• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Peto a kde jsi objednavala hracky?
18. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
jjo, je to veliké balení, veliká sklenička... :wink:

holky, proc je tu takové mrtvo??? :frowning2:
18. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
Zuzko objednávala jsem na mimibazaru.

ID pána je 42862 Roman D.

Včera jsem balík zaplatila tak snad dorazí :grinning: Ale asi jooooooo :slight_smile: Se moc těšim.

Holky já dopoledne žehlila.Dovařim kolínka a jdem ven.Když se má zítra zase ochladit. :grinning:

Kočko tak do toho dm se o víkendu kouknu a dyštak koupim něco na zkoušku.

Jo a u nás taky nočníkujem. A jde nám to. Vendy je kočička.
18. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Zuzko, objednávala jsem hračky od Fischer-price.
18. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
:slight_smile: A jsme doma.Docela dost venku fouká,jinak je tam ještě teplo.

Dneska Vendy 3x čůrala pěkně na nočník.Mám z ní radost.

Zuzko, co budeš kupovat Zuzance ty?Ty hračky co přijdou už dostane Vendy k svátku a k narozkám.Nedám jí to hned všechno najednou.

Taky jsem tam objednala ty bryndáky co máte vy.S těma rukávama.Tak jsem zvědavá jak budem baštit.No, už zase nebaštíme.Ani ovoce odpoledne.Jenom mlíčko.

Zato mě ale Vendy už 6 dnů nekousla.Až dneska.Ale jenom trochu :grinning:

Je tu někdo?

Já mám kočku nahoře u babi
18. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Peto..:slight_smile:

tak to je Vendfy šikulka, my taky nočníkujeme, ale odhadnu to jen po spinkání, obědě a tak...:slight_smile:

Tak my teda teď ťuky ťuk papáme a i nabrala, tak mám radost... Peto, to chce pevné nervy..já z toho jejího nejedení totiž na nervy byla...:frowning2: a co ji moc moc šmakovala je toto, tak zkus...:slight_smile:

http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/33

To nakupujes hracky jen tak nebo dopředu k roku?? :slight_smile:
18. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
Jejda, zkomolila jem Vendy jméno...:slight_smile:
18. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
Fuj teď jsem se sem nemohla vůbec dostat.Jsem myslela že mám nějakej vir.

Gabi, já koukala na to chodítko a tak jsem vybrala i jiný hračky.Za lepší cenu než na e shopech.A poštovné za 80 Kč? Tak jsem to koupila. O víkendu jsem koukala v hračkách a to co jsem objednala fakt vyšlo mnohem líp.Tak než potom zase někde něco hledat....takhle to už budu mít doma. :slight_smile: A platit znova někomu poštovný to ne.

Hele, já Vendulku prostě posadim na nočník, ukážu jí jak má tlačit :grinning: :grinning: :grinning: a ona se většinou bez problému vyčůrá.Včera i dvakrát kakala. Dám jí do ruky chrastítko a sednu si před ní.No a takhle sedíme chvilku.
18. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
Jé tu adresu jsem už někdy otevřeela.No, až bude Vendy baštit víc.

Koukala jsem na modrou střechu, nebo jak se to jmenuje.Akorát si tam měla váš domeček.pěkně jedete.

Já chci taky stavět svůj domeček.... :frowning2:

No, můžu jenom koukat jak chci.... vypadá to že prostě budem tady.Zase jsme nastrkali nějaké peníze sem, tak si toho tady budeme muset užívat :grinning:

Ach jo.Když už, tak manžel našel pěknou chatu.Za čb.Tak že bysme do toho šly.Sice manžel říkal že počkáme do příštího roku, ale fakt byla moc pěkná.Tak jsem tam volala a chvilku přede mnou si jí někdo zamluvil.Pani pak psala sms že jí i koupil. :cry:

Takže smůla...
18. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
Cauves no nejak to nezije to je fakt.My domlouvaly s holkama z jine diskuse sraz no tak to bylo dilo, termin, misto atd, tak jsem byla hodne tam a na vas nemela cas :sweat_smile:

Holky v sobotu IKEA!!! Jedem do Prahy takze mate-li o neco zajem tak pisnete, nakoupime zaridime dovezeme :slight_smile:
Gabco ten Linz neni levnejsi ani nahodou, Martin ted koukal na kurz tak jsme to prepocitavali a koukali jsme treba na pohovku, u nas za 22 tisic tam to vysslo na 26 tisic :confused: :confused: :confused: koukali jsme na vic veci a vzdycky vysly o dost draz.
No jen ta Praha je docela streka :confused:

Hele vy jste sikovny s tema nocnikama, ja na to zatim nejak nemam :confused: :fearful:
18. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky kočky,

nemám teď čas dočítat, ale už jsme zase zpět v ČB, operace se povedla na jedničku s hvězdičkou, dokonce manžovi zachránili chlopeň, i když šance byla jen 1%. Operovali ho minulý pátek 8 hodin a dneska nám ho pouští domů, takže jdu uklidit, něco uvařit a čekat na maroda!

