• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
tak na baňkování prdele bych šla taky...:slight_smile:

:grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
jo uz se vidim jak lezu nekam do salonu a shanim nekoho kdo mi nabankuje prdel :grinning: :grinning: :grinning:

manza chodi na bankovani zad, no pokud by moje zadnicka vypadala stejne jako jeho zada tak ne dekuji pekne. To bych nemohla mesic na plavani, on ma vzdycky uplne fialovy modriny na zadech a pru to i docela dost boli.

hele a co ze jsi osirela? Milan sel na pivo? Nebo uz odpad?
28. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
jjo, modřiny po tom jsou,ale ty vysledky asi stojí za to...:slight_smile:

M. spí....viz. IP...:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
baňkování prdele by bodlo.. :grinning: no asi by mi i stačilo dost pít a nežrat furt sladký.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás to jedna masérka dělá, hodně na to ženský chodí, na prdel i na břicho..

gabčo, teď jsem Ti psala do ip o tom hřišti a až pak si přečetla, že si tam taky byla..je fakt skvělý, viď.. :slight_smile:
Anička ještě pořád nespí celou noc, ale dost se zlepšila..
veru teď spí hůř než ona..máme třeba 2hod pauzy..:rolling_eyes:

dludli, tak choď taky do únorovek, je tam prča a nechodí tam jenom samý únorovky.. :wink: stejně Tě berem jako napůl únorovku.. :wink:
28. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
no dyz ja se vam tam nejak nechci michat ale rada si vas ctu :slight_smile:

hele fru dyt ty jdi hubenour :confused:
28. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
přesně - nejíst sladký...ale jak na to??? je to silnější než já...:-/

to hřiště jsme dneska Zuzce vychvalovala, že se tam zíta asi taky staví...:slight_smile: jedou do Zoo, tak to vezmu jedním vrzem..:slight_smile:

Ty kráso, dvě hodky je vzhůru??a co dělá?? Beká nebo si chce jen hrát??? :sweat_smile:

My spíme teda pořád v kuse, dneska jsme po očku Priorixem,ale zatím klid a žádná reakce...ťuky ťuk...:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Zuzi, taky si myslím, že k unorovkám 100% můžeš, stejně si o všem informována...:slight_smile: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
gabco ja ten posledni radek v IP prehlidla, nejak me uplne pohltil problem s kociky :grinning: :grinning: :grinning: A co pa se semlelo?

hele a na to hriste se normalne muze, jako nic se tam neplati a tak?
28. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
nene, nic se neplatíííííí....:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
kurnik ne kociky ale s kosicky :grinning:

hele nejak jsem se snazila u vas vykoukat co se deje s maovou? Holky psaly ze ji drzi palce a tak :confused:
28. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
musím...Emm je vzhuru a pláče

pa
28. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
jeje pa dobrou, snad bude spat jinak klidne :fearful:

ja uz taky klizim ocicka a zuzanka stale chrupankuje, no pujdu za ni, ona se stejne nejspis probere nez se umeju a tak.
28. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz
tak asi erupce na měsíci, Veru taky plakala.. :unamused:
dludli, mao nám píše jak dopadla na kontrole a dneska psala že se jí dost zkrátil čípek od min.týdne, tak z toho byla špatná.. :frowning2:
dobrou a omlouvám se ostatním "kecalkám", že jsem sem tak vtrhla.. :wink:
28. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz
fru dik :wink:

zuzanka spala od pul 9 v kuse do 12 v noci jedno kojo, takze to by bylo super, ale vstavala v 6 :rolling_eyes:

Gabi jak jsem se zlobila ze ten hrnecek co jsme meli tece a zuza se desne pocunta, tak to dela i s tim stopro netekoucim. Ona si toho proste desne nalemta do pusy a pak kdyz prestane pit tak ji to vsechno vytece :unamused:
29. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
gabco tak manza dojel ze sluzebky s novinou, v pondeli nejen ze musi do prace a nepujde na to plavani, ale jeste ke vsemu musi do Prahy a na cely tyden :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Kdy jede Milan? Vidim to na nejaky mejdlo :grinning: a nakupy :grinning:
29. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Zuzi, jak to?? :fearful: je :confused:

M. doma jak dneska tak v pondělí....jedu akorát do Tesca na nákupy a omrknout oblečky...:slight_smile:

M. jede ve středu ráno do pátka do večera....takže jsem pro mýýýýýýdlo....

:grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
to počásko je děs, co?? to ta Hluboká asi dneska neklapla, vid?? :frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
jo hlubokou jsme vzdali ale dost me to mrzelo jsem se fakt tesila. No ale co se da delat.

manza prijel nejak kolem 9, tak jsme asi v 10 vurazili tady ze si dojdem na obed u nas nekde, mala spala dopo jen 5 minut :rolling_eyes: no ale obed byl fajn, zuza uznula po 12 tak jsme ji nechali u babi a jeli na nakupy. Nejdr4iv do bejbycentra ja sem desne nutne potrebovala takovou vlozku do sportaku, byla draha a dohromadu mi je k nicemu jenze je desne krasna :grinning: a pak do tesca, no je fakt ze se mi libilo hodne veci ktere nemeli zuyi velikost, takove ty medvidkovske maji jen malicke :unamused:
taky jsem byla nadsena z ksiltovek a kloboucku, ale jen do te doby nez jsem zjistila ze je prakticky vsechno na velky deti. Na male ma vsechno nejaky debilni obrazek :angry:
No ale stejne jsem tam nechala 1000 :sweat_smile: a na sebe nemam nic. Chci jeste v pondeli v klidu s maminou, tak se jeste pokocham mimi vecma a kouknu po necem na sebe. Prijde mi ze tam maji hezke veci.

