• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Jsem právě zjistila ze má dneska Viktorka svátek a koukám, Peťa mě předběhla...:slight_smile:

Takže Viktorko, přejeme ti s Emmi všechno nejlepší a stále tak usměvavou a hodnou maminku !!! :slight_smile:

Tak naše cácorka jí dneska vzorově..takže ji sem přijdu párkrát pokárat a třeba se rozpapá... :grinning: :grinning:

Musím, dítko tu škodí...:slight_smile:
10. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj!

Viki taky vsechno nej :dizzy_face:

hele tak ja bych chtela kojit co nejdyl 2 az 3 roky mi nejak nevadi (za predpokladu ze budu kojit jen rano a vecer doma pekne, aby me nahanela v parku to se mi taky nechce :grinning:) ale rekla bych ze to vyresi dalsi mimco dve naraz fakt kojit nebudu. takze to vidim tak ze az za nejaky rok dva zjistim ze jsem tehu (hehe si to maluju co?) zatnu zuzance cecek :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak z te nove lahvicky si myslim ze pit umi, ale asi ji to neba, pac z te tekouci pak vzdycky pokropi vsechno kolem, ale myslim ze stejne vypije minimum, i kdyz ma ikeackou plastenku (to jako ten brindak) jak je totalne mokra yu musim ji prevlikat, nejvic si naleje za krk. Tak to me fakt nebavi.
No ale vzhledem k tomu kolik kojim pres den si myslim ze ji tekutiny nechybi.
A chce ted kojit nejak vic nez driv.

Mame to taky tak nejak jako misa- Kolem pul 8 (no nekdy ud pul 7) kojo v posteli,
pak ma vlastne snidani, pac abzch se v lkidu ja umyle prevlikla atd, takm dostane krupku nebo piskot nebo neco, takze vlastne snida,
pak kolem 10 kojo a spat (nekdy chce kojo i v 9 hod)
a pak kolm poledne obed (jak se vzbudi)
pred spanim cca 14 hod kojo, po spani cca pul 4 svaca
a ted nove pul 6 misto kojo kase,budu ji davat taky pred koupanim
a po koupani cca pul 8 kojo a spat.

Jo a posledni dobou kazde jidlo zapijime kojo. Ona to tak proste chce

:fearful:

Tak jdu kojit :grinning:
10. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Díky za přáníčko Vikince, vyřídím jí to, ale až zítra, teď už chrupká!

Zuzí, koukám, že tvá náplň dne je plus mínus kojení :grinning: Ale když vám to vyhovuje, proč neéééé??? :wink: Hlavně bacha na to dožadování se cucínkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :confused: :sweat_smile: to je fakt potom hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky, jdeme s taťkou popít šampáňo, potřebujeme trochu vylít hlavy.....začíná na nás pěkně padat stres, nervozita a všechny možný chmurný myšlenky.... :confounded: :grinning:
10. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Holky velká novina...... :grinning: Vendulka se před cca hodinou sama postavila. Kočička moje malinká.

A hned dvakrát za sebou. Pak jsem jí oblíkla do pyžámka dala kojo....pak se dvakrát pustila a zahryzla se tak až jsem vykřikla a ona začala natahovat jak se lekla. Takže já to äsi nebudu lámat přes koleno a začnu přestávat.

Abych se bála každýho kojení to ne.

Zuzko, tebe Zuzanka nekouše? Asi ne jinak bys to tu napsala.To máš kliku. :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jé Míšo, tak pěkný večer.
10. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
ale jo taky kouse a presne jak jsi psala je to signal ze uz ma dost. A jak vyjeknu, siknu, tak se taky moc lekne chuderka, jenze to z pusy tak vyleti, proste to boli no!

Misko budu drzet palce, snad bude vsechno OK!

Holky s tim kojenim jsem si ted vybavila zvlastni situaci, jak chodime plavat tak jsou tam samozrejme vsechny mami nahate (jako v satne ne v bazenu :grinning: :grinning: :grinning: ) a tudle oblikala mamka klucinu, uz sedel sam, a ona mela jen rucnik kojem pasu (nejdriv se oblekaji mimica aby jim nebyla zima az pak mamky) no a on sedel na prebalovaku, mamka mu oblekala tricko nebo neco a on pricucnutej na prso :grinning: proste jak u nej stala a on tam sedel proti ni, al eprislo mi to moc mile a nezne :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Petruš, gratulace k prvnímu postavení!!!! No to je Vendulka fakt šikulka!!! To je krááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsi pyšná máma, cooooo? Já už chci taky!!!!! :angry:

Ono když mimi fakt kouše pořádně, tak je to na každé mamině, jestli přestane nebo ne....já bych to asi taky utla.... :sweat_smile: No, uvidíme!
11. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahoj, miso tak uz taky na nohou? Tam je pocas co?

