• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
ahoj Terko, tak to oblíkáme podobně :wink: to víš, jen mě furt trochu straší, že máme takovýho prcka a říkám si, jestli nejsem blázen, že ho nenavlíkám víc :sweat_smile:
11. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz
a jak se jinak máte?
11. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
Panter já myslim že ne, jestli je mu dobře :slight_smile: Bavila jsem se o tom s kámoškou co má holčičku narozenou 09/2007 a ta jí prý dává, bodýčko, dupačky, ponožky, čepičku, bundu ... no prostě podle mě blázen :astonished: :astonished: :astonished:

A jinak dobrý, byly jsme zase na velký procházce, malá ještě spí v kočárku :astonished: Každou chvíli se určitě probere a bude mít hlad, v noci spala od 20h do 4:15 :astonished: :astonished: :astonished: To jsem se ve tři vzbudila a koukala jestli žije :sweat_smile: A co vy? :slight_smile:
11. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz
Terko, tak to je fajn :wink: taky se těším, až si takhle pospím :wink: i když já si nestěžuju... malýmu dám ve 22h, pak e budí tak nějak po třech hodinách, tj. kolem 1h a pak vydrží 4h, takže další kojení máme kolem tý 5h :wink: jde to, už máme nějakej režim, tak je to fajn
11. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz
já jsem právě v dubnovkách četla, že tam jedna mamča, co mám mimčo donošený, ale jen o něco větší než byl Jáchymek, tak prý podle dr. nesmí ven na prochajdy, dokud nebude mít ke 3 kilům :confused: tak jsem z toho byla zmatená, nám totiž i v porodce i dětská dr. říkali, ať chodíme ven, jak to jde :sweat_smile:
11. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
Panter musím jít, ale děti maji rádi vzduch, to jim jedině prospěje!!! Takže určitě choďte a oblíkej podle svého uvážení :slight_smile: Pááá
11. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz
Terko, páá :slight_smile:
11. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
Ahojda, tak jak se máte??

u nás je všechno dobré, Emmi hodná, naušničky se krásně hojí...:slight_smile:

Teri, jojo, čatečky poznvám, máte pěkné nové fotečky, ta první společná je super !! Taky sem budu muset vložit nové fotečky, hlavně naušničky..:slight_smile: ale asi až večer....

Panterka, Jáchymek je sladký, je moc roztomily !!!

Holky, taky strojím jen na lehko, ale čepičku -my teda šátek - dávám, to by se mělo, aspon nějaký klobouček...

Holky - Dludli, Kulli - , co dělají bříška????
11. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
Gabi, já už se na vás těším :wink: taky už se na vás chystám, až MM půjde do práce, tak si musíme dát spicha :wink:
11. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
Gábi ahojky, děkuji za pochvalu fotek, tahle je taková kde je nám nejmíň vidět do obličeje :sweat_smile: Já bych nerada, aby nás tu někdo poznal, ale tomu se asi neubránim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že naušničky v pohodě :wink: A co křitny?

Panter a jak Jáchymek spinká? :slight_smile:
11. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj Terko, Jáchymek buď jí nebo spí... a když ani nejí a ani nespí, tak řve hlady :grinning: jinak vstáváme po 3-4 hodinách... on musí jíst 8xdenně, takže když se nevzbudí, tak ho budíme :wink: jenom v noci to necháváme čistě na něm :wink:
11. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
Panter to vám docela závidím ty 3-4 hodky, to už je u nás minulost, chce jíst každou hoďku a akorát v noci vydrží nejdřív tak 5h a pak 2h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem koukala na nové fotečky, parááádní :dizzy_face: A jak kojíš :astonished: no teda ty jsi šikula, to já neumim doteď :grinning:
12. kvě 2008 v 07:03  • Odpověz
dobré ránko :wink:
Terko, to neumím já, ale náš Jáchymek :slight_smile: jinak hlásím, že za 5 dní už nám bude měsíc :sweat_smile: jinak přes den se skoro nebudíme, jen v noci, tak uvidíme, jak dlouho nám to vydrží :confused:
12. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz
ale už jsme měli i chvilky, kdy pupík jen ležel a koukal :wink:
12. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
Panter doufám, že vám to vydrží dýl než nám, teď přes den moc nespí, ale ty první dny byla taky hodňoučká :grinning:
A prdíky nic? Závidím :slight_smile: No vidíš jak to uteklo :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 07:33  • Odpověz
no, zrovna jsem si ve čtvrtek, když jsme minuli ty 3 týdny, říkala, že zatím teda nic... ťuk, ťuk, ťuk. ještě pořád jím všechno prakticky normálně, jen nepiju perlivou vodu... malej se občas zakroutí a pak si odprdne a je to zase dobrý. my se malýho teď přes den snažíme i budit, protože se bojím, aby mi nepřestal spát v noci, ale zatím se nám to daří fakt jen na chvilku, ale počítám, že po 6ti týdnech se to změní jako u Hynečka :wink:
12. kvě 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
Co myslíš že se změní u Hynečka? Spaní nebo prdíky?
12. kvě 2008 v 07:38  • Odpověz
to spaní, po 6ti týdnech ho braly přes den hysteráky :sweat_smile: tak čekám, že Jáchymek taky začne být živější :wink: ono je taky vidět, že ho oživuje ta vojtovka :wink:
12. kvě 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
Nás berou teď histeráky pravidelně kolem 17,18h do 20,21h :confused:
12. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
Tam mělo být toto :rolling_eyes:

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz
my měli prakticky první včera před koupáním :sweat_smile: to jsme malýho nějak moc pozlobili :grinning:
12. kvě 2008 v 07:52  • Odpověz
chtěla jsem se zeptat Gabi, jestli neví, kolik po nich dr. chtěla, aby ze začátku přibírali :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
My jsme řvali dost u koupání, to museli slyšet všichni, tak my jsme přibíraly rychle takže já tohle nevim :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
A jak přibírá Jáchymek? Kolik? Blinká hodně?
12. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
Terko, tak při koupání se taky zatím zlobíme :unamused: jinak na převážení jdeme zas v úterý nebo ve čtvrtek, nevím, kdy nám to vyjde, protože ve středu musíme na tu rehabku, Jáchymek vůbec neblinká :wink: že malinko ublinkl se mi stalo asi dvakrát (z toho jednou v porodce) :wink: jo a poprvý jsme u dr. byli v pátek 2.5., to měl 2240g a na prvním převážení jsme byli 7.5. a to měl těch 2500g, tak uvidíme, jak to bude teď
12. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
To přibírá zatim náhodou parádně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Neboj při tom koupání to tak do týdne bude lepší :slight_smile: a jak často koupete?
12. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahojky holky, přeji kráááásné pondělí, dneska už zdravím z domova.

Dneska a zítra mám dovo a od středy mi začíná mateřská, takže pohodičkaááááá :wink:

O víkendu jsme byli u našich na Šumavě, to byla kráááása, sluníčko, zahrádka, prostě fakt odpočinek! V sobotu večer jsme udělali ohýnek a opekli buřtíky, mňam! :grinning:

Panter, koukala jsem do albíčka, Jáchymek je kráááásnej, je to brouček a ty fotky s Hynečkem, to je paráda! Hlavně aby pořádně přibíral a co víc si člověk může přát, vid? Taky je super, že takhle krásně spinká!

Kristý, také pěkné fotečky z procházky!!!! Kam jste si to vyrazili?

Gábi, koukej sem dát fotečky Emminky s naušničkama, už se na ni moc těšíme!

Holky, za chvilku jedu do města, musím něco zařídit, už se tam těším, když je takhle kráááásně!
Asi zajdu do CA a kouknu po nějaké té pěkné mikince :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz
koupem každej den :wink: ale někdy se zlobí víc a někdy míň, asi podle toho, jak je hladovej :sweat_smile: ještě jak předtím cvičíme, tak ho pořádně nakrknem :unamused:

no, já mám právě teď pocit, že mi už nepřibírá tolik, na první vážení jsme měli od dr. dáno, že by měl za těch 5 dní přibrat 100g, tak to jsme bohatě splnili, ale teď nevím (teda 100g stopro)
12. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz
ahoj kulli, tak to je skvělý, to to uteklo a už budeš na mateřský :wink: no, já rodila týden před :grinning: :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahojda holky,

přejíi super start do nového týdne, je tam ale krásně venku, že??? :slight_smile:

Terka, křtiny jsme jeli domlouvat, budou 22.6., tak jsme na ně zvědavá...:slight_smile:

Panterka, Jáchymek přibýrá nádherně, to my přibrali třeba jen 100g za týden...:frowning2: :frowning2:

Kulli: na fotečkách jdu zapracovat a vložit je sem, snad se do té doby Emmi nevbudí....:slight_smile: Spí totiž hooodně lechkým spánkem u nás na posteli...:slight_smile:
12. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.