• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
kam jste prchly???

ha, tak už asi vím z čeho mě bolí ruce...že by ze včerejšího plavání ??? :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
Tady jsem, akorát Vendy se vzbudila
12. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
aha..a budes online??? :wink:
12. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
to nevim, mám jí na ruce a pomáhá mě psát.odkud jsi koupila to chodítko
12. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
z MMB, za 700,- Kc... :grinning: :wink: chces odkaz???
12. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
jo mmb, aha, tam jsem nekoukala
12. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
no, je krásný.musim to probrat s mm, jaký vlastně koupíme.dneska jsem chtěla jít do bejbycentra ale v tak ošklivém počasí raději ne.v sobotu má být hezky, ale to tam zas bude národa....
12. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Teda Zuzko, to je pech.přeju vám ať už to dlouho netrvá.... :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
peti, v bejbycentrum jsou desne drahy koukala jsem tam na ně taky...
12. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
aha, tak kouknem tady na pc.
Vendy si hraje, jsem zvědavá jak dlouho vydrží.Co děláte vy?
12. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
my spíme,ale už se za chvilinku asi vzbudí..a večer jdeme celá rodinka na párty... :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Jé, vy se máte.Tak si to pěkně užijte.Taky bych někam pěkně vyrazila.
Právě jsem se s Vendulkou vrátila z venku.Byla mrzutá, tak jsme šly ven.A teď je u babi nahoře.Parádička.
Až na ten bordel v kuchyni.Takže jdu zase makat... :grinning:
12. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
Týjo, koukala jsem na ten odkaz.Tam je poštovné 170 kč při dobírce.

Ten fisher-rider jsem našla i za 880 kč a v Praze to vyzvednou naši.Tak nevim. :frowning2:
12. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
holky tak to byl den, ja byla uz nejaka nalomena z toho bydleni a pak tu zavonil soused a ze prej jeste jendou tam uvidi psa a vezme ho vidlema, no byl fakt hnusnej na me, ja se mu snazila rict ze to resime, dira zadelana, kompost pres ktery jsme si mysleli ze prelejza pryc, a ze leze [pres plot co patri sousedu a ne nam tak ho nemuzem jen tak zrusit, no ale vubec me neposlouchal, no docela hukot fakt byl hnusnej. No ja nakonec praskla dverma pac sem uz zacinala brecet :pensive: a pak jsem bulela snad hodinu, proste nejak se to vsechno seslo.
CHlap ze volal policajty, no a fakt ze jo, zvonili tu ale nastesti chvilku potom co dorazil MM domu tak to resil s nima on.
No a MM privez kolegu se zenou ktery cekaji mimco tak chteli okouknout kocarek a tak ajo poradit co poridit no a ja dve hodky nezavrela klapacku. Asi jim bude chudakum hucet v hlave a spis jsme nastavajici maminku vydesila :fearful: :zipper_mouth:
12. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
teda takovy mrtvo tady?

Kocky druhy den sel manza za sousedem (bratr toho co tu na me byl) ze bychom z nasi strany oblozili plot (je jejich) drevenyma deskama, takovyma, no maji je v Obi, takove jakoby proutene nebo tak neco, a on MM rekl ze plot je jeho at nas ani nenapadle na nej sahat ze at si dame psa na retez. No mili lide :rolling_eyes:

Jinak v patek nam odvezli dedu dio nemocnice, nepruchodny streva, v dubnu ma narozky, 85, tak cekame co se z toho vyvrbi :pensive:

Miso co manza?
14. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz
Zuzi, ty jo, to máte teda trápení s bafíkem.. :frowning2: ale hlavně pěkně nechápavý a hnusný sousedy... :frowning2: :angry: :angry: to snad asni nejsou lidi, že nedokážou vyjít s níčím vstříc...nemáte to teda lehké...a vázat psa na řetěz??????? se zbláznili, ne??????????

