• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Jo, jogurt dávám zatim obyč.Aktivii.To taky zbaští.Jinak bída.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Petruš, tak na oslavě jsme teda byli, malá Violka byla fakt hodně nachcípaná, to jsem nečekala, tak doufám, že to bude bez následků :unamused:

Já teď koupila ochucenou Hollandii, tak uvidíme, jak nám bude chutnat! Lipánek má taky moc ráda!

Týýýjo, vy máte zubů! My máme dva spodní a zatím NIC VÍC!!!

Hračkárnu jsem si zamilovala a určitě si příště, až něco nakoupíme, vyfasujeme pohádkovou kartičku na slevy! Člověk pořád něco kupuje, takže se to bude hodit! Mě se tam hrozně líbila panenka Baby Born, fakt super, stála 990,-- Kč, ale nakonec jsme si řekli, že ji koupíme až k Vánocům, teď zatím jenom obyčejné měkké miminko!

Zítra nás čeká HOBBY, jestli bude pěkně, tak si to hodláme pořádně užít!

Jo, na konec příštího týdne hlásí až 27°C!!! To by byla paráda! :angry:
16. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahooooj :slight_smile:

Peto my byli na foceni u Landy - jeji syn, myslim si ze to bude obdobna kvalita, byli jsme spoky.
no a jidlo to je jak u nas, obedy proste prestala jist, nema v poledne hlad nebo co, sni mi tak kolem 50 az 80 nic moc co? A ji mi takl emali i kdyz se zareknu a nedam ji prsicko. Tak nevim co to ma byt., Ale myslim ze ji je celkem kousek tak to nejak zvlast neresim. jen by me zajimalo cim to.

Kocky koukam ze se pomalu resi rocni oslavy, no my napocetli 28 lidi :fearful: :fearful: :fearful: budem to muset nejak rozdelit na vic oslavicek. No a darky snad ani kupovat nebudem, mame tak nejak vseho dost, spis se na me zacinaji obracet pribuzny, co asi tak maji poridit. Tak nebudem zbytecne utracet ne? :grinning:

Jo a k jogurtum, obcas dam ochuceny, a tak vubec zuza ji celkem vsechno, jen to nesmi byt v poledne :grinning: dneska s nama jedla k snidani loupaky. Nedavam ji takove veci pravidelne, tak si rikam ze to snad nemuze vadit.
17. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky,

tak počásko dneska nádhera...:slight_smile: Dostali jsme volné vstupenky na Hobby, tak jsme vyrazili...:slight_smile: Teda lidí mraky,ale bylo to fajn, Emm si to užila, všude balonky a tak, tak se ji to líbilo..:slight_smile: Dali jsme si tam i obídek... :wink:

JOgurty dávám ochucené už taky...střídám to s bílýma..vede Hollandia, Chocenský a Aktivie..po Lipánkovi se může teda utlouct, stačí aby viděla jen kelímek a už dělá ňam ňam a sápe se po něm...:slight_smile: CElkově má jogurty radši než přesnídávky...

Obídek papáme krásně, taky jsem ji teď vážila a nestačila se divit..už to není teda žádná kostička...:slight_smile:

Míšo, tak to je jasné, pokud kupujete hračky i pro příbuzernstvo, že musíte vyplenit celou hračkárnu.. :grinning: :grinning:

Zuzo,28 lidí?? :astonished: :astonished: Tý brĎo, tak to bude teda oslava...:slight_smile:

Peto, už 8 zubu?? My máme venku jen 4, ale další 4 jsou taky na cestě...:slight_smile: 2 dole a 2 nahoře..:slight_smile:
17. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Holky čáu,

my jdem fotit v pátek.Hned po zubaři.To budou asi fotky... :grinning: :grinning: :grinning:

No, ty zuby jsou na cestě asi 4.Né 2.Tak nevim, máme to celé červené, jenom se proříznout.Snad to nebude dlouho trvat.

