• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky,

tak u nás see usínalo už tředí den bez prsu.Ale jenom večer :grinning: Tak snad to bude dobrý.
21. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
dludli: zítra se chystáme s pupíkem k fotografovi, co ti fotil svatbu. Porad ma ty tvoje krasne fotecky na webu. Vzpomenula jsem si na dobu, kdy jsme svatbu planovaly, pamatujes?
21. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Teda já jsem zkoukla albíčko Zuzky, to je asi zámek Kratochhvíle, a určitě vás fotil ten Landa že jo.

Jste tam vy????

My jdem k Landové fotit Vendíka zítra.

Anitrams, třeba se tam potkáme :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jé to jsou náhody. My jsme k Landům objednaní zítra na 16h. Už se celkem těším. Focení bříška trochu flíkáme, tak jsme to vyřešili takhle.
21. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak my tam máme bít kolem 14,00 - 14,30.Jak nám to vyjde,prej focení cca hodinku.

Náhodička to je.Jé, vy budete mít Michálka?Hezký jméno.Tak se jmenuje i můj brácha. :slight_smile:

Já mám taky pár fotek bříška.Je to všechno domácí tvorba. :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
No my jsme oba od "M", takže jsme chtěli zachovat monogramy. :wink:
My máme za cele těhu fotek asi 5. Fakt ostuda. Jsem zvědavá jak povedu mimísův deníček. :frowning2:
21. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Myslíš takovou tu knihu třeba můj první rok?Tak tu mám ještě prázdnou.Všechno si píšu do sešitku a nebo do kalendáře.Slíbila jsem si že až nám bude rok, tak si k tomu sednu a dám to všechno pěkně dohromady.

No, rok klepe na dveře, tak to budu muset pěkně udělat.Těšim se až si připomenu první úsměv, první otočení a tak.Taky fotky vybrat.to budu dělat celý víkend. :slight_smile:

Tak to já mám fotek o trošku víc. :grinning: Celejch 11
21. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
kocky jo je to na Kratochvili a fotograf Landa, uz se i zdravime kdyz se potkame a tesim se az zas nekdy pujdem na foto. Jo ma nase svatebni na webu, to sleduju :grinning: jojo svatba, rada zavzpominam, saty a tak jako byt krasna a stredem pozornosti to bych rada, ale to zarizovani kolem to by me uz asi nebralo.

Kocky fotky, to mi ani nerikejte , mame jich asi tak tri miliony a taky mam zavazek ze do roka udelam album a tak, jenze kdy se k tomu dostanu abych neco vybrala? To nase strestiprdlo chodi spat proste az v 10 a v dobe kdy je vzhuru me celkem dost zabavi, a kdyz spi tak zmaknu tak nejak akorat poklidit, uvarit,sem tam kone atd. Chce to fotky resit prubezne jinak to clovek uz nedozene.

Peti a takove knizky mam dve a taky prazdne, pisu si do diare, ale taky nezaznamenam uplne vsechno, prijde mi ze plno veci clovek tak nejak vi az spetne, ze si je zkratka uvedomi az pozdeji ze mimco uz neco dela nebo nedela a tak nejak neni schopen rict od kdy.

taky bych mohla pomalu jit spat. Mm dosel z hospody s kamaradem jeste sedeli s pivkem na dvore tak jsem taky zasla na pokec no a uz se mi klizi oci. Jenze zuza se vzbudi na prsicko urcite zrovna kdyz usnu :unamused: to ja radsi cekam vzhuru.
22. kvě 2009 v 00:30  • Odpověz
Ahoj kocky, tak na tento ctvrtek je domluveny srazik, v pul 11 v kavarne Daniela (naproti prioru) prijede Olca z Krumlova, tak kdyz vam to vyjde prijde taky.

gabco jsem domluvena ze se potkame s Olcou a ta dorazis po ockovani za nami ok?
24. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky ahojky,

kdepak jste?
26. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahojík,

nevím kde se všechny touláme...:-/ Ach jo, mrzí mě,že se tu nesetkáváme, nesrazíkujeme a tak.. :frowning2:

narazila jsem na album holčin z ČB, jak je tu ta druhá parta- miminka pod rok.. , mají v labum fotečky ze srazíku z Igy, stromovky..jsem si pozvdechla proč se taky takhle pěkně pravidelně nesetkáváme, myslím, že by to bylo moc fajn a děti si to užily na max. !!!

