• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Peti, dík...:slight_smile:

Myslím, že ZOO si děti v tomhle věku fakt už užívají, takže doporučuji...

A proč nejedete do PRahy??

Holky, objevila jsem stránku s věcmi pro mimi taky v Budějkách a pak při kontaktu a tak jsem zjistila, že je to snad bejbycentrum nechápačka...
http://www.maminka-to-vi.cz

v sobotu jsme byli v bejbycentrum a vyhlídli si golfky, asi nakonec koupíme nějaké, páč v kufru Quinny zabere moc místa a kdyz jedeme k našim, tak je kufr plný a věi se skoro nikam nevejdou...

Favorité josu tyto, okoukly jsme je v bejbycentrum, jsou polohovatelné a fakt super
http://www.maminka-to-vi.cz/lira-3
ty fialové vypadají v reálu moc pekně !!! :wink: v bejbycentru ale měli jen 4-kolky fialkové a trojkolky jen cervené nebo zelené....tak uvidíme jak to nakonec rozsekneme,ale rádi bychom ve čtvrtek k našim už s golfkama a poloprázdným kufrem... :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Gabi jestli stihneme všechno udělat tak pojedem, ale dělaj nám aokna na celej barák i rodičům nahoře, pak ve čtvrtek přijde kluk a bude dělat dveře do sklepa asi ze sádrokartonu, takže práce dost.A Prahu jsem plánovala so a ne.V pondělí chci bejt už zase tady doma.

Takže nemůžem odjet od práce.
6. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
holky neuvažujete o hudební škole yamaha na Sadech?? :wink:
http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskolni-hudebni-programy/robatka
6. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj,
no tak prezili jsme to a to je hlavni. Sem nejaka otravena, vsichni se rozplyvaji z pocasi a me top vetsinou spis s..e no zkrz to nase bydleni. Ale to sem nebudu zas tahat.

Miso Maly jez, jako by za poliklinikou jih, konecna 12. JInak to cos popisovala mame asi 14 dni. Uspavani jedine u prsa a to i pres den, kdzy jsme doma tak ok, otocime venceni psa, ja chodila vzdycky na zuzanky spani, ale ted ji budu nechavat spat jen na zahrade a pujdem se psem pak az bude vzhuru. Aby taky neco videla a tak. nechavam ji v te siti houpaci, to si ani nevsimne ze jsem pryc., Ale v kocarku je usinani des. Chce byt proste porad u me, dokonce natolik ze radsi nebude jist, pac to znamena ze ji nekam odlozim.
Hele to rizeni to je fakt dobry. Me to bavi to jo, ale kdyz jedu sama tak se desne bojim. ted v sobotu jsem jela za MM na chatu, dopo u nas byla mamka a pomahala mi se vypravit, tedy jeli jsme jen do nedele ale stejne kramu jak neco, do toho zuza ktera by se na me nejradsi nechala nejak pridelat, takze je fakt docela narocny neco udelat. A jak jsme byla tak jako ve stresu, z toho baleni, a zuza atd tak jsem malem volala MM ze na to nemam ze nikam nejedu. Mamka kdyz me videla tak jela radsi celou cestu z mesta za mnou kdyby neco. Ale kdzy je v aute nekdo kdo mi kdyztak rekne co mam delat tak to jde.

No zuza ted spi tak jsem mela v planu neco udelat ale jsem total bez elanu tak uvidime co z toho bude.
6. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak a nemám tu červenou bundičku...:frowning2:
Červené jim nedorazily, nemají je skladem a růžovku jsem nechtěla...take vyrážím schánět rychle bundičku do ulic...:slight_smile:
6. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz
tz vado no ale dalo se to presne cekat. Nechapu ze kdyz videly mamy ten dav ze nevzaly deti pryc :angry:

mz jdem ted se psem, abych pak mohla doma neco udelat az bude zuza spat.

jinak ve dne v noci usina pouze a pouze u prsa :fearful:
8. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Čauky kočky...nějak nic nestíhám, dneska jsme vezli auto do servisu, odpo pro něj zase jedeme.

