• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky marodi :slight_smile:

tak máme 9,54 kg a 74 cm.máme už i prevenar píchlej a teď spinkáme jak dudek... :grinning:
25. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak jsme definitivne nemocny, zuza ma 37,7 jedem na 17 hod k dr, ach jo :pensive: noc na houby a dneska dopo mi neusnula, ted kojim a u tohu uz usina, tak aspon jednou rukou jsem na mk :grinning: Jdu ji dat na vzduch :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
Peťo, Vendulka má teda míry...:slight_smile: Jsem zvědavá,kd yvás doženeme...:slight_smile:

Zuzi, to není zase ještě moc veliká teplota, dej ji hned v počátku Nurofen nebo paralen čípky a uvidíš !!!!

:wink: Snad bude líp !!!!
25. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak co, u nás se spí i nikde nikdo??
25. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
jo taky jsem zjistila ze toneni tak velika teplota :slight_smile: ja ji mela tudle takovou a bylo mi tak zle,ale ty deticky to maji jinak. Dala jsem ji cipek ale dr rikala ze u miminek si s tim az do 39 (v zadecku) poradi telicko samo.
No jinak ji nic neni, krk dobrej, usi dobry, na pruduskach taky dobry jen je poradne nachcipana. ZItra tedy taky nikam nejdem. A manza je taky doma, ja mam opary na cely drzce no :rolling_eyes:

Pro vsechny co se trapi se zanety hornich cest dychacich Dr mi doporucila prevarenou Vincentku dat na topeni do mistnosti kde spi mimi a nechat odparovat :slight_smile:
25. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
Zuzi a těch 37,7 bylo včera už po odečtu???
Doufám že je Zuzík ok a nic se ji nerozjelo !!! :wink:

Mě se to pořád drží a to mám jít zítra k zubaři, mě asi nevezme v tomhle stavu...:-/ Pořád se něčím dopuji a nic z toho..:frowning2:
O víkendu bych ráda mrkla na stavbu, tak pokud mi bude líp stavila bych se cestou zpátky u vás pro ty věci z Ikey, šlo by to?? a spočítej mi to prosím, abych věděla kolik si mám připravit...:slight_smile: :wink:

A Martin je taky nemocný????? :frowning2:
26. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky, tak jak je marodi :slight_smile:

Dneska jsem měla návštěvu,tak jsem ani nezašla.Zítra v poledne přijede moje mamina tak kouknu až v pondělí.

Jinak Vendulka od včera leze, a staví se všude k nábytku.Je to sranda...... :grinning:

Gabi, tak vaše Emm nás teda asi nedožene. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Emm bude pěkná štíhlounká, spíš drobounká.
26. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky princezny!

To teda koukám, jak se tady marodí! U nás to byla nakonec ta 6. nemoc, Vikí se nám trošičku opupínkovala, ale teď už jsme dobrý. Teploty měla přesně 3 dny. Dávala jsem Nurofen a střídala s Paralenem na doporučení MUDr. Jinak Vikí se taky u MUDr. vážila a s bodýčkem a plínou měla nějakých 9,6kg, tak jsem zvědavá příští týden na 10-ti měsíční prohlídce!

Zuzí, držím palečky, aby se z toho nic moc nevyklubalo! S tou Vincentkou je to super nápad, to vyzkouším, u nás v paneláku máme tak suchej vzduch v ložnici, to je síla, vysušuje nám to krk i nos!

Gábi, ať ti to dobře dopadne u zubáka, jestli tě teda vezme!!!!

My dneska jedeme k manžovi do práce, musí odevzdat neschopenku a asi dojde koupit zákusky, takže v deset razíme! Pak ještě do Mercury vyzvednout švagříkovi bundu. Zítra nebo v neděli potřebuju zajet do Globusu, vyzvednout klubovou Mimi kartu a nakoupit něco pro Vikí (pleny, tělový mlíčko, sprcháč, jídlo...).

Jinak jsem nucená jezdit autíkem a vůbec to není špatný, jenom to parkování, do řady nezaparkuju....ale jinak super, asi budu pak chtít svoje! Teda mě by zůstalo to naše a manža by si pořídil do práce nějakýho prskoleta!

