• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
červená je už objednaná...:slight_smile:

Ty jo, to mě řekni, co Zuzíka trápí... :frowning2: no buď ten spurt,zoubky nebo jen závislost na mamince???
to celý den jen kojíš a nic neuděláš, vid?? :confused:
1. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
no tak nejak

sem se zamilovala http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21203427&tab=0

urcite neco vyberu, tak objedname?

Jdu zkusit do ni nacpat obed, ale sape se mi pod triko :rolling_eyes:
1. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
objednáme...:slight_smile:
musím jít, pak sem ale ještě kouknu
1. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
se picnu obed v ni zahucel, ale jak? Mela jsem ji v satku na boku a krmnila ve stoje, obed mam vsude po triku, a zada bolavy, no to je tedy dilo, takle by to asi neslo :confused:

ja bych brala tu zeleno ruzovou cepku a pak bekovky vypada bomba ale nevim jakou barvu??? Nejak se mi nic z toho co tam ma nelibi, ale udela asi jakoukoliv ne?
Ty jo ale to bych mohla zvladnou i sama ne? tedy byli doby kdz jsme umela ples, hackovat, vysivat no tak bzch treba do toho zase prisla, ale cas nejak neni asi :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
zuzi, má tam vzorník a z toho si můžeš vybrat barvičky....:slight_smile: já si tam teda vybrat dokážu...:slight_smile:

takže obídek spapkala?? no paráda!! :wink: :wink:
1. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
jo jedla, jak jsem rikala onba nechce jist pac to znamena ze ji odlozim no je to mazec. Ted spi na zahrace v hamace, gabco to si rozhodne poridte do domku, to je parada, mela jsem co delat vstat od ni. Potrebuju tu poklidit. Ale az bude hezky tak tam rozhodne zustanu lezet se zuzankou.

Vzornik jsem prehledla :confused:
1. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
gabco nekde mi tam u tech cepic padlo oko na informaci ze dodavka az na konci kvetna :fearful: to bych se na to asi vybodla, jenze jsem to cetla jen z pulky a znva jsem to nenasla kde jsme to videla.
1. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky kočky!!

Gábi, s tou bundičkou je to dobrá volba, já teď objednala nošenou na lítání, ale hezkou, růžovou. Příští týden objedeme sekáče, potřebuju nakoupit spoustu věcí vč. bundičky a když ji neseženu, tak ji taky objednám.

Zuzí, jake je to možný, že ti nechce Zuzík papat?

U nás byla včera mamina, já jsem zajela pro manžu do nemocnice, takže už ho máme zase doma! Jsem nějaká utahaná, Vikí má rýmu jako trám, takže předevčírem v noci to byla síla, odsávaly jsme každou chvíli, budila se snad po čtvrt hodince až do půlnoci a pak cca po hodině, takže jsem byla ráda, že ta mamka přijela! Celý den hlídala. Uff, potřebovala bych nějaký lehááááro, i když o tom si s Vikí a manžou můžu nechat zdát :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Super, takovej dlouhej sloupec a nejde to sem přidat.Takže ve zlratce... :grinning:

V pátek přijel i děda.Super překvápko.

U nás se zase nebaští.Pár lžiček.Ani ovoce nechce, o kaši večer ani nemluvim.Snad to budou pořád ty zoubky.Takže pořád kojim.

Už máme nové matrace i deky.Je to perfektní spaní.

Míšo, tak to je super že máte doma už taťku.

Nám budou v úterý dělat okna.Mám radost, takhle na velikonoce.No co, aspoň to bude hotové,
1. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Miso ty jo :unamused:

Kdyz bude hezky tak se muzem vsechny sejit u nasi mamky na zahrade na Malaku a vegetit tam cely den. Misko nebo te manza potrebuje doma porad?
Tak od Viki by sis sice moc neodpocinula, ale aspon nejaka zmena pro tebe a pokecame!
JInak ty tedy takle ridis jo? Ja byla min tyden za kamaradkou na chate (prestavujou dum tak ted s malyma detma bydli na chate bez vody, husty) a auto mi chciplo na krizovatce u vystaviste, parada :sunglasses:
v sobotu pojedu sama na nasi chatu, budou se slavit narozky, ale bude tam zima na prespani tak my se zu dorazime jen na den, ma byt krasne.
Ale necitim se dobre z toho rizeni, a mam dojem ze nikdy nebudu
1. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky jakej by jste k zelenymu kocarku koupili slunecnik? Cernej by ladil, ale chci neco veselyho a nemuzu si vybrat mezi cervenou, oranzovou nebo zlutou, co myslite?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13169378&tab=14
1. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Zuzí, s tou zahradou to není špatný nápad! Jenom nevím, kde to je - na Malaku???!!!