Jejku, s tím dědou mě to moc mrzí, snad to bude všechno v pořádku ...doufám, že jsme to nějak nepřivolali, jak jsme se o tom ve čt bavily...:frowning2: Držím pěstíčka !!! a co babička??

taky jsem myslela v pátek na Mišky manžu...tak věčm, že se brzo ukáže a sdělí nám, že je všechno v pořádku !!! :slight_smile:

Včera jsme koupili Emm namachrované boticky na venek... :grinning: a taky už umí slezat z postele...min. týden to zkoušela prvně a ted jak to pořád zkouší tak ji to už jde... :wink:
15. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
vypadlo mě slůvko.."máte"... pěkně hnusný sousedy....
15. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
cau gabco, jo taky jsem myslela na to jak jsme to resily v te kavarne. Dedovi bylo blbe uz nekolik dni pred tim.
No vcera mi mamka psala ze uz mu vzndali sondu - mel ji skrz nos do zaludku aby dostali pryc co v nem bzlo, no jaksi kdyz ma ucpana streva tak nekde se to ukladat muselo :zipper_mouth: chudak to muselo byt dost neprijemny, no ale pak se ukazalo ze si ji deda vytah sam. No to je porste nas deda :rolling_eyes: ten a byt v nemocnici, to je za trest, ale nevim jestli pro nej nebo pro doktory :grinning:
No zda se ze se mu dela lepsi, a ze se snad zmatori. Asi v utery se tam se zuzankou za nim kouknem.
A babi je docela v pohode, je stesti ze se jim to neprihodelo nejak nastejno, myslim tu babi kycel a ted ten deda, ze babi uz je docela samostatna, jen si neoblekne ponozky sama a tak, spatne se ohne.

No a sousedi, no chapu ze jim tam pes vadi, ale ten styl jakym prisel a jak se do me pustil :angry: kdyz uz bych mela ja na zahrade ciziho psa a vadil by mi tak dojdu za majitelem a jednak se predstavim, ze jsem ta a ta a ze se nam na zahrade nekolikrat objeviil pes a jestli o tom majitel vubec vi, a jestli se s tim neco neda delat ne? proste slusne. Hlavne pak dovolim majitelovi zadelat sice muj plot, ale plot pres ktery mi sem ten cizi pes leze ne? No proste no coment.
Psa budem proste nechavat vevnitr kdzy pujdu pryz a holt nebudu moct trajdat nekde cely den ale budu se muset pro ni vratit a vyvencit.

Snad to vydrzime nez budem mit ten nas domecek :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
tady nikdo neníííííí?????????? dítko spí, tak mám čas...:slight_smile:
16. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
hOLKY AHOJ

NORMÁLNĚ, NESTÍHÁM.v PÁTEK NÁM NEŠEL INTERNET.V sobotu přijela nečekaně naše ségra s přítelem.
Tak bylo veselo.

Taky jsem vyhrála ten župan od nescafé.Mám velkou radost.... :grinning: :grinning: :grinning: Budu tam mít Peťulka.... :grinning:

Vendulce jsem objednala to chodítko.Nakonec jsem objednala z mimibazaru nové.Plus teda spousty hraček k tomu.No 2200 Kč. A je v tom poštovné 80 Kč. Takže super. Vozít teda stál 825 Kč.A je to ten od Fischer-price.

Už jsem sem dávala odkaz.Tak se těšim až dorazí balíček.

Gabi, taky musim někdy zaskočit pro to pouzdro na foťák. :grinning: Jdem do města v pondělí.To vezem ty peřiny do tý ulice vedle vás.Tak že bych jenom vyskočila a vzala ho.No, je to ještě týden, takže třeba bude ještě všechno jinak.

Zuzko, to máte teda sousedy hovada.Fakt jen co je pravda.