Jo, jinak jsme se od Vikí nakazili a já už druhý den chrchlám a bolí mě v krku a manža taky pochrchlává, což v jeho případě není moc dobře! :angry:

Holky potřebuju ke kadeřnici - NUTNĚ!!!!!
27. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
tak jsme měli 2 hodiny odstávku elektriky...:slight_smile: takže pošupajdím ted vařit, ve 12 jdeme k tomu zubákovi...:frowning2:

Jsem moc ráda, že je už Vikýsek ok !!! :slight_smile: Emm dobírá dneska poslední ATB...a rýma ještě trochu je...

taky razíme do Globu a mj. vyzvednou MIMI kartu, už se na ni těším, jak budu pokupovat věci pro Emm...:slight_smile:

o kadeřnici mi ani nemluv, na velikonocejedemk našim, čeká nás velká oslava 50tin tety a za měsíc svatba ..a já vypadám jak .... :angry:
scháním šatečky pro Emm na svatbu jako za družičku, našla jsem jich na netu mraky i nové od Quelle, ale neumím se rozhodnut...spíše koupím a pak je prodám, než že dám 300,- za půjcovné...nové stojí stejně tolik....:slight_smile:
27. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj, zuza usnula na ruce a pokracuje vb kocarku, nejradsi bych nikam nesla mam tu co delat, ale musim stejne vzit psa.

Tedy ta ryma a kasel to je des, zuza porad place uz nejak nemuzu chuderka malicka a nemam ji jak pomoct :cry:

hele jaka mimi karta? To me zajima, do globu jezdime casto
27. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
zuzi:
http://reg.globus.cz/registrace/mimi-klub/

:slight_smile:

my se z toho dostáváme týden z toho kašle a rýmy a pořád to není 100%, takže zcela chápu jak Zuzíkovi je...já pořád odsávala odsávala, na kašlík dávám Mucosolvan, máš ho doma???

tak at je brzo líp !!!!
27. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
mam neco na kasel co zuze zveda kufr, odsavani primo nesnasi, ani se na me uz nesmeje mi pride, zato kdyz prijde mm ktery ji "neublizuje" ozdravnyma procedurama tak bu se potento.

Mam dost a docela peknou krizi, doufala jsme ze budu mit chvili klid, potrebuju maliccko oddech a apon tu vytrit , zuza je hned jako cunatko, navic jsme tu zavreny na par metrech , sere me to tu, jaro me taky sere no prost ekrize totalni, nebudu tu ted s tim otravovat, odpolko pes nepes uspim zuzu jen venku pred domem a nikam nejdu, psovi musi stacit zahrada.
ZUza ted spala jen tu chvilku co jsem to sla obejit a moc jsem se tesila jak to tu dam do kupy a ona se vzbudila na ceste domu, tak jsem z toho nejaka v kyblu. No nebudu tu ted s tim otravovat snad se zastavom odpoledne.

POtrebuju vetrnik

zadnej nemam, to je muj konec :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Zuzi, já tě chápu, sama bych mohla o krizi barvitě vyprávět.. :unamused: jsem týden zavřená doma a moje 1. vycházka byla dnes k zubaři, kde mě vrtal 2.zuby...taky mě to lezlo doma na budku, takže mě teď drží vidina víkendu a dnešní nákup...fakt se těším i na ten pitomý nákup... :grinning: :grinning:

uvidíš, že ted o víkendu se to spraví, bude doma M a hned bude veseleji!!! :slight_smile:

větrník bych si taky dala...:slight_smile:
27. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak mam chvillku ZUzanka snad jeste vydrzi spinkat.