Hele ona me nekousne pokazde vetsinou ji stihnu odendat driv nez se zacne nudit a kousat. Ale jednou za cas me pekne tafne.
Ted posledni dobou chce byt nejak porad u prsa a zuzlat, kojime nekdy i pul hodky, nez uzna ze ma prsicka dost.

Jo a holky chystame v nejblizsi dobe prepadovku IKEI kdyby jste chtely nekdo neco dovezt staci rict :slight_smile:
11. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
Týýýýýjo, Zuzí, IKEA, jooo? Tak to já mrknu na stránky! I když mám zakázáno utrácet :grinning: Ale nějaký doplněk nebo tak!

Zuzí, kdy jste vsátvaly?

Dneska je hnusně....odpo vyrazím jenom tady do shopu a malé kolečko a hurá domů! Taťka dneska snad přijede dřív, tak uvidíme!
11. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
dneska asi v 7 nejak plus minus, me chvili treva nez zacnu poradne vnimat ale Zuzanka se tam uz nejakou chvili placatila. Je sranda jak se me snazi vzbudit a jak ma pak radost kdzy se ji to povede :slight_smile:
Ale je dneska nejaka mrzuta, asi nedospala. V noci jsme vstavali asi 4x :rolling_eyes:

Jo pojedem asi pristi patek. Ja hodlam utracet tedy mooooc :slight_smile:
11. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
AAA uz zase kojime, po hodine :fearful: Asi je nevyspala, je nejaka mrzuta, zmerim ji i teplptku, nejako se me nezda. :unamused:
11. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
Zuzí, Vikí dneska spinkala pěkně, vzbudila se na kojení až v půl čtvrté a pak až v sedm ráno! Takže noc byla OK, ale taky je dneska nějaká mrzutá, ráno jsem měřila teplotu, má trochu zvýšenou - 37,4 - to bude ten Prevenar, uvidím, jestli to neklesne, dám Nurofen, tím se nic nezkazí! Jinak minule měla to místo po vpichu pěkně zarudlé a tvrdé, tentokrát ne, jenom malou tečku a trochu červené, ale jinak OK. Takže tu mrzutost přičítám tomu očkování!

S tím, jak se tě Zuzí pokouší vzbudit, to máme podobné. Já vždycky dělám, že ji nevidím, že spím a ona do mě hrozně šťouchá a pak má hroznou radost, když na ni juknu a zeptám se jí, jak se vyspinkala :sweat_smile:

Taky bych utrácela jak divá, ale domluvili jsme se s manžou, že dokud nebude zase OK a v práci, tak se budu snažit šetřit! To víš, hypotéka na byt, ještě cca 2 roky splácíme stavebko na pozemek....a nevíme, jak dlouho bude manža marodit, takže se musíme teď držet na uzdě!

Nedávno jsme vzpomínali, že co nákup v IKEE, tak cca 5.000,-- Kč, jen naposled, to s námi byla maličkatá Vikí to bylo "jenom" přes 2.000,-- Kč....ale to dělají ty doplňky! Všechno je tak levné a tak hezké, že se ani nenaděješ a máš plnej košík :grinning: Jinak jsem četla, že IKEU na Zličíně budou rušït a prodávat prostory a budou tam stavět největší IKEU v celé Evropě a proslýchá se, že budou stavět v ČB naproti výstavišti, jak je tam to parkoviště.....už aby to bylo....ale to musím chodit do rachoty a vydělávat na měsíční přísun IKEY :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
jo o ikee v CB jsem taky slyzela al epak se pry najak rozhodlo ze to nebude. Naproti vystavisti m,a byt nejaky obchodak to jo, ale nerekla bych ze ikea. Videla jsem na to nejaky projekt.

Gabco co plavani ?
11. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky, tak jsem doma z plavání...:slight_smile:

no paráda, užily jsme si to..teda prvních 5 minut Emm začsla bekat - si říkám ajajaj, bude zle... :frowning2: je ve vodě poprvé a hned děti apod...ale pak se otrkala a byli to nejvíce vyrušující dítě..vejskala,a křičela, smála se, spolupracovala...no nadšeníí...:slight_smile:

Zuzi, tak Ikea, jo???? :slight_smile:)))) tak já mrknu na net a dám seznámek... :grinning: :grinning: jedete do Brna nebo Linze???