A ta sestřenka nakonec podila včera. :slight_smile: Mirečka.
16. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj
tak jsem se dneksa dosla ostrihat, vzala jsem to na kratko :slight_smile:

Co ta Misa? Jsou na sumave? Jak se ma asi manza, snad ok

KOcky muzete poradit s cim si ted vase deti hraji? My mame jen par miminkovskych hracek tak bych chtekla nejak obnovit hracky ktere by zuzanku vic bavily. Date tip?
16. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojík,

jé Péto, župan, tak to je fajn...:slight_smile:
Pro obal se klidně stav, je tu pro tebe připravený...:slight_smile:

Zuzi, tak to se těším na čt až tě uvidím v nocém sestřihu, jsem moc zvědavá...:slight_smile:
Taky možná op cvícu zajud tam vedle do svatebního salonu, kamarádka se za necelé 2 měsíce vdává a ráda by Emm za "družičku"...:grinning: :grinning:

Jinak u nás se tak 3 dny " chodí"...jako ne sama,ale za ručičky/to mo nedělám,bo se to nemá/ a za chodítkem...:slight_smile: no a kolem nábytku lítá už delší dobu...a sama se postaví a pouští v prostoru, vydrží tak max.10 sekund a padá na zadek..no ještě že tam má plínku a ta to tlumí, má z toho děsnou srandu...:slight_smile:

Zuzi, já bych ji koupila nějakou skládačku, jako jak se staví na sebe třeba ty kelímky, nebo nějaké umělé kostičky apod. taky nějakou hračku co vydavá ruzné zvuky kdyz macká ruzné cudlíky, to je taky rozvíjí...

Snad je u Kullisku všechno v pořádku a brzo se ozve !!!!!
17. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
Kulisku jsou urcite na sumave

hele tak do salonu jdem s vama :grinning: :sunglasses:

No uces vcera paradni, ale kdzy jsme dneska rano vstala tak sem se desila, budu se muset nejak naucit ty vlasy upravovat. Pry to je bezudrzbove, no ale nevim nevim, mozna mi to mohl avzit jeste vic na kratko, kazdopadne mi ted tahne na hlavu :grinning:

Hele gabco muzu te jeste jednou poprosit o odkaz na ten penzion kde jste meli s unorovkama sraz?
17. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
my měli srazk tady:
http://hotel-cz.moonface.cz/hotel-Vilanec-Jihlava-Mlynhotel.htm

no jasně, do salonu s náma....:slight_smile:

jsem fakt na ten uces zvedavá, más to podle nejakého obrázku???
:wink:
17. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
ne ja sem tam dosla a rekla ze chci na kratko a ona smikala :grinning: ja vetsinou predsatvu bud vubec nemam, nebo jima mam tak presnou ze se do toho malokdo trefi.
Nechala mi vpredu takovou u ofinku a jako patku do cela, trochu delsi kolem usi, ze to muzu dat za ucho nebo nechat pres usi, vzadu mi nechala dzlku co jsem mela ale jinak sestrihala a nahore na hlave kratke vlasy, rozcuch. Ale jak rikam ja ty vlasy asi nezkrotim tak pekne jako kadernice.

Dik za odkaz :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj,

zuzko já objednávala nějaké kostky, pak takovou želvu se zvukem, máme doma kroužky jak se navlékají na tyč.s těma si Vendy hraje asi nejvíc.baví jí ty kroužky sundavat.a kupavala jsem spíš takovéhle hračky.na učení.plyšáky a takové hračky ne.

Gabi pěkněj mlýn.i ceny :grinning: :grinning: :grinning:
Jé, já už chci taky chodit.................... :slight_smile: To už bude pak veselo. :grinning:
17. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
jjo, taky Emm miluje navlíkat kroužky - viz.album...:slight_smile: to je dobrá hračka !!

Jinak ťuky ťuky, papáme...:slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
jo holky a chtěla jsem vám doporučit na sváči mimískům ovocné pyre z DM..je to jen 100% ovoce a vyjde mnohem levneji nez presnídavky..napr.700 g jablkového pyre stojí 34 kc, jablecno-merunkový stojí 380 g 28 kc...no a Emm to hrozne chutná..:slight_smile: :wink:

je to čistě přírodní z Bio zemědělství... :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Gabi to je nějaké velké balení nebo co?

Jenom přesnídávka má tušim kolem 200 g.Já si tam toho teda nikdy nevšimla :grinning:
17. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.