Takze ja od pondelka rozhanim zanet moc cest, dneska jsem k tomu dostala MS
martin byl doma ve stredu a ve ctvrtek, zanet dutin nebo neco takovyho }no i kdzy ve stredu to byl samej telefon a nakonec jel odpoledne do prace)

Zuzanka je od pondeli pekne nastydnuta, a muzu za to ja, bych si nafackovala. jak byl ten vitr tak jsme jely na plavani, jenze aby nenarikala v kocaru tak jsme ji dala proti smeru jizdy a fucelo ji primo dovnitr. Sice jsem na ni koukala jestli je zachumlana a tepla, ale evidentne nebyla zachumlana dobre.
No jest eze tedy neni nic na pruduskach a ni v tech ouskach. Usina mi uz nejaky den desne spatne, i pres den, vecer uspavam rovnou v naruci a na mici, pres den usina u prsa a kdyz se ji pokousim dat do kocarku tak je to neco, vcera to dopadlo tak ze mi spala dopo i odpo na ruce tak jsme aspon otevreli dokoran at ma trochu vzduch. No a dneska jsme zjistila ze ji rostou dalsi zuby :rolling_eyes: chuderka to ma vzdycky takle najednou nejakou chorobu a zuby.
Tu teplotu mela bez odectu takze vlastne zadnou poradnou teplotu nemela, a spis to bylo tedy k tem zoubkum, ale stejne jsem rada ze jdme k dr jeli, ze koukla na ten krcek, prudusky a ouska a uklidnila nas.

Holky (Miso) Jak vypada ta 6. nemoc? ZUza ma nejakou vyrazku, objevi se sem tam a nejak nevidim s nicim souvislost, jedine me napada alergie na psa, pac myslim ze to ma vetsinou kdyz se dyl placati na zemi
:confused: :rolling_eyes: :confounded:

Tak Martin prijel dneska z prace docela dobry cas ze jo :slight_smile: tak ho muism pustit k jeho milaskovi PC :slight_smile:

Gabco s tema vecma se urco domluvime, jen chystame se do obi nebo tak neco tak abychom byli zrovna doma kdyz by ses stavila. Ale to se nejak domlluvime.

Jo a sice s pozemkem nic noveho, ale martin nadhodil ze tady udelame dvere dozadu na zahradu. Mame tu mistnost a kuchyn a oboji ma okna na zapad, takze pres den tu kolikrat svitim i v lete. Kdzy chci nechat otevreno na zahradu tak musim nechat otevreno do celeho bytu a po schodech solu a tam dvere ven, no takze to neni moc propojene s btrem, tak aspon na neco malo se tesim, myslim ze ten pobyt to tu docela zprijemni, nebudu muset pres spolecnou chodbu a nechavat otevreno, dvere mame presne naproti tchyni tak je to protivny kdzy jde trreba hodit neco do kose (jo ma ho n a chodbe :rolling_eyes: ) ze hned vidi dovnitr. Ne ze by jsme tu meli nbejaky tajnosti nebo tak :grinning: ale je to rposte protivny. Ykratka nejak udelame venkovni posezeni, vse tak aby se to dalo jednou odvezt do domecku.

Takbezim za manzou :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
porad teplota ach jo :frowning2: 37,6 po odectu
27. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
teda kde jste?

zitra dopo asi budu muset do mesta,nebute tam mit nekdo pres poledne taky cestu ze bzchom dali obed nekde spolecne? Na plavani nejdem.
29. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
ahojky,
tak my mšli nějaký plný víkend, promin Zuzi, že jsem se nedostala k vám pro ty věci...ale do měta bych zítra šla..Emm sice má trochu rýmu,ale doma mě už nikdo neudrží.... :wink: tak se domluvíme na nějaký čas??? :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo to by byla parada. Ty veci ti muzu vzit sebou. No do mesta pujdem az bude chtit zuza spat, tak cca kolem 10. Ale nevim jestli se ji to nejak nerozhazi tim posunem.
Usina desne spatne, u prsa a porad se budi, place ze spani.

No potrebuju do DM a pak nejaky darky koupit a takovy nejaky veci, tak navrhuju setkat se u DM u Prioru? Budes tam taky neco kupovat? No a cas cca pul 11 a kdybych videla ze to nejak zasadne nestiham pisnu sms ok?
JInak pak budu smerovat asi na namesti, kdyz to vyjde tak konecne pro tu kojo podprdu, nejak resime ty hracky porad a tak. Mam toho dost tak to prave behem dopo spani nestihnu. Tak se kdyztak muzem potkat nekde na tehle trase.
29. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky holky, nestíhám....

taťku nám odvezli včera do nemocnice, za týden přibral 8kg a začal otékat, takže si ho vzali na pozorování, zjistili mu výpotek na plicích, takže tam bude asi do středy a budou sledovat, jestli se to vstřebá nebo jestli mu to budou muset odsát!