Mějte se super, až budu mít trochu čas, tak vás dočtu!!!
19. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Míšo :slight_smile: , tak to je super.

Gratulujem.Hlavně že to máte za sebou.
19. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky, tak my byli večer v nemocnici s Emm...:frowning2:

má akutní laryngitifu... :frowning2: :frowning2: Chudák sípe, štěká jako psík...no spali jsme s otevřenýma oknama, skoro v bundách,tak záchvat nedostala,ale je hotová, skoro nemuže asi mluvit... :frowning2: pomáhá na to "zima", tak nevím zda můžu na chvilinku ven nebo jen mít otevreníá okna....

MIško, to jsem moc ráda, že se operace manži vyvedla, mám radost!!!! :wink:
20. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
Ježiš Gabi, to mě líto.Kočička malinká.

Hlavně aby byla brzo zdravá.

Promiň, ale já nevim co to je za nemoc. :frowning2:
20. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
Peťo:
http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/zanet-hrtanu.html

no je to pořád hnus, tak se modlím, aby to už začalo ustupovat..v 11 jsme byli zase MUDr. nasadila nám ATB, cipky, dithiaden a sirup, s tím, že pokud to do večera trochu nezabere a nezlepší se, tak do nemocnice...:frowning2:

Emm hodně spinká, tak věřím, že to do meducínce dostane z tělíčka ven !!!

Všude máme otevřená okna, tak tu chodíme jak eskymáci,ale hlavně že se Emm - prdelce moji- líp dýchá..:slight_smile:
20. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
Gabi boze z toho mam desny strach jestli buch to poznala :confused:
hele normalne ji vrzni na balkon! At spi na tom studenym vzduchu (tedy ne pres noc :sweat_smile: ) a ven ji ber ted co nejvic, mankute to je neco :fearful: :fearful: :fearful:

Miso to je parada :slight_smile:

KOcky zitra jedem do te ikei kdyby jste jeste na neco prisly ze nutne potrebujete :grinning: pisnete sms sem se uz asi nedostanu
20. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahooj princezny!

Gábi, to je síla, teda! Já už jsem o tom četla, hlavně, aby Emm zabraly co nejdřív léky!!! Držíme moc palečky!

Holky, já myslela, že se pořádně budu starat o Vildu a co čert nechtěl, Vikí byla v pátek taková malátná, spavá a večer měla zvýšenou teplotu. V sobotu ráno už měla horečku 39°C, tak jsme jeli na pohotovost, tam nám řekli, že máme počkat 24h, co se z toho vyvine, že prý to nejspíš bude zánět horních cest dýchacích, jenže ona nekašle, rýmičku má trošičku, ani se to rýmou nazvat nedá. Tak jsem jí dala ráno Nurofen a okolo páté odpo už byla zase hotová, usnula mi na ruce, rozpálená jako kamínka! Takže večer zase Nurofen a dneska ráno měla horečku 39°C zas! Tak uvidíme, co z toho bude, jestli to bude horší, tak jedeme ještě dneska na pohotovost a jestli to bude OK, tak zítra k MUDr....chjo, jsem ze všeho docela KO, starat se o taťku a ještě o nemocnou Vikí, chjo, už aby to bylo zase dobrý!

Ale jinak v pohodě, Vildovi je doma líp, kdo to neví, tak by vůbec neřekl, že byl na operaci srdce! Jinak pátráme po lázních, půjde tam na měsíc, asi do Poděbrad a my půjdeme s ním!

Tak, Gábi, písni, co a jak, držíme fakt palečky!
22. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojík holky,

Miško, jak je Viky?? Přešlo to nebo jste nemocný?? a nemá to k zoubkům???

Super, že to manža takhle zvládá a je v pohodě!! Lázně budou moc fajn!!! :wink:

U nás je to lepší - jako laryngitidfa je asi fuč,ale pro změnu se nám ty hleníky uvolnily a Emm je toho plná a pořád odáváme a odsáváme a má hrozně záchvaty kašle...:frowning2: takže ji moc nejde spinkat, přes den je protivná, jak ji nejfe dýchat...ale chápu ji, prdelku moji...

No a jak jsme museli spát kvůli Emm s otevřeným oknem, tak já nemůžu mluvit, bolí mě v krku, mám rýmu...no paráda....:frowning2:

Zuzi, tak jak jste pokoupili v Ikee?? co všechno máte?? jen se pochlub !!! :slight_smile:))
23. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky Gábi,

držíme Emm palečky, aby to bylo co nejdřív pryč! Já si vždycky říkám, ať jsem radši nemocná já než miminko!!!! Koukám, že u vás to fakt odnesla celá rodina, hlavně, aby Emm byla co nejdřív OK! Chudinka malá!