U nás se dneska baštilo jak o závod.Květáková polévka od tchyně.Asi budem chodit baštit tam.Tudle tam zblajzla svíčkovou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevim, asi teda začnem dávat normální jídlo, a nobo jí ode mne nechutná. :grinning:

Tak máme za sebou jak Hobby tak bejbycentrum.Sedačka je vybraná, za chvilku jdu objednávat.Na hobby nám drobet sprchlo, ale taky to bylo dobrý.

Zuzko, kolik stojí tak ty fotky.A kolik jich máte? Přibližně.

U nás bude aso kolem 16 lidí v sobotu, jenom babičky a dědové a sourozenci s dětma.Takové to nejbližší příbuzenstvo.No a v neděli jestli přijdou tety, bratránkové a sestřenky s polovičkama.U nás se slaví kulatiny a tak.Jenže tady to nejde dát najednou.To by nás tu bylo mraky.

Holky, jak se jinak máte?U nás celkem fajn.Nic novýho, takže nic. :grinning:
17. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
My umime lezt do schodu vcera na to prisla, takze ja si uz moc neposedim asi, Taky uz docela sem tam leze, i kdyz plazeni dava prednost. A mame taky 8 kousku v pusince :slight_smile:

Peto sem se bala ze se zeptas, cena tusim byla 800, no docela me to prekvapilo, ale pru je to dobra cena, a fotek fakt nevim, no kazdopadne v atelieru jsme byli hodinu.

Peto je mozny ze chce nejake vyraznejsi chute. Tudle jsem habce rikala ze musim zuze vse mixovat ze mi to jinak nechce a na dukaz snedla cast z meho obeda ve meste, nejakou zapecenou ryzi :slight_smile: no a vcera mi snedla celkem neobvykle mnozstvi obeda. Ale nebylo to zadne slozite jidlo, jen hrasek a vajicko, nic vic. Hrasek budu zarazovat asi casteji.

Ted mi tu pekne ziva, vstavala dneska uz ve trictvrte na 6 :rolling_eyes: no musi jeste nejmin hodku vydrzet, jinak nam to nebude sedet na plavani.

Tak se ji jdu venovat. Zatim PA
18. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Tak zase nikde nikdo? To je pocas co :unamused: Gabi my se na tu zahradu v ten ctvrtek snad nedostanem.
Ted jsme zbastily k snidani chleba s lucinou, cely krajic, ovsem vetsinu ho zuzanka zkrmila psovi :rolling_eyes:

vecer dost blbe usinala, my se vracime do nasich puvodnich koleji. Usnula u prsa v 9, odnesla jsme ji do postylky a do 10 hodin jsem tam nekolikrat musela, znova prso, hned vytuhla ale jak jsme ji dala do postylky tak se vzbudila a plakala. V podsatte ze spani. Dudu nevezme. jednou tam byl i MM a osalil ji lahvickou s vodou, ale to se taky za chvili vzbula, proste dokud jsme ji nevzala k prsu k nam do postele tak to neslo. Tak nevim jestli je cas nasadit nejaky metody na uspavani, ale nejak se nam do toho ani jednoumu nechce, to jsme se shodli. No asi to nechame plynout a uvidime co bude.
19. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky,

počasí stojí zaprd! To je fakt!

Zuzí, takže už taky krmíš Zuzíka vším možným? Já Vikí taky! Třeba jí dám kousek masa z oběda nebo kousínek knedlíku s omáčkou, prostě jen tak pro chuť malý kousek do pusinky, ráno taky rohlík s máslem, sýrem, chleba, piškoty, prostě co mám po ruce! Taky mám v ledničce 2 pudinky Danette, tak to zkusím odpoledne na sváču!

Ony dětičky už jsou docela velké, takže se jim mění potřeby i chutě!

