• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
tak je tu ted někdo?? :slight_smile:

Zuzi, já bych ji zkusla dát tu lahvičku na hraní, kdyz neteče, aby si ji omakala a ozkoušela..uvidíš, ona na to přijde...:slight_smile:

Mišo, tak at to manželovi všechno doře dopadne !!! Určitě mu pátek 13. přinese štěstí !!!! :slight_smile:

Peto, jak je Vendy?? Ještě kadíte a blinkáte?? :confused:

Olča je asi ted v ČB, ze???
6. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky Gábi!!!

Já myslela, že jdete taky na srazík, když jste tu o tom s Oli povídaly!!!!

Jinak díky, snad to dobře dopadne! Chjo, máme z toho ale fakt strach! Je to hodně náročná a složitá operace a vzhledem k těm srůstům, co už tam má, tak o to je to složitější! Prý to bude dělat primář s ještě jedním doktorem (mým oblíbencem), co jezdí operovat do ciziny! Ještě nevíme, co budeme dělat s Vikí, ale s největší pravděpodobností buď přijedou naši nebo my se sbalíme a vyrazíme na Šumavu, aspoň na pár dní, podle toho, jak to bude s Vildou vypadat!

Jo, hlásím, že jsem dneska objevila prořezávající se zoubek, takže jak se to říká....kdo objeví zoubek, měl by dostat něco na sebe nebo jak???? Musím to připomenout doma :grinning:
6. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
Míšo, dostaneš na šaty.Gratulujeme k zoubku.

Jinak Vendy je dobrá.Asi jí nesedl oběd.Měla hovězí ragů s rýží.Dneska to dojídala a v pohodě.

Míšo,s tou operací budeme držet palečky.Ale hlavně to budete mít už za sebou.

Taky Vendulka už přes týden dává pusinku.Řeknu Vendy pusinku, a už je u mě na puse.Kočička.Ale nikomu jinýmu nedá. :grinning:

Je tu někdo?
6. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tu lahvicku ma u sebe v koutku, zkousim ji to porad davat a zatim nic.

Ja sjem dneska nejaka unavena, tak je proi me jednodussi lezet se Zu na koberci a hrat si s ni, nez porad odbihat a neco delat, koukat kde co rabuje, takze nejlepsi jak tomu zabranit je se ji poradne venovat. Ted jsem zaskocila jenom nez pujdem ven a zuzanka zatim uklizi tatkovi CD :grinning:

Miso my se na to nakonec vybodly, o predchozich srazech nam se vzdycky nekdo pisnul, jako ze nas taky zvaly a ted nic, tak jsme si rikaly ze to nechame byt.
6. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Zuzko, taky půjdem ven.Počkám až se Vendy probudí.Tady to zase nějak černá.Doufám že nebude pršet.

Koukám že taťka bude mít radost :grinning: jak bude mít pěkně uklizeno.
6. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
nakukuji a nekdo tu je...:slight_smile: taky se chystame ven a taky mě to černo děsí...:frowning2:

Mišo, přesně tak jak píše Zuza, nikdo nás na srazík nepozval, tak jsme nešy...

Peťo, Emm mě teda pusinky nedává, jen panence a hračkám...takže pusinkování závidím...
:grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Gabi, to jsou krásný mokrý pusinky... :slight_smile:
Sedim tu a obídkuju a koukám kolik nás tu nakonec je. :grinning:
Olču jsem zahlídla na hlavní stránce v červnovkách, třeba taky zajde
6. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
zejtra má termín porodu manžela sestřenka.jsem zvědavá jestli jim to na výkend vyjde.protože manžel jezdí služebně přes týden do Prahy
6. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
holky, jakou dáváte tu kaši večer..... :cry:
6. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Peto a co čeká sestřenka???

Kaše dávám ruzné, obilno-mlecné, ryzové, ruzné ovocné příchutě...:slight_smile: Zkoušela jsem od Hami, Sunarky, Nestle, Nutrilonu a vsechny Emm chutnaly...ted jich ale začíná mít "plné zuby"..holt je už velká holka... :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
Budou mít kluka.......................

Já musim nějakou koupit a pomalu začnem pořádně baštit, abych nekojila do dvou let :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Tak jo kočky. Moje zvířátko je vzhůru, tak jdem na chvilku ven.Jenom na zahradu.Daleko se mě dneska nechce. :grinning:
6. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
čau holky, sraz se nekonal a já řeším ledničku :grinning:
6. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak že by tu už nikdo nebyl? :confused:
6. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj kočky!