U nás byla zase ráno teplota 39°C!Takže jsme byly u doktorky, řekla, že je to zánět horních cest dýchacích, že z toho může být angína nebo zánět středního ucha nebo 6. nemoc nebo se to taky může uklidnit a nebýt z toho nic! Ale už má ty horečky 3. den, takže srážíme teplotu Nurofenem a prý můžeme Nurofen 3x denně a mezi tím dát ještě Paralen. Tak uvidíme! Snad to bude lepší!

Včera jsme koukali na ty lázně, objevili jsme konečně jeden penzionek, kde to nebude finančně tak náročné. Jinak kdybysme bydleli normálně na lázních, tak dáme za 3 týdny 30tis. za můj pobyt s Vikískem, ani nemrkneme! Tak doufám, že to vyjde aspoň na půlku :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, ja nejak nemela cas a ani moc chut na MK, nejak jsme sli z jednoho do druhyho tak jsem byla rada kduz jsme si vecer sedla k TV a nic neresila, na koni se pak zaseknu :slight_smile:

No IKEA byla narocna, tedy hlavne asi pro MM lidi jak sracek :zipper_mouth: s prominutim, jela s nama mamka a ze vyrazime na zuzanky dopo spani, jenze nez jsme se vyhrabali a vyzvedli mamku atd tak byla zuzanka vzhuru, presne se vzbudila kdyz mamka nastoupila. Ale byla zlata, uplne v pohode az do Prahy, mamka jela vzadu s ni, a ja si tedy docela odpocinula, staveli jsme jen jednou na benzince MM kupoval dalnicni znamku tak jsme ji prebalila pac si kakla do gati a pak kousek pred Prahou na kojo, jinak uplne v pohode. Obed jsme mela ohraty z domova tak ji ho dala babicka cestou.
No tak jsme dojeli kolem poledne, a ze si dame obed ale ta fronta!!!!!! Desny, tak jsme vyrazili po kramu, ze fronta opadne, ale v pulce prvniho patra chtela zuzanka kojo a my meli uz fakt hlad tak jsme sli bojovat do restaurace o jidlo :wink: MM vystal frontu (slo to nakonec docela rychle) tak jsme se najedli, zuzanka usnula a vyrazili jsme tam kde jsme prestali, ke konci uz jsme nejak nemohli, zuzanka byla zase pokadena tak se probudila, chtela jist tako to bylo takovy narocnejsi, MM uz pomalu ztracel nervy, tak jsme zaplatili, manza s mamkou nacpali veci do auta a ja cekala dole v prebalovacim koutku, ten je mmch hodne fajn, mistnustka s kresilkem, prebalovakem a tak. No pak jsme zakotvili znova v restauracce, zuzanku jsme nakrmila a mm si tam s ni pak hral na gauci, tak se trochu zuzanka protahla, no a my s mamkou si obehli ikeu jesle jednou, pac ke konci jsme uz plno veci nebrali, ale jeste jsme chteli nejaky drobnosti.
No manza nam to dokonce stopoval, my jsme sice mysleli ze to byla docela rychlovka, ale byly jsme tam s mamkou hodku a pul. No tak byl MM pekne nasr... :zipper_mouth: ale zase jsem si pak rikala ze snad zvladne hodku a pul zuznkau zabavit, no ne? Ale pry ho tam otravovala ochranka,jako proc tam tak dlouho sedi :fearful:
No taky se mi povedla prima vec, ze kdzy jsme pak platili s mamkou tak ja bezela honem za MM i s tim nakupem do te restaurace, ovsem tim jsme se dotala zpatky do obchodu a museli jsme to pak cely s nasranym mm prohjit znova a u kasy vysvetlovat ze jsme uplne blba :grinning:
No nejak kolem 18 jsme vyrazili domu, (MM musel jeste preskladat cele auto pac si neuvedomil ze si musi nechat misto na podvozek, no tak mel radost :sweat_smile: ) Mysleli jsme ze zuzanka cestou usne, ale usnula asi az 10 minut pred domem, ja ji celou cestu zpivala, nebo tak neco a ona byla uplne zlatoucka a v pohode. DOma jsem ji ´jen se sedackou dala nahoru a zuznka se vzudila v 10 na kojo, tak jsem ji jen tak zinkou ostrela a prevlakla do pyzamka a spalo se dal :slight_smile: Takze zuzanka ma jednicku s hvezdickou a MM nakonec taky, tyhle veci spatne snasi.