S tím uspáváním u prsu je to začarovanej kruh! Já Vikí nakojím, ona skoro usíná, pak jí lupnu dudana, ona se otočí prdelkou ke mě a spinká. Je to moc krásný, takhle s ní chviličku ležet! Jinak ji dám po kojení do postýlky, ona si pohraje se zvířátkama, pak ji chytnu za ručičku a ona usne! Teď dva dny se budila vícekrát, ale kojím jenom jednou za noc a pak až ráno, víc jí prostě nedám a ona ani nechce! Jinak se budí jednou za noc, cca v půl třetí a pak v půl sedmý vstává!
19. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky,
Zuzi, ale na čtvrtek hlásí slunečno a teplíško, tak to snad vyjde....:slight_smile: Dneska je ale fakt šeredně..:-/

Tak mi usínáme v pohodě v těch 8 večer, někdy výjmečně i dřív, nestěžuji si...dneska v noci teda ve 2 seděla v postýlce a kecala a kecala a jo spinkat ne,ale po půl hodince nás vzala na milost..:slight_smile:

Mišo a co to je za pudink?? já ji kupovaný jestě nedávala, tak bych ho třeba zkusila...a jaká příchuť??
19. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Halo halo !!

tak jsem mluvila s Panterkou - Olčou - a je taky pro srazík !! :grinning: :wink: Návrh je příští čtvrtek - 28.5. tak nějak v 11 hodin,ale samo můžete dorazit i dýl a my na vás počkáme...:slight_smile:

takže piště reakce!!! :slight_smile: Těšíííme se na Vás !!! :wink:
19. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky,

tak my máme celý příští týden volno, až na ČTVRTEK v 11,00 máme ortopedii. :grinning: :grinning: :grinning:

Takže my néééééééééééééééééééééééééééééééééé :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Nebo, možná dýl jo.Ale to zase jak dopadnem.

Ta naše kočka usnula dneska až v půl dvanáctý.Jako teď.Tak to budeme mít dneska pěkně zpřeházený.
Taky dáváme ochutnat ňaminky.To celkem jde, ale jak říkám obídek tak to prostě nee.
19. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Peto, tak dorazíte po ortopedii !! :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Gabi, uvidíme jak se tam dlouho zdržíme, a kam by se šlo?

Máte to už vymyšleno?
19. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Peti to nevím, něco společně vymyslíme..kdyby bylo pěkně muzeme dát Danielu, tam je zahrada s hračkama a houpačkama..:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak to nevim kde to je.Ale snad už bude zase hezky.

U nás byl první úraz. :frowning2: Vendulka spadla z postele.Z naší.Ještě že máme postel nízkou.Než jsem se uprdla, :grinning: tak vzala roha a byla dole,ach jo.Máme trochu odřenej nosík.No, snad to do soboty zmizí.
19. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
to je na Lannovce...

jejda.... :sweat_smile: ale my máme za sebou taky pád z postele a odřený nosík měla tenkrát..ale bylo to hned zahojený..:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jé, takže nejsme sami. Sem si říkala jaká jsem máma.No, tchyně říkala že Martin přepadl z postýlky rovnou na hlavu, a já spadla v půl roce taky z postele.Takže je to asi celkem normální :grinning:

Aha, já to ve městě nějak neznám.Ty restaurace.Znám Bergamo na vltavě a Skautí na Rudolfově.To je naše sorta... :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
dítko je vzhuru, tak prchám...:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
no tentkát spadla Milanovi , ne mě...:slight_smile:

ještě to místo kdyztak nějaký vybereme hromadně,ju?? :wink:

tak pááááááá
19. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
taky mám kočku na klíně, jdem obídkovat ahoj
19. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
zuza dneska taky sla spat dlouho, po 11 a vzbudila se asi pred pul hodkou :rolling_eyes: to sem zvedava jestli to vydrzime do vecere, nebo pujdem nekdo po 5 znova spat.

ten ctvrtek je fajn :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky holky!

Na zítřek hlásí krásné počasí, už se těším, až si to užijeme!

Ve čtvrtek nám to nevyhovuje, máme nějaké lítání a odpo mi přijede mamka!