Řídit se snažím a zjišťuju, že když mi to zrovna nechcípá, nepřejíždím chodce a auto nestávkuje, tak je to docela pohoda!!! O víkendu asi vyrazíme buď za Vildovo staříkem (tatíkem) na penzion nebo za jeho matkou (tam se mi teda nechce) nebo za švagřicí! Když má být tak hezky, tak je škoda být doma! Vikí sice ještě rýmuje, ale to snad nějak zvládneme! Už jsme nebyly venku 14 dní, protože předtím měla ty teploty! Hele, z toho řízení jsem se necítila, ale jak teď jezdit MUSÍM, tak se to nějak poddalo a dokonce se mi i CHCE!!! Což je u mě šílenej zlom, hrozná změna, vždycky jsem se klepala jako ratlík a taky to podle toho vypadalo! Je fakt, že si do toho nenechám kecat, jezdím si kudy chci a jak chci a když manža něco namítá, tak ho usadím, že si může vystoupit, takže mu nic jiného nezbývá! Vezla jsem i mamku na nádraží, ta se úplně rozplývala, ona řídí tak 1x za půl roku z donucení třeba na nákup a to když parkuje u obchoďáku, tak to do něj vždycky binkne :grinning: Chudinka!!!!

Zuzí, já bych koupila červenej, protože miluju kombinaci zelená-červená!!!!! :dizzy_face: My máme proti sluníčku tu sluneční stříšku Teutonia a docela dobrý!

Holky, pořád přemýšlíme nad tou autosedačkou! Jakou koupit. V testech vyhrál Römer, ale Maxi-Cosi netestovali, tak nevím! A ještě ta cena za Maxi-Cosi tady v Bejbycentru, to je síla, teda, jestli to platí, ty ceny na netu!!!! 6.300,-- Kč!!!

Gábi, vy jste kupovali váhovou kategorii 9-18kg???? Nebo 9-36kg???
2. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
Jo, ještě jedna věc, přemýšlíme, jaký koupit Vikince sezeníčko, na houpátko už je veliká, koukají jí z toho nohy a líbilo by se mi zase něco houpacího, ale za boha nevím coooo!!! Nevíte náhodou?
2. dub 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahojky holky, jak je?

Dneska je konečně pořádný jaro :grinning: Už se těšim ven.Mám hotovej obídek tak hned vyrazíme.

Míšo my budem kupovat autosedajdu buď ten Romer a nebo Recaro.Jsou docela dobře ohodnocený v testech. :slight_smile:

Kočky taky nejezdim.Ale když byl manžel po operaci, taky jsem musela a šlo to.Ale nějak mě to neláká, když koukám na ty hovada na silnici.
2. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky Petruš, my dneska vyrazíme poprvé ven po 14 dnech! Už se těším, musíme do Tesca pro plíny! Ale počasí je nádherné!

My na tyhle autosedajdy taky koukneme! Ten Römer je snad dokonce levnější než Maxi Cosi! Ale o cenu ani tak nejde, hlavně o bezpečnost! Nechápu někoho, kdo si koupí autosedačku za pár kaček např. z Makra (např. švagrová)!!!

Mě se to na těch silnicích docela zalíbilo, jenom to parkování, to je síla a nad moje možnosti a chápání!!!! Do normální řady aut, kde stojí jedno za druhým prostě NIKDY nezaparkuju!!!!!
2. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
No manžel slintá nad tou sedajdou z makra ferrari.musim mu to rozmluvit :grinning: :grinning: :grinning:

jaký budete kupovat botičky?
2. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Petruš, tak tu mu rozmluv, Ferrari nevyšlo v testech moc dobře, spíš blbě než dobře! To víš, jsou to chlapi, můj manža slintal i nad kočárkem Ferrari, ale za ty prachy to byl pěknej šmejd! Takže momentálně se zamýšlí, jak Ferrari může takovým šmejdům propůjčit značku!

Botičky fakt ještě nevím, zatím to na chození není, takže zatím něco univerzálního! Jo, od včerejška lezeme :grinning: a postavujeme se k nábytku (lehce) :angry:
2. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak o kočárku Ferrari jsem neslyšela.Ale spíš slintá že je to právě Ferrari, ta značka asi. :grinning:

Míšo, tak u nás se taky leze.Stavíme se taky k nábytku, v postýlce, zkouší to všude.Tak právě sonduju jaký botky.Asi vyhrajou Faro doufám že to píšu dobře a nebo ciciban.Koukala jsem na testy jak to testovala mladá fronta dnes.

my si nemůžem dovolit špatné botky.Takže počítám že budem dávat za ně pěkný pálky.Ale co, hlavně abysme už měli pokoj.

Na ortopedii jdeme za 2 měsíce, tak snad nás už propustí.
2. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojík,

Miško, jsem ráda, že je manža doma, hned je líp !! :slight_smile:
a taky paráda,že si se rozjezila, já si bez auta nedovedu život představit...když někam chci, tak ho bafnu a frčím si...:slight_smile:

Autosedačku máme 9-18 kg, myslím, že cím větší rozsah hmotnosti tím menší bezpečnost...no, můj názor...