Peti, koukala jsem že máš v albíku profi fotečky, josu moc pěkné !!! přidej jich více at se pokocháme..jsi spokojená, jak to focení probíhalo a kolik máte foteček?? :slight_smile:

Co počádko na zítra, jak to vidíte??? Bojím bojím, že bude stejně jako dneska..:-/
27. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
čau holky :wink: tak jak zítra?
27. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Cauves, tak dneska byl paradni den, kocky dik za spolecnost, snad to brzy zopaknem a prida se i zbytek?

Domu jsme tedy dorazila nejak z poslednich sil, manza je na sluzebce tak zuzanka ted rabuje kos s pradlem na zehleni ale potrebuju chvilku klidu tak mi to ani neva.

Jo tak pozor ted se asi chysta neco tisknout :grinning: prisla na to ze se tiskarna da otevrit no to je zabava :grinning:

ZItra mame v planu vylet do zoo snad bude ok pocasi, jinak budem muset na nakupy do tesca :grinning:
28. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme taky dorazili domů ok :wink: Jáchymek usnul v autě a teď už chrní, takžee pohoda :sunglasses:
28. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
my chrnime od pul 9 coz je parada :dizzy_face: takze jsem snedla celou cokoladu, koukam na bednu a premyslim jestli pujdu zehlit nebo ne :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojda,
i já se připojuji, že dnešek byl fajn, těším se na další akci...:slight_smile:

U nás se od 8 spí, takže spala jen tu půl hodinku v poledne a pak vydržela až do večera...:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo tak to je dobra

hele ja sezrala tabulku cokolady a je z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
hele tak ja myslela ze se to tu rozjizdi, nejaka diskuse pri veceru a ono prd. ja byla do ted nejak mimo, nic se me nechtelo a ted jsem se probrala. No ono je 10 tak me asi zaskocilo ze jsem mela uz od pul 9 vecer cas a nevedela jsem najednou co s nim :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
jsem tu...:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
omlouvám se že sem lezu..
Gabčo, napiš, prosím Tě do únorovek barru, kde je v ČB nějaká herna..
28. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
cau fru :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahoj dludli.. :slight_smile: jak se máte, Zuzky? :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
ja myslim ze bajacne, na obcasny depky nebo tak neco, ale to je normos asi ne? Zuzanka je uzasna, je uplne pohodova, andilek, manza me chvali jaka jsme skvela mama, coz se fakt pekne posloucha, ale fakt je ten ze to neni zadna moje zasluha pac se zuzankou zkratka neni dohromady zadna prace :dizzy_face:.

Tak nejak mi dochazi ze uz to neni zadne male miminko a ze mi to male miminko docela chybi :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Baru jjo, pracuje se na tom...:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
dludli, občasný depky známe všechny.. :wink:
ten pocit s miminkem znám..strašně si užívám veru jako velkou holku, ale mimi mi chybí..jedině pořídit se další.. :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
ty jo to je zivo a ja pujdu za chvili kojit :unamused:
28. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Já jsem osiřela, takže tu dneska ještě asi budu..:slight_smile:

Baru, byli jsme tak y v Hluboký na tom hřišti - jsem to dneska vychvalovala Zuzce a pak jsem dočetla, že si tam taky byla...:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
dludli, třeba Zuzanka překvapí.. :wink: to si vždycky říkáme s Janou(jak s námi byla v igy), že každej večer doufáme, že to je ta první prospaná noc.. :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
a jak je na tom vůbec Janča, stále Anička v noci v kuse nespinká??
28. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
hele ja ted koukala k vam do unorovek to jsou hlasky treba :grinning: hele co je to bankovani prdele :grinning: :grinning: :grinning: neco tam psala zuu ze na to chodila, se picnu

ty jo holky me stejne u vas v unoru bylo tak dobre :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.