Petruš, vy jste kupovali to chodítko od FP toho lvíčka? Jaký je? Vůbec na něj nemůžeme nikde natrefit! V té hračkárně v Kaufu ho dostanou příští týden, rozhodujeme se mezi tímto a odrážedlem Medvídek Pú!
19. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
tak jsme zmakli bez spani, ted se dodelava koupajda a doufam ze usne u prsicka.
19. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Míšo, ale to je až ten další čtvrtek, toho 28.5. !!

Ale klidně navrhni jiný den, Olča mohla více dnů, ne jen ten čtvrtek...

zuzi, tak ať máte dneska lepší usínání !!
19. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Míšo, lvíček je ještě zabalenej :grinning: Vendy ho dostane v sobotu a je z těch hraček v tom kaufu.A byl poslední.... :grinning:

Stál tušim 999 kaček a hned nám dala ještě slevu těch 7 % na tu kartičku.Takže super.

Dneska říkal manžel že na tu ortopedii asi půjde s náma jestli dostane volno.Takže pokud jde s náma, tak my na srazík nejdem. :frowning2:

Teda Vendy dneska byla že bych jí hned prodala.Pořád ruku v puse, kouknout si tam nenechá a zase co chvilka to takovej jekot.Ach jo.Ty první zoubky to bylo super.Krom snad jednoho dne co plakala to bylo v poho.Zato tydle další.. :frowning2:

No nic, dítko i táta chrupou, tak jdu něco ještě podělat a taky jdu chrnět.
19. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
gabco no dik za prani ale byl to docela des. Usnula v 7 u kojo, ve trictvrte na 8 byla nahore, resila jsem ji do ctvrt na 9, znova prsicko a tak. o pul 9 k ni sel manza, tak sem si rikala do kdy ten krik vydrzi. no nakonec se utisila ale zacala spokojene vykladat do chuvicky :rolling_eyes: a byla vzhuru do pul 10, chvili byla hodna chvili plakala, stridali jsme se u ni s MM a pokouseli se ji nejak uspat. O pul 10 jsem ji tedy dala opet prsicko a vzdali jsme se myslenky spani v jeji posteli a pak byl uz klid. No takze prima vecer :dizzy_face: :rolling_eyes:
mluvili jsme o tom ze nejaky drasticky metody nauceni uspavani nechame az po lete, ze budem rajzovat sem a tam, na chalupe, mame jet na dva tabory, tak by se to stejne rozhazelo nejaky usinani, no ale jestli to bude vypadat dneska taky tak, (uz dva vecery nic moc) tak se ji asi povidame vice na zoubek :unamused:
20. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky holky.

Tak Vendy má 9,74 kg a 72 cm.Takže za dva měsíce se zmenšila o 2 cm.Nevim jakej tam maj metr.Manžel naměřil o víkendu 77 cm.Budeme muset změřit ještě jednou a pořádně.

A taky můžem dát polštářek do postýlky a můžem normálně baštit, akorát míň solit a nejíst moc smažený.
20. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky holky!

My včera nakupovali ty dárky, byli jsme se v Bejbycentru podívat na to odrážedlo Lvíček a na hračky, řeknu vám, tam to mají tak drahý, to je síla!

Nakonec jsme koupili odrážedlo Medvídek Pú v hračkárně v Krajinské, pak jednu provlíkačku a plyšového Elma, co se hrozně řehtá, SPOKOJENOST MAXIMÁLNÍ!

Dneska přijede mamka, zítra jedeme na muzikál Drákula, tak jsem zvědavá, uděláme si s manžou výlet po dlouhé době! Babča bude opatrovat!

My vážili Vikí na naší nepřesné váze doma a má cca 10,6kg, tak jsem zvědavá na prohlídku ve 12 měsících!

Jo a dneska jsem objednala dort s krtečkem! :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
nam se opakuje ten samy vecer jako jsem psala posledne :rolling_eyes:
21. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.