• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky holky,

tak už jsem v obraze! Ty chodítka jsou moc hezký, Petruš, to FP je super, taky jsem na něj koukala!

Gábi, takže vaříte polívčičky. K obědu nebo k véče nebo už dáváš Emm k obědu polívku i hlavní chod? Nám bude za chvilku rok, tak přemýšlím, jak tu stravu upravit!
28. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Gábí, ještě koukám do albíčka, měli jste super narozeninový dort pro Emm! Můžu se zeptat, kde jste si ho nechali dělat a kolik stál??? Je fakt úžasnej!
28. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Čauky,

U nás stravu nemusim upravovat, protože je to pořád steejný.NEBAŠTÍME.

Pořád nám stačí mlíččko.Ach jo.
28. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Míšo, paní jsem našla náhodou na netu, předtím jsem ji neznala...A dort byl vynikající, MM a naši prohlásili, že lepší nikdy nejedly, všichni z něj byli nadšený !!! Byl hrozně propracovaný do detailu, což asi n fotečce nevynikne...kamarádka si ho tam na doporučení taky nechala udělat...:slight_smile:
Poslala jsem ji obrázek postaviček a zbytek byl na ní...:slight_smile:
chtěla jsem celý z mandlovky, tak byk dost drahy...paní ho dala už i k sobě na webovky...
http://www.elsatnet.cz/novacek/

Zatím dávám stáke jedno jídli, takže polívky vařím husté, aby ji to zasytilo stejně jako oběd...ale oni ji chutnají takže sní někd i dva talíře... :grinning: :grinning: tu z červené čočky fakt doporučuji, EMm byla nejedlík a tuhle polívku po nejední snědla na ex...:slight_smile:
http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/33

nedávám tam tu sojovku...-)
29. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Gábi, díky za kontakt, Váš dortík byl fakt úžasnej!

Za půl hodinky vyrážíme na Šumavu, asi nebude počasí nic moc, ale už se těším, takže se tu mějte holky bájo a já se zase brzo ukážu!!!
29. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Holky ahoj,kde jstééééééééé.... :grinning:

Já tu měla do dneška maminu.Teď se nachází směr Praha.... :grinning: Tak ani nebyl čas zapínat PC.
7. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj, tak my jeste zijem :slight_smile: akorat jem nejak nemela na konika cas.

cockovou polivku taky doporucuju, jinak zuza ji cim dal min, ale za to cim dal vic kojim, no tak nevim jestli tomu mam nechat volny prubeh nebo to nejak resit (na to jsem asi moc pohodlna, zatim mi to az tak nevadi).
Jidlo ji zkratka nejak prestava zajimat, ma dulezitejsi veci na praci. K obedu sni tak 80 a to jsem rada, ale za to si vyzada prso pred o bedem i po nem (no je jasne ze pak ji tak malo ze jo) no tak nevim.

Miso ty jo uz pomalu rok je to sila co?
10. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj, tak my taky zijem .. :grinning: Byli jsme od čtvrtka u našich a na svatbě....-)

taky nemám moc času na koně, proto navrhuji SRAZ a pořádně pokecat tam !!!!!!! :wink: :wink: :grinning:
hlaste termíny!!!!!!!!!!!!!!!!
11. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
my nemame nic cele utery, pak by sla streda, kdy mame cas cely den az do 4, no a pak ctvrtek po cvicu, tj od 10 a patek cely den. akorat tento patek jdu od pul 4 ke kadernici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj,jdu na Vas kouknout,co noveho?
12. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Holky ahojky,

tak u nás byla taky moje mamina.Odjela ve čtvrtek.Od pátka byl doma taťka tak nás vzal do zoo na hlubokou.
Parádička.Vendýs koukala na zvířátka a moc se jí tam líbilo.Akorát nám tam asi nastydla.Od soboty máme rýmu.Sice už neprskáme ale stejně taháme vysavačem...... :grinning:

Aby toho nebylo málo, tak nám na tuty rostou další zoubky.Takže občas řev,a je to horší než ty první zoubky.V noci se budí, a divim se že vytuhla hned po ulici.Normálně chodíme spát spíš po 9 hodině.

No nic, navrhněte dyštak nějakej den a hodinu na ten srazík.My nemáme zatim nic, ale budu nás objednávat na focení a k zubaři.Tak snad se to nebude krejt. :grinning: :grinning: :grinning:
No nic, snad se tu brzo objevíte..... :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
12. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme zpět ze Šumavy, trochu jsme to protáhli :wink: Bylo tam parádně, užili jsme si super počasíčka, zahrady, houpačky a grilování, fakt paráda!

Tenhle týden půjdeme shánět dárečky pro Vikí k narozkám, budu pátrat po dortu, jaký nechám udělat a taky musím zajít kouknout na botičky! Kde že je ten dobrej obchůdek??? Petruš, kupovali jste jedny, dvoje...???

Jinak máme nabitej program...o víkendu oslava, Hobby, manžovo narozky...uff!