No manza ted spi a my si se Zuzankou budem tak nejak hrat, spala cca od pul 1 do pul 2 tak nevim jestli vydrzime az do vecera nebo jak.
29. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
takze ted mi sebou sekla hlavou o skrinku, krome poradnu boule dobry a snad i vydrzime do vecera i kdyz ted to uz vypadalo blede :unamused:
29. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
no tak jsme to zmakli bez dalsiho spinkani, dokonce koupeme az ted, nejak jsme se zabrali do hrani. Tak jenom doufam ze zuzanka pak usne a bude spinkat klidne. To byva vetsinou problem, kdyz spi jen jednou denne a vecer jde tim padem spat driv tak se pak stejne do tech 10 vecer porad budi. No ale vzhledem k tomu ze dneska vstavala v 6 rano tak to by snad mohlo klapnout. :wink:
29. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
tak my dneska spali jen necelou hodinku a ted je ještě čiperná, ale vidím ti, že za půl hodinky padne ...:slight_smile:

ale mě je nějako divně, byla jsem i u doktora...:-/
29. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
tak u nas se od pul 8 chrni, ale myslim si ze se bude budit, pac se nestihla ani napit a byla tuha hned.
Takze kouknu co davaji v bedne nebo si pustim film a vidim to na zehleni. manza ted jede na otocku na chatu pro nejaky veci tak bude asi tak hodku pryc, takze si tu dolasim uklid a bude.

A co pa ti je? Neco s tema hlasivkama?
29. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
No tak jsem mela takovou hromadecku k zehleni a stala jsem u toho 2 hodiny, ted jsem si sedla a jeste poskladat fusekle a takovy :unamused:
Zuzanka chrupe celou dobu, je to sikulka a manza se teprve vraci z te chaty, no to jsme zas meli pekny romanticky vecer :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Včera jsem zapadla v 8 do postele, byla jsem k.o., Emm sice byla tryskomyší, lezla ke mě a usnula ý o půl 10...ale POZOR, celá rodinka spala do 9,15 do rána... :grinning: :grinning:

jsem nějak celkově nachcípaná, zelená rýma, bolí mě na prsou jak kašlu, hlava...no hnus velebnosti..ale snad to přes víkend setřesu z těla pryč....

Večer a teď ráno Emm tapala po bytě a nechtěla ani prstík na držeí... :grinning: :grinning:

tak dneska nevyjde ani ten den dětí, když je tak hnusně, ahc jo...:-/
30. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
no pocasko idealni na zalezeni do pelechu a teply caj.
Zuza dneska i vcera dopo tak blb eusinala, tedy usnula nejdriv vzorove, ale do 5 minut byla hore a pak ty obstrukce, no dostala jsme ji do kocarku teprve ted. Manza klohni obed, ale bude muset pryc kvuli motorce tak dostanu instrukce co a jak s tim ma delat.
JInak se me nijak nic nechce.
No asi kouknu na ikeu jestli neco nutne nepotrebuju, kdyz uz bude MM v te Praze :wink:
30. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
jo a znama asi zacina pomalu rodit, tak jsem z toho cela na mekko a desne moc se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
ty jo, manža kuchtí??? to neznám... :confounded:

neprovokuj s Ikeou, abych taky náhodou něco nepotřebovala... :grinning: :grinning: Musím šetřit...:-/
30. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
to je ta , jak jsme potkali v Igy?? :slight_smile: ty jo mímo... :wink: :wink: Držím palečky at to má rychle za sebou...:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
ne ne ta ceka az koncem cervence, a jdu s ni ve stredu na kafe, tahle je jeste jina. maji termin tusim za 14 dni, ale dopo jsme spolu mluvily a byla cela uslzena ze ji je blbe, tvrdne ji bricho, vystreluje ji bolest do nohy, prestala s ni mluvit jejich kocka a tak. Navic ji zblbli v tydnu u Dr ze ma na monitoru kontrakce tak je jasne ze se ted sleduje, rikala ze by to normalne neresila, ale ze ji i Dr rekl ze malej uz je hlavickou hodne dole a ze ma uz mene plodove vody, no tak je celkem logicky proste vyklepana. No Dr ji zblbnuli ze uz rodi a me tehny zase blbli ze jeste nerodim :grinning:

Ty jo ale moc se tesim :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.