Gratulace Vendy ke stání,šikulka !! :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak jsme po obede, tedy zuzanka aj nenjak nemam jeste hlad ale mam vareno od vcera.
No s pitim to mame tak ze zuzanku ta nova lahvicka proste nebavi, pac necaka, ale pit z ni umi. Tak se asi smirim s tim ze budem po kazdem jidle prevlikat, pac ona je vzdzcky mokra upln evsude, hlavne na zadech. Kdyby sedela tak je to asi i lepsi, ale jak spis lezi v tom lehatku tak ji to zatejka proste vsude :grinning:

Odpolko vyrazim do mesta delsi dobu se chzstam do Cesky koupit si kojo podprdu, mam dve ale takove spis na doma, a jednu sice ne kojo, ale ma odepinaci raminka, tu mi koupil manza k vanocum, ale nejak mi z toho ty prsa lezou :sweat_smile: No mozna zmaknem i kafe s mamkou, jsme predbezne domluveny a ja se pak zastavim na schuzce za detma z oddilu, slibila jsme ze tam budu no ted toho trochu lituju pac nevim co tam budem delat, v klubovne bude pro zuzanku brajgl a moc lidi a vzpustit ji tam nemuzu, budem tam rusit program, no jinak je to studeny barak, tak nevim co tam kde budem delat, no ale slibil ajsem tak to nejak zmaknem. Je to od pul 5 do 6 a pak pro nas prijede tatka a doma koupani a vecerni kolotoc.

Dneska ma taky schuzku zase kvuli pozemku, s architektem co tam vedle bude delat bytovky. tak nevim co s nim vlastne chce domlouvat. Dal nam rozpocet na 200 m cesty na 4 mil :fearful: ale je to vcetne chodniku a osvetleni a vseho. To snad po nas nemuzou chtit. Musim si nejak zjistit co tedy potrebujem ke stavebnimu povoleni. Uz jsme n ato jednou koukala ale nejak jsem to nepochopila tak to musim jest ejednou poradne prozkoumat. Mozna bych na neco narazila na strese.
No jinak MM bude jeste kontaktovat souseda, ze bzchom to zasitovani platili na pul, jelikoz on ma pozemky az za nama tak rpo nej by tp bylo dost vyhodne, no pro obe strany a my pak budem kus pozemku prodasvat aby se nam vratili investice do te cesty (alespon z casti) a bylo za co stavet.
No takj je to cele takove slozite a zavisi to nam moc vecech ktere muzou kdekoli selhat. Jo jeste jsem zapomela ze ta cesta pujde pres pozemek univerzity, takze jeste jednat s nima. No proste :rolling_eyes: navrch to neni nas pozemek ale tchyne, ktera se tudle nechla slyset co jako bude s domem v suchaci a ze preci davni rikala ze si muzem pristavet.
No tak to nevim kdy pac kdyz jsme s ni naposled mluvili tak nechtela o jakychkoliv zmenach slyset :angry: :angry: :angry: ale to je tak vzdycky.

No nic jdu zklidit katastrofu po jidle a prevliknout zuzi :slight_smile:
11. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak nakonec to bylo na sprchu :grinning: rejze vsude, piti vsude do toho pokadena, tak kdyz jsem ji stejne musela celou slect tak sla do sprchy.
Kocky dneska kojim fakt po hodine. proto jsme tu taky porad :grinning: kojim u PC

No ted jdemem spat a do mesta.

A ikea asi prazska :wink:
11. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
nakukuji a Zuza se teda rozepsala...:slight_smile:

myslís ze kojís více, ze je mrzutá ze zubu nebo proc ta změna v kojení????

S tím pozemkem to je teda...jsem zvědavá jak to celé dopadne...kež by ve vás prospěch !!! :slight_smile:

Večer jdu zapíjet mimíska od kolegy, tak nevim v jakem stavu dorarim ráno na cvíco..:slight_smile: a zitra v 7 jdeme zase slavit narozky MM kolegy...a jde s náma samozřejmě i Emm...:grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Zuzí, čtu dobře - 200m cesty za 4 milióny??? To si děláš prdel, nééé? A kde pak ještě vzít min. 2 další mil. na baráček? Tak to je teda KAUF! Do toho bych nešla....když si vezmeš, že bys dala mega za pozemek v ČB a min. 2 mil. za barák, tak mi to pořád vychází výhodněji stavět na novém než na tom, co plánujete.... :confused:

Týjo, to kojení, to je síla! Hele, Zuzík je čumáček....ta musí řádit, teda!

