• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Peťo,
super, ýe kontorla dopadla dobře !! :slight_smile:
a copak se jinak u vás děje?? :fearful:
dítko spí, oběd hotový, tak mám časík...

župánky jsou moc krásné,ale asi bychom neužili...ty kupuješ???
24. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Gabi,myslela jsem na léto, až se budem koupat venku v bazénku.

ještě musim vybrat barvičku.oni jsou hezký všechny.

holky,plánujete už dovču?vyrazíte s prckama někam?
24. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojky holky!

Gábi, prodáváš chodítko? Využívá to, co si necháváš, Emm?

Dneska jsem koupila kartáčky na zuby, ale zn. Mam, jsou super, jeden velkej, jeden malej, na koncích oba mají masážní vroubky a mají taky chránítko, aby si dítě nestrčilo kartáček do krku! Malej je pro mrně a velkej, aby mamka mohla čistit!Jsou super, jinak pastu Elmex!

Holky, čistíte ráno i večer pastou? Já budu pastou čistit asi jenom večer!

Petruš, copak u vás? Nějaký problémy? Je mi to líto! Hlavně, aby byla Vendy v pořádku! Budete kupovat botičky? A kdepak? A jaké?

My dovču plánujeme na září, asi letecky do ciziny! Ještě uvidíme!

V pátek jsme byli v Praze, v nemocnici s manžou na kontrole, pak IKEA, Vikí to zvládla na jedničku! Je to šikulka, jinak leze jako drak, staví se k nábytku a pochoduje okolo něj! Je to můj kulíšek :grinning:
26. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky,

Míšo,taky máme kartáček mam a pastu elmex.Ale ještě jsem nezačala.Musíme pomalu už začít. :grinning:

Dovču taky plánujem na září.Nevim jestli se někam pustíme dál.Jestli jo, tak Chorvatsko autem s přespáním někde na cestě.Nikam nechvátat a pěkně se kochat.Ségra dělá v cestovce,tak by nám našla nějakej pěknej penzionek u moře.S Vendulkou nechcem nikam do hotelu.Nebo dyštak do malinkýho.Aby tam nebylo moc národa.

Botky budem kupovat v týdnu.Vyhrajou asi FARE.Prodávají je v Sucháči, a nebo doktor nás poslal pro botky do plachýho ulice.Prej tam maj taky dobrý botky.My snad budem do roka chodit.Tak to musíme začít šmatlat na zahradě.
:grinning:

U nás je všechno OK.Naštěstí.Ale někdo takové štěstí nemá.Nechci to tu psát, nevim kdo sem chodí všechno koukat. :frowning2:

Míšo, a jak kontrola.Je manžel dobrej?

Ještě písni jakou tu sedačku romera máte.U nás jí taky budeme kupovat.A kolik vás stála.
26. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky vespolek...:slight_smile:

Míšo, to druhé chodítko je stále v oběhu a bereme ho i ven, Emm si ťape po bytě a je spokojená..:slight_smile:

Pastu máme taky elmex, moc ji chutná a vyžaduje ji..by si fakt itila zuby celý den, takže ji dávám katáček bez pasty i "na hraní".. :grinning: :grinning:

na obuv v Plachého jsem slyšela taky dobré reference, nikdy jsem tam ale ještě nebyla, ani nevím kde to je..potřebuji koupit nové botičky -sandály- tak tam mrknu..mám je vyhlídnuté v Ceské,ale nejprve mrknu i tam...:slight_smile:

U nás dovča letos nebude, penízky jdou na baráček a na válení u moře jaksi nezbývá...

Vypadá to zase na krásný den, takže zase vyrázíme asi do ulic...:slight_smile:

Zuzi, tak jak jste si to užili ??? :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj,

Gabi my budem taky kupovat sandálky.S pevnou patou.Manžel chce jít kupovat s náma.Jenže nevim jestli budou mít v sobotu otevřeno.Gabi, zeptáš se?

