za 14 dní, tudíž bysme na Šumavě zůstaly! Ale máme na sebe mobily, takže kdyby se něco chystalo, dejte vědět, ozvu se, jak jsme na tom!

Jinak jsme taky pro srazík!!!

Včera jsem vůbec neměla čas, nebudu říkat, co jsem dělala, když se nesmí o vaření mluvit, ale měla jsem toho plný brejle, odpo přišel taťka a oslavili jsme narozky! Bylo to moc fajn, i když pak běžel na schůzi v baráku! Ale oslavíme to i dneska! Už se těším!

Zuzí, s tím Zuzíkem v krbu jsi mě fakt pobavila! A s tou psí miskou taky! Hele, Zuzík bude pěkný éro, cooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
Míšo, ale já jsem nikdy neřekla, že se tu nesmí vařit, klíďo piš, co chceš :wink: já jsem jenom vysvětlovala, proč se do některých hovorů nezapojuju :grinning:
4. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
holky, to určitě bude zajímat a navíc je tu kuchařek hodně :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojík,

tak na plavání nejsme, bo jsme měli hoooooodně náročnou noc..Emm :frowning2: se od 10 pořád budila, hodně plakala..no a nespala z do 4 do rána, budila se tak po 15 minutách, dost plakala, pak ale zase pořád říkala táta táta táta,lezla k němu v posteli a mazlila si ho.. Milan si dělal už srandu jestli neblouzní...pak procitla uplně a měla touhu si hrát...Usnula ve 4 ráno...nevím co to bylo zda zuby nebo fakt nevím, teď je úplně ok, vysmátá jak beruška...ráno vstávala po 9, takže jsme olavání nestihly...no tak příští týden.... :wink:

Mišo, tak jste si oslavu narozek užili?? :slight_smile: a co jste měli dobrýho??
KOukám, že si teď Šumavy užijete dost, viď?? :slight_smile:

Oli, na ten sraz v pátek teda jedes nebo ne???
:wink:
4. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky!

Oli, jasně, beru na vědomí!

Gábi, oslava byla fakt super, dneska, jestli Vikí pěkně usne, tak si dáme s taťkou vínko a budeme pokračovat :wink: Copak to s Emm bylo? Možná fakt ty zoubky! Chudinka! Takže jste toho moc nenaspali, cooo?

My ještě zoubky nemáme, ale poslední dobou mám pocit, jako by trochu prosvítaly na spodní dásničce, má ji i takovou dost tvrdou, takže myslím, že je to otázka pár týdnů...uvidíme!
4. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky čáu,

Jakou používáte kaši?

Chtěla bych zařadit další ňaminku.Kupujete nemléčné? Nějak v těch kašíčkách tápu. :grinning:

Já čekám až se probudíme a jdeme ven.Je tam krásně.Tak nachytat nějaké sluníčko když má prej dneska pršet. :grinning:

Gabi děsná noc. :frowning2: To víš, na tohle já nejsem zvyklá. :grinning:

Máme další pokroky. Vendy pěkně stojí na celých chodidlách, někdy stoupne i na špičky.Pokouší se postavit, ale ještě to musí trénovat.

Taky se sama už posadí. Jo, a jednou slezla z postele pěkně pozadu. Jenom jsem jí vzadu jistila. Takže asi tak.

Míšo a kdy ty máš narozky? Asi si je už měla. Takže taky všechno nejlepší, hlavně zdraví.

Zuzko, Zuzanka je éro. Fakt moc šikovná holka.Proleze pěkně všechno. :slight_smile:

Holky srazík taky beru, ale vy jste všichni moc ranní ptáčata.My vstáváme pěkně kolem 9 a fakt dopoledne máme práce dost.Takže já beru takový to poobídku.
4. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Gabi, zatím to vypadá, že vyrazím :wink: ale ještě nevím nic bližšího :sweat_smile:

Míšo, k tomu vaření... já se Tě ptala na nějakej dobrej, rychlej, jednoduchej receptík z mletýho masa :sweat_smile: asi jsi to přehlídla :wink:
4. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky holky!

Tééééda, Petruš, tak to jste šikulky šikulkovaté!!!! Gratulace! Vidíš, že se Vendy staví na chodidla a nestojí pořád na špičkách! Prostě je to šikulka, fakt klobouk dolů....to my si asi na tohle ještě počkáme! I když Vikí když je na kolínkách, tak se zvedá na nožičky a prdelkou nahoru, dělá to pořád častěji, takže taky čekám, co se z toho vyvine! Jsou to naše sluníčka, coooo? Mám radost z Vendulky!!!