To náměstí, to je síla, my jsme tam taky měli jít, ale nešli bysme tam, dalo se to čekat, to by člověk dostal pěkně na hubu! Pro těch pár korun....

Venku je kráááásně, včera i dneska jsme pořád v luftu, ve městě, něco vyřizujeme, na procházce, prostě pohodička! Sice je to všechno takový akční, ale lepší, než tvrdnout sama s Vikí doma a jít jenom odpo na procházku.

Taky vyřizujeme ty lázně, manžovi řekli na pojišťovně, že jedině na 4 týdny, takže řešíme, jak to uděláme, kdybysme měli platit 4 týdny pro mě, tak to je pálka jako kráva (přes 35 tis. jenom pobyt!!!), takže ještě uvidíme, ale příští týden už má přijít vyjádření a nejspíš pozvánka.....takže asi začneme pomalu balit. Jsem na to zvědavá, na jednu stranu se toho bojím, na druhou stranu se těším, tak uvidíme, jak to vymyslíme a jak to vyjde.....doufám, že to vyjde!

A co vy, princezny? Zuzí, psala jsi, že má Zuzík taky takový "svoje" období.....!!!! My už jsme se zlepšily, Vikí teď všude leze, prozkoumává, staví se k nábytku, takže musíme být na pozoru, je to pěkná šlouda!!! Zítra půjdeme na prohlídku v 10 měsících, jestli to stihneme. Pak ještě potřebuju do Globusu na nákup.

Gábi, to je mrzutý s tou bundou!!! Já včera něco nakoupila v sekáčích a něco v Tescu, v Tescu mají 30% slevy, takže doporučuju, nechala jsem tam 1.000,-- Kč (šly jsme ven bez taťky, ten by nás víc krotil....!!!).

Tak zatím páček, jdu něco dělat!
8. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky ahoj, máme okna, tak makáme.kenom jdu popřát Emm k svátku :slight_smile:
8. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
takže, všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví přejem s vendulkou
8. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky holky, omlouvám se, úplně jsem zapomněla:

Vendulko, princezničko malá, přejeme Ti s Viktorkou všechno nej a nej k pondělnímu svátku, hlavně zdravíčko, štěstíčko, spoustu veselých krůčků a málo ošklivých pádů, prostě vše, co si může taková malá princezna přát!

A taky přejeme to samé Emmince, malému sluníčku, ať jí maminka brzo sežene super červenou bundičku, protože v červené je to fakt kočka kočičí a ať dělá mamince a tatínkovi jenom samou radost!!!!

Takže holky, pěkně oslavujte!!! :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojík,
jdu vás jenom pozdravit a moc poděkovast za přáníčko Emm ke svátku !! :slight_smile:
A taky se moc omlouvám, že jsem v po nepopřála Vendulce,ale kalendář není můj kamarád a vůbec nemám přehled kdo kdy má svátek ....

takže dodatečně všechno nej nej Vendulce, at je pořád usměvavá a hodná a dělá Vám jen radost !!! :slight_smile:)

JInak hlásím, že Emm má nejen novou ČERVENOU krásnou bundičku,ale včera dorazily i golfky... :wink: :grinning:

Dneska razíme k našim, tak se tu ukážu asi až v uterý...tak papa a krásné velikonoce vám všem !!!! :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my už zase od včerejška máme horečku, dneska jsme byli u MUDr., prý asi počínající viróza, nějak se z toho nemůžeme vyhrabat! A to bude tak kráááásný počasí a my budeme doma! Chjo!

Když je OK Vikí, tak není OK manžel a naopak, už mi z toho asi za chvilku hrábne! :rolling_eyes:
10. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky holky

píšu už t Prahy tak vám všem přeju KRÁSNÉ VELIKONOCE.