Když je v pátek ten svátek, tak si myslim že hromada krámů bude mít zavřeno.Holky, já mám od soboty zase rýmu.Manžel začal prskat včera a doufám že se to Vendulce vyhne.
27. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky,

Petruš, manžel dopadl na kontrole výborně, všechno je fakt super, jen se nevyhne ještě další operaci, má jednu chlopeň nahrazenou lidskou chlopní, takže ta se časem opotřebuje a bude potřebovat vyměnit, ale snad by se to už obešlo bez otevření hrudníku a zavedli by mu ji jenom katetrizací, tedy třísly! Takže paráda, ještě bere prášky, ale určitě mu je potom aspoň částečně zruší! Jinak je fakt fit!

Ty lázně jsme rozmysleli a nepojedeme, radši vyrazíme v tom září někam asi k moři...máme od tchána slíbeno, že nám to cálne, tak se rozšoupneme (teda doufám) :sunglasses: My to ještě projdeme a chceme někam, kde i v září bude teplíčko....takže uvidíme!

Jinak máme Römer King Plus, je to řada Trend Line. Je výborná! Fakt! Vikí už si v ní od té doby hoví a je jí tam evidentně dobře! Dá se i trochu polohovat, že se jakoby trochu naklopí do mírného (fakt mírného) lehu!V Bejbycentru za 5.390,-- Kč!

Holky, jak krmíte mimísky? Dáváte jim snídani nebo k snídani jenom mléko? A co jinak papání, holky z ČB si objednávaly nějakou knihu s recepty pro kojence a batolata, nepůjdeme do toho taky?
27. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Peto, jestli na ti nezapomenu tak se zeptám...:slight_smile:

Mišo, super, že je manžovi dobře..:slight_smile: DOvolená u moře bude báječná, super nápad !! jela bych hned !! :slight_smile:

Knížku s recepty pro Emm mám už hodně dlouho, kupovala jsem ji v Globusu, možná se jmenuje i stejně...:slight_smile:

Emm je ted pekně rozpapaná, takže by ji mlíčko ráno už netačilo...:slight_smile:
K večeři má chlebík/rohlik se sýrem, lučinou, nebo maslíkem, apod...kaši dávám tak max. 1 týdně, někdy už ani to ne...někdy dostane jogurt a tak...
27. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
než jsem ti napsala, tak jsem dala MIška odkaz...:slight_smile:

tak tuhle má přesně Zuzka...:slight_smile:

my máme tuhle:
27. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
tak podávám hlášení z obuvi z Plachého ulice...:slight_smile:

šla jsem shánět takové ty sandálky na léto od Essi a tam měi jen 2 druhy a ještě na bavu v naší velikosti...
http://www.essishoes.com/file1/Katalog%20J-L%202009.pdf

záleží jaké botičky sháníš, ale asi takov ty první uzavřené, ne??

tak jsem zašla opět do Českého ulice a tam mají mnohem větší výběr - jak typem tak barvičky a ještě mě tam ty samé botičky co jsem zkoušla v Plachého vyšly levněji...:slight_smile:

Takže pro mě vede ta Česká ulice....ptala jsem se zda mají v sobotu otevřeno a ona říkala, že ještě neví, jak se vedoucí rozhodne,ale že snad ano - tato odpověd platí pro obě prodejny...:slight_smile:
27. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Jé, Gabi děkuju.Takže určitě zajdu do té české ulice.To je ta za radnicí ulice... :grinning:

Budeme kupovat první botky a můžou mít otevřenou špičku, ale zzavřenou patu.Takže asi taky něco jako sandálky?Nevim, musíme se podívat.
27. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
Peto, ale pozor, v České ulici jsou 2 prodejny s dětskou obuví, jedna stojí za prd..Ta dobrá je ta obuv na proti Potrefené Huse !!!

mám tam odtud i backurky, tyhle: jsou atestované a paní na cvicu mi je posledně chválila..:slight_smile:
http://gabcos.rajce.idnes.cz/velikonoce_Chocen/#CIMG9784.jpg
27. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
Aha, tak to si dámpozor.Ty jsou parádní Gabi.Koukám vy máte hrocha od Fisher price?