Jinak narozky jsem měla včéééra 3.3. :grinning:

Oli, to jsem fakt přehlídla!!! Pošlu ti do IP ty švédské kuličky, co jsem posílala receptík holkám, jsou to ty, co dělají v IKEE, fakt ňamka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Míšo, všechno neeeeej!!!!!!

a díky za ten recept :wink:
4. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Miso taky gtalulace

Holky ero je slabi slovo desim se az se zacne pohybovat doopravdy a i nejakou rychlosti :fearful:

Ale nema na psa, ta kravajzna mi dneska vecer utekla, kdyz se mela mala budit na kojo, tak ja litala v nocni kosili po Suchaci (tedy pod kabatem :grinning: ) vzdycky na jednu starnu, tam nic tak domu jestli mala jeste spi, pak an druhou stranu, no nasla jsem ji asi po pul hodce u popelnic... :rolling_eyes: ja uz mezi tim ztracela nervy volala mame, no kdzy jsem se vratila mama plakala jak neco, ale snad nebyla vzhuru az tak dlouho. Tak jsme uplne splavena honem nakojila a pak jsme si musela svaknout slivovice abzch se hodila do klidu.

A ted jsu spat. Brou
4. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
Holky, díky za přání :grinning:

Zuzí, tak to byl teda zážitek! Takže pro příště - až se ztratí pes - kde ho hledat???? U popelnic!!!!

Oli, doufám, že se zadaří, jestli jo, tak je to moc dobrý!

Holky, to je dneska venku vítr!!! To je síla! Mě se dneska Vikí celou noc budila, to byla síla, pořád jsem k ní vstávala, skoro po hodince!!! Takže jsem KO a ona si vzpomněla, že bude vstávat v půl sedmé!!! Chjo, jdu fungovat :unamused:
5. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
ty narozky byly Míšo tvoje a ne manži?????????????? :confused: :astonished: Ajajaj, tak dodatečně včechno nej nej, hodně zdravíčka, štěstíčka, hodnou Viktorku a manžela..at jsi spokojenááá !!!! :wink: :slight_smile:

Emm večer teplotu 38,5 MEGA MEGA protivná, ale ráno je ok a v pohodě, ak snad to nic nebude....

musím se jít chystat na cvíčo..Míšo, ty teda asi nedorazíš, vid?? :frowning2:

Zuzo: :grinning: :grinning: to jsou věci s tím vaším psiskem... :wink:
5. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
Haló, haló

Nikde nikdo.
5. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky holky!

Tak jsme se vrátily z venku, je tam hnusně!!! Bléééé!

Gábi, díky za gratulation! Jojo, ten věk letí.....fůůůůj, takový narozky se ani neslaví!

Copak je s tou Emm? Že by zoubky? Chudinka!

Jaký bylo cvíčo? Co nového? Petruš, co u vás?
5. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
Míšo my dneska jenom kajdíme a u obídka se i blinkalo.Jako dost.Takže dneska troje oblečení a za chvilku jdu do pračky. Ale nemáme žádnou chřipku, jenom prostě to šlo všechno najednou. :frowning2:

No, jinak nic.

Dneska jsme pěkně doma.Tady prší celé odpoledne. Půjdem snad zítra.Nevim jak má být.
5. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
Petruš a není to střevní chřipka? My tenkrát kajdili tejden, i v noci a blinkali jsme 24 hodin, ale pořádně!!!

Holky, tak nejedeme na týden na Šumavu....

...taťkovi dneska volali, příští čtvrtek se má dostavit do nemocnice a v pátek (13.!!!!!) jde na tu operaci....takže uvidíme, co a jak bude a buď přijedou naši sem nebo přijedou a odvezou si nás nebo tam pojedeme samy...uvidíme, jak to všechno bude probíhat! Chjo, jsem z toho tak nějak na větvi.... :pensive:
5. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Miso tak at mu to vsechno dobre klapne a vsechno zmaknete!
5. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
koupila jsem zuzance novou lahvicku na piti, netekouci, jenze ta se musi sat a ona je zvykla ze to tece samo tak vzdycky tak smutne kouka co to jako je :fearful: nemate nejaky figl jak ji to naucit?
6. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
Zuzi, dej jí normální lahvičku a když pije, tak jí to zkoušej rychle vyměnit :wink: nám se to takhle dařilo s nekapacím hrnečkem :wink:
6. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.