No a co jsme koupili, stul a zidle do garsonky a nejaky doplnky do kuchyne, Zuzankce jidelni zidlicku, mantinel do postulky, krztky do zasuvek, nejaky boxiky a kose na ledacos :slight_smile: krokodyla (jinak hracky jsme zadne nevybrala) no a takove same dulezite veci :slight_smile: osusku, brindacky, psovi plysacka na hrani :grinning: nejaky misticky a hrnecky no a tak :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ja jdu kojit MM uz tu nademnou stepuje a vyrazne oddechuje
:grinning:
23. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
Halo, halo.

Zuzko pěkný den.Kam jezdíte do Ikeii.Na Zličín a nebo k nám na Černej Most.

Asi jsem nějak mimo.Vy máte garzonku jako v tom baráku?
24. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky když vaříte domácí stravu :grinning: dáváte taky určitě hrášek.Jakej dáváte.V plechovce?
24. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
jen nakukuji, chystáme se k MUdr...

Peto, já dávám mražený...:slight_smile: i kukuřici i takovou tu polívkovou zeleninu.. :wink:

Zuzi, ty jo, tak to jste si teda Ikeu užili se všim všudy, pak ještě povykládáš..:slight_smile:

Miško, tak at je Viky brzo fit a nic se z toho vážnějšího nevyklube, ty nemoci jsou fakt děs....-(:-/
24. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
gabi, držím vám palečky ať je vám brzo líp.

zeleninu pod svíčkovou?
24. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
vendy spí už 2 hodiny.našla jsem 8 zub.

takže v noci jsem nespala od 2 do 4,3.

a vstávat prej budem už v 7.jsem myslela že mě klepne.poslední dobou vstáváme kolem 7 - 8.no už se hlásim k vám do klubu :grinning: :grinning: :grinning: konec vyspávání do devíti

v ty dvě hodiny na mě madam koukala ze stoje,takže musíme snížit rošt aby nespadla.
24. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
teda neřve v noci, chce si hrát.přelejzá po mě, a tak...
24. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojda vespolek,
tak jsme zpět od MUdr., tak je to prý na ústupu, prý bychom měly být do pátka dobrý...stále dávát ATB..říkala, že je fatk možné, že kdyby nám zubiska nerostly, tak jsme mohli laryngitidu minout.... :angry: :angry:

Jinak byla nejukecanější v čekárně !! :slight_smile: :wink:

takže plavání ruším a bohužel i čtvrtek cvičení...:frowning2:

Já jesm na tom ale hůř a hůř, venku jsem si to ted dodělala, fakt už skro nemluvím a nemůžu bolestí polknout..:frowning2:
Peťo, včera jsem měla oproti dnešku normální hlas... :unamused:

Ty jo, vy máte zubu, to koukám..snad bude dnešní noc lepší !! :wink:

a kde jste vy ostatní, kde se touláte??????????? :frowning2:
24. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
No, my máme zubů plnou pusu :grinning:

Tak to je dobře že jste na ústupu.Aspoň bude Emm už dobře.Gabi, taky to pořádně vymaroď.

V pátek zase přijede babi z Prahy.

A okna nám budou dělat přesně v tom týdnu před velikonocema.Takže doufám že stihnu uklidit abysme mohli jet do tý Prahy.
24. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj tak jsme zas tu ale koukam ze je tu klidek.

peti ktera ikea to nevim :grinning: ale jeli jsme pres Pisek tak asi ta ktera je bliz, ja nevim co je kde v Praze

Garsonku jsme si koupila jeste pres svatbou, pac jsem si rekla ze na to s tchyni nemam a ze se od Martina odstehuju, a on at bud jde se mnou, nebo si zustane s mati, ze uz je mi to jedno, no ale to se nakonec nestalo, nikdy jsem tam nebydlela a ted jsme konecne dotahli rekonstrukci a budem to pronajimat at se nam aspon zaplati hypoteka a tak.

Gabi a chces abych ti hodila ve ctvrtek ty veci z ikei? Nebo ze bych to poslala pres Bosche? No i kdyz kdo vi jak by to dopadlo... :grinning: navic Martin mozna zustane doma je taky nejakej marodnej. Zuza ma zase rymu, desny kasel a chrapti chuderka malicka uz me tohle nachlazeni porad dokola pekne stve! :angry: To jsem si uzila asi 4 dny bez vysavace a ted na novo. A me se asi rozjizdi zanet mocovych cest nebo co :confused:
24. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Jejda holky, vy tady všechny marodíte.No, hlavně ať jste všichni i s dětičkama OK.

Jo takhle.Já právě ¨myslela že tam vy půjdete bydlet.Protomě to bylo divný.My ani dneska nikam nešly.Dala jsem Vendy nahoru k babi, a šla jsem jenom nakoupit sama.Odpoledne prospala 3 hoďky a zase usnula v 6 a spí doteď bez koupačky.No budit jí nebudu.Musí dospat noc a připravit se na dnešní :grinning:

Asi jsem napočítala 8 zoubků.Tak snad brzo vylezou.
24. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.