Vikí dostala rýmu jako trám, v noci chrochtá, takže vysáváme i v noci, mám strach, aby z toho nedostala zánět stř. ucha! Máte s tím zkušenost?

Takže u nás pořád frmol, ani do obchodu se nedostanu, zkusím to zítra vyjet na půl hoďky s Vikí a koupit aspoň chleba!!!! Za taťkou jsme byly včera a dneska nejedeme, Vikí musí být v teple!

Aby toho nebylo málo, tak za Vildou jede dneska jeho máma a staví se u nás.... :rolling_eyes:
30. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Jo, ještě jeden dotaz - když vaříte mimčům hrášek a kukuřici - loupete je???
30. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Jejda Miško, to má manža teda trápení...:frowning2: myslíš že to je následek té operace??? :-/ Držím moc pěstíčka t je brzo v pořádku a zase s vámi doma !!!a je tady v Budějkách v nemocnici???

To musí být pro Tebe hrozná zátěž na nervy, celá ta situace, vid?? :frowning2: Drž se !!!!!

My máme taky ještě rýmu,ale už odsáváme tak 3 x denně tak to jde...:slight_smile:
30. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21284652&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21256146&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21285681&tab=1
co říkáte temhle bundickám?? mají hodně barev a přijde mi to dobrá cena, uvažuji o ni....

sice není taková ta moc nyny ,ale líbí se mi i tak.... :wink:
30. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
Gábi, bundičky moooc krásný, myslím, že Emm by nejvíc slušela ta první červená!!!! Červená jí totiž mooooc sluší!!!

Jinak je to u nás šrumec! Zítra přijede mamina, pohlídá Viki a já si nakoupím a trochu dáchnu....už se těším. Manža je v nemocnici tady, ale dneska ani zítra za ním nepojedeme, kvůli Vikí!Snad ho brzo pustí. Jojo, je to spojené s tou operací!Taková komplikace, snad néé tak závažná!Známe i horší!!! :grinning:

Holky, popravdě řečeno, už se těším, až vás zase uvidím, i když to z mé strany teď asi nebude možné! Ale fakt se mi někdy zasteskne.... :confounded: :wink:
30. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
uvažuji taky o jakékoliv bundičce v červené barvě, taky si myslím, že ji červená sluší....-)
Děkuji moc za názor...:slight_smile:

věřím, že potřebuješ oddech a je moc fajn, že Ti dorazí mamina na výpomoc!!!!!! :wink: :wink: to je od ní pěkné!!
tak až se to u vás trocha uklidní, určitě naplánujeme srazík,ju?? :wink:
M.přeji hlavně brzké uzdravení!!
30. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
Gábi, nebude ti vadit, když kouknu na ty samé bundičky? Taky sháním něco na jaro a tyhle jsou super! Slibuji, že červenou vynechám!!!!
30. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Misko, no vůůůbec nevadí, spíše bychom to mohli i objednat spolu za jedno poštovné...:slight_smile: :grinning:
30. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
mě se líbí všechny barvičky, tahle růžová je taky super
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21255794&tab=7

nebo ta bílá, zelená, fialková...:slight_smile: no asi nakonec tu červenou...:slight_smile: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
Zuzi, to je ta čepice se šálou:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20017434&tab=6

má i nebekovky a různe barvičky..:slight_smile:
30. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
holky, no kde jsteeeeeee????????? :frowning2: :unamused:
1. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj Gabco :slight_smile:

hele v pondeli na m zuza usnula cestou a spala do ctvtr na 8 vecer :rolling_eyes:

Bundicky jsou nadherny, fakt a jsem taky pro cervenou, ta Emmce fakt slusi.

KOcky to nase robatko ma desny obdobi, prakticky neji, jen kojime se picnu, Jak ji na chvili odlozim je zle, a to prave i do papaci zidlicky, ona ani nechce tak casto kojit ale chce byt prisata na prsu, co to jako je???
1. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.