Vendulka děkuje za přáníčka. :slight_smile:
12. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojík,
tak hlásíme návrat od našich.. Bylo to tam super, Emm celý den venku na zahradě vylbnula se ažaž... :grinning: :grinning: fakt se těším u domečku na zahradu...
:wink::wink:
škoda, že ta cesta k našim je tak dlouhá, jinak bysme tam byli asi pečený vařený....

a co velikonoce u vás???
14. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky,

tak máme za sebou výlet do Bejbycentra, koukali jsme na ty autosedačky a nakonec zvítězil ten Römer, Maxi Cosi je sice náááádherná, má víc vychytávek na pohodlí při upevňování dítěte, ale Römer je vítěz testu a když jsme zkoušeli Vikinku do sedačky, tak ten Römer má lepší zafixování hlavičky v autosedačce, takže jsme nakonec volili krááásnou riflovo-modrou-kostičku, fakt pěkná! A k tomu druhej nočník (na cestování) a malej dětskej bazének!

Jinak Vikí se naučila zlobit a teď si to pěkně procvičuje :grinning: Pak nám přišlo vyjádření z lázní, bylo by to na měsíc s plnou penzí, jen pořád přemýšlíme, jestli je to s Viktorkou dobrý nápad, když tam je to samej senilní nervózní důchodce, my budeme 3x denně chodit do společné restarurace a manža má strach, že tam Vikís bude dělat kravál....takže se nějak nemůžeme rozhodnout!!
14. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky

jdu vás jenom pozdravit,a za chvilku mažem ven.Jsme pořád venku takže na pc nemám vůbec časík :grinning: .

Užíváme si na zahradě sluníčka než bude o víkendu pršet.Je to bájo.

Tak papa
15. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojík,

task my jsme taky většinu dne venku,ale aspon sem nakouknu, tu je tak mrtvo...:frowning2: to je škoda...:frowning2:

tak nedáme ten srazík, kdyz jsme stejně všichni venku??? vybalíme na střeleckým ostrově deku a vypustíme děti a dáme piknik !!!! :grinning: :grinning:

Miško, mám na tebe dotázek...máš stejný fusak, že?? jak si ho prala?? nebo si ho dala do čistírny???? já s ním pořád nic neudělala, páč nevím jak na to... :sweat_smile:

a já bych do lázní s manžou jela, důchodce naopak rozněžní, uvidíš... :wink: teda apson mě pořád zastavují na ulici nějaký babičky a dědové, roznězňují se na Emm, dělají ji pápá apod....:slight_smile:
a v POděbradech jsem byla na 1. romantické dovolené s manžou a užili jsme si to tam na MAX. !!! :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojky holky, taky pořád někde trajdáme! Dneska celý dopoledne vyřizování ve městě, odpo venku na prochajdě, prostě pohodička!

Gábi, já fusak ještě neprala, ale budu, dám to normálně na 40°C, nemůže se nic stát!!!!A uskladním na podzim!!!

Takže Poděbrady pěkný? My od toho začínáme upouštět, je to docela dost peněz, za ten měsíc za můj pobyt, takže se na to nakonec asi vykašleme a za ty prachy vybereme nějakou lepší 14-ti denní dovo... :angry: Ale ještě uvidíme, máme z toho hlavu v pejru!!!Ale s těma důchodcema máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, chtěla jsem se zeptat, co dáváte mimískům papat? Já už dávám Vikí ochutnat spoustu věcí :grinning: Ale nevím, jestli se to může, jinak na oběd dělám pořád to samé, zeleninku, masíko, žloutek, brambory, těstoviny, rýži - mixuju, protože se dvěma zubama se ještě nedá kousat! Dopo ovocnou přesnídávku, odpo kojení, ráno kojení, večeře kaše....mimoto sušenka a všechny možný ochutnávky....a už čistíte miminkům zoubky? Já nevím, jestli mám začít ty dva čistit :grinning:
15. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
nazdar, hlasim ze zijem a ze ve ctvrtek kdzy bude hezky se jdem hromadne placatit k Malaku, omluvenky neberu! :grinning:
17. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:39 • jirik.k
Ahoj holky, omlouvám se že vám sem vstupuju, ale chci se zeptat kde je v Krumlově nějaký obchod s kojeneckýma potřebama (něco jako je třeba bejbycentrum v Budějkách), díky :slight_smile:
19. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
achalteke to ti asi nepovime, pac jsme vsechny z budejc :sweat_smile: :grinning: v krumlove jsme "jen" rodily, a vlastne ani ne vsechny. Krumlovanda je tu jen jedna ale uz tu dlouho nebyla.