Tak písejte, co nového!!!

Petruš, už chodíte? Zrovna mi včera volala kámoška, máme stejně staré prcky a její holčina včera začala chodit, to jsem koukala jako blázen!!!
12. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Míšo Vendy ještě sama nechodí.Ale stojí sama.tak snad uteče roku.

My už máme dárečky koupený.A vlastně všechno zařízený.

Taky jdeme na hobby, přijede návštěva, tak bude veselo.... :grinning:

Botky máme jedny.Zatim nám stačí
12. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky Petruš, co jste všechno kupovali k narozkám? Hoď mi inspiraci!

Vikí se taky pokouší sama stát, hrozně machruje bez držení a pak řachne :grinning:

Holky, doufám, že se to počasí vyčasí a odpo bude hezky, musím do Glóbu nakoupit masíko :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Míšo, nám nakonec pani vrátila peníze, takže už máme koupený jiný chodítko.
Tohle http://www.slune-cz.cz/images-goods-cache/10012_prew_200.jpg

a k tomu tenhle stolek http://www.prag-info.cz/_shop/image_8642005a/1185976233Aktivni_hudebni_stolek.JPG

Pár drobností jsem objednávala u nás v Praze v e sopu, a mamina už nám to vyzvedla.Takže toho dostane až až.

Jenom zabalit a je to.

Míšo je to sranda co.Taky se tomu směje?Ale než by někam došla, nebo se aspoň snažila :grinning: tak šup na kolínka a peláší, až jí sotva stačim... :grinning: :grinning: :grinning:

Na nákup budeš mít pěkně.Nakonec se to počásko vybralo.My spinkáme.Ještě trochu frkáme, ale bude to dobrý.Tak půjdem na chvilku ven až se vzbudíme.

Holky, je tu někdo kdo byl na focení u Landové? Vim, fotí občánky a kámošům svatbu.Ale jaké dělá fotečky dětiček?
13. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky Petruš, týýýjo, to se teda Vendy bude mít! Chodítko i stoleček jsou suprácký!

My máme zatím houpačku, bazének, křesílko, dvoje hračky na písek, kostičky se včelkou Májou, malý plastový kočárek, sháníme panenku - miminko, pískoviště a další blbinky! Právě že sháníme nějaké to odpichovadlo! Tak uvidíme, na co natrefíme, na hračky jdeme v pátek!

Jojo, je to sranda, jak říkáš, jakmile už ji nebaví stát, nebo se potřebuje někam dostat, tak na kolínka a peláší! Je s nima sranda, s loupežníkama malýma!

Uff, my toho máme poslední dobou nějak moc na vyřizování....manža půjde nejspíš od začátku června nebo od půlky do práce, jsem zvědavá, jak si zase zvykneme s Vikí být samy! Teď je to taková pohodička! Musím toho ještě využít a poslat manžu na procházku s kočárem a trochu si dáchnout!

Příští pátek jedeme do Prahy na Draculu, přijede mamka a bude hlídat, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, doufám, že dobře!

Gábi, kde jsi nakupovala ty balónky a čepičky na oslavu?
13. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Teda, Viky toho taky bude mít.Jaký křesílko a jakou houpačku?

Houpajdu plastovou? My chceme dřevěnou, na ven.někam na zahradu.Kočko, a pískoviště máte jaký?

Musim jít koupat, ještě zaskočim, už na mě volaj... :grinning:
13. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Ták, hotovo.Ještě se šmudlinká s tátou. :slight_smile:

Míšo, ty věcičky prodávaj snad v každým obchoďáku.Mají je ve špáru, i v globu, a tušim že jsem na ně i narazila v priáči.

Taky bych brala tátu doma.Ale přesně pak ten návrat do práce.

Jé, vy jedete na vílet.Taky bbych někam jela.No, my jedem až v červnu do Prahy.Tam oslavíme narozky a tradá domů.Chtěla jsem to spojit, ale nakonec by to nebylo fér.Takže budem slavit pěkně každá zvlášť. :grinning:

Skuste zajít do hraček do kauflandu.Je to místo DM.Je to velký a odtamtud máme ty hračky my.

Jinak já nakupuju tady http://www.svethracek.cz/hlavni.php

Máme to hned za rohem a naši to vždycky vyzvednou a přivezou.
13. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Výlet...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojky Petruš,

jééé, hračkárna v Kaufu???Tak to díky za tip, určitě se tam podíváme! Dneska jsme koukali na různý ty věci na oslavu v Tescu a NIC MOC! My budeme dělat jednu oslavu doma v ČB pro Vildovo stranu a pak ve Zdíkově pro naše! Ve Zdíkově to bude 30. 5., tedy o den dříve, než má Vikí narozky a v ČB to bude o týden později. On má do toho narozky i manža, takže to spojíme, pro něj půjdeme vybrat dárky na HOBBY.