Botičky máme jak na venek, tak bačkůrky- ty dokonce dvoje.. :grinning: :grinning:
Mrkněte do České ulice, jakoby naproti Potrefené huse, mají tam výběr a certifikované botičky..:slight_smile:

Ferarri ybch taky nebrala, vyšli v testech blbě ... :unamused:

holky, to pořásko je paráááááááda !!!!!!! jak oblékáte děti ven, budete dávat ještě fusak???
3. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
a gratulace Viky a Vendulce k lezení a stavění se !!! :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
čauky, já fusak odpoledne vyndám.má být hezky.neni potom nic jednodušího fusak zase nandat kdyby se ochladilo.

gabčo na ty botky kouknu.v tejdnu tam zajdem.

v úterý nám budou dělat ty okna tak je manžel celej tejden doma.budeme mít časík... :grinning:
3. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky holky, já teda fusak ještě nechám, přece jen když v kočárku leží a spinká, tak fusak nechám, dám bundičku a pod to jenom tričko - asi! Ale bez fusaku ještě nejedu, zajedu do stínu a je zima, první sluníčko jaro nedělá!!!

Tak bacha, ať nemáte marody!!!
3. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
no to máš pravdu že první sluníčko jaro nedělá, jenže zítra má bejt 20 st a v tom kočárku je ještě reploučko od boudičky.

fusak jsem já na podzim dávala když bylo tušik kolem 5 st.takže je to asi rozdíl. :grinning: my se teda ssluníme na zahradě, takže nikde po městě v chládku necouráme.takže za chvilku jde fusak ven.. :slight_smile:

oblíkám tričko mikču bundu a punčošky a teplé kalhotky.

a nechám tam jenom ten fusak originál co byl u kočárku.i tak jí tam musí bejt teplíčko :grinning:
3. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak, fusak je venku.Normálně je tam taková teplá vložka na čem sedí, a fusak pěkně k prsům.Takže opravdu nám zima určitě nebude. :grinning:

Jdem ven, papa
3. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak my jsme fusak nechali a měli jsme jenom tričko a bundičku a šáteček a punčocháčky a tepláčky. A paráda! Přece jen, kdybych vyndala fusak, tak je kočár takovej studenej, fůůůj, do toho by se mi nechtělo. A dávat dečku a nánožník, to je lepší, když má teplíčko pod zádíčkama od fusaku. My nemáme žádnej fusak originál, takže kočárek je studenej!

Holky, Vikí má dneska svůj den, otrávila mi den už po desáté ráno, kdy jsem ji ukládala, řvala jako tur asi půl hodiny, až jsem to vzdala a celej den je hrozně mrzutá a pofňukává, chce chovat, ale je rozmachaná, protože jak ji vezmu, tak se uklidni a prstíčkem diriguje, kam chce jít....takže nic nebolí, jenom prostě nemá svůj den. Takže průběžně řve jako tur a já melu dneska z posledního.....ještě teď večer mi dala kapky a kdoví, jestli to byla konečná...... :rolling_eyes:

Takže se jdu modlit k telce, aby spinkala! Zítra jedeme za tchánem a taky za tchýní, no, vidět tchýni 2x za jeden týden, to je teda síla, to pak budu mít vystaráno minimálně na půl roku dopředu!
3. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Míšo, ty máš v kočárku jenom fusak?Ten fusak nemáš nikde schovanej?Já jsem to všechno měla v jednom.

Já mám teda jakoby fusaky dva, ale to je jedno :grinning: A pod zádíčkama máme pěknou takovou podložku zateplenou.

Koukala jsem jí do kočárku a krýsný teploučko tam měla.Takže náš fusak je schovanej na další zimu. :grinning:

A jak píšeš, přesně taková byla dneska i naše Vendulka.A začalo to i v noci.Od 4 do 5 jsem si s ní hrála.Takže noc úžasná. :grinning:

Přežijte ty tchánovce.... :grinning:
3. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky holky,

přežili jsme tchánovce, byla to docela příjemná změna! Vikí to včera slušelo, dala jsem jí tričínko s červenými puntíky a kytičkou a k tomu červeno-bílej puntíkatej šáteček a džíny, byla parádnice! Návštěvy byly OK.

Zítra musíme s manžou na pojišťovnu kvůli těm lázním a taky nechat zkouknout auto, něco nám vzadu tluče!!! Chjo!!!

Vikí je pořád taková mrzutá, plačtivá, pořád chce hrozně pozornosti, už mi z ní někdy jde hlava kolem :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojík,

tak my se včera vypravili do ZOO na Hlubokou...no stejný nápsad mělo asi dalších 1000 lidí, nebylo kde zaparkovat, no mazec...ale jinak to bylo SUPER !!! Emmi si to hrozně užila, výskala radostí, pozorovala zvížátka, pískala, no fakt jsme z toho byli až takový dojatý.... :wink:

Miško, tak jsem ráda, ýe jste to u tchánovce přežili a užili si to !!! Vikýsek byla určitě kočka, dodej někdy zase fotečky !!!

Zuzi a co vy a svatba a oslava narozek, jak to dopadlo??
5. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky

jé Gábi, já se taky těšim až půjdem do zoo.Vendy pozoruje u nás králíky, slepice se jí taky líbí, takže to bude prča.
My máme pracovní tejden.Zítra ty okna.Snad to do pátka stihnem.Jinak do žádný Prahy nejedem.Ach jo.

A já se tak těšim :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Gabi krásný fotečky, a jak to Emm sluší :slight_smile: je to kočka
6. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.