Holky my zijem jak u vas?
20. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojík Zuzi,
my taky žijem...:slight_smile:) Zrovna uspávám dítko, až se vzbudí a napapká, tak razíme ven, co doma, kdyz je tam tak pěkně...:slight_smile:

Jak pokrařujete s pergolou?? :slight_smile:

A kde jste vy ostatní ????? - Míšo, Peťo, Oli už asi nechodí vůbec...-
20. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
nasi museli utratit pejska :frowning2: :frowning2: :frowning2: pudju se s ni asi zitra rozloucit, nechaji ji odpocivat na zahrade :pensive:

Miso cistis se maji zoubky hned, doporucuju detskou pastu lemex a sadu kartacku od babylove z DM, je tam :kartacek: na masaz dasnicek, pak "kartacek" ktery je jako by s gumovyma stetinkama, ten je na prorezavajici se zoubky a pak uz doopravdickej kartacek. Zuzanku vsechny moc bavi.

Gabi ve ctrvtek nevim jak stihnem cvico, na 8:10 jedem do Trebone na prevenci, tak nevim jak dorazime. Myslim ze tak na pul 10 budem urco zpatky ale asi se mi nebude chtit chodit na cvico tak pozde :sweat_smile: tak kdyztak poclkam na Lannovce nekde a muzem vyrazit na tui zahradu kdyz bude pekne. Ale to si jeste napisem. ¨

Pergola uz je temer hotova, zbyva dat okap. Jupiiiii budem venku poraaaad az do podzima

No tak ja si jdu jeste pobulet, nejak to nemuzu zastavit, byl to nas prvni pejsek :pensive:
20. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zuzi, tak to je mi moc líto s tím pejskem... :cry: :cry: :cry: a jaká to byla rasa??

Míšo, kartáčky doporučuji stejně jako Zuzi, máme, čistíme a Emm doslova čistění zoubku vyžaduje, čistí si je několikrt denně - to ale pak už bez pasty...kdykoliv si jde do koupeny umýt ruce a vidí tam kartáček tak se po něm natahuje a vyžaduje !!! pastu máme taky elmex...

Ten žlutý na dásničky a prožezávající se zoubky má v puse skoro celý den - máme totiž 8 zubu " v prořezávajícím se procesu " !!:frowning2: :frowning2:

Na ten ctvrtek se teda ještě domluvíme... :wink:
20. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
gabi michana :wink:

dneska jsme ji pohrbili, psala jsem ted do jine diskuse tak jsme uz nejak vycerpana popisovanim. Byl desny okamzik kdyz jsme meli zakryt bedynku a uz ji nevidet. Nekolikrat jsme ji samo jeste otevreli a hladili. Jezis to tak boli :pensive: :pensive: :pensive: uz ji neuvidim Pupicek nas malickatej :pensive:
21. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
tady je stále mrtvo...:frowning2:

hodím sem dotaz: nebudete ještě někdo kupovat chodítko??? omylem se nám sešla dvě, takže jedno vůbec neužijeme...takže nabízím naše chodítko CHicco - mám v album - 2 měsíce staré, min. používáné, jen po bytě...vypadá jako fungl novéé !!! nebo nevíte o někom kdo by sháněl???

díky moc za pomoc !! :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoooooooooooooj

nějak sem neměla časík na pc.včera jsem musela s Vendy na tu neurologii.

všechno je v pořádku, máme koupit botičky a máme šmatlat :grinning: tak aspoň jedna dobrá zpráva.jinak v tomhle týdnu bylo u nás docela dost zpráv špatných....ale to sem nechci tahat

gabi, chodítko mám objednané.takové to co jsem tady dávala odkaz.ale mimi má jenom bratránek a ty určitě ttakovou drahou věc kupovat nebudou.oni chodí po bazarech :frowning2: :frowning2: :frowning2:

no nic, jdu žehlit.zvířátko akorát usnulo tak aspoň něco vyžehlim.

holky máte župánky?neuvažujete o nich?
24. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
24. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.