Jinak křesílko jsme koupili v IKEE ratanový, hezký, ale potřebuje namořit a nalakovat a houpajdu plastovou, takovou tu skořápku, už visí ve Zdíkově. Ale budeme ještě kupovat jednu domů mezi futra :grinning:

Hele, Petruš, kdy přesně má Vendulka narozeniny???

Jo, jinak super fotečka!!!!
13. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Kočko Vendy je 23. Takže je to za chvilku.Já pak za 3 týdny.

No, my do teska moc nechodíme.Spíš globus, tak jsem v obraze.

U nás asi budou taky dvě.Toho 23 pro babičky a sourozence naše.Oba máme po dvou a děti k tomu, no a asi v neděli pro další příbuzné.Nevim, je nás nějak moc.No, uvidíme... :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ta hračkárna je tam chvilku.Nic bych za to nedala že tam nejdřív bylo pompo.Určitě jsem si tam vzala leták.A teť je tonajednou dračik.Mají i stránky na netu.Tušim že je to www.dracik.cz
13. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Já sem dobrá, pamatuju si to dobře. :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kdy razíte na hobby? My půjdem v sobotu.Číhnem do bejbycentra a třeba něco koupíme
13. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Čauky Petruš, to je fakt, to je za pár!

Hned jdu kouknout na tu hračkárnu!!!

My razíme na HOBBY v neděli, v sobotu jedeme na oslavu neteřinky, bude mít 3 roky!Doufám, že v neděli nebude na HOBBY pršet, dneska to tam musí být ňamka!

My dneska byly venku dopo, stejnak jsme zmokly!

Hele, Petruš, dáváš Vendy něco k snídani? Já se snažím dávat třeba chleba nebo rohlík s máslem, sýrem...ale jenom takový kousínečky...aby neměla Vikí hlad, přece jen mám pocit, že to mlíčko už pro ni není to pravý a nenají se ho!
14. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky vespolek,
teda holky, máte tu slušný dialog.. :grinning: :grinning:

Miško, čepičky apod. mám z Intersparu,ale mají je všude, v Prioru toho mají mraky a v Globu jistě taky...:slight_smile:
Jinak koukám kolik máte už dárečků a že ještě jdete nakupovat, to byla Viký asi mooooc hodnááááá... :grinning: :grinning:

Peto, tak to má Vendulka roček už fakt za pár, toto letíí....:slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Gabi ahoj,

Míšo, než vstaneme tak ještě nakojim, a pak asi za 30 minut dostane rohlík, suchej, někdy se sýrem,

Někdy dostane jogurt, ono je to různé.U nás se baští čím dál míň.Jednoznačně vede rohlík a pak takové tyčky asi kukuřičné, nevim jak se přesně jmenujou.K obídku sní tak 3 - 4 lžičky zeleniny.

Takže fakt nic moc.Koupila jsem tu knížku od Annabel, tak skusim podle toho vařit, a snad nám to zachutná.

Ve tředu jdem k dr tak se zeptám na věci kolem jídla.

No zejtra na velkej nákup.A už budem slavit. Huráááááááááááá
15. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky holky!

My měli zítra jet na oslavu, ale nevím, nevím, švagřice volala, že holky jsou nachcípaný, jestli to neva....no, to docela VA...., Vikí je momentálně úplně zdravá a manža je doma proto, že nemá chodit mezi kolektiv a uchránit se všech bacilů, krev po operaci ještě není OK, musí se srovnat, takže do práce půjde cca začátkem června nebo v půlce června! Takže se z toho nějak nevidím!

Petruš, dneska jsme byli v tom Kaufu, týýýýjo, tam je krááásná hračkárna! Super věcičky! Určitě tam pojedeme nakoupit, protože jsme si vytipovali pár věcí, co se nám líbí, ale ještě jsme to potřebovali probrat doma!

Gábi, my kupujeme dárky i pro naše, dali nám penízky, abysme něco vybrali podle sebe, přece jen v tom zapadákově na Šumavě toho moc nemají a když už jo, tak šíleně předražený!

Petro, já taky ráno nakojím a pak dávám kousky rohlíku, chlebíku s máslem, sýrem. Vikí má zatím jenom 2 zuby, takže musím kouskovat!

Hele, holky, dáváte dětem něco jako Kinder mléčný řez nebo pudinky? A ochucené jogurty? Já jsem teď něco z toho nakoupila a pomalu dávám, i Lipánka, doufám, že to není na závadu. Ten Kinder mléčný řez jí dám malý kousek jednou za den, někdy ani to ne!
15. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Míšo, tak lipánka vanilkového Vendy miluje.

Tý jo, my máme 8 zubů a minimálně další dva dole jsou na cestě. :grinning:

Na tu oslavu pojedete?Je škoda nastydnout.U nás už budem dobrý.To je zase rýma k těm zoubkům.Stejně jako dvakrát před tim.

Hračkárna je pěkná, určitě tam ještě půjdem někdy nakoupit.Pak i se slevou 7 %, a to ti daj i na akční věcičky.Což je super.
15. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.