Já se rozhodovala jestli odstrkovadlo a nebo todle zvířátko.Je krásnej hrošík.

Ještě Potrefená husa to je tam na tý straně u radnice?Já a něco hledat ve městě :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Hele Míšo, tak tu autosedajdu budeme mít stejnou, akorát budem mít asi jinej vzor :grinning:

http://www.babymax.cz/autosedacka-romer-king-plus-novy-trendline-2009-detske-zbozi-3392.html
27. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
Akorát nevim jestli pro ní nezajet až pojedem do Prahy, nebo jestli si jí mámnechat poslat.přece jenomje to o tučim 600,- levnější?

Jenže zase kdyby byla nějaká reklamace..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, promyslim to.
27. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
Peto, no hrocha jsme dostali jako to druhé chodítko, on se dá sklopit i jako odrážedlo... :wink:

takže právě nevím co s tím chodítkem od Chicca, nechci aby ničila dvě, to je škoda...takže CHicco jsem schovala a čekám na zájemce..:slight_smile:

jjo je to na straně jakoby radnice....-)
27. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak to najdu,to je dobře.

Jo takhle.S hrochem si vyhraje už líp viď.

Teda Vendula už pěkně stojí bez opření, ani se ničeho nedrží,fakt si myslim že za chvilku uděláme první krůček.

Gabi, vaříš s tý knížky? My zase máme období že nejíme.Já nevim jestli je naše kočka vybíravá nebo co, ale už nemám skleničku, tak zejtra uvařim a jsem zvědavá jestli bude baštit.

Co říkáte na tu chřipku?
27. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak to je Vendulka moc šikovná !!!!
Emm taky stojí bez držení,ale krůčku sama udělá asi jen tak 3, jinak ne..chce pořád držet za ruce, sama se bojí...:slight_smile: takže si chodí kolem nábytku nebo za chodítkem - to lítá sama, doleze si k němu, postaví se a lítá po bytě...:slight_smile:

my papáme moc pěkně, vařím ji,ale podle knížky teda moc ne...:slight_smile: podle netu dost...:slight_smile: a sní všechno !! skleničku mám jenom jako rezervu kdyz někam jedeme nebo nestihnu uvařit jídlo s sebou do města... :wink:

no chřipky se bojím..:frowning2:
27. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
já taky se bojim, a už jsme vzhůru
27. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
Holky,nedával sem někdo odkaz na cukrárnu na máji?
27. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky holky!

Petruš, jojo, autosedačka stejná, mě se prostě líbil ten riflovej potah, takže máme denimovou :grinning:

Hele, holky, dáváte těm mimískům snídani? Já dávám zatím jenom mléko, někdy 2 kolečka rohlíku s máslem, jindy kousínek chlebíku s máslem, piškot....jo, dneska jsem zkusila Lipánek, tak uvidíme, jestli nebude alergická reakce, tak začneme Lipánkovat!

Holky, mám pocit, že pro Vikí vařím pořád to samé, někdy je mi jí líto! Vaříte nějak do zásoby? Já pořád jenom na 2 dny.

Princezny, jdu do hajan, jestli dnešní noc bude stejná, jako dvě předchozí, tak se picnu....poslední dobou se Vikí budí třeba 6x za noc, nevím, jak ji naučit spát! Asi si zvykla, že jsem si ji nechávala od půlnoci v posteli (jak byla nemocná) a teď na tom ujíždí, nebo co! Fakt už jsem KO!!!!! HELP :rolling_eyes:
27. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojík,
tak jaká byla Míšo noc?? :fearful: doufám, že trocha lepší !!!

u ná zase změšna ta, že od nedělního rána je pro ní budíček v 6 ráno !! :confused: :sweat_smile: :fearful: TO vůbec neznám,měla krásně zajetý režim, vstávala tak o půl 8, pak jeden spánek od 11,30-13,00 a oak večer v 8 spinkat..ale ted jak vstává v 6 tak chce spinkat zase 2x denně, tak snad se to zase vrátí do starých kolejí...

k snídani dávám různě, někdy jogurt, lipánka, chlebík, rohlík, někdy jen tu sýrovou tyčku Kibidoo, bezlepkové piškotky a pod....

kdyz má malou snídani tak ji dám dříve sváču...:slight_smile: a ona si ukáže kdyz chce papat a já ji třeba nedám...