Gábi, čáááu, užij si večer oslavu a zítra narozky! A koukejte dát Emm taky panáka, na trávení a lepší papání :grinning:
11. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky ahoj,

taky jsem slyšela o tý Ikee že má tady někde stát.Ale najednou je ticho, tak snad se někde objeví.

Zuzko to je pálka za ty 4 míče. Ať si to nechaj. :grinning: Vpoho koupíš parcelu za míč.A i to se nám zdá moc. :grinning: :grinning:

Včera jsem našla 500 m2 za 500 000 tis.Což je celkem super. Nám by to stačilo. Taky máme kolem 500 m 2 a místa je tu dost. No nic.Pořád to řešíme.
11. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
teda gabi to te chci rano videt :grinning:
Hele to kojeni to netusim cim to je. dneska byla i nejaka nedospala, chtela spat snad po hodce a pul co byla vzhuru.

Miso ta cesta a ten rozpocet je vcetne chodniku, osvetleni, dopravnich znacek atd, to bzchom samo nedelali a nam staci "jen" 100 m. navic by se to dalo podelit s tim sousedem za nama, takze by to bylo asi tak jako kdzbzchom meli ten pozemek kupovat.
MM postupne tak jako pronika do problemu a zjistuje dalsi a dalsi informace a podrobnosti podle kterych se vzdyckz trochu zmeni situace a nase moznosti.
Ted to vypada (a snad definitivne) ze tu cestu bzchom nedelali my, pac MM zjistill ze na tu cestu uz existuje dodavatel, ktery ma zajem ji udelat pac mu to dobre zaplati, zajem ma ten architekt od tech bytovek pac by to nemusel platit ze svyho, zajem ma i univerzita pac ta tam ma pole a ziskala nejaky grant takze tam bude na tom, poli cosi zkoumat a potrebuje tam mit pristupovou cestu, takze je tam proste zainteresovanych vice stran. A ten chlapek MM rekl ze by to mohlo byt pristi rok. jako ta cesta.
No ale je to trochu jako v te pohadce o kohoutkovi a slepicce. Ten da to, kdyz tamten da to...
Mesto ted pry resi jine veci, ale jak rekl ten architekt a ma recht, tak ty veci postupne odpadaji tak je potreba stat ve fronte a udrzovat tu vec v pohybu.

Takze nevim zda to jsou dobre zpravy nebo spatne. Dobre je ze pokud to tedy udela tu cestu mesto, nemuselo by nas to stat nic a tz nase usmudlany 3 melounky muzem vrazit do domecku. Spatne je ze pro tu vec nemuzem nic udelat, MM prave taky chtel vedet kdy ma tedy kam zajit co udelat, vedet nejaky ukoly a terminy, ale jak mu bylo receno takle to proste nechodi. Musime proste pockat az jak se to vyvine.
Ono kdyby clovek stopro vedel, ze za ten rok zacnem stavet tak si pocka moc rad. Jenze ta jistota az tak uplne neni tak se bojim aby to nebylo jako vzdycky. Cekame pac se neco rysuje a vypada to slibne a pak se nekde neco po a my jsme zase na zacatku. A takle to jde uz pomalu ctvrtym rokem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme dneska na nohou od půl šesté, vstávaly jsme s taťkou....

...ach jo, už teď je nám smutno! Jestli nebude sněžit, tak po sváče vyrazíme k našim na Šumavu! Už mám sbaleno. Tak kdybych se nááááhodou ukázala až za čas, tak nám držte zítra palečky!!!!

Papapapapa :slight_smile:
12. bře 2009 v 06:48  • Odpověz
Teda Zuzko, takhle to řešíte už 4 roky? Tak to je síla. To můžete ještě pěkně dlouho čekat.Ale snad se už blízká na lepší časy. :slight_smile:

Míšo, držíme palečky ať vše dobře dopadne.