Jak to, že srazík nebyl? Nebo byl a tys, Oli, nebyla? Copak s ledničkou? Zeje prázdnotou jako u nás? :grinning:

Petuš, my dáváme pořád Hami, pořád rýžovou s banánem, někdy mi někdo říkal, že by se to nemělo moc střídat! Zkusila jsem taky od Hami - První kaše, dobrá, ale jak je obilná, tak je jí děsná spotřeba a krabička dlouho nevydrží. Pak jsme zkusili Hami - ovocnou na dobrou noc - přeslazená, fůůůj, už nikdy! A teď bábinka koupila Hami jahodovou a ta nám moc chutná! Jinak já se doma držím pořád osvědčené Hami - rýžové - banánové a pohodička, teď jsem koupila i nadoma tu jahodovou! Jo a měli jsme taky meruňkovou, taky dobrá, ale banán a jahůdka vedou! Kupuju jenom tu Hami, vlastně všechno od Hamé - nápoje, obídky, svačinky. A jsem spokojená. A kaší se držím rýžových, jsou lehce stravitelné :dizzy_face: Mňam! Ale myslím, že je to všechno na jedno brdo...

Jinak taky závidím pusinky!!! Taky už to na Vikí zkouším! Vikí zase ukazuje....máme kalendář a já se ptám - kde ji Vikinka a ona ukáže na kalendář! A kde je kytí - a ona ukáže na kytí.

Gábi, Zuzí, chápu, asi bych taky nešla, je fakt, že sem vždycky někdo hodil odkaz, že je srazík a takový to "POJĎTE!!!"
6. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Vikís usnul, tak jdu dobalit a zkulturnit se....za hodinku přijede tatík a pofrčíme, mám pocit, že na mě vyjde opětovně jednou za uherák řízení, takže bacha na silnicích..... :angry: Ale musím to procvičit, když s Vikí pak pojedeme k našim...
6. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
hele, ale já to sem hodila....

srazík nebyl, protože se to většině nehodilo

já byla v budějcích včera, protože sháníme tu lednici, potřebujem novou, manža přinesl měřák, změřil spotřebu a zjistil, že je velká, tak jí budem po 8mi letech měnit
6. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
Aha, a už máš představu, jakou vyberete?My máme Whirpool a zatím dobrý!

Takže jste byli včera jenom shánět lednici nebo i po nákupech?
6. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
Míšo, whirpool nedělá široký jenom 55cm, tu my zrovna potřebujem :unamused: byli jsme jukat jen po lednicích, ale koupila jsem si boty a vybrala bundu :sunglasses:
6. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
Jéé, Oli, to se máš!

Hele, přeju krásný víkend, já frčím, musím ještě nakrmit Vikíse a pojedeme!

Takže opatrně na těch cestách.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
Míšo, šťastnou cestu :wink:
6. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
cauky
no tak jsme sraz resily zbytecne. Oli vim ze jsi sem psala ze je sraz, ale spis tak jako ze jedes, nez "pojdte taky" no tak nejak jsme z toho mely blbej pocit ze bychom byli navic. ja nejdriv myslela ze napisu holkam do CB ze bzchom jako sly taky a co ony na no, ale pak sem to nejak nechala plavat, ale tak treba priste :slight_smile:

Hele to dobre nakupujes lednici :grinning: :grinning: :grinning:

my kasi jeste nedavame, al echci s ni taky zacit. Akorat nevim jak to navliknout, pred spanim bzch radeji kojila, prijde mi ze se Zuzanka tak jako zklidni, pekne u mamy u prsicka (a taky by mi to chybelo :grinning: ) tak dame asi kasi pred koupajdou jako i Misi, akorat mi pak nebude vychazet jidlo na stridacku s kojo jako to mam ted. Odpoledne ji davam ovoce kdyz se vzbudi a pak by mela tu kasi, tzn ze bych naposled kojila nekdy ve 2 pred odpolko spanim a pak az tak po 7 az pul 8 na noc. To me bouchnou prsa :fearful: :grinning:
No uvidim jak to vymyslime.

hele tak manza dokoupal ( jo uz je doma, pekne unavenej a tim padem poradne protivnej :angry: a to mi cestou volal a smal se mel dobrou naladu tak me to docela nakrklo)

Zuza uz ma lepsi tu rymu, ale pro zmenu ji odpoledne zacalo hnisat oko, ale docela dost tak nevim co s tim. mam nejaky kapicky co mela tehdy s tim ucpanym kanalkem tak zkousime kapat a uvidime co to udela.
Jo taaky jsem si vsimla ze zdravotni potize zacina mit vzdzcky v patek na vikend dobry ne? :wink:

tak bezim PAPA
6. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak furt nakukuju a tady nikdo tak aspon napisu neco dalsiho at tu nekoukam porad na to same :slight_smile:

manza je total KO, cely den pospava a polehava, ted tedy dela koupajdu ale hned varoval ze pak jde hnedle lezet. Ach ten bosch zpropadenej :angry:

Zuzanka dneska odpoledne usinala pres trictvrte hodky s placem. Nevim co ji bylo byla jsem z toho uz nestastna :pensive:

Oko rano vypadalo desne, zuza vstavala o pul 7 tak manza zjistoval na netu kde je jaky dr, meli jsme v planu jet do nemocnice na ocni ambulanci, ze jsou tam od 8 a manza ze se tedy zatim natahne no a vylez v 10 :grinning: Mezi tim se zuzanka prospala ja zacala delat obed / rajskou/ po obede manza zase usnul, ja si hrala s malou, pak zase ven, no a to mi tak spatne usinala, ale pak chrupala pred domem a my koukali na film. No a den je pr.... :sweat_smile:

Z lahvicky myslim uz pije ale nic nevypije, nejak nechce, zato kojim snad po hodine, nevim jestli na nas taky dopadl ten spurt? Nejak nas to zatim minulo, tak jsme si to ted asi vybrali. Chce kojit op kazdem jidle, to uz jsme nekojili. A chce byt u prsa docela dlouho.

no jinak normalni den :slight_smile:
7. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Zuzi, to je teda den...:frowning2:
A co to kukadlo, nějka jste to pořešili nebo se to zlepšilo?? Něco kapeš??? a kojís páč si to vyloženě vyžaduje???? tak zkus jinou lahvičku, aby se nabumbala a at ji nemusís pořád tak často kojit, ne??? :wink:

Já jsem taky trochu beklá, pořád je Emm jen na mě a MM řeší barák a věci kolem ..chápu, je to potřeba,ale já potřebuji aspon na malinkou chvilinku od Emm vypnout..a jak to dopadlo?? Emm je na mě totál závislá, poslední dva dny je hrůza..jdu jen z místnosti, brečí jak vzteklá, volá máma máma...jdu na záchod, to samé, tak doleze na záchod a nenechá mě ani v klidu se vytentovat... :frowning2: :angry:

já dneska vařila koprovku a Emm mě vzala na milost a zase jedla...:slight_smile: Ve ct tomu skoro nic nedala ( Zuzi jsi svědkem), v pátek k obědu vůbec nic, a dneska zase všechno snědla...to je potvůrka... :wink:
7. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky.

Naše kočka je s tátou nahoře u babi. Normálně zase nejíme.pár lžiček z oběda a pak jenom kojim.Už je to děs.
Večer dostala kaši.Koupila jsem tu Hami jahodovou.No byla dobrá ¨, ale zase jenom zbaštila pár lžiček.

Zuzko, ať máte očičko brzo dobrý.
7. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dneska Vendulka seděla poprvé v nákupním košíku.Tam co je to pro ty děti.Koukala a moc se jí tam líbilo.Pořád koukala po lidech.
7. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peto, my taky s jídlem bojujeme.. :frowning2: jsou dny kdy nejí, dá pár lžiček, blbne.. a pak je zase líp a spapá všechno...:slight_smile:

tak nákupní košík Emm taky dostává a je z něj pořád paf a užívá si to v něm...:slight_smile: ale kdyz je v něm moc dlouho, tak se v něm otáčí a začíná nám vyhazovat nákup... :grinning: :grinning:
7. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky a musím se pochlubit jak máme geniální dítě..vysávám, vypnu vysavač, nechám ho ležet, zadělám zásuvku ochranou krytkou a odešla jsem něco odnést..přijdu zpátky do pokoje a Emm dává zástrčku od vysavače do zásuvky... :grinning: :grinning:

no je těch věcí více co mě uchvacuje jak si to v tě hlavince secvakne,ale tohle mě fakt dostalo... :grinning: :grinning:
7. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
gabi Emm je šikovná.

naše Vendy na všechno odpovídá pěkně nene.už si i pokecáme přes den.

Vendy to v košíku vydržela cca 35 minut, a super
7. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ránko,

tak Emm dneska řádí od rána..stihla už pomalovat MM papíry do práce... :wink: a včera jsme nesli do kuchyň.studia počmárané návrhy kuchyně... :grinning: :grinning:

taky už má botičky,ale jen na doma, takové ty kotníčkové bačkurky, aby se ji v tom nepekla nožička a je v nich hrozně namachrovaná... :wink:

tak mějte pěknou neděli,pa
8. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.