:grinning: :grinning:

Míšo, já se naučila dávat uvařené jídlo do mrazáku, dám ji oběd a pak tak 2 porce zamrazím..no a druhý den třeba uvařím něco jiného a zase zamrazím a pak mám třeba týden , kdy vařím jen jednou, dvakrát a jinak vytahuji zásoby z mrazáku...:slight_smile:)
28. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky Gábi,

dnešní noc byla docela OK, nenechala jsem Vikí usnout u mě v posteli, ale lupla jsem ji do její postýlky, ještě bdělou, samo, že tam dělala opičárny, pak poplakala, ale držela jsem ji za tlapku a ležela vedle na posteli a ona potom usnula, vzbudila se cca v půl dvanácté, to jsem jí dala dudlík, pak ve dvě-kojení a pak až v pět na kojení a to už jsem si ji nechala u sebe. Vstávali jsme v sedm, takže paráda!

U nás se spinká dopo od 10:00-11:30 hodin a pak odpo od 14:00-15:30 hodin, takže pořád při starým!

Jo, na tu snídani si budu muset posvítit a taky pomalu začít dávat. Jogurt už dáváš obyčejnej ochucenej?

Jinak budu muset taky začít mrazit, nebo se z toho zvencnu! Jen přemýšlím, teď, až bude Vikí rok, tak už by měla jíst normální jídla. Co vaříš, Gábi? A vaříš i polévky? Mě napadlo uvařit polévku třeba k večeři... :sweat_smile:

Zítra jedeme na Šumavu, zrovna se má zkazit počasí, tak mě to docela štve! Chjo! Vrátíme se cca za týden!

Taky už přemýšlíme, co koupit Vikí k narozeninám, už pomalu klepou na dveře! Gábi, co všechno dostala Emm?Poraď!

Už jsme koupili bazének, sháníme houpačku, nějaké věci na písek, dřevěné kostičky. A dál? Uvažuju nad tím chodítkem...ale manža mě přesvědčuje, že to není pro děti moc dobré, tak nevím!
28. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky holky.Míšo, proč to chodítko neni pro děti dobré.
28. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Petruš, já nevím, kde na to manža přišel, asi diskutovali otcové v jeho práci, takže přijde vždycky moc chytrej! :grinning:

Taky bych do něj šla, jaké máte vy, Petruš?
28. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Jo, Gábi, jaké chodítko máte vy a jaké prodáváš? Mám v tom guláš :confounded: :grinning:
28. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Míšo, myslím si, že špatné jsou ty chodítka jak do něj mimi posadíš, to bych nikdy nekoupila, tohle je podle mě dobré, dost jsem o nich četla, ale každý má svůj názor...:slight_smile:

Prodávám to od Chicca, tohle:
http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/choditko-chicco-aktivity-1

jinak dárečku na rok bylo hodně, dostávali jsme je i se zpozděním, takže máme hraček , že nevím co snima...:slight_smile:
hrací stolek, chodítko, dřevená hračka na tahání, houpací kun, kočárek, kelímky na stavění - pro větší děti,200ks balonku a bazenek, oblecení, ke svátku manáska Frantiska, otvírací knizky - to miluje, doporučuji !!!
no je toho moooooc...:slight_smile:

polívky vařím často, Emm má moc ráda, zahustím třeba vločkama, miluje taky tu z červené čočky, jak jsem sem dávala odkaz...
28. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Míšo, já mám objednané tohle

http://www.pompo.cz/detail.asp?zbozi=8673#

jenže ho asi nedodaj.takže se domlouváme na vrácení peněz.mám radost, protože budu muset objednávat někde jinde znova.

neměla bys kupovat dítku takovéhle chodítko

http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/chipolino/choditka/origami

to je špatně.naše dr říkala ať to vůbec nekupujem... :frowning2:
28. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.