A hlavně Gabi, jsem ostuda.Vše nejlepší k svátku. :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Koukám i když je ošklivo, tak tu nikdo neni.Já šmatlám po netu a koukám na ty chodítka.Asi koupíme tohle
javascript: js_fce_okno_auto('Fisher-Price Chodítko','../images/sklady/03101l.jpg',546,600)
12. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
Aha, tak zas to neumim :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
Už se těšim až tady bude všude pěkně drndat :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
Peto resime takle bydleni obecne, ne tenhle konkretni pripad. Nejdriv trvalo nez manza uznal ze musime od matky pryz,porad doufal ze to tu budem moct predelat a bzdlet tady, je to celkem velky dum, tchyne je vdova, jen proste ta domluva :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
No a pak se vzdyckz neco vyskytlo, a pokazde z toho seslo.
Uz jsme meli rozjednany koupy pozemky tady v Suchaci, to bylo jednani cca na trictvrte roku, nasli jsm etu proste zanedbany pozemek a kontaktovali majitele zda by neprodal. Trvalo nejaky cas nez se nam ozval zpatky a jednoho dne volal jako ze jo. My jsme se uz nekolikrta s manzou dohodli ze treba do Vanoc to budfem resit a pak vemem co proste bude aktualne nejlepsi. jenze treba tenhle chlapik se nam ozval tesne po novem roce, tedy uz predloni. No tak nerekli jsme ze ne, to je jasny. Tak zde to zase otevrelo, dohady o cene, on to bylo trochu skladiste, takze se resila nejaka sleva na to vyklizeni atd. chlapikovi trvalo vzdycky dlouho nez se nam ozval, treba i mesic, telefony nam nebral, no jednani na prd. Ale o misto jsme moc stali, zamilovali jsme se tam, no tak jsme byli trpelivy. No kdzy jsem si rekli ze n ato kaslem tak se chlapek najednou ozval ve stylu jako kde to vazne, ze s prodejem pocita atd.,A tekle nekolikrat. Takze my rozjednanou hzpoteku, kamarad pravmnik nam napsal kupni smlouvu, tu jsme mu dorucili jako navrh co on na to, at se vzjadri k cene atd atd a tehdz se chlapek definitivne ztratil ze sveta, telefon nebral a no a trictvrteroku v prdeli ze to tak reknu. A zacinat zase na novo.
jeste nez jsme se vzali tak jsem koupila garsonku. Na podzim 05 jsme tak jako nejak zacinali bydlet spolu u tchyne byl to des, Martin se nechtel ozenit tak jsem si rekla ze se n ato muzu.... a na jare 06 koupila garsonku s tim ze j evedle puda a pujde z tohu udelat pudni byt. martoin pak dostal rozum a ozenil se :grinning: no tchzne se taky na cas zlepsila ale pak se to zase vratilo do starych koleji. Jak jsem uz psala nejaky cas trvalo nez martin pochopoil ze jeho matka je nemozna a bydlet tu s ni nemuzem, porad doufal ze se nejak dom;uvi s ni. To takovy rok trvalo dobre. No pak ze tedy udelame pudni byt ale na druzstu problem, takze ani tam jsme nemohli, tak zase ye to zkusime tady s babou, takze se opakovane otrevirali diskuse na tema jak prestavet barak ale s babou proste jak u blbejch ale u toho by jste musely bejt.
Nejdriv jsem rekla ze tu s mimcem nebudu a ze chci bzdlet kdekoliv, obesli jsm eopravdu bezpocet bytu, domu, pozemku no a nic z toho. Byla jsem ochotna jit i do garsonky, ale tam bychom se opravdu nevesli, Na podzim jsm emeli kupovat dum, MM souhlasit hned jak si ho prohlid, coz jsem zasla, s nim je vsechno na dlouhy lokte a trva nez se rozhoupe hlavne na to muis prijit sam, jak muzacnu neco nutit tak je konec., No a den pred tim nez jsme meli jit podepsat kupni smlouvu chlapek zavolal ze to proda nekomu jinymu, A to to slo normalne pres realitku. No reknu vam ze jsem brecela tyden.
Tohle misto opravdu uprimne nesnasim a dneska nam pres plot utek zase pes tak jsme toho plna a proto vam to tu zase tlacim.

jdem svacit, tedy mam naladu pod psa, tohle proste je na jednoho cloveka co chce mit vlastni pidi domov trochu moc.
12. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
ahoj Peti,

Emm dostala choditko k roku a zatím za ním chodit nechce..ale okolko nábytku lítá jak splašená...Umí už chodit i za ručičky,ale to já nechci, nemá se to dělat... :frowning2:
12. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Zuzi, mě tak mrzí, jaké máte s tím bydlením trápení..:frowning2:
12. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
holky, mě děsně bolí ruce, jako nadloktí nebo jak se ta část ruky jmenuje...nevíte proč??? myslíte z Emm??